Автор Тема: Българските подземия! Кой какво знае?  (Прочетена 226340 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен dream

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 75
Re:Българските подземия! Кой какво знае?
« Отговор #315 -: Февруари 12, 2012, 16:12:53 pm »
:blush:Желаещи,да го атакуваме?Сградата е 7етажа,над земята и 4 под.Тези 4-те са запечатани,така е оповестено в медиите.През 2010г.е имало търг но незнам дали е закупена.

аз съм навит,ама съм от София,може би като се пооправи времето.Ако е в троянско не знам дали е наводнено - все пак там е балкан и има оттичане на вода.Но все пак си трябва екипировка - поне каски и въжета - за всеки случай.

Аз също съм навит, но нека се оправи времето, защото в момента там е тежко положението, а и щом не е поддържано, определено е наводнено. Да, с каски и въжета ще се оправим и туристически обувки/за планина.

Неактивен конкорд

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 8
Re:Българските подземия! Кой какво знае?
« Отговор #316 -: Февруари 12, 2012, 17:56:25 pm »
 :writer:Да се стопи снега,и ще се разберем.Ще ида да огледам да ли се охранява.

Неактивен sTaTix

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 71
Re: Българските подземия! Кой какво знае?
« Отговор #317 -: Март 27, 2012, 13:30:22 pm »
конкорд виж наистина дали се охранява ако го направим лятото лятото примерно като вече е сухо ме бройте и мен:) имам още няколко места за обикаляне стига да има ентусиасти от Варна да се съберем една кола хора и няколко дена да обикаляме:))

Неактивен varg

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 28
Re: Българските подземия! Кой какво знае?
« Отговор #318 -: Април 14, 2012, 13:30:20 pm »

Неактивен ge6aaaa3

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 23
Re: Българските подземия! Кой какво знае?
« Отговор #319 -: Април 14, 2012, 17:12:02 pm »
^Това къде е?

Неактивен varg

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 28
Re: Българските подземия! Кой какво знае?
« Отговор #320 -: Април 14, 2012, 19:59:12 pm »
Когато го изследвам достатъчно ще има доста да се види.

Неактивен Spoke

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 58
Re: Българските подземия! Кой какво знае?
« Отговор #321 -: Април 15, 2012, 12:12:13 pm »
А къде се намира това?

Неактивен varg

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 28
Re: Българските подземия! Кой какво знае?
« Отговор #322 -: Април 15, 2012, 21:59:54 pm »
Които желае да го види на живо мога да го заведа,но не й преди да се запозная с особенностите му напълно.

Неактивен dream

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 75
Re: Българските подземия! Кой какво знае?
« Отговор #323 -: Април 16, 2012, 15:40:41 pm »
Които желае да го види на живо мога да го заведа,но не й преди да се запозная с особенностите му напълно.

И все още очакваме да ни кажеш къде се намира?

Неактивен vetoto

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 4
Re: Българските подземия! Кой какво знае?
« Отговор #324 -: Април 16, 2012, 18:18:51 pm »
Шумен трябва да е  ...

Неактивен ge6aaaa3

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 23
Re: Българските подземия! Кой какво знае?
« Отговор #325 -: Април 16, 2012, 19:06:03 pm »
Ако е в Шумен, лятото може да "запаля джапанките" на колелото и да дойда.

Неактивен varg

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 28
Re: Българските подземия! Кой какво знае?
« Отговор #326 -: Април 16, 2012, 22:45:40 pm »

Неактивен sTaTix

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 71
Re: Българските подземия! Кой какво знае?
« Отговор #327 -: Април 17, 2012, 09:51:01 am »
Тук под този чакъл ще има нещо. Какво може да прави такова количество чакъл вътре?;) и една от последните снимки се вижда и една бетонна плоча с ухо за дигане (не се сетих по правилно как да се изразя  :D  ) и под нея видяхте ли има ли надолу? И имаше и нещо като прозорец в едната стая зад прозорчето надникнахте ли.. или си имаше и врата към това помещение освен прозорец към помещението :D

Неактивен varg

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 28
Re: Българските подземия! Кой какво знае?
« Отговор #328 -: Април 17, 2012, 11:26:50 am »
Под плочата има метър шахта и нищо няма в нея.В прозореца е чакъла долу и няма друг вход.

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re: Българските подземия! Кой какво знае?
« Отговор #329 -: Май 03, 2012, 22:11:07 pm »
Забавно. Точно вчера се регистрира автора на горепосочената книга (miasmi), пуска тема днес в 17.00 и тутакси се намесва Hacko с хвалебствен пост за същата книги :)
Пък после ми приказвайте, че форума не е пълен с конспирации :lol:

Книгата вече има фенове и последователи, даже и в Англия.

България - най-доброто място за посрещане на 2012 година - бр. 30

Варненската ясновидка Гергана Герасимова нашумя с поредицата от Книги „Тайните подземия на България" на писателя Милан А. Миланов. Поредицата поднася неочаквани разкрития за вековни тайни, които пази земята ни. Духовният учител - игуменът на манастира „Св. Троица", притежаващ екстрасензорни способности и в тази пета част на книгата разкрива на своя ученик лабиринт от тайни. За разкриването на тези тайни помага ясновидката, получаваща послания от Информационната Космична Банка/АКАША/. Ето и нейните разкрития за България и защо е най-доброто място за 2012-а година. Статията е направена по поръчка на едно от най-големите британски издания, но българските читатели ще могат да я прочетат преди британците. Преди дни тя се завърна от експедиция до част от енергийните центрове в България, заедно със съвета на учредителите на сдружение ВЕЛИКА БОЛГАРИА – проф. Сашо Драганов, доц. Красимир Коев, журналистката и ПР Патриция Кирилова, Давид Леви и Даниел Делчев.
България е един от трите основни енергийни центрове на планетата Земя.
Единият е Тибет, където в продължение на хилядолетия пребиваваше Земната кундалини. Вторият е в района на Чили и Перу, където тази земна кундалини се премести и който ще бъде неин дом през следващите хилядолетия. Третият – България, е все още неоповестен и „неоткрит” за широката общественост на планетата. Много хора от различните краища на земята дори не са чували за България, други – не знаят къде точно се намира, но времето за реализация на тази малка територия от планетата, върху която е разположена държавата България, настъпва. Потенциалите, заложени тук са необятни и неизчерпаеми.
Тук е директната връзка със земното ядро, което е от изключително значение не само за Галактиката, но и за тази Вселена.
Защо ядрото е толкова важно?
Земното ядро е концентрирана енергийно-плазмена структура, съдържаща в себе си всички валидни за Вселената енергийни стойности. Поради тази причина то е от особено важно значение, както за галактиката, така и за цялата Вселена, като източник на информационни и балансиращи енергийни потенциали.
Съществата от Плеадите, Фаетон, Сириус и др. създават под земята своите центрове, лаборатории и градове заради изключителните стойности, които има земното ядро. С помощта на различни технологии тези стойности се смесват с други енергийни потенциали и се използват за различните нужди на планетите от Галактиката. Освен това
Земята се намира на специално място в Галактиката и има директна връзка с Висшата информационна банка.
Продължава ТУК



ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27