Автор Тема: Свидетели на НЛО в България  (Прочетена 483760 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #495 -: Януари 14, 2010, 20:39:05 pm »
 :hi: 280, 785, 820 на са птици, както и някои други. :-X

Неактивен sasho90

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 452
  • Ако още не си бесен, значи не внимаваш достатъчно
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #496 -: Януари 14, 2010, 20:39:31 pm »
И аз бих предположил птица в полет. Да не мислите, че фотоапаратите улавят невидими обекти? Те работят на принципа на бомбандиране на електронната им матрица с фотони светлина от видимия спектър. Няма как да "видят" нещо невидимо или нещо, което нашето око не би видяло. Често такива снимки са причината за ниския интерес към феномена. Ще бъде супер ако пускаме само неща, които поне малко загатват за обкети, за които не може да се даде логично обяснение. :unknown:
Keep 'em occupied!

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #497 -: Януари 14, 2010, 20:58:10 pm »
Не става въпрос за нещо не видимо!!!Това,което е заснел Loveca си е НЛО.Както всички знаем за тези обекти,е че прелитат с огромна скорост и в момента на заснемане го олавяш без да искаш!Просто снимаш на посоки!Аз,лично имам няколко снимки,които доказват това и съм обедена,че тези снимки не са на Птички!

Max

  • Гост
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #498 -: Януари 14, 2010, 21:08:16 pm »
Нещо като бъг в Матрицата, а? ;)

Какво сте се хванали за тая измислена дума?
Напомняте ми за онези дето се кълнат в Некрономикон, въпреки признанията на Лавкрафт.

Неактивен b.boy

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 85
  • Музиката е нещото което ме прави щастлив!
    • The Mystery
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #499 -: Януари 14, 2010, 21:32:02 pm »
Raven това е много странно явление! Лично аз не съм виждал такова нещо.Потърсих в google за въпросните "черни петна" но не открих нищо!   :unknown:

Според мен това е нещо паранормално,езотерично.
Може би ще прозвучи пресилено но може да е дух,същество,нещо като портал или някаква енергия.Честно казано нямам никаква представа....  :o

Max

  • Гост
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #500 -: Януари 14, 2010, 21:42:28 pm »
Аз винаги съм си представял порталите  с форма на кръг или ивица.И ми се струва, че нямат цвят.
Това нещо беше черно и с неправилна форма.

Е, всякакви непознати и стряскащи неща може да види човек.
Ние в градовете просто не познаваме собствения си свят. Кога сме си показвали носа извън бетонната ограда?
« Последна редакция: Януари 15, 2010, 08:33:55 am от Mirotvorec »

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #501 -: Януари 14, 2010, 21:47:47 pm »
Какво сте се хванали за тая измислена дума?
Напомняте ми за онези дето се кълнат в Некрономикон, въпреки признанията на Лавкрафт.
А ти защо се хвана за думата? Просто дума.
Аз лично я харесвам, защото е точна и няма нужда от големи описания какво имам предвид, особено в този форум.
Другите, които си ги споменал, не ги знам и нямам  идея какво имаш предвид.

По темата: Не казваш в какво състояние на духа си бил, когато си видял това.
« Последна редакция: Януари 14, 2010, 21:51:00 pm от Magnolia »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Max

  • Гост
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #502 -: Януари 14, 2010, 21:52:20 pm »
Абе хора, това дето го разказах не е за тази тема. То е неидентифициран, но не е летящ обект.
Дали няма някава по подходяща тема някъде из форума, където да си споделяме за наблюдения на такива странни неща?
Подскажете и отивам там.

Неактивен b.boy

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 85
  • Музиката е нещото което ме прави щастлив!
    • The Mystery
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #503 -: Януари 14, 2010, 21:57:48 pm »
Изненада  :hi:! Не винаги нещата са такива каквито искаме или каквито си мислим че са.Нека минем по темата:

Преди 2-3 години видях за 2 дни,2 нло-та! Една вечер играхме на стражари и апаши (ехх дечица) и нали аз се крих с един мой приятел до една ограда.Беше вечер към 9:30-10 часа.Аз реших да поогледам небето тъй като много обичам да наблюдавам звездите.По едно време видях някакъв кръгъл оранжев обект който беше бая високо.Беше топка изпълнена с оранжев цвят,движеше се съвсем бавно! Тъкмо бутнах моя приятел който беше до мен да погледне на горе (дори не си помръднах главата продължавах да гледам) и точно преди да погледне този обект изчезна в нищото,все едно се изпари.Наблюдавах го около 3-4 секунди.  :nea:

