Автор Тема: Как да се защитим от енергиен вампир  (Прочетена 36005 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

firma

  • Гост
Отг: Как да се защитим от енергиен вампир
« Отговор #15 -: Януари 26, 2006, 15:55:33 pm »
Благодаря orlinji  ;D

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: Как да се защитим от енергиен вампир
« Отговор #16 -: Януари 26, 2006, 16:00:04 pm »
И точно такива люде,  " успели да изградим един силен нагнетен вътрешен център на спокойствие, сила, радост, светлина" са много апетитна хапка и също са подложени на въпросния енергиен вампиризъм, но вече на по-високо ниво.
Няма отърване от тия гадове, какъвто и вътрешен мир да си изградил.
Не мисли като човек!-Крион

orlinji

  • Гост
Отг: Как да се защитим от енергиен вампир
« Отговор #17 -: Януари 26, 2006, 16:15:43 pm »
Така е! :) А освен това и да си го изградил, често го губиш поради липса на устойчивост в "Пътя" ! ! ! Така че иска се устойчивост и ясно осъзнаване на преживяваното-вътрешно и външно! :D

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: Как да се защитим от енергиен вампир
« Отговор #18 -: Януари 26, 2006, 16:25:37 pm »
Е, то това е номерът де, ама ... нали сме човешки същества...  :P
Не мисли като човек!-Крион

orlinji

  • Гост
Отг: Как да се защитим от енергиен вампир
« Отговор #19 -: Януари 26, 2006, 17:40:49 pm »
Да бе, човешко е да се греши - някой тук има лого: "Не мисли като човек" - Много точно! Аз все повече разбирам че всичко зависи от енергия,а конкретно за нас щастието ни зависи от нивопто и качеството на вътрешната ни сила! Това е в тясна връзка със съзнанието и развитието му! И реалната защита от вампири!
  Е, може да пробваме и с чесън... :) ! Проблема е че като си хапне човек чесъне и като дъхне - наоколо не само вампири, ами и никой друг няма да остане! Ами - сложни са нещата на тази малка планета!  ;D

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: Как да се защитим от енергиен вампир
« Отговор #20 -: Януари 26, 2006, 21:30:12 pm »
Хапваш чесън и падат вибрациите веднага :P :P :P

Човек с истински здрав и стабилен вътрешен център го уважават Тъмниъте и в астрала не го пипат. Ще го пипат само ако имат за какво да се захванат. Това са закони.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: Как да се защитим от енергиен вампир
« Отговор #21 -: Януари 26, 2006, 21:36:41 pm »
Че то има ли такъв чист човек? Май...няма.
Не мисли като човек!-Крион

coroviev

  • Гост
Отг: Как да се защитим от енергиен вампир
« Отговор #22 -: Януари 26, 2006, 21:44:23 pm »
Цитат
Добре де ами ако тази личност не го осъзнава това че е енергиен вампир, а просто вие се усещате, че всеки път когато общувате с него са ви изсмукани силиците?
  Ако е гадже-зарежи го,ако е роднина-дистанцирай го,ако е много близък роднина-това е карма и няма универсална рецепта1

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: Как да се защитим от енергиен вампир
« Отговор #23 -: Януари 26, 2006, 21:50:02 pm »
Че то има ли такъв чист човек? Май...няма.

Има. Пък и нали се стермим да станем такива :)

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: Как да се защитим от енергиен вампир
« Отговор #24 -: Януари 26, 2006, 21:56:01 pm »
Бе то едно е да искаш, друго е да го можеш и трето и четвърто-да го направиш  :P
Значи има, а? Може, ама аз не познавам.   :(
Не мисли като човек!-Крион

LoraMarina

  • Гост
Отг: Как да се защитим от енергиен вампир
« Отговор #25 -: Януари 27, 2006, 01:07:59 am »
В " Спиралата " има много хубава книжка по темата  -  "Енергийните вампири ", на автора Александрович, Александър .




http://www.spiralata.net/booklist.php?LangID=0

AiKiDoKa

  • Гост
Отг: Как да се защитим от енергиен вампир
« Отговор #26 -: Януари 28, 2006, 12:22:36 pm »
Гадове са,вярно !  >:(
"Даскалката" ми по Философия е живият пример за това,и не само тя ! - СМУЧЕ,ТА СЕ КЪСА!  >:(
Непрекъснато съм с главоболие след часа й или ми се вие свят!Опитах със заключване или просто се
"настройвам" преди "среща" с нея,но явно ще ми е необходим повече опит.Имам чувството,че тази
жена се "изхранва" със злоба,омраза и ненавист,която излъчва към всичко живо около себе си,което
има противно на нейното мнение за СВЕТА или въобще.Мен определено ме мрази от край време.Опитва се да ме накара да мисля по нейният начин - не как,а какво да мисля,което никак не ми се нрави.Колко жалко...такива хора са не за омраза,ами за СЪЖАЛЕНИЕ ! Няма спасение,за жалост ! Някой да сподели друг метод за предпазване от негативни енергийни влияния,че ми е доста насърце тази тема?

ssi

  • Гост
Отг: Как да се защитим от енергиен вампир
« Отговор #27 -: Януари 28, 2006, 12:59:29 pm »
Ами като начало можеш да се подготвяш специално за нейните часове и когато знаеш повече неща започваш да взимаш участие интензивно. Отговаряш на въпросите и , противопоставяш се ако можеш и винаги когато станеш срещу нея ставай с лека усмивка. Покажи и ,че не те е страх. Научавай нови неща за урока и ги вмъквай помежду нейните разкази. Нека разбере че седи по-долу от теб. Трябва да си много уверен в себе си за да започнеш. Не чакай тя да те атакува ами започни ти от самото начало  :)
Ако другите от форума одобрят моето мнение пробвай го. Аз не съм го пробвал и затова не мога да ти гарантирам успех ,но това е първото което ми дойде на ума.
Има и други начини ,но те са незаконни  :D

Неактивен zaio

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 128
Отг: Как да се защитим от енергиен вампир
« Отговор #28 -: Януари 28, 2006, 13:16:47 pm »
Ooo и аз съм имала такъв случай с даскалка енергиен вампир-преподаваше ни по един от езиците и след час при нея целия курс беше със главоболие аз лично се мъчех колкото се може по-малко да посещавам часовете и но тя пък гаднярката си записваще всеки път имената на присъстващите. Добре че завършихме и от тогава нямам контакт с нея защото иначе лошо. А за предпазване от негативното и влияние дори и не си помислях защото в последствие в  разговори с колеги се установи, че и те са с главоболие след час при нея и че тя май май е енергиен вампир. >:(
Най-добрата рецепта за щастие е- да използваш парите си не за да трупаш вещи, а преживявания!

AiKiDoKa

  • Гост
Отг: Как да се защитим от енергиен вампир
« Отговор #29 -: Януари 28, 2006, 13:26:39 pm »
Благодаря за съветите,но на нея точно това й е проблема - винаги съм й "контра" и това я дразни.Явно затова
с повод или без,винаги се захваща първо с мен,когато влезе.Чиста провокация.Не понасям хора,които се опитват да ме вкарат в своите си "рамки",още повече пък такива,мислещи се за "богоизбрани"  >:(
Опитвах какво ли не - с усмивка най-вече!Резултат ли?НИКАКЪВ!
Реших просто,че е по-добре да си живее в собствената си заблуда и мизерно да си съществува.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27