Автор Тема: Свидетели на НЛО в България  (Прочетена 483901 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #405 -: Октомври 08, 2009, 12:38:14 pm »
ето и от мен

Неактивен loveca

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #406 -: Октомври 08, 2009, 12:58:27 pm »
ето и от мен
    Ето за това говоря. Това нещо видя ли го или е Случайна снимка?

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #407 -: Октомври 08, 2009, 13:24:53 pm »
не съм ги видяла снимах на посоки. ;)

Неактивен loveca

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #408 -: Октомври 08, 2009, 13:52:49 pm »
не съм ги видяла снимах на посоки. ;)
Така си и мислих. Ей,тия Човечета нямат ле си Праздници? Хайде да си представим 4 мераклии че ако ще и на надница да са даснимат от Зори до Здрач едно след друго. Ще стане тя една накто казват Братушките - Не ми гавари. Ншата Майка Земя се е превърнала в някакво Елдорадо.

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #409 -: Октомври 08, 2009, 14:18:15 pm »
TE ,не са спирали да лтят над нас!От сътворенито,до днес ;)

Неактивен xdevil1

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 30
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #410 -: Октомври 08, 2009, 18:13:01 pm »
[ Снимано на 07.10.2009 21:27 в Младост 2. Обекта се движеше сравнително бавно и плавно без примигване след което избледня но не извън погледа ми. Възможно ли е да е било хеликоптер или щеше да се вдига шум? Отдолу виждате бул. Александър Малинов. Снимката е направена с телефон :/
http://img73.imageshack.us/img73/9348/image0122.jpg



« Последна редакция: Октомври 08, 2009, 20:24:39 pm от xdevil1 »

Неактивен loveca

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #411 -: Октомври 08, 2009, 19:10:15 pm »
 Това не ми се вярва да е Хеликоптер-първо. Второ. Не съм видял дори и на Кино летяща Земна машина, която да лети без мигащи Светлини. Освен ако не е Трафикант.Виждал съм Извънземно Творение. И то 2 пъти. Само не си и помисляйте, че се Изхвърлям. Скоро ще ви разкажа за Своите наблюдения на НЛО. А те са точно 10 броя.
« Последна редакция: Октомври 08, 2009, 20:20:41 pm от Mirotvorec »

Неактивен 3SSS

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 46
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #412 -: Октомври 08, 2009, 20:18:42 pm »
Чакам с нетърпение .

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #413 -: Октомври 08, 2009, 20:24:05 pm »
От отговор #400  насам не виждам снимките. Каква може да е причината?
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен xdevil1

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 30
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #414 -: Октомври 08, 2009, 20:26:29 pm »
Направих си акаунт в imageshack и сложих снимката отново. Не знам защо предишната е изчезнала.  :D
« Последна редакция: Октомври 08, 2009, 21:03:49 pm от xdevil1 »

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #415 -: Октомври 08, 2009, 21:24:28 pm »
От отговор #400  насам не виждам снимките. Каква може да е причината?
Днес сутринта имаше леки проблеми със сървъра, освен това уважаемият loveca лееекинко се е поолял с прикачването на снимките.
Бих го замолил, ако не го затруднявам много, да направи като xdevil1, да качи снимките някъде а тук да даде линк използвайки бутона [Вмъкни изображение]
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен loveca

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #416 -: Октомври 08, 2009, 23:52:08 pm »
От отговор #400  насам не виждам снимките. Каква може да е причината?
Днес сутринта имаше леки проблеми със сървъра, освен това уважаемият loveca лееекинко се е поолял с прикачването на снимките.
Бих го замолил, ако не го затруднявам много, да направи като xdevil1, да качи снимките някъде а тук да даде линк използвайки бутона [Вмъкни изображение]
     На Вас Момчета лесно ви се приназва. Аз съм с Компютър едва от 2 месеца а вие ми казвате направи така и така сетне дай линк. Едва Днес като компресирах видях колко пада от качесвото после снимките мътни. Че Аз имам направени и 3 клипчета.Обаче не съм опрял още до тях. Видеоклипове. Дайте други идеи.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #417 -: Октомври 08, 2009, 23:56:57 pm »
Цялата идея е че тук имаме криза с мястото и затова е хубаво да се качват на някакви други места снимките и клиповете, а тук да се дава само линк :)

Неактивен loveca

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #418 -: Октомври 09, 2009, 08:32:11 am »
       Ясно. Минавам на ШПРЕХАНЕ.
« Последна редакция: Октомври 15, 2009, 08:12:59 am от Mirotvorec »

Неактивен Sagittarius

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 56
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #419 -: Ноември 09, 2009, 00:32:53 am »
Здравейте на всички, аз се присъединих скоро, защото сега разбрах за този форум, както и другите сайтове свързани с него. Живо се интересувам от тази и подобна тематика. Това, което мога да кажа по темата е свързано с едно мое преживяване тази година Септември месец. Бяхме на едни вилички до Харачери (на 6-8 км от Боженци). Празнувахме рожденния ден на мой приятел. Вечерите прекарвахме на един огромен чердак за около 20 човека, който е построен много оригинално. Отгоре е покрит, но от страни няма прозорци, а си е открито помещение. Прилича на веранда. Още първата вечер там, забелязах нещо подобно на кълбото, което е паднало наскоро в Канада(има тема по случая във форума). Движеше се под подобен ъгъл, със същата скорост, само че не изригна така ярко преди да достигне земята, а просто си "падна". Виждал съм доста метеорити изгарящи в атмосферата, но това тяло се движеще много по бавно, от тях, имаше бяла или светложълта светлина и не оставяше огнена диря след себе си, а просто се движеше надолу, без да издава звук. Ще се радвам ако други хора видели подобни неща дадат обяснение. Пояснявам, че следващата вечер не се появи друг подобен обект.


Това беше едно от първите ми мнения. Странното е че скоро ми се случи отново. Този септември се повтори същата сцена. Бяхме 3-ма приятели на гости на селото на единия. Видях същото нещо падащо под ъгъл без шум голямо бяло кълбо (с неправилна форма). Същата вечер видяхме много странен метеорит. Не беше като традиоционните падащи много бързо за части от секундата. Беше голям и премина през цялото небе от край до край като остави огромна диря в продължение на няколко секунди. Стояхме като вцепенени. Беше странна вечер наистина. Ако друг има подобни наблюдения особено за бялото кълбо нека сподели.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27