Автор Тема: Свидетели на НЛО в България  (Прочетена 483752 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Терес

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 102
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1290 -: Октомври 26, 2013, 09:50:13 am »
Ако се движи на запад и се наблюдава след 19ч.е Венера категорично!Въпроса е,когато се движи в обратна посока и хаотично,както в случая с Константин,тогава какво е!?!?
Дошло е време робите да преброят господарите!

Неактивен ilianvs

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 117
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1291 -: Октомври 26, 2013, 17:18:44 pm »
Не светят ли твърде силно, за да са каквито и да е самолети?

Неактивен liika

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 21
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1292 -: Октомври 26, 2013, 19:52:36 pm »
Това което аз наблюдавам НЕ е Венера.Гледала съм небето през през приложението звездна карта много пъти,и знам че всичко съвпада с картата. Според него това е доооста по на ляво от Венера.. По скоро е по близо до Нептун.

Да наистина свети доста ярко!Така че e възможно да е и някоя новопоявила се свободно движеща се планета...

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1293 -: Октомври 26, 2013, 21:01:57 pm »
Така че e възможно да е и някоя новопоявила се свободно движеща се планета...

МОЛЯ!?!?!  :o

Неактивен ilianvs

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 117
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1294 -: Октомври 26, 2013, 23:20:06 pm »
Те планетите така си минават, по между другото.  8) 8) 8)

Неактивен liika

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 21
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1295 -: Октомври 27, 2013, 00:34:37 am »
http://naukawpolsce.pap.pl/en/news/news,382334,freely-moving-extrasolar-planets-discovered.html
http://en.wikipedia.org/wiki/Rogue_plan
хайде да попрочетете малко преди да бъдете скептици,а? ;)


 :empathy2:  :blum2:
« Последна редакция: Октомври 27, 2013, 00:38:01 am от liika »

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1296 -: Октомври 27, 2013, 08:55:30 am »
http://naukawpolsce.pap.pl/en/news/news,382334,freely-moving-extrasolar-planets-discovered.html
http://en.wikipedia.org/wiki/Rogue_plan
хайде да попрочетете малко преди да бъдете скептици,а? ;)


 :empathy2:  :blum2:

Чел съм хиляди такива статии, не само тази от Уикипедия и знам за тези планети от доста години.

Прочети и ти малко повечко, не само за тези планети, но и за неща като гравитация, албедо, видима звездна величина и т.н. Опитай се да направиш връзката само между тези две неща, които ти споменах и твоето твърдение и ще разбереш колко е абсурдно.

Нима мислиш, че съм толкова неук и отхвърлям твърдението ти само защото не съм чувал, че има такива планети?
« Последна редакция: Октомври 27, 2013, 12:40:38 pm от ₪ Eon ₪ »

Неактивен ilianvs

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 117
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1297 -: Октомври 27, 2013, 11:52:18 am »
И аз съм чувал за тези планети, но не мисля, че могат просто да си минават през някоя слънчева система.

Неактивен GARVAN

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 127
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1298 -: Ноември 30, 2013, 22:25:11 pm »
Здравейте!
Преди само десет минути излезязох на терасата да изпуша една цигара и видях нещо много странно.
Живея в Пловдив. В продължение на десет секунди наблюдавах кръгъл обект с размерите на пълна луна, който се движеше в посока летището в Крумово. Облачноста е много малка и няма как това да беше самолет! Живея в квартал Южен и обикновено звука на самолетите, кацащи на летището се чува ясно, а този обект беше безшумен. Освен това светлините на кацащ самолет не изглеждат така. Веднага се обадих на моя кум, който работи там, но той ми каза, че днес по това време НЯМА кацащи самолети!

Някой друг да е видял нещо?

Неактивен liika

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 21
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1299 -: Февруари 15, 2014, 20:43:54 pm »
Здравейте!
Преди само десет минути излезязох на терасата да изпуша една цигара и видях нещо много странно.
Живея в Пловдив. В продължение на десет секунди наблюдавах кръгъл обект с размерите на пълна луна, който се движеше в посока летището в Крумово. Облачноста е много малка и няма как това да беше самолет! Живея в квартал Южен и обикновено звука на самолетите, кацащи на летището се чува ясно, а този обект беше безшумен. Освен това светлините на кацащ самолет не изглеждат така. Веднага се обадих на моя кум, който работи там, но той ми каза, че днес по това време НЯМА кацащи самолети!

