Автор Тема: НЛО в Китай  (Прочетена 7146 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
НЛО в Китай
« -: Септември 16, 2006, 09:17:13 am »
http://www.metacafe.com/watch/221330/ufo_china/ на този линк има видео на което се  вижда летяща чиния от сравнително близко разстояние и най интересното е че тя изчезва буквално докато я снимат в Китай тази година. Или по-скоро рязко ускори

« Последна редакция: Септември 16, 2006, 09:20:11 am от Alien »

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: НЛО в Китай
« Отговор #1 -: Септември 16, 2006, 09:21:35 am »
Много истинска изглежда  :P
Не мисли като човек!-Крион

milenski

  • Гост
Отг: НЛО в Китай
« Отговор #2 -: Септември 16, 2006, 09:44:59 am »
Аз едно не разбирам - какъв е смисълът на тези светлинки, лампички и тем подобни по т.нар. "летящи чинии" и НЛО. Нашите самолети имат такива и целта им е да предупреждават останалите летателни средства за присъствието си, както и да има някаква визуална връзка със Земята. И така... въпросът ми е следният - какво им пречи на т.нар. "извънземни" да изгасят светлините и никой да не ги види? Очевидно тук идеята е именно да бъдат забелязани, а после "срамежливо" да се оттеглят, след като вече са предизвикали достатъчен интерес. Нещо не ми се връзва тук. Май се осигуряват зрелища на народа, колкото да направи някоя и друга снимка, да поцъка озадачено с език, а после да се шмугне под одеялото, леко потрепервайки от страх да не дойдат да го приберат лошите сивите човечета  :)

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Отг: НЛО в Китай
« Отговор #3 -: Септември 16, 2006, 09:49:14 am »
Забеляза ли на видеото, че светлините се появиха точно преди да ускори и да изчезне докато преди това светлини нямаше. Но въпроса тука е не защо е имало светлини защото и с тях и без тях се вижда чинията а защо не са ползвали маскировачното си устройство, което вярвам никой не се съмнява че притежават.


Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: НЛО в Китай
« Отговор #4 -: Септември 16, 2006, 09:51:00 am »
Lampyridus photuris, и моите разсъждения бяха в тази посока, когато казах, че много истинско ми изглежда, като направено от земляни.   :)
Не мисли като човек!-Крион

Дъвиан

  • Гост
Отг: НЛО в Китай
« Отговор #5 -: Септември 16, 2006, 10:20:01 am »
И аз съм съгласен с подобна линия на разкъждение - ако искат да се показват да заповядат директно на центъра в някой космополис.

IYI

  • Гост
Отг: НЛО в Китай
« Отговор #6 -: Септември 16, 2006, 10:21:06 am »
Абе таква я правим за десет минути в мазето ;D

Дъвиан

  • Гост
Отг: НЛО в Китай
« Отговор #7 -: Септември 16, 2006, 10:24:05 am »
Хаха - уреден си. По трудно ще е да намериш достойно мазе. :P :P :P

Неактивен Albinoni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 859
  • „L'amour est l'enfant de la liberte"
Отг: НЛО в Китай
« Отговор #8 -: Септември 16, 2006, 12:42:38 pm »
Забеляза ли на видеото, че светлините се появиха точно преди да ускори и да изчезне докато преди това светлини нямаше. Но въпроса тука е не защо е имало светлини защото и с тях и без тях се вижда чинията а защо не са ползвали маскировачното си устройство, което вярвам никой не се съмнява че притежават.




Alien, признай, че те е яд дето те оставят с нова мисия - и тоя път не си те прибраха  ;)
хахаха   :P 8)
„L'amour est l'enfant de la liberte" Всяко нещо, до което се докосваш е част от Пътя! Достигни до ис

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: НЛО в Китай
« Отговор #9 -: Септември 16, 2006, 19:20:56 pm »
Alien, точно в такова НЛО по-добре не се качвай.  ;)
Не мисли като човек!-Крион

Antonium

  • Гост
Отг: НЛО в Китай
« Отговор #10 -: Септември 18, 2006, 08:38:39 am »
Може и да е фалшива, но истинската едва ли с нещо ще се различава. За това говорех някъде във форума - виж НЛО, снимай го, а после върви доказвай. Здраво работи манипулационната машина. Доверие няма никъде, изграждането на общество на основата на лъжа, демагогия и пълна липса на чест върви с пълна сила.
Доверие да нямаш на никого - гадна работа >:(

Неактивен Admin

  • White Force Fighter
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 759
  • MAY THE FORCE BE WITH YOU
    • Light Motion Design Studio
Отг: НЛО в Китай
« Отговор #11 -: Септември 22, 2006, 02:13:26 am »
Не знам... НЛО за мен са и винаги ще си бъдат 90% самолети фантоми...военни разработки и т.н
VOX UNIUS - VOX NULIUS
-------------------------------
The change is in your mind!

Дъвиан

  • Гост
Отг: НЛО в Китай
« Отговор #12 -: Септември 22, 2006, 08:40:55 am »
Дори съм чувал, че НЛО са изкуствено създадени визуализации от тъмните сили с цел да се замъгли съзнанието на хората с тези идеи и да се отклони то от своята първична духовна природа. Никой от големите духовни Учители не говори за НЛО и извънземни. Но кой знае...

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Отг: НЛО в Китай
« Отговор #13 -: Септември 22, 2006, 09:53:39 am »
Дори съм чувал, че НЛО са изкуствено създадени визуализации от тъмните сили с цел да се замъгли съзнанието на хората с тези идеи и да се отклони то от своята първична духовна природа. Никой от големите духовни Учители не говори за НЛО и извънземни. Но кой знае...
повечето от "големите духовни учители" са си най-обиновени хора с малко по-изчанчени идеи
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Дъвиан

  • Гост
Отг: НЛО в Китай
« Отговор #14 -: Септември 22, 2006, 09:57:56 am »
Интересуват ни сега извънземните и НЛО!
« Последна редакция: Септември 22, 2006, 09:59:51 am от Дъвиан »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27