Автор Тема: Раду Чинамар - Подземните Тайни на Румънския Сфинкс  (Прочетена 67467 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен chehchy

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 15
Поздравления ще се радвам и нея да прочета  :dance: :hi:

Неактивен Guy Fawkes

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Да сте живи и здрави,че ни снабдявате с такава информация.Честита Нова Година от мен и продължавайте!  :hi:

Неактивен Joazinho

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 70
Аз вече пратих мейл с поръчката, обаче искам да попитам кога горе-долу ще почнете да ги пращате, за да си наредя някак графика и аз, за да не изтърва куриера...?
Всички лъжат.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Ами аз вече писах :)

Понеделник ще са при вас ако ги получа в четвъртък (ако това не стане, ще ви уведомя всички в настоящата тема).

Има опция да ги получите в събота/неделя мисля, но това май оскъпяваше допълнително нещата, затова не го и предлагам, за да не ви натоварвам допълнително.

Ако някой има предпочитан времеви отрязък, в който иска да получите книгите в понеделник, моля да пише на мейла и ще кажа на куриерите.

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
С нетърпение очаквам излизането на новото книжле.
 Евалата на екипа ви! Книгата предизвика у мен по-голям интерес дори от Документите тера.
 Пожелавам реализация на всички книги от цикъла "Балкански мистерии". Да са от интересни по интересни, а и да вървят като топъл хляб.
Ще си я закупя направо от книжарницата.
Пожелавам ви да не ви липсва здарве и късмет през новата 2011 г. :flag_of_truce:
« Последна редакция: Януари 05, 2011, 11:50:20 am от fishbone »

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Благодаря fishbone :)

Неактивен Joazinho

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 70
книгата се очертава да е супер, дано само формата да й е нормална, а не като на документите тера :)
Всички лъжат.

Неактивен dragonn

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 261
Да прав си. Дано формата на книгата да е във формата на голо женско тяло.  ;)

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Да прав си. Дано формата на книгата да е във формата на голо женско тяло.  ;)

Хахахахахахахахахахахаха!!! dragonn направо ме разби : ))))

Иначе формата е като на "Проектът Монтоук" - т.е. - А5 :)

Неактивен Joazinho

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 70
Всички лъжат.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Книгата е налице.

Вече пратих за София и още утре би трябвало да може да бъде намерена на Славейков, Елрид и борсата на Дилок, след 15 ч.

Също утре ще пратя книгата на всички, които я поръчаха от нас. При вас ще е в понеделник.

За съжаление вече открих някои грешки, които лично мен ме разстройват, защото хвърлихме невероятен труд по това издание. Има сливане на думите, които в нашия изходен файл, който предадохме не съществуват, но ги има в печатното издание. Предвид, че сме пратили краен pdf, недоумяваме как може да е станало това.
Както и да е, мисълта ми е да ни извините за нещата, които ще видите, но те не са по наша вина (чия е, предстои да бъде изяснено). Така или иначе не говоря за нищо фрапиращо и генерално пречещо, но все пак забележимо.

Приятно предстоящо четене на всички, ще се радваме на вашите бъдещи отзиви и мнения след като прочетете материала :)
« Последна редакция: Януари 07, 2011, 01:22:11 am от H. »

Неактивен Joazinho

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 70
Прекрасна новина! Този път ще четем история с епицентър близо до нас, тръпката ще е голяма :)
Всички лъжат.

Неактивен ЛАРАБУМ

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 10
Имам проблем със старата поща , чакам отговор на другата,поздрави за новата книга.
Колкото по-дълго се осмеляваш да се взираш в бездната,толкова по-бързо ще разбереш,че тя се взира в

Неактивен forian

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 23
  • Amor vincit omnia.
YEs BREEEE ДНЕска сутринта ми звънна куриер и си я взех , и за малкото време което имах,преди да дойдат да ме вземат , имах работа я почнах ,Цезар Brad много ме заинтригува  ;) :hi: спирам до тука и я хващам пак  ;)

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Забелязани досега грешки в книгата (и честно казано мисля, че няма други):

Стр. 13 и 17 - и на 2-те станици има ред, в който няколко думи са сляти. Грешка не по наша вина.

Стр. 162 - бележката под линия е разпростряна на 2 стр., което не е кой знае какво, защото формата и картинките не позволяват да бъде друго, но все пак - това е решение на човека с предпечата, не наше. Така или иначе - недоглеждане от наша страна в предоставения за печат файл.
Същото нещо го има на стр. 209.

Други грешки - пряката реч е каша. Ние умишлено я правим по некнижовни правила (няма да се обяснявам сега защо), но някои места е направена по пунктуационно правилния начин от коректора. На другия е оставен нашия вариант, което омесва нещата.

"И"-то с ударение е с шрифт различен, от този на основния текст. Не наша грешка, но наше недоглеждане в крайния файл.

Принципни неща - Текстът е наврян навътре и има огромно бяло поле от 3-те страни на книгата. Това е нещото, което най-много дразни, при положение, че специално напомнихме това да не бъде така.

Също така, на някои места текста е блед от некачествен печат.

И последно - на корицата, точно където е бяло-жълтата част от небето има власинки/малки косъмчета, които явно са попаднали при правенето на самата матрица за корицата, защото са на целия тираж. Отдалече не се забелязват много, но си личат и малко дразнят на иначе прекрасната корица.

Всичко друго е наред, книгата не е станала зле, но имайте предвид горните неща.

Приятно четене :)
« Последна редакция: Януари 14, 2011, 05:36:22 am от H. »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27