Автор Тема: Къщата за кукли свири сама...  (Прочетена 9198 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен вещичка

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 202
  • Виждам те!
    • Уникални подаръци за любими хора
Re: Къщата за кукли свири сама...
« Отговор #15 -: Октомври 27, 2013, 22:28:31 pm »
Странно е. Не съм твърдяла, че е паранормално  :blum1:... Не съм на ти с техниката, но още се чудя как успяваше да говори когато си поиска. Все пак за има-нема 4-ри години батерията му се е издухала със сигурност, а кисненето в пералня с прах и белина около 2 часа лично според мен би трябвало да му прецака техниката отвсякъде. Ама аре щом казваш  ;)...
Отсъствието на доказателство не е доказателство за отсъствие!

Неактивен tectonics

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 82
Re: Къщата за кукли свири сама...
« Отговор #16 -: Октомври 28, 2013, 16:43:58 pm »
Абе аз се чудя защо си изпрала играчката с ел. механизма и батерията. А също се чудя и защо цапате темата?

Неактивен ilianvs

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 117
Re: Къщата за кукли свири сама...
« Отговор #17 -: Октомври 28, 2013, 20:35:32 pm »
Ами аз имам една играчка в нас, която е на 15 години почти и още издава някакви звуци като я натисна, така че не се учудвай.
И да, да приключим с този безмислен разговор, както предложи Тектонис.

Неактивен Schicksal

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 96
  • "Летящата чиния" на тевтонския орден :) .
Re: Къщата за кукли свири сама...
« Отговор #18 -: Октомври 28, 2013, 22:33:31 pm »
Винаги съм вярвал, че устройствата и предметите като цяло имат някакво елементарно съзнание. Често се случва компютрите да се държат като съзнателни същества. Някой компютър упорства да направи нещо при определен човек, обаче идва друг и при него нещото тръгва или се оправя. Когато сме им ядосани, тогава са най-малко отзивчиви.  Ако един човек е бил мил и грижовен с тях, ако стане така, че трябва да напусне мястото и цялата апаратура изкрейзва. Случвало ми се е.

Не приемат ли част от съзнанието на притежателя (или юзъра), т.е. не се ли свързват с него?
Im Namen unserer gemeinsamen Taten!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27