Втория случай е на другия ден по същото време около 10 часа.Седяхме си ние на стълбичките около 6-7 човека и си говорихме.И понеже се бяхме вманиачили в извънземните гледахме към небето с надеждата да видим нещо интересно.По едно време над нас прелетя бял обект.Беше бял обект...с мн ярка светлина,който се движеше над къщите с около 20-30 км/ч !!! И изведнъж се скри в облаците...малко по-късно видях облак който беше образувал извънземна глава... не знам какво беше това...!!! Случайност,илюзия или ? Вие преценете :)   :flag_of_truce:

Неактивен loveca

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #504 -: Януари 14, 2010, 22:07:48 pm »
Уважаеми Фенове. Нека да ви разкажа как стоят Нещата. Тава са случайни снимки. Сниманите Обекти са прелетяли с много висока скорост. От Тях не съм видял никакъв с изключение на Един който се намираше точно над главата ми когато излезнах на Терасата да направя поредната серия от Снимки. Вижте какво правя от Юни до сега и продъпжавам. Илизам на едната Тераса и правя 100-150 Снимки. След това отивам на другата и пак правя толкова. Тази процедура я правя 7-8 пъти.Общо се събират около 2000 Снимки. Вечерта ги кача на Компютара и ги преглеждам една по една.И тези на които има нещо ги отделям и абработвам със фото Шопа.Значи на Месец правя30,000 Снимки. За 7 Месеца колко общо се събират А? Освен това като снимам гледам никакво Пернато да не ми се мярка пред обектива. Е,доколкото Ми е възможно. Ами ако снимам по цял Ден. Тогава какво?

Max

  • Гост
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #505 -: Януари 14, 2010, 22:14:45 pm »
Аз бях разказал случай за наблюдение на НЛО, което според мен не беше летателен апарат, а жива същност, с вид на сфера.
На някого случвало ли му се е?
Човекът, който беше с мен тогава, се самоуби преди 6 години, затова не мога да го питам как самия той си спомня случая.
Кой знае какво съм видял и какво от видяното съм запомнил...

Неактивен loveca

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #506 -: Януари 14, 2010, 22:47:22 pm »
Аз знам за подобен Случай. По скоро имам Материала. Мога да го снимам и да ти го изпратя.

Неактивен _

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 49
  • mind heist
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #507 -: Януари 15, 2010, 00:15:34 am »
аз мисля че това са някакви летателни прототипи на военните  :)

Неактивен devil4e

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 89
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #508 -: Януари 15, 2010, 09:01:41 am »
Изненада  :hi:! Не винаги нещата са такива каквито искаме или каквито си мислим че са.Нека минем по темата:

Преди 2-3 години видях за 2 дни,2 нло-та! Една вечер играхме на стражари и апаши (ехх дечица) и нали аз се крих с един мой приятел до една ограда.Беше вечер към 9:30-10 часа.Аз реших да поогледам небето тъй като много обичам да наблюдавам звездите.По едно време видях някакъв кръгъл оранжев обект който беше бая високо.Беше топка изпълнена с оранжев цвят,движеше се съвсем бавно! Тъкмо бутнах моя приятел който беше до мен да погледне на горе (дори не си помръднах главата продължавах да гледам) и точно преди да погледне този обект изчезна в нищото,все едно се изпари.Наблюдавах го около 3-4 секунди.  :nea:



Втория случай е на другия ден по същото време около 10 часа.Седяхме си ние на стълбичките около 6-7 човека и си говорихме.И понеже се бяхме вманиачили в извънземните гледахме към небето с надеждата да видим нещо интересно.По едно време над нас прелетя бял обект.Беше бял обект...с мн ярка светлина,който се движеше над къщите с около 20-30 км/ч !!! И изведнъж се скри в облаците...малко по-късно видях облак който беше образувал извънземна глава... не знам какво беше това...!!! Случайност,илюзия или ? Вие преценете :)   :flag_of_truce:


А снимки няма ли защото и аз мога да кажа че съм видял нло без да дам снимка,същото питам и loveca   

Неактивен loveca

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
« Последна редакция: Януари 15, 2010, 12:13:13 pm от loveca »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27