Автор Тема: Еленко Ангелов - Лека нощ Нещастие - Част 3; Добро Утро Щастие - Част 1  (Прочетена 1042277 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен gogetit

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 96
Ами не му е лесно, като детска градина е по форумите

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Ами не му е лесно, като детска градина е по форумите
Офф..съвсем оспамих..нямах предвид това..По-скоро,че и аз като някоя патка съм се регнала,ама пък тогава думата конспирация за мен беше синоним на фантастика ;D

Неактивен voodoogoo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 291
Чак пък клеветник.И пред кой, кого наклеветих, Малоумнико,като първо ти исках разрешение за да пиша и ти показах какав стил на изказ имам? :rofl:
В прозорецът на тъмна нощ-сияйна, отварят се вратите към безкрая.

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Hound Dog отговарял съм в темата и по разни медии... Извини ме за закъснението! Отговарям:

Пишат ми доста арменци на родния им език - OKNELE на арменски се превежда буквално ПОМОЩ ( така ми го преведоха натурални арменци), или наистина несъзнателно(или съзнателно за моя Свръх Аз  ;)) се е получило "Духът на Помощта"/The spirit of Oknele. Не разбирам арменски и нямам такива роднини  ;D. Като дете обърнах името си наопъки ЕЛЕНКО - ОКНЕЛЕ за да звучи и да започва с "О" като името на любимият ми индианец ОЦЕОЛА.

Динко ю гууд, ю гууд  :drinks: В X net има нова опциЦия - както във ФБр/FBi kaто блокираш "някой" и ти става невидим и невиждаш spama му  ;D  

Хайде без повече spamец!
« Последна редакция: Януари 05, 2012, 23:52:06 pm от oknele »
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен AlienNetwork

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 47
Ти колкото и да триеш нали знаеш, че не можеш всичко в мрежата да изтриеш.

Воля и характер се иска, за да устои човек на изпитанията.
Не се боѝте от лошото! То идва, да ви изпита.Дяволът иска да ви изкуши да паднете духом.Не се поддаваѝте на неговите внушения. Като ви споходи лошото,кажете си: "Ела зло, че от теб има по зло." Така ще се преборите със ситуацията и ще станете по-силни.Паднете ли духом - свършено е с вас.

Неактивен AlienNetwork

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 47
Защо е ограничена опцията "Редакция"

Еленко ти имаш пръст в тая работа.

Извинен си
« Последна редакция: Януари 06, 2012, 09:56:40 am от AlienNetwork »

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Динко ако ти става по-добре с обидите към мен давай  :drinks: но в друга тема.

Моля те да не ми спамиш темата тук!
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен AlienNetwork

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 47
От това се страхуват
Обърнете внимание колко пъти е видяно видеото и колко коментара има.
Някои се опитва това видео да се види възмжно от по-малко хора.

Задаѝте си свъпроса защо е го правят
http://www.youtube.com/watch?v=uauFZMBtphQ&list=HL1325833683&feature=mh_lolz
« Последна редакция: Януари 06, 2012, 10:36:55 am от AlienNetwork »

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
От това се страхуват
Обърнете внимание колко пъти е видяно видеото и колко коментара има.
Някои се опитва това видео да се види възмжно от по-малко хора.

Задаѝте си свъпроса защо е го правят
http://www.youtube.com/watch?v=uauFZMBtphQ&list=HL1325833683&feature=mh_lolz

Хм, наистина. Към момента има 305 показвания, 627 аресвания, 25 нехаресвания  ???  ::) :-X ... Как става това?
И една молба! Моля знаещите добре английски да дадат резюме на експозето на принцесата!
Между другото, семейството на японския император поддържа приятелски семейни отношения с Дейвид Рокфелер. Това го гледах в интервю на Бенджамин Франклин с Д. Рокфелер, където Д. Рокфелер сам го твърди. Принцесата не се шегува. Препоръчвам да запишете това видео и да го качите поне във VBOX, че скоро може и да го няма в тубата.

Неактивен вещичка

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 202
  • Виждам те!
    • Уникални подаръци за любими хора
Сутринта пуснах това видео в темата за 2012. От малките ми познания по английски останах с впечатлението, че госпожата говореше по същия начин за промените като Друнвало  ;).
Отсъствието на доказателство не е доказателство за отсъствие!

Неактивен AlienNetwork

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 47
Цитат
Между другото, семейството на японския император поддържа приятелски семейни отношения с Дейвид Рокфелер. Това го гледах в интервю на Бенджамин Франклин с Д. Рокфелер, където Д. Рокфелер сам го твърди. Принцесата не се шегува.

