Автор Тема: Видях втора луна???!!  (Прочетена 11233 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен m2f

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 581
  • Животът е изумително приключение
Re: Видях втора луна???!!
« Отговор #15 -: Ноември 09, 2013, 14:23:41 pm »
Сега като анализирам случката мисля, че най-интересният момент от нея е факта, че в момента в който осъзнах, че това не може да е луната и започнах да я търся с поглед, нея вече я нямаше...Този факт ми дава препратка към нещо, което бях прочел някъде, а именно, че малките деца, както и различни животни виждат неща от други реалности и че ние нормалните хора не сме способни да ги видим заради нашата нагласа и възпитанието ни- (Това е такова...Онова е онакова...Това е истинско...Онова не е)- което ние всички получаваме като деца.
Напълно е възможно....И аз, ако веднъж не ми се беше случило подобно нещо /тролей да ми изчезне пред очите призори/, и аз може би щях да съм скептична....Но аз знам какво ми се случи на мен и напълно вярвам, че описаното е възможно.
Така както е възможно хората да не вдигат поглед нагоре към небето и да не забелязват кемтрейлса, както е възможно да се подиграват все още с доказателствата за съществуването на живот след смъртта, както се подиграват с доказаното съществуване на извънземните на земята и т.н. Но наистина, поне в този форум би трябвало човек да не се налага да се оправдава, че не е луд когато сподели за някой от гореизброените феномени.
Не ме бива много с астрономията, но има хора, които ги бива. Изчислете къде е била луната в тоя ден и час и как е трябвало да изглежда, и, ако не отговаря местоположението и и вида и на описаното наблюдение...просто приемете факта, че Е възможно. 
Добрите решения идват с опита. А голяма част от опита идва с лошите решения.

Неактивен liika

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 21
Re: Видях втора луна???!!
« Отговор #16 -: Ноември 09, 2013, 15:37:12 pm »
И аз съм от Пловдив,не съм видяла това което ти описваш,но и аз като теб писах в подобна тема в този форум,и не получих друго, освен убеждение, че било Вечерницата.... ::)
Но тъй като никой друг не е видял това,няма как ги убедиш че не е това което те си мислят...някак си безсмислено е цялото ''обсъждане'' тук.  :)
А какво си видял ти и какво виждам аз най-вероятно ще си остана една голяма питанка.  :)

А за кемтрейлса....да наистина си права м2ф...на когото и да обясня к'ви са тия странни облачни дири в небето никой не ми вярва..хаха Смисъл от убеждения на скептика-никакъв .
« Последна редакция: Ноември 09, 2013, 15:40:15 pm от liika »

Неактивен conspiration_

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 7
Re: Видях втора луна???!!
« Отговор #17 -: Януари 07, 2016, 21:42:33 pm »
Доста интересна история.  ;)

Неактивен Nikers_d

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 5
Re: Видях втора луна???!!
« Отговор #18 -: Януари 08, 2016, 10:18:27 am »
Наистина, интересна история.. Обаче, на мен съвсем скоро, ми се случи нещо... Много интересно, след малко ще постна тема, че да не спамим на човека поста :)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27