Автор Тема: Тайните на победата  (Прочетена 12964 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Дъвиан

  • Гост
Отг: Тайните на победата
« Отговор #15 -: Март 05, 2006, 01:15:49 am »
Може да е бил японец  :P

coroviev

  • Гост
Отг: Тайните на победата
« Отговор #16 -: Март 05, 2006, 01:16:08 am »
Цитат
остана само да разберем от коя страна на барикадата си се бил
Аз знам бе , винаги за съдията! Няма начин да не печелиш!!! :D Обаче ако "...съдията , съдията,съдиата пе.....т", тогава те убиват през 1943 :P

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Отг: Тайните на победата
« Отговор #17 -: Март 05, 2006, 01:21:33 am »
  Абе досега не съм забелязал , че съм затрупан с важни дела да спасявам човечеството например :P

Абе споко ве може тепърва да ти предстои някое важно дело като например да ме спасиш от покушение като ми направиш животоспасяваща операция   :P :P :P В този ред на мисли ако не си хирург е крайно време да почнеш специализацията  :P :P :P

coroviev

  • Гост
Отг: Тайните на победата
« Отговор #18 -: Март 05, 2006, 01:28:45 am »
Цитат
  В този ред на мисли ако не си хирург е крайно време да почнеш специализацията 
То така става мислиш , убият те през 43-та и хоп , специализираш хирургия! Никой не се интересува , че си паднал геройски на фронта , други фактори играят там! Пък като си помисля колко милиона са убити през 43-та , ако верно всички се изръсят през 73-та....дано да нямаме една и съща работа , че ще бъде гати навалицата! По-лошо от това да сменяш номерата в КАТ!

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Отг: Тайните на победата
« Отговор #19 -: Март 05, 2006, 01:40:21 am »
Ми трябва да се види в Китай през 73 та прираста какъв е бил и това ще  отговори на някои въпроси също може да се погледне към Индия , Нигерия и други "малки държави" ;)

coroviev

  • Гост
Отг: Тайните на победата
« Отговор #20 -: Март 05, 2006, 01:44:51 am »
  Ако си прав , това означава , че няма да се засека с другите " работаимащи " , което значи ,че те няма да сменят номера в КАТ , а това вече си е успокоение!Ох!

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Отг: Тайните на победата
« Отговор #21 -: Март 05, 2006, 01:48:13 am »
Виж поне можеш да си спокоен че със сигурност не си умрял от Атомната бомба пусната през 1945 нито пък  да се притесняваш че ти си я пуснал  :P :P :P

coroviev

  • Гост
Отг: Тайните на победата
« Отговор #22 -: Март 05, 2006, 01:52:47 am »
  То верно от радиацията може да мутира и душата  8) и после ще имаш някаква ненормална карма. Примерно не можеш да минеш на следващото ниво , ако не гръмнеш президента ! Пък екипажа дето пуснал бомбата е още жив , така,че Дънов да е сбъркал с 1-2 г. ,пак ще съм с чиста съвест! :D ;D

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Отг: Тайните на победата
« Отговор #23 -: Март 05, 2006, 01:56:35 am »
На мен пък що ми е останало в акъла че наскоро май почина тоз дет е хвърлил бомбата ? Аве освен това тези дет са пуснали бомбата са имали един куп началници нагоре по веригата всеки от тях не по-малко виновен  :P Така че ;)

coroviev

  • Гост
Отг: Тайните на победата
« Отговор #24 -: Март 05, 2006, 02:03:37 am »
  Абе всички са виновни! Ама това за важната работа си е притеснително....Аз по природа съм си мързелив човек и разни такива важни работи дето не съм ги планувал и не са ми в преките задължения ,хич не са ми по сърце!
   От друга страна може да е  пък някое купонче , събиране ,гюзме...?! Я се поразрови там из твоите източници и жокери да видиш за какво ще ме дърпат. Че ако е тежък физически труд да се скатавам о време!

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Отг: Тайните на победата
« Отговор #25 -: Март 05, 2006, 02:11:30 am »
хах добре че та светнах да си налягаш парцалите че важни дела те чакат  :P :P Сега от космическа гледна точка не винаги това което на нас ни се струва важно излиза наяве. А за физическия труд споко няма да е това :) В моя  рожден хороскоп пък специално пише че не понасям никакъв физически труд и бягам  от него както Дявол от тамян ;)  Ами познавват "хората" И после хороскопите не били верни - хах въпроса е обаче да си знаеш точния час и минута на разждане :)

Дъвиан

  • Гост
Отг: Тайните на победата
« Отговор #26 -: Март 05, 2006, 02:15:13 am »
Хехе - да се похваля - аз съм любител-астролог, ако има желаещи...

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Отг: Тайните на победата
« Отговор #27 -: Март 05, 2006, 02:20:33 am »
Хехе - да се похваля - аз съм любител-астролог, ако има желаещи...

Има няколко удобни програмки едната е руска преди няколко години бях много запален и даже и на други хора съм  правил хороскопи рижденни щото ми беше интересно, ама за да си добър трябва само с тва да се занимаваш :) пък аз лесно се разсейвам  :P

Дъвиан

  • Гост
Отг: Тайните на победата
« Отговор #28 -: Март 05, 2006, 02:23:23 am »
Мдаа, и аз имам няколко, пък и български сайтове има. Цаката е да можеш правилно да разтълкуваш хороскопа, а това става с много четене, мъдрост и интуиция. Някой път ще разиграем и този сюжет!  :)

coroviev

  • Гост
Отг: Тайните на победата
« Отговор #29 -: Март 05, 2006, 02:25:51 am »
   Alien , с тебе може да основем братство на мързеливците!
И по закона за всеобщата гадост, ще излезе , че важната работа ще е свързана с голямо търчане , копане и прочие командоски изпълнения ! Ужас! И сигурно няма да има бира! Ей ти ме разстрои сега с тея пророчества! Направо съм убеден вече ,че бира няма да има! Alien да си мобилизираш жокерите ,мокерите ,чанълинги ,и целия ресурс и да осигуриш бира! То вече е ясно ,че от бачкането няма да се избяга ,поне бира да дадат! Разчитам на теб да задействаш ситуацията ,защото ти ги почна с тея прераждания ! Ама на нищо не прилича това! Не стига , че са те убили като куче през 43-та  и вместо да се изтягаш на някой облак ,минат се не минат 30 години и айде-е-е ,марш на нивата да копаш! Никаква справедливост! >:( >:( >:(
 

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27