Автор Тема: Работа с Колоната на Чакрите  (Прочетена 12838 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re:Работа с Колоната на Чакрите
« Отговор #15 -: Септември 07, 2011, 12:38:14 pm »
Направих 1 тема за "великите" маи...
Сега и за това ли?
Цитат
·Заемете възможно най –изправено положение.

·Сега пренесете вниманието си върху опашната кост. Почувствайте енергията вътре.

·Сега визуализрайте топка от червена светлина в тази област

Питам пускача на темата, от къде ти е информацията? Кои книги си чел? Ти ли си го писал това - от горе ли ти дойде, ясновидец ли си, или си чел книги и преписваш от там? Кое е ?
И в ясновидци вярвам, и някои книги има истини в тях.
Ако е книгите, кажи поне кои. Все пак предлагаш доста солидно количество информация.

Моето мнение е, че "заземяване" не съм чел и виждал никъде, и е пълна глупост с негативен ефект. Не го приемай лично :)

А червена светлина и червена светлина, нали се сещаш че има много видове? Тя естествено си свети така, ако добавяш ежедневно допълнително червено, най-малко да си усилиш сексуалността и нагона.
Долната чакра няма как да ти свети синьо, или зелено.
Чакрите няма как да ги "завъртиш" просто защото те никога не са спирали...
« Последна редакция: Септември 07, 2011, 12:39:47 pm от P.E.A.C.E. »

Неактивен xnet_user

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 315
Re:Работа с Колоната на Чакрите
« Отговор #16 -: Септември 07, 2011, 13:22:58 pm »
Драги потребителю,
Виждам че се опитваш да внушаваш неща- типичен програматор!
Това се отнася най-вече за самия теб.
А глупостите които изписа въобще и не ми се коментирят защото
Цитат на: Elen
Самозаблудите забулват съзнанието във такъв мрак,че цели еони неще стигнат да се докараш до просветление.
Това не е заяждане, а просто съвет да се вземеш в ръце.
Между другото, най-ценното в тази тема е линка на Elen за книгата на Свами Вивекананда "Раджа Йога"
:yes:
« Последна редакция: Септември 07, 2011, 13:44:28 pm от xnet_user »

Неактивен subequatorial

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 43
  • Namaste -богa в мен се прекланя пред богa в теб
Re:Работа с Колоната на Чакрите
« Отговор #17 -: Септември 07, 2011, 16:33:28 pm »
Здравейте!
Не съм добре запознат с терминологията на български, но на английски се говори за Звездна и Земна кундалини, което е Пранична енергия. Това вече бе обяснено по-горе.
За Кундалини , за която вие говорите , няма да поствам нищо, освен краткия материал по-горе.
Говорим за различни видове практики.
и те са доста различни в различните системи , както ще видите в следващия пост. Тук не са използвани Мандалите,отварящи венчелистчета , а геометричните им форми/структури. Не ги смесвайте нещата.


Със Здраве!
In La Kesh - Ти си друго Аз! ( Поздрав на Маите) www.metamorphnow.net www.metamorphnow.info Реалност

Неактивен subequatorial

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 43
  • Namaste -богa в мен се прекланя пред богa в теб
Re:Работа с Колоната на Чакрите
« Отговор #18 -: Септември 07, 2011, 16:53:01 pm »
Помощ отвън може да се иска само в началото , защото сме отдавна изгубили връзка с тези системи, а те всички са част от душата( Father Sky).
Както желаете.
В чанелинг на Ascended masters(Санат Кумара в частност) до Микушина от 2007 има нова милост от галактическото Слънце , и тя е възможножстта да се свързваме чрез сърцата си директно с него. Това подпомага инкарнацията на светлинното тяло. НО това не е единствената милост дадена ни - има много помощ сега за всички , които само я поискат.( заради принципа свободна воля) Тази помощ може да е от висшия ви Аз( ангел хранител), от Архангелите, от несъзнаваното или с когото и от Светлината да имате контакт.
Така че искайте и ще ви се даде. Ако се устремите с цялото си сърце за всичко ви се помага.


