Автор Тема: Призрачната къща в Мусачево  (Прочетена 3962 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Larus999

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 1
Призрачната къща в Мусачево
« -: Януари 03, 2017, 13:31:37 pm »
Здравейте! Занимавам се от скоро с разследване на паранормални явления и проучвания на местата свързани с тях. Тъй като четох в една статия за къщата в софийското село Мусачево, която според местните е обладана от духове и се навих да я проверя. Не се намирам много близо до мястото искам да питам дали някой от вас е ходил и дали знае в какво състояние е, може ли да се влиза, купена ли е и т.н. Ще ми е интересно ако споделите и преживявания свързани с къщата, за да знам какво ме чака :D Също така да попитам дали сте чували за други такива места в тази част на България?

Благодаря предварително!

Неактивен superMan

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 1
Re: Призрачната къща в Мусачево
« Отговор #1 -: Януари 12, 2017, 13:38:22 pm »
Къде си чел за тая къща?

Неактивен ranilota

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 114
Re: Призрачната къща в Мусачево
« Отговор #2 -: Януари 13, 2017, 03:20:45 am »
Здравейте! Занимавам се от скоро с разследване на паранормални явления и проучвания на местата свързани с тях. Тъй като четох в една статия за къщата в софийското село Мусачево, която според местните е обладана от духове и се навих да я проверя. Не се намирам много близо до мястото искам да питам дали някой от вас е ходил и дали знае в какво състояние е, може ли да се влиза, купена ли е и т.н. Ще ми е интересно ако споделите и преживявания свързани с къщата, за да знам какво ме чака :D Също така да попитам дали сте чували за други такива места в тази част на България?

Благодаря предварително!

Ако си се навил, ще  провериш без да питаш. Има демонизъм, тъмни същности, хранят се със страха ти. Рицар-воин ли си, ходи и не питай. Добронамерено казвам,хайде със здраве, обувай си гетите, че е студено.

Неактивен The_Cyborg

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 4
Re: Призрачната къща в Мусачево
« Отговор #3 -: Януари 28, 2017, 22:18:36 pm »
Здравей,

Къщата се пада отдясно,ако идваш с кола от София,една от първите къщи,просто няма как да я сбъркаш.Проблеми според мен не би трябвало да имаш,но имай предвид,че все пак имотът е частна собственост.Самата къща не е нищо особено.Още като дете съм слушал какви ли не небивалици,но истината е някъде там.

Желая ти успех с начинанието!

Поздрави,

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27