Автор Тема: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори  (Прочетена 861583 пъти)

0 Потребители и 5 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен peyu2010

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 50
    • Linux Mint
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1215 -: Май 26, 2012, 03:42:32 am »

Ще бъдеш ли така добър да споделиш с всички в какво точно се изразява това зловредно влияние?
Ако има такова е добре да знаем какво рискуваме, ако не, поредната порция празни приказки без обосновка... :negative:

И аз задавам същият въпрос и очаквам мотивиран отговор от Ичи!
« Последна редакция: Май 26, 2012, 08:41:26 am от Mirotvorec »

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1216 -: Май 27, 2012, 14:04:25 pm »
 :)


А дали и древните египтяни не са си правили тенсор пръстени? Как мислите? Но защо е лявовъртящо това нещо, не мога да кажа. Изключително много са боравили с жезли и други подобни пасивни устройства, като спираловидния жезъл в ръката.


« Последна редакция: Май 27, 2012, 14:20:00 pm от sidewinder »

Неактивен Mildo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 132
    • Thank You Buddy
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1217 -: Май 27, 2012, 15:24:48 pm »
Sidewinder може малко да отклонявам от сегашните ви дискусии, но имам въпрос. Когато бях в България си направих оргонит с бурканче мед, но го ползвах около 2-3 седмици след което се махнах и не го взех с мен. Въпроса ми е ти имаш ли наблюдения над твоя в по-дълъг период,защото помня, че си го беше направил доста отдавна и не беше сигорен с времето дали ще продължи да действа така добре.


П.С извинявам се ако сте го дискутирали, просто темата стана прекаленооо дъъългааа и за жалост не разполагам с предишното време за да изчета всичко, което съм пропуснал.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1218 -: Май 27, 2012, 15:40:34 pm »
Оргонитите от мед имат мощно действие, но до време. С времето започват наистина да натрупват в себе си DOR. За 1-2 седмици става, но дали си заслужава. Такъв оргонит не може да се самопочиства.


Виж, ако добавиш няколко капки мед към смолата, това вече е друго.

Неактивен GARVAN

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 127
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1219 -: Май 27, 2012, 16:07:04 pm »
Току що проверих един оргонит от пчелен мед, който направих преди 7-8 месеца. Наистина е натрупал DOR :unknown: . Не мога да си обясня защо се получава така, но веднага го развалям. Поне ще мога да си запазя кристала и да го ползвам отново...

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1220 -: Май 27, 2012, 16:12:58 pm »
Същото направих и аз. Моята версия е, че отсъства пиезоелектричния ефект, когато кристала е здраво в прегръдката на смолата.
« Последна редакция: Май 28, 2012, 09:22:14 am от Mirotvorec »

Неактивен emo_G

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 55
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1221 -: Юни 03, 2012, 17:07:05 pm »
Последно впечатление от употребата на оргонит:

Напоследък наблюдавам засилен интерес от страна на гълъби и разни други пернати към перваза на прозореца на стаята в която държа оргонитчето. :) В началото им се дразнех, че ме събуждат сутрин  :---, но после като си изясних каква е работата и ми стана приятно.  :blum1:

При вас случвало ли се е нещо подобно точно с птици? Оргонитчето, което ги привлича е малко по размер (около 50 грама) и си мислех, че обхватът му е съвсем малък, но явно си работи прилично. :dance:

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1222 -: Юни 03, 2012, 20:05:57 pm »
Не знам за оргонитите, обаче сферата от тенсор пръстени работи като луда. Направил съм две досега, едната е в роднини, а другата е у нас. Растенията пощуряха и на двете места.

Имах едно бутилково дърво, което го бяха нападнали щитоносни въшки. Изядоха го до кокал. Наложи се да изрежа всички листа и остана само пръчка. Една седмица след като направих такава сфера за вкъщи и започна да пуска нови пъпки. Иначе бях го отписал. Уникална е за градината. Препоръчвам я. Но трябва обезателно да се направи грамотно.

Чистия оргон разбира се, че ще привлича животните. Нали така си привлякох мравките у нас. А лястовичи гнезда имаме по две на прозорец.
« Последна редакция: Юни 03, 2012, 20:14:02 pm от sidewinder »

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1223 -: Юни 03, 2012, 21:26:06 pm »
Добре де, ами кога ще я пробваш в автомобил? Желателно е в автомобил, който се движи почти всекидневно в голям град.
« Последна редакция: Юни 04, 2012, 10:26:38 am от Mirotvorec »

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1224 -: Юни 03, 2012, 21:29:42 pm »
А какво трябва да се очаква, ако е в автомобил?

