Автор Тема: Свидетели на НЛО в България  (Прочетена 483744 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #195 -: Декември 19, 2008, 12:50:29 pm »
Здравейте всички!

Днес на 19 Декември 2008 в град Варна, около 06:45 - 06:47 видях СВЕТЕЩ ОРАНЖЕВ ОБЕКТ да се движи от Запад на Изток в посока изгрева. Небето беше ЧИСТО, хоризонта - оранжев, точно преди изгрев! Като се насочи към светлата част на небосвода изчезна. Просто беше все едно Венера, но за разлика от астрономическото явление този обект си имаше маршрут. Само не успях да разбера дали още като го зърнах не правеше кръгчета или така ми се е сторило. Важното беше, че се движеше, СВЕТЕШЕ, нямаше шум на реактивни двигатели, не мигаше като самолет!

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #196 -: Декември 19, 2008, 13:23:36 pm »
И при нас има такива обекти. Светят силно, почти колкото Венера, не мигат, нямат шум, движат се строго праволинейно или ако правят зигзагообразна траектория, тя е слабо насечена и се забелязва като праволинейна. Забелязал съм, че светят яркожълто , но не червеникаво до оранжево /самолетите светят бяло или червено; червено военните изтребители по времето, когато маршрутът им минаваше над града ни преди двадесетина години/. Когато съм ги виждал винаги съм имал впечатлението, че се движат с малко по-голяма скорост от пътнически самолет. Тези обекти не мигат, но и има някои самолети, които също не мигат, но пък те не светят толкова силно и силата на светлината им не може да се измерва със силата на Венера. Преди седмица за пореден път видях такъв обект над града ни някъде около десет и половина вечерта /виждането на такива обекти нощем или по вечерно време окончателно допълва снимките на НЛО, които случайно направих през 2008; 2008 е направо богат на НЛО в нашия регион!!! и май над целите Балкани/. И както всеки път той беше безшумен, а самолетите обикновено се чуват като отминат града ни. Ако се сметне дължината на разстоянието, която самолетът изминава от мислено образувана височинна права, прокарана от точката на местообитанието на наблюдаващият го, която самолетът преминава, до момента, в който се появява звукът от самолета, при тези обекти такъв звук въобще не се появява даже в тиха и безветрена нощ, което упорито ми навява мисли за НЛО.

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #197 -: Декември 19, 2008, 13:41:31 pm »
Магистралата Варна-Златни пясъци нали я знаете всички. Обектът се движеше успоредно на нея в посока Златните. И не точно към изгрева, въпреки това изчезна само след като се бях поогледал наоколо. Просто го изтървах. Да съм го наблюдавал някъде 20 сек.

cdms

  • Гост
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #198 -: Декември 19, 2008, 20:53:11 pm »
Peacekeeper, сигнализираш за такива светещи обекти няколко пъти вече. Защо не ги снимаш с камера или мобилен телефон ??? Слагаш в джоба и като се появи казваш "зеле" :D

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #199 -: Декември 20, 2008, 09:53:48 am »
Нямам камера

Неактивен Salito

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 219
  • ТАЙНАТА Е В ХРАНАТА
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #200 -: Декември 20, 2008, 10:31:50 am »
спонсори !?
най-добрият приятел на човека остава самият той, въпреки предателствата понякога.

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #201 -: Декември 20, 2008, 13:10:58 pm »
тц


Неактивен Empty

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 115
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #202 -: Декември 20, 2008, 13:15:28 pm »
тука в ямбол пък са го видели на OMV ,казвам на, защото е било на 10 метра от земята  ;D като казвам го, имам предвид ''летяща чиния''  :-*
 чесно  laugh

а едно лапе дет никога няма да ме излъже ,таково отличник 10 клас ,скромно момче ми разказва ''Ае един приятел оня ден на извика оня ден в междучасието
зад даскалато и вика глейте кво мога  :o и започнал да левитира на някви педи от земята със събрани крака прав ... не знам вече ...

cdms

  • Гост
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #203 -: Декември 23, 2008, 19:16:55 pm »
Днеска забелязах НЛО над София към 17:45. Беше бял диск и стоеше неподвижно. Приблизителна височина 8000-10000 метра. Наблюдавах го от централна гара. Намираше се на юг от центъра на София. Не мога да кажа колко време е стояло там. Наблюдавах го 2-3 мин. и си тръгнах.