–––––––––
За справки виж по- долу:
In La Kesh - Ти си друго Аз! ( Поздрав на Маите) www.metamorphnow.net www.metamorphnow.info Реалност

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re:Работа с Колоната на Чакрите
« Отговор #19 -: Септември 07, 2011, 17:56:57 pm »
Продължавам да питам за ИЗТОЧНИЦИ!

И защо не отвори само една тема, и да кажеш в нея - "имам сайт за това и това", а постваш целия си сайт във форума, при това на отделни теми...
WTF?!

Неактивен subequatorial

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 43
  • Namaste -богa в мен се прекланя пред богa в теб
Re:Работа с Колоната на Чакрите
« Отговор #20 -: Септември 07, 2011, 18:16:47 pm »
Всяка от тези теми заслужава внимание сама по себе си.
И това е във и за хората , не за рептили или лакеи.


Със Здраве
In La Kesh - Ти си друго Аз! ( Поздрав на Маите) www.metamorphnow.net www.metamorphnow.info Реалност

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re:Работа с Колоната на Чакрите
« Отговор #21 -: Септември 07, 2011, 19:21:53 pm »
Всяка от тези теми заслужава внимание сама по себе си.
И това е във и за хората , не за рептили или лакеи.


Със Здраве
М да, интересни източници имаш.
Благодаря за "отговора".

Неактивен Mildo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 132
    • Thank You Buddy
Re:Работа с Колоната на Чакрите
« Отговор #22 -: Септември 07, 2011, 19:56:35 pm »
Да наистина и аз започнах да се нервирам...кои са източниците ти?!?!?

Неактивен xnet_user

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 315
Re:Работа с Колоната на Чакрите
« Отговор #23 -: Септември 07, 2011, 21:18:33 pm »
Човекът черпи информация от някакви ченълинги. То и затова всичко е пълна каша...

Неактивен old4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 042
Re:Работа с Колоната на Чакрите
« Отговор #24 -: Септември 07, 2011, 21:52:41 pm »
Човекът черпи информация от някакви ченълинги.

Ами то цялата езотерика оттам се е пръкнала.
« Последна редакция: Септември 07, 2011, 21:54:19 pm от old4 »
Съжалявам old4, съществува забрана, която не ти позволява да публикуваш или изпращаш лични съобщения

Неактивен GARVAN

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 127
Re:Работа с Колоната на Чакрите
« Отговор #25 -: Септември 07, 2011, 22:25:20 pm »
Прочетох темата внимателно...
Ще кажа само едно - ПЪЛНИ ГЛУПОСТИ!!!! А, най-лошото е, че това са ОПАСНИ глупости! В никакъв случай не се опитвайте да направите неща, за които в практиките (всяка от които на ХИЛЯДИ ГОДИНИ) се казва, че е необходима дълга и упорита подготовка, с и под контрола на АВТЕНТИЧЕН И ДОКАЗАН УЧИТЕЛ! Ако тези неща ставаха с четене по форумите щеше да е прекрасно, но за съжаление по този начин можете да се нанесете само вреда и то, не малка!

Неактивен Z-931

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
Re:Работа с Колоната на Чакрите
« Отговор #26 -: Септември 07, 2011, 23:12:31 pm »
Човекът черпи информация от някакви ченълинги. То и затова всичко е пълна каша...

А каква е разликата, ако човекът пуснал темата черпи информация само от линкове и литература, която практически не му се вписва в личния опит и преживявания?

Също какви са тези тъпизми дето все още се вихрят из форума да се искат линкове и официални данни с информация,  записани някъде из wikipedia или из нета или издадените книги, в противен случай, написалият се линчува за луд или неосведомен с официална информация.

Питам от опит, щот аз всичко дето го узнах за себе си и това, което се разиграва, като сценарий около нас  не го откривам , като официална информация из нета и медиите ?

И е смешно там да ги търсите ?
 
П.П. А си мисля, че уникалността на този форум се състои   именно в това, отбиране и критикуване на информация, само когато е преживяна и отработена лично от самите нас.

В противен случай всички привърженице на официалните  източници на информация, търсещи не себе си в темата, а източника  ;D са поредната добре дошла жертва на официална програмация ... :writer:...

