Автор Тема: Тема общи дискусии - Кои са 6 Spiders във форума ?  (Прочетена 3651 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 531
************
Цитат:
28 Гости, 0 Потребители (6 Spiders)
Активни потребители през последните 10 минути:


**************
А може ли някой да обясни адекватно , кои са ( 6 Spiders) - паяци тоест, участващи заедно с Гостите (28)

Въпрос с повишена трудност, но ДНЕС ми бе подаден сигнал да ви го ЗАДАМ!

Кой са 6 ( Spiders - astralni )..?!?...,  :)

И имате ли лични обяснения за същността им ?!?

КЪДЕ, кога и защо се появяват ?!?

П.П Всъщност, когато пиша Spiders (паяците) , се увеличават, като бройка  и за няколко минути от 6, станаха 9.

Въпроса ми е има ли ТУК хора, които ги засичат АСТРАЛНО през нощта между будно и сънно състояние, когато са ясни като образ и визия, ЦЕЛ... :)

« Последна редакция: Януари 13, 2017, 20:08:37 pm от Noris »

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re: Тема общи дискусии - Кои са 6 Spiders във форума ?
« Отговор #1 -: Януари 13, 2017, 22:22:17 pm »
Питали са ме и преди на ЛС по този въпрос.
Spiders са т.нар. Роботи-Търсачки
Всички търсещи сайтове като Google, Bing, Yanoo, Yandex и т.н.т имат роботи-помощници - БОТ-ове
Те обикалят всички сайтове и индексират съдържанието на техните страници. Колкото по-често се обновява информацията на един сайт, толкова по-често почват да го посещават програмите на търсачките.
ето за пример какво се случва, докато пиша темата:
Google (AdSense) (66.249.92.79) 22:17:15 Преглежда тема Съботяни???.
Google (AdSense) (66.249.92.93) 22:16:44 Публикува в Тема общи дискусии - Кои са 6 Spiders във форума ?.
Google (AdSense) (66.249.92.92) 22:16:17 Преглежда тема Операция "Черен лебед" - експеримент с LHC в ЦЕРН.
Yahoo! (68.180.228.188)         22:16:15 Преглежда тема WWF: Дунав може да бъде превърнат от жива река в плавателен канал.
Google (66.249.76.70)                 22:10:53 Преглежда тема Вициве.
това са действията на Spider-ите в момента, четат и трупат линкове в тяхната база, за да може да дадат после отговор на някой, който търси информация.

Надявам се, съм бил изчерпателен.
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 531
Re: Тема общи дискусии - Кои са 6 Spiders във форума ?
« Отговор #2 -: Януари 14, 2017, 11:22:16 am »
Много благодаря за изчерпалтелния отговор Black Adder.
Исках да сравня информация, каква точно роля играят в матрицата и защо точно Spiders им е името?. Тъй като ги засичам от доста време астрално и знам някой неща за тях. И понеже им е дадено същото име Spider- си правя извод, че са свързани и се ползват точно за точене на информация, и разпространение, но в много от случаите разпространяват лъжлива такава.
Изглеждат доста сложно конструирани и могат да бъдат, както супер интелигентни, така и доста коварни и лъжливи, но формата им е точно Spiders. (Говоря за тия, които плетат мрежите в 4D , но смятам че са вързани и със съзнанието на компютъра)
Ползват ги като излъчватели на сънища и залагане на програми в съзнанията на хората, чрез съня.  Прожектират мисли и сънища, с невидимите си нишки и мрежи, точно като паяците, затова и така са ги нарекли. Всъщност могат да променят формата си, като ги засечеш, но Spiders е оригиналната
им форма.
 Могат да бъдат изпращани и като агенти диктуващи мисли на определен човек, както и за изграждане  на енергийни връзки и мрежи.
 Хората, които могат да сънуват осъзнато и да прекъснат съня си  по всяко време, както и да виждат астрално могат да ги засекат - ако сетивата им различават и усещат чуждата намеса. В противен случай попадат под тяхно влияние.
Интересно ми беше, по какъв начин могат да влият примерно на един форум, след като са ми ясни как въздействуват върху хората? И мисля, че разбрах след едно мое скорошно преживяване. Оказа се, че са част от едно свръх - саморазвило се съзнание изглеждащо, като човешкия мозък и то си ги пускаше и прибираше обратно с определени цели.

