Автор Тема: Има ли смърт и какво е тя?  (Прочетена 144937 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен old4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 042
Re: Има ли смърт и какво е тя?
« Отговор #330 -: Октомври 25, 2012, 21:32:41 pm »
Забравихте да кажете че 40 дена се чака да "слезе" "асансьора"  :D.

П.С.Малко Спилбърг ви е идеята за "тунелчето" ама щом сте казали ......... :D.
Съжалявам old4, съществува забрана, която не ти позволява да публикуваш или изпращаш лични съобщения

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Re: Има ли смърт и какво е тя?
« Отговор #331 -: Октомври 25, 2012, 23:09:26 pm »
Забравихте да кажете че 40 дена се чака да "слезе" "асансьора"  :D.

П.С.Малко Спилбърг ви е идеята за "тунелчето" ама щом сте казