Автор Тема: Свидетели на НЛО в България  (Прочетена 483752 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #480 -: Януари 09, 2010, 17:39:42 pm »
Ярка жълтосветеща звезда се движеше от Запад-Югозапад в посока Изток-Североизток!  Небето беше тъмносиньо!! НЕ издаваше звук, а нагледно v=const :D

Неактивен loveca

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #481 -: Януари 10, 2010, 00:24:54 am »
Аз лично знам за 3 от най известните-във Розуел Ню Мексико 1947,също и в Китай,при археологически разкопки през около 1940 година,където са намерени редица от гробове в пещерите в близост до една планина в китайско-тибетската гранична област. В тях имало малки скелети на същества с фино телосложение, но с доста големи черепи. На стените на пещерата Чи Пу Тей(мисля че така се казваше)са открити скални рисунки, изобразяващи същества с кръгли шлемове,Според учените тези скелети са там повече от 10.000 години.Много инциденти могат да бъдат наречени Розуел в еди коя си държава.Но за мен тези 2те датират от едно и също време и според мен най-много заслужават вниманието. :)Говори се,че не само през 1947 година е катастрофирал космически кораб на Сивите (уж),ами и през 1949,също в Розуел.Имало е 2 инцидента там за около 2/3 години.И за Канадския Розуел знам ето от тук можеш да се информираш. =) http://www.xnetbg.com/new/40/97/57-k- .И в Сибир през ако не се лъжа 1908 година се разби НЛО,но учените казват,че е метеорит,затова този инцидент е познат като “Тунгуският метеорит”,в близост до езерото Тунгуска в Сибир, то си беше живо НЛО(ама както и да е :P ).Има много "Розуели",но на мен лично първите 3 са основата както се казва ;).Не можете да ме хванете на тясно,нали за това ника ми е Roswell 8) :P
Roswellчо :P

Не искам да те хващам натясно. Просто ми беше любопитно. Сигурен бях че ще знаеш поне за 3 броя. Ше те допълня малко- с твое позволение. За Китайски Розуел не съм чувал и е така понеже се смятам за доста информиран натема НЛО. Повече отколкото можеш да си представиш. За Канадския това добре. Обаче как не си чул за Мексиканският. Ами и за Руският - нямам предвид Тунгуският. Че той си е направо Класика. Виж сега. Всичко го имам записано и не само това. Така че ако искаш да го имаш - Аз съм насреща.
« Последна редакция: Януари 10, 2010, 00:34:51 am от H. »

Неактивен Ken1

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 114
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #482 -: Януари 10, 2010, 11:11:34 am »
Обаче как не си чул за Мексиканският. Ами и за Руският - нямам предвид Тунгуският. Че той си е направо Класика. Виж сега. Всичко го имам записано и не само това. Така че ако искаш да го имаш - Аз съм насреща.

Аз също не съм чувал можели малко повече инфо или линк къде да видя.  :)

Max

  • Гост
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #483 -: Януари 10, 2010, 12:14:23 pm »
Една сутрин преди години вървях по улицата около 6 часа сутринта. Беше края на септември и по това време сутрин вече не е много светло.
Пред себе си видях безформено черно петно. Висеше неподвижно на около 5-6 метра.Размерите му по субективната ми оценка бяха 50 на 80 сантиметра. След около 30 секунди изчезна.
Имате ли наблюдения или информация за нещо подобно?

Неактивен Konstantin

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 424
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #484 -: Януари 10, 2010, 12:40:39 pm »
Много черно с нещо, като сатенен оттенък? Безформено в смисъл си сменя формата, но някак си плавно, като минава от правоъгълна форма в триъгълна? :)
« Последна редакция: Януари 10, 2010, 13:46:52 pm от Mirotvorec »

Неактивен loveca

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #485 -: Януари 10, 2010, 12:53:40 pm »
Аз също не съм чувал можели малко повече инфо или линк къде да видя.  :)
Мексиканският е от Дискавъри а Руският може да го намериш в Сайта vbox7 страница 19  в5 части.

Неактивен loveca

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #486 -: Януари 10, 2010, 13:09:20 pm »
Една сутрин преди години вървях по улицата около 6 часа сутринта. Беше края на септември и по това време сутрин вече не е много светло.
Пред себе си видях безформено черно петно. Висеше неподвижно на около 5-6 метра.Размерите му по субективната ми оценка бяха 50 на 80 сантиметра. След около 30 секунди изчезна.
Имате ли наблюдения или информация за нещо подобно?
Аз съм заснел няколко броя това лято. Те са Кръгли,бледии едвам си долавят в простраството. Виждал съм и клип на един Поляк който е снимал подобно нещо над Дома си.