Ето малко допълнение от нея.

http://www.youtube.com/watch?v=bb0hA1A5N8A&feature=player_embedded
http://www.youtube.com/watch?v=NE6fcOjO1wM&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=Mp-hJXZ3J2s&feature=related

Не бъдете предобедени в нищо.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321

Неактивен Hannibal

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 200
Хм, наистина. Към момента има 305 показвания, 627 аресвания, 25 нехаресвания  ???  ::) :-X ... Как става това?

Броячът за гледанията в ютуб има анти-бот стопер. Всеки клип с голяма гледаемост през първите часове от качването му  "замръзва" на 303 през първите 24 часа ... след това се отключва и на порции се актуализира цифрата.
Няма нищо конспиративно в това, виждал съм го хиляди пъти в клипове на всякаква тематика...

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
"Добър Ден Всичко" II 1/2 Еленко Ангелов - третото парче пъзел от трилогията вече може да намерите в най-близката книжарница до вас, без лекарско предписание или да поръчате с безплатна доставка до вас на официалния сайт www.shop.thespiritofoknele.org

Добър Ден Всичко II, Eленко Ангелов трейлър 3  


Добър Ден Всичко II, Eленко Ангелов трейлър 2

"Добър Ден Всичко II 1/2 " (част втора и една втора) - третото парче пъзел от трилогията "Най-голямата Истина"!

Един истински добър ден е деня, в който започва лятната ваканция. Тя е безгрижна само когато си си научил уроците и защитил отлично изпитите. Най-важният урок за твоята история тук (History - His story). Истинската история за миналото и настоящето на Земята е скрита. По-точно тя е разпиляна на стотици парченца. Само събудилите се „Търсачи на Истината”, надскочили програмирането си от ранна детска възраст от религии, псевдопатриотизъм и национална принадлежност могат да наредят пъзела. Никога не е късно да си спомниш кой си, и да счупиш оковите на съзнанието и сърцето си. Благодарение на Интернет, „Преносители на Истината” и многобройните си осъзнати уроци на сън в „Моето училище”, будейки се от него с ключови думи и визии продължавам да съставям дипломната работа на живота си – трилогията „Най-голямата Истина”.

С нея подсказвам на приспаните и нямащи време да съберат и осъзнаят всичко това мои братя и сестри Звездни лъчи. Няма да спра да повтарям, че веднъж разбрал змийските фокуси и конспирации вече няма да им се хващаш и да им отдаваш енергията си. Илюзията, в която е потопена тази планета е, че личното щастие е утопия и трябва хилядолетия да се прекланяш и вярваш в измислени психопатски богове и да служиш на едни и същи кръвни линии на световния елит.

Лъжата, която милиарди са приели като фанатична вяра е, че трябва да воюваш и поробваш себеподобните си и да приемеш за даденост, че трябва да работиш целия си съзнателен живот за да изплащаш зверски лихви на пари измислени от въздуха, че е нормално да си тровен от храна и лекарства и да вярваш на лъжите на тотално контролираните медии за масово осведомяване(оглупяване). Змейският контрол е от хиляди години и сега преживяваме и слагаме началото на края му. Време е за „Галактическото утро” предсказано от древните Маи. Ние сме тук да върнем Щастието на тази планета и от васална колония на Мрака да се oгрее от истинската Светлина на Любовта, а не от студената луминисцентна светлина на масони, илюминати и църковно промити мозъци...
 
« Последна редакция: Януари 06, 2012, 18:46:17 pm от oknele »
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен gogetit

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 96


[/quote]
Хм, наистина. Към момента има 305 показвания, 627 аресвания, 25 нехаресвания  ???  ::) :-X ... Как става това?
И една молба! Моля знаещите добре английски да дадат резюме на експозето на принцесата!
Между другото, семейството на японския император поддържа приятелски семейни отношения с Дейвид Рокфелер. Това го гледах в интервю на Бенджамин Франклин с Д. Рокфелер, където Д. Рокфелер сам го твърди. Принцесата не се шегува. Препоръчвам да запишете това видео и да го качите поне във VBOX, че скоро може и да го няма в тубата.
[/quote]

Това е линк към спиралата - текст описващ смяната на измеренията и т.н.
До голяма степен тая принцеса ;D повтаря текста, но по-схематично
http://www.spiralata.net/kratko/articles.php?lng=bg&pg=606

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27