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re: Тема общи дискусии - Кои са 6 Spiders във форума ?
« Отговор #3 -: Януари 14, 2017, 18:24:35 pm »
Spiders (паяци) те са наречени така, защото прескачат от връзка на връзка, дето са публикувани по сайтове и страници, подобно на същинските паяци, които бягат от нишка на нишка.
Сами по себе си, Веб паяците не могат да манипулират хората, но информацията за връзките които са събрали, може да се използва от търсещите машини, за да манипулират търсещият. Почти всички търсещи машини правят профил на потребителя и в зависимост от неговите предпочитания или интереси му предлагат този или онзи сайт. Също влияние оказва географското положение, пола и етническата принадлежност на търсещия.
Ако двама души се намират в различни географски точки и въведат един и същи въпрос за търсене в Google да речем, то те ще получат малко по-различни един от друг резултати.
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен Морфей

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 515
Re: Тема общи дискусии - Кои са 6 Spiders във форума ?
« Отговор #4 -: Април 07, 2024, 09:04:53 am »

Исках да сравня информация, каква точно роля играят в матрицата и защо точно Spiders им е името?. Тъй като ги засичам от доста време астрално и знам някой неща за тях. И понеже им е дадено същото име Spider- си правя извод, че са свързани и се ползват точно за точене на информация, и разпространение, но в много от случаите разпространяват лъжлива такава.
Изглеждат доста сложно конструирани и могат да бъдат, както супер интелигентни, така и доста коварни и лъжливи, но формата им е точно Spiders. (Говоря за тия, които плетат мрежите в 4D , но смятам че са вързани и със съзнанието на компютъра)
Ползват ги като излъчватели на сънища и залагане на програми в съзнанията на хората, чрез съня.  Прожектират мисли и сънища, с невидимите си нишки и мрежи, точно като паяците, затова и така са ги нарекли. Всъщност могат да променят формата си, като ги засечеш, но Spiders е оригиналната
им форма.
 Могат да бъдат изпращани и като агенти диктуващи мисли на определен човек, както и за изграждане  на енергийни връзки и мрежи.
 Хората, които могат да сънуват осъзнато и да прекъснат съня си  по всяко време, както и да виждат астрално могат да ги засекат - ако сетивата им различават и усещат чуждата намеса. В противен случай попадат под тяхно влияние.
Интересно ми беше, по какъв начин могат да влият примерно на един форум, след като са ми ясни как въздействуват върху хората? И мисля, че разбрах след едно мое скорошно преживяване. Оказа се, че са част от едно свръх - саморазвило се съзнание изглеждащо, като човешкия мозък и то си ги пускаше и прибираше обратно с определени цели.

Много интересно е това, което споделяш! Искам само да доуточня нещо от това, докато сънуваме мислим в картини или образи "Картинно съзнание". Външните образи, които очите ни виждат и мислите ни като образи се смесват по време на сън в едно. И става много трудно да различиш докато сънуваш, кой образ е мисъл и кой физическата действителност! И допълнително всичко е огледално обърнато в съня, лявото е дясно а дясното е ляво. Ще споделиш ли още подробности за свръх съзнанието за което споменаваш накрая ?

Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 531
Re: Тема общи дискусии - Кои са 6 Spiders във форума ?
« Отговор #5 -: Април 09, 2024, 20:27:21 pm »
Морфей, не знам какво точно имаш в предвид под огледално обърнати образи в съня, но ще ми е изключително интересно да споделиш и твоите открития.( ляво, дясно..) Тоест ако човек е изключително позитивен в мислите си с близките си , с приятелите си с колегите си. ...и т.н.
Мечтае за един по съвършен свят.
Не гледа, филми на ужасите, не чете и  участва в конспиративни форуми ....Просто, човекът иска да си живее спокойно и се наслаждава на животът си в своята реалност. Защо в съня му не го оставят на мира примерно, а му пускат някакви си техни прожекции, за които той не си  и помислял. Ето затова и отричам глупостите написани от Фройд за съня .

П.п.
Отговорих ти за някой неща,които питаш, но постът ми бе твърде дълъг и времето ми за публикация явно е изтекло и не успях да копирам и публикувам целия пост. Явно Spider  мрежите така работят .

« Последна редакция: Април 09, 2024, 20:54:59 pm от Noris »

Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 531
Re: Тема общи дискусии - Кои са 6 Spiders във форума ?
« Отговор #6 -: Април 10, 2024, 20:00:52 pm »
Към тази тема , може би трябва да се подходи със знание от собствен опит.


Цитат
Искам само да доуточня нещо от това, докато сънуваме мислим в картини или образи "Картинно съзнание". Външните образи, които очите ни виждат и мислите ни като образи се смесват
по време на сън в едно.

От къде е този източник на информация?!
...

Неактивен Морфей

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 515
Re: Тема общи дискусии - Кои са 6 Spiders във форума ?
« Отговор #7 -: Април 12, 2024, 21:37:55 pm »
Норис забелязал ли си, че никъде няма нищо написано по темата "Сънища" само в уикипедия:
СЪН
Цитат
Сън е несъзнателно състояние, присъщо за повечето бозайници, птици, риби и за някои безгръбначни. Характеризира се със забавяне на дейността на тялото и организма. По време на сън силно се намалява движението на тялото, отслабва реакцията към външни стимули, намалява се нивото на катаболитните процеси и се увеличава нивото на анаболитните. Други реакции са отпускането на мускулатурата и забавяне на дихателния процес. При хората, бозайниците, птиците, рибите и редица безгръбначни, периодичният сън е необходим за оцеляването на организма. Възможността за бързо събуждане е защитен механизъм, също необходим за оцеляването и здравето. Именно тази лесна обратимост на съня го отличава от други процеси, съчетани с изпадане в безсъзнание, като припадъци и кома. Когато съществото на индивида сънува, мозъкът преработва събития, които са се случили през деня или в живота на индивида.

ОСЪЗНАТ СЪН
Цитат
Осъзнат сън е сън, при който сънуващият е наясно, че сънува, докато сънят се случва. Когато сънуващите осъзнават, те могат да участват активно във въображаемите преживявания на съня и да ги манипулират. Осъзнатите сънища могат да бъдат изключително живи и реални в зависимост от степента на самоосъзнатост на сънуващия по време на съня.
Осъзнатият сън може да започне по два начина. Осъзнат сън, започнат по време на сън, започва като нормален сън и сънуващият евентуално установява, че сънува. Осъзнат сън, започнат от будно състояние, се появява, когато сънуващият премине от будно състояние директно в съня без забележима липса на осъзнатост. Осъзнатото сънуване е изследвано научно и съществуването му е доказано.
ДЕЖА ВЮ
Цитат
Дежавю̀ (на френски: déjà-vu; изговор – буквално вече видяно) е преживяване, при което човек се чувства сигурен, че вече е виждал или преживявал някаква нова ситуация (човек усеща, все едно, че дадена случка вече се е състояла или се е случила неотдавна), въпреки че точните обстоятелства около предишната ситуация са неясни. Терминът е въведен от френския психолог Емил Боарак (1851 – 1917).

Това което ти казвам е от личен опит, но мога да ти дам и друг източник на информация, където нещата са описани такива каквито са в действителност.