Неактивен subequatorial

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 43
  • Namaste -богa в мен се прекланя пред богa в теб
Re:Работа с Колоната на Чакрите
« Отговор #27 -: Септември 08, 2011, 15:06:02 pm »
Мили хора,
Знаете навярно за гласовете изкусители, които първо убеждават, после умоляват, а накрая заплашват.
Само масоните правят това - да ни "защитават" чрез пазене на тайна( присъстващо в техните поздрави).
Няма тайни вече.
Всичко е пред вас и цялата помощ на Разумния Космос е достъпна.
Време е да опитате истинската реалност във вас самите, и да спрете да създавате неща вън от себе си.
Живота не е ни най - малко това, което си мислим че е и е крайно време да се запознаете със собствените ви духовни преживявания.
Нямаме твърде много време оставащо!
Най - добрия съвет е :
Позволи, Предай се , Приеми.

Осъзнайте че със всяка глътка въздух вие приемате божествената любов и опозволете да се смеси с всеки атом в кръвта ви. На издишване отдайте Здравето си, щастието , и праната си на Божествения- като слънце излъчващо към целия свят. Това е осъзнато дишане.
Всичко е във вас и е време да обърнете взора си към личната си Истина чрез преживяванията си.

Винаги съм се чудел за тези хора , които посвещават огромна част от времето си да осъждат Реалноста която само са си създали и другите хора.
Срещал съм огромни глупости из нета, някои от които са специални сайтове , в които се критикуват например Твайман, създал университет за деца със психични способности. Друг пък пише че Санат Кумара е: (the root of all evil?) КОлко време и усилия много хора хвърлят, за да дърпат другите обратно в казана..

Никой с голямо Его(или манипулатор) не би ви позволил да светите със собствената си светлина.
ПОвечето нямат дори и интерес да ви помогнат.
Но щом става въпрос да се очерни човек то мнозина от тези са първи.

Мечтая си за нас в бъдещето , създаващи неща само в името на общия прогрес - като андромедианците. НИкакво програмиране или контрол. И свободен достъп до всякаква информация.
Няма такова нещо като "това не е за теб".
 
МИслите ли че дори и този сайт не е инфилтриран вече?
Общественото мнение се манипулира твърде лесно - и затова всеки сега става специалист по това . Има премного книги по НЛП - невролингвистично прграмиране сега. Използва се буквално от всички.
Но разберете едно - МИслите ли с главите си и усещате ли със сърцата си - нищо не би ви навредило.
In La Kesh - Ти си друго Аз! ( Поздрав на Маите) www.metamorphnow.net www.metamorphnow.info Реалност

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re:Работа с Колоната на Чакрите
« Отговор #28 -: Септември 08, 2011, 15:27:54 pm »
Санат Кумара ?! Сатан Кумира ?
Анаграма?
Теософите и Алис Бейли са му се кланяли на това "същество".
Същите теософи които отричат Христа. Същата Алис Бейли която обявява, че Христа се бил инкарнирал за 2ри път вече...
Тогава Рудолф Щайнер (бивш теософ) разбира, че те са под контрола на Тъмните и се отлъчва от тях.

Самта Елена Блаватска (основателка на теософията) пише, че християните погрешно считали Санат Кумара за Луцифер и неговата йерархия от паднали ангели... Определя го като "господар"/"lord" на тази Земя.
Поздрави.
« Последна редакция: Септември 08, 2011, 15:30:38 pm от P.E.A.C.E. »

Неактивен xnet_user

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 315
Re:Работа с Колоната на Чакрите
« Отговор #29 -: Септември 08, 2011, 18:29:07 pm »
Както каза Гарван, това са не само глупости, но ОПАСНИ глупости.
Изкривените знания водят до изкривено разбиране, а от там и до изкривени преживявания.
Много неща биха ви навредили, особенно ако се оставите съзнателно други същности да ви манипулират финните тела.
Между другото, Кундалини не се активира с визуализация, а активирането и от неподготвен човек е изключително опасно и може да доведе до непоправими последствия.
Всеки сам избира дали да се довери на практики утвърдени от хиляди години, описани в дебели книги или на някакви НюЕйдж псевдо-практики захранващи съмнителни съзнания.
« Последна редакция: Септември 08, 2011, 18:31:00 pm от xnet_user »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27