Някой друг да е видял нещо?

 :D Май в Пловдив се случват най много странности,или най много ние им обръщаме внимание  :D
Преди малко пък,видях нещо друго..при положение че небето е супер ясно,и се виждат супер много звезди,се загледах в две,разположени приблизително над паметника на Альоша,светеха по ярко от останалите,бяха статични,и едната беше на доста по ниско разстояние от другата...и както ги гледах тръгнаха една към друга!?Ниската се качи на мястото на високата , а високата слезе на мястото на ниската,и като се разминаха,като че ли спряха за секунда една до друга,след което тази която слезе на доло постепенно изгуби светлината си и изчезна!?
И не ми казвайте че са китайски фенери,защото светеха в синьо-бяла светлина...

Неактивен BAYO

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 232
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1300 -: Февруари 16, 2014, 01:23:04 am »
Снощи майка ми го е снимала с телефона. В Сандански. Знам, че нищо не се вижда, но според думите и е било ярко червено с оранжеви отенъци, висяло е във въздуха бая време без да мръдне и накрая просто изчезнало.

http://tinypic.com/player.php?v=6sgp04&s=8
Let your fears go, you might find that you’re not lost!

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1301 -: Февруари 16, 2014, 20:06:36 pm »
Спокойно можеш да покажеш на майка си клипа от нашият сайт, наречен Китайски фенери - Пример за сравнение
и да я попиташ, нали е било нещо подобно.
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен liika

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 21
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1302 -: Февруари 17, 2014, 22:20:14 pm »
Мда,това си е точно китайски фенер,и изчезва изведнъж защото му свършва ''горивото''  8)

Неактивен ХИНА

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 2
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1303 -: Април 02, 2014, 07:59:37 am »
Здравейте искам да споделя с вас това което се случи преди много години на 5.9.1993 година пред много свидетели повече от 20 . По това време шеф на Българската аерокосмическа агенция се казваше ген.майор проф. Борис Бонев заедно с екип от служители на БАН и военни със благословията на тогавашния министър на отбраната Д. Луджев бях поканена да участвам в група която да посрещне извънземни . В контакт с извънземните беше една дама Трифонова от Русе контактувала с МАНИТЕ те искали среща на държавно ниво с управляващите . Знам че има договори с МАНИТЕ и Желю Желев. Та на 5.9.1993 година близо до Черноморец близо до Бургас делегация чакахме за среща от третия вид - така казваха . Изведнъж в ясното небе към 16.ч се появи нещо като облак който започна да се движи странно и заприлича на фуния започна да се движи спираловидно нещо като торнадо което съм гледала по филми , не чувахме звук след това някой каза че апаратурата засича нещо което слиза над нас ние 11 човека бяхме помолени да застанем в кръг и да се хванем за ръце . В следващ момент може би 3-4 мин.след като направихме кръга и се държахме за ръце усетих убождане в областта на гърдите нещо като ухапване от комар .Казах и всички се скупчиха около мен разтворих ризата си и видяхме одраскан кръст и още някъкъв знак уж беше одраскано като че ли има и кървави капчици а нямаше кръв само така изглеждаше документираха всичко в следващия момент усетих боцкане по двете длани появиха се разкични знаци които се променяха през 10 минути за 7-8 часа изчезнаха , а кръста на гърдите ми стоя 28 дни . Казаха ми че е знак от МАНИТЕ -ОЗНАХИЛИПС така се наричали знаците следваха изследвания и до там . Никаква повече информация никой не ми даде . Много по късно разбрах че са посрещали НЛО и във Банкя, Лозенец,летище Божурище,край София  че има много събрана информация затворена папки преди време приятели ми показаха вестник в който Борис Бонев описва случая споменава името ми и подробносъи от вестника разбрах че сенаторът Григорис Маял от МАНИТЕ ми е изпратил този знак ОЗНАХИЛИПС  и договора между Желев и Държавния глава на Маните Алтивичи Коничи. Молбата ми е ако някой знае още подробности по случая да пише или ако е участвал в другите проекти които споменах  по горе .

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1304 -: Април 02, 2014, 18:28:05 pm »
Защо това токова много ми прилича на масовото 'посрещане' на същите извънземни на летището в с.Щръклево, Русенско на 11 септември 1995-та година, дето си беше пълна пародия и събиране на половината град да чини сеир и накрая нищо?!?
Сега пак прегледах и репортажа на Българска телевизия от тогава, има го в YouTube:
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27