Max

  • Гост
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #487 -: Януари 10, 2010, 17:09:31 pm »
Много черно с нещо, като сатенен оттенък? Безформено в смисъл си сменя формата, но някак си плавно, като минава от правоъгълна форма в триъгълна? :)

Беше с неопределена, неправилна форма.Черно, като черно стъкло / но това е подробност, която сега ми идва на ум/
Беше абсолютно неподвижно и не си менеше формата. Изглеждаше по-скоро като аномалия в пространството, отколкото като обект.
Категорично не беше летателен апарат.

А иначе обекти вписващи се в категорията НЛО съм виждал само два пъти. Единия съм го описал в някаква тема, а другият беше по-далечен и неясен.
Виждах три движещи се вкръг светлинки, които по синхронното си движение ми внушаваха, че са прикрепени към един обект.Самия него не виждах. Това разбира се може да е бил самолет или каквато и да е друга човешка техника, затова и досега не съм го споменавал.

Но знаете ли, днес гледах един клип с НЛО и направо онемях! Появи ми се мисълта, че всъщност много пъти съм виждал такова НЛО и съм забравил или видяното някак е било санкционирано и не е стигнало до съзнанието ми.
« Последна редакция: Януари 10, 2010, 17:13:11 pm от Raven »

Неактивен Konstantin

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 424
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #488 -: Януари 10, 2010, 20:40:26 pm »
Raven май с тебе сме видели едно и също нещо. Описал съм го две-три страници назаде. Това нещо все още не знам да ли е НЛО или нещо друго, понеже досега съм виждал по снимки все някакви известни метални форми, но не и такова приличащо на някаква черна материя или както казваш стъкло. Всъщност ми е много трудно да го опиша с точност.

Неактивен itsalv

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 73
  • Брашното което скача за да порастне.
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #489 -: Януари 11, 2010, 01:13:25 am »
 Здравейте, следя темата от интерес и искам да вметна нещо по повод последните 2 коментара. Това което сте наблюдавали може да е бил "Летач" думата има езотеричен смисъл и става въпрос за неорганични същества които се предполага, че са на нашата планета. Това разбира се няма как да се докаже, но ако ви е интересно има доста изписано в българските форуми, ето линк - ТУК може да прочетете основното. Разбира се не казвам, че е това но мисля че всяка гледна точка обогатява дискусията :)
« Последна редакция: Януари 11, 2010, 01:16:08 am от itsalv »
Кой каквото сам си направи - никой друг не може да му го направи!

Max

  • Гост
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #490 -: Януари 11, 2010, 22:18:20 pm »
Категорично не беше воладор.Не отговаря на описанията, дадени от Кастанеда. Не беше нещо живо.Не беше обект.
Просто ще се повторя, беше като някаква аномалия, като нещо, което не се вписва в нашата реалност.
« Последна редакция: Януари 12, 2010, 08:47:57 am от Mirotvorec »

Неактивен loveca

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #491 -: Януари 14, 2010, 12:58:15 pm »
   Снимай Небето макар и да не виждаш Нещо. При Мен ето какво се получава.           http://veterana48.snimka.bg/other/nlo-nashestvie-nad-gr-p-rvomayi.452122.16335359
« Последна редакция: Януари 14, 2010, 13:04:06 pm от loveca »

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #492 -: Януари 14, 2010, 15:14:25 pm »

Просто ще се повторя, беше като някаква аномалия, като нещо, което не се вписва в нашата реалност.


Нещо като бъг в Матрицата, а? ;)
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен Румен

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 60
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #493 -: Януари 14, 2010, 15:45:49 pm »
   Снимай Небето макар и да не виждаш Нещо. При Мен ето какво се получава.           http://veterana48.snimka.bg/other/nlo-nashestvie-nad-gr-p-rvomayi.452122.16335359
Ловец, много неясни са очертанията на изображението. Вярно, че ако е НЛО, движещо се с висока скорост, няма как да има ясни очертания. Но много хора биха казали, че това е само някаква птица, която си хванал в полет или нещо друго, но не и НЛО.

Неактивен loveca

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #494 -: Януари 14, 2010, 19:52:20 pm »
Ловец, много неясни са очертанията на изображението. Вярно, че ако е НЛО, движещо се с висока скорост, няма как да има ясни очертания. Но много хора биха казали, че това е само някаква птица, която си хванал в полет или нещо друго, но не и НЛО.
     
   За коя Снимка става въпрос? Там са засега 932 броя. Плюс това всичко е увеличено и обработено подробно. Всичко съм отсял прецизно.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27