П.п. от Те живеят "Ние живеем с изкуствено самосъзнание, подобно на сън. "
« Последна редакция: Април 12, 2024, 21:55:16 pm от Морфей »

Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 531
Re: Тема общи дискусии - Кои са 6 Spiders във форума ?
« Отговор #8 -: Април 13, 2024, 14:47:05 pm »
Вярно е Морфей, че в Wikipedia няма определение за сънища. Има за сън - покой на хора и бозайници, но нищо за сънуването. И ние не знаем примерно дали бозайниците сънуват, като нас, защото никога не сме били бозайници. Имаме тълкуватели на сънищата, съновници, психолози, научни изследователи. ..бол..
, но всичко се обяснява с минералната структура на тялото и мозъка ..и нищо повече. Спират до там именно, защото нямат достъп до съзнанието на хората и сънищата им. Какво се случва там ? Има хора, които казват, че никога не са сънували. Дори имам такава позната, но моето мнение е, че сънува, но нищо не си спомня след това .
Примерно аз сънувам осъзнато и знам, че спя и в покоя ми се праща сън, който не е моя прожекция от картини на ежедневието ми, а нещо съвсем различно ...което няма общо с моите мисли за животът. И така успях в последните години, да засека излъчвателите на сънища между будно и сънно състояние.
Дори прожекторите. Когато пиша за тези неща винаги някой ми прекъсва в къщи темата...или просто не мога да публикувам, защото интернетът ми спира.
Засега спирам до тук.

Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 531
Re: Тема общи дискусии - Кои са 6 Spiders във форума ?
« Отговор #9 -: Април 13, 2024, 15:00:57 pm »


Не ми излиза видеото:
от Те живеят "Ние живеем с изкуствено самосъзнание, подобно на сън. "

Ето какво ми изписва.

Цитат
Video nicht verfügbar.Diese Video enthält von Tele München Fernseh GmbH Co Produktionsgeselschaft VOD hat das Video in deinem Land urheberrechtlichen Gründen gesperrt.

Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 531
Re: Тема общи дискусии - Кои са 6 Spiders във форума ?
« Отговор #10 -: Април 13, 2024, 15:35:20 pm »
Ето тук има  информация за паякообразните мрежи.

https://med.anthrobg.net/bg/node/866

Как ще обетоват Земята, за да се свържем отново с Луната. Обитатели на старата Луна са .
« Последна редакция: Април 13, 2024, 15:42:07 pm от Noris »

Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 531
Re: Тема общи дискусии - Кои са 6 Spiders във форума ?
« Отговор #11 -: Април 13, 2024, 15:50:21 pm »
Тези дни и на това попаднах .

https://portal12.bg/publikatsii/Rudolf-Shtayner-za-duhovete-gluptsi-gnomite-prirodnite-duhove-i-vliyanieto-im-vyrhu-choveka.p6552

Цитат
Същества, подобни на унесени в своята работа паяци; те са там, за да поддържат преклонението на човека пред красотата. Ако в своята душа човекът не би бил оплетен в грозната и отблъскваща мрежа на Духовете-Паяци, той нямаше как да носи в себе си преклонението пред красотата.
 

Неактивен Морфей

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 515
Re: Тема общи дискусии - Кои са 6 Spiders във форума ?
« Отговор #12 -: Април 13, 2024, 21:43:21 pm »
Норис, благодаря за ликовете на Щайнер, безценни са лекциите му най вече след, като са минали 100 г  8)
Изтегли си филма "Те живеят" от тук е най сигурно https://zamunda.net/banan?id=455510&hit=1&t=movie
Космогонията на Розенкройцерите от Макс Хайндл https://maxheindelcosmo-1.blogspot.com/ описал е другата страна на физиката, която все не могат да открият учените. Тука намерих отговори на някой неща от сънуването за който се чудех, какво означават и защо се случват  :-X

П.п. Пиши на Л.С. за нещата, които ти пречат да пишеш тук  8)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27