Неактивен mto

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 9
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #204 -: Януари 02, 2009, 00:14:00 am »
Здравейте аз съм нов тук , но отдавна съм фен на НЛО! Миналота лято през 2008 имах късмета да вида летяща чиния! Беше края на юли и бяхме група деца в ж.к. Дъбника град Враца. Беше около 10.00 часа. Нещо се заговорихме , че някой са виждали кръгъл лятящ обект над блоковете. Тъкмо заговорихме затова и някой се провиква : Вижте ! Първоначално ми беше трудно да намеря обекта в небето но в крайна сметка го видях. Движеше се ниско, не издаваше звуг , някакси в съзнанието ме се е запечатал образа му , формата беше като чиния удебелена в срадата и каточели имаше малки празорчета и самата чиния се въртеше! Проследих я около 5 минути тя се движеше бавно и имах възможност да я наблюдавам дълго понеже има участък в който няма блокове и не се скрива небето. След няколко дни пак я видях и пак мина по същата траектория като миналия път! Просто гледах като треснат и неможех да повярвам! За жалост нямам видео материал но се надявам това лято да вида чинията и да я снимам! Това е за сега!  :)

Неактивен jean_lesn

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 1
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #205 -: Януари 05, 2009, 19:28:20 pm »
Здравейте! По принцип не съм от вярващите в НЛО, но вчера вечерта видях нещо много интересно.

Около 23:00, от Люлин 4 по посока юг-югозапад ми се стори, че видях от онези фойерверки - големи червени топки, които летят малко и падат на земята. Да ама тази червено оранжева топка си висеше във въздуха и вместо да пада започна да се движи с леки кръговидни движения на изток (аз гледам от балкон с изложение юг-югозапад).

Светлината беше ярка, между оранжево и червено, точкова, без премигване; като че ли имаше малък ореол. Не се чу никакъв звук (от самолет, въртолет и т.н.) Кълбото вървеше на изток, като се издигна и направи цял кръг, докато летеше на изток. (имаме 2 движения: на изток и в кръг).

Движеше се горе-долу равномерно, може би с леки ускорения. Странното е, че в този момент нямаше вятър, беше много тихо, че да предположа, че е някакъв балон. Отново повтарям не-мигаща оранжево червена светлина, липса на звук. Накрая се скри зад високи блокове, и това ме наведе на мисълта, че това е по-едър обект, щом като е толкова далеч, и не е бил просто фойерверк.

Какво ли е било?
« Последна редакция: Януари 05, 2009, 19:34:28 pm от jean_lesn »

cdms

  • Гост
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #206 -: Януари 05, 2009, 20:46:18 pm »
Поредното наблюдение на НЛО. Това е било. Има много такива.

Неактивен tsvety

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 23
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #207 -: Януари 06, 2009, 01:00:07 am »
На 8-ми октомври 2008, към 23:30 наблюдавах подобно на описаното от jean_lesn явление. Ярка, силно искряща бяла "топка" бавно се движеше в небето над жк Лагера в София. По принцип има там един въздушен коридор и аз много добре знам как изглеждат самолетите, които кацат - първо са много по-"големи", защото са близо. После имат мигащи светлинки, а и се вижда целият им корпус, осветен от прожекторната светлина под кабината на пилота. Самолетите се движат и доста по-бързо. А това "нещо" сякаш се разхождаше - бавно, равномерно, проучвателно. Отворих прозореца - никакъв шум. Проследих го дълго време, докато не се скри зад стената на блока - то изобщо не си промени формата, независимо, че ъгълът на наблюдение се беше увеличил с поне 70 градуса. Определено вътрешно се развълнувах и някак вцепених. Фотоапарата ми беше до мен, но не знам защо не го взех да снимам.
Това странно летящо чудо беше като доста голяма звезда. В един момент блещукането й създаде зрителна измама за мен - заприлича ми на искрящ танцуващ човек. Много вечери след това гледах небето и самолетите, но такова нещо повече не видях. Интересното е, че на следващия ден предстоеше много важно събитие в живота ми, чийто резултат ще разбера след доста време.

Неактивен Retardo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 3
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #208 -: Януари 19, 2009, 21:57:12 pm »
Аве пичове, днеска видех същата ярка точка за каквато говорехте, докато пътувах от Стара Загора към Хасково , почти се беше стъмнило, но не обърнах внимание точния час.,Движеше се неравномерно - ту тръгваше , но бавно , ту спираше, а после от нея излезна една много малка точка и в крайна сметка изчезнаха и двете...Принципно съм виждал доста самолети и сателити, но тва не беше нито едно от двете. Е*ати филма , напрао се схванах. Принципно не съм човек дето  обръща много-много внимание на конспирации относно извънземните, ама тва вече ми обърна представите.
« Последна редакция: Януари 21, 2009, 00:04:05 am от Mirotvorec »

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #209 -: Януари 20, 2009, 19:42:56 pm »
Днес на 20 Януари 2009 около 18:36 от горната страна на бул. Княз Борис I в посока Североизток се появи синьо НЛО, ярко като звезда, което се движеше бавно по ясното небе (беше тъмно и се виждаха звездите), и за няма и минута изчезна!


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27