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1225 -: Юни 03, 2012, 21:49:24 pm »
А така... Че аз ако знам ще питам ли? Нали направо ще си кажа.
« Последна редакция: Юни 04, 2012, 10:26:52 am от Mirotvorec »

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1226 -: Юни 03, 2012, 22:38:22 pm »
Тенсор сферата не би трябвало да реализира икономии, ако това намекваш.

Неактивен emo_G

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 55
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1227 -: Юни 03, 2012, 23:03:30 pm »
Като стана въпрос за икономии, се сетих за едно устройство базирано на оргонит, което поставено на маркуча за горивото на автомобил, води до снижаване на разхода. Мисля, че беше споменато някъде тук из темата за оргонитите.
Та, мисълта ми е - как би се отразило на консумацията на гориво, ако около горивния маркуч се запоят няколко тенсор пръстена в реален или в кратен размер? Доколкото си спомням sidewinder препоръчваше постяване на 6 тенсор пръстена около водопроводните тръби за енергизиране на чешмяната вода. Ако горивото се зареди по подобен начин преди постъпването му в двигателя, не би ли следвало да получим по-мощно гориво, а от там и по-ефективна работа на двигателя и икономия?
« Последна редакция: Юни 03, 2012, 23:07:29 pm от emo_G »

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1228 -: Юни 04, 2012, 10:11:17 am »
emo_G, до някъде има резон в това, което казваш, но съм склонен да се съглася, ако горивото беше вода. Тенсор пръстените вдигат електронния спин на атомите на елементи от т. нар. група ORME - an acronym for Orbitally-Rearranged Monoatomic Element.  Това не пречи да се експериментира.

Другото, което се наблюдава в присъствие на тенсор пръстен е т-нар. Квантова кохеренция. На това явление може би се дължи структурирането на водата. Един вид създава се кохерентност при водните молекули.

"Природата използва комбинация от сили, за да установи и да поддържа съгласуваност. Цикличното или спираловидното движение е от първостепенно значение. Когато водните молекули циркулират в рамките на естествените електромагнитни полета, те са принудени да се обединят и да се преориентират под въздействието на полето. Това е така, защото водата е полярна вещество с положителен и отрицателен полюс. Всеки цикъл усъвършенства структурата на системата. В крайна сметка, водните молекули "намират мястото си" в рамките на съгласувания домейн, и въпреки че молекулите могат понякога да бъдат преместени, системата не се нарушава. Същото важи при сформирането на пасажите от риба. Хищниците могат временно да нарушат организацията. Но не след дълго организацията се възстановява отново. Това е кохерентност (съгласуваност). Водата реагира по същия начин в живите системи."

Мои разсъждения: А именно тази кохерентност се постига благодарение на движещите сили на тороидните и тенсорни полета, генерирани от пръстена. Всички оздравителни ефекти у растения и животни са пряко последствие от афектирането на водата. Оказва се, че изкуствените източници на ЕМП разстройват водата като своеобразен течен кристал и тя губи изначалните си божествени свойства - живите организми страдат.
« Последна редакция: Юни 04, 2012, 10:42:46 am от sidewinder »

Неактивен bullet

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 64
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1229 -: Юни 10, 2012, 13:00:34 pm »
Цитат
По отношение на репелентите, аз не виждам нищо негативно. Колегата sidewinder има впечатления от работещ оргонит-репелент отблъскващ мравки, в който са вложени растения, които са неприятни за въпросните животни. В случая устройството излъчва енергетичния подпис на растенията, в което според мен няма нищо смущаващо. Просто на мравките не им понасят ментата и канелата, а оргонитът увеличава обсега на излъчване на енергията на растенията, вложени в него и така гадинките стоят достатъчно далеч.  :blum1:


С уточнението само, че този оргонит с отблъскващите билки не сработи. Сработи този, в който поставих мравки, и понеже го правих в момент на неистов гняв към тях, стана много мощен репелент. Тази пролет пак се опитаха да излизат и щом го поставих на входа и на следващия ден дим да ги няма. Коeто ме навежда на мисълта, че периметъра му не е голям, което е добре от една страна, защото иначе ще изгони мравките в обсег от 10-ки да не кажа 100-ци метри.

Сетих се тези дни за тези оргона с мравки. Понеже лятно време сме под обсада от бълхи да кажем в целия град, молове, автобуси и прочее, да не говорим в къщи. Та сложих една прясно убита бълха върху центъра на оргон и усетих, че самото излъчване на оргона се промени. Спахме спокойно през нощта, без да се мажем непрекъснато с лавандулов спирт, защото все някоя успява да се промъкне в къщи, независимо от това, с какви химикали се пръска. Ще направя някои опити в тази сфера и вярвам, че ще се получи. Оргонче, което излъчва нон-стоп честотите на мъртва бълха...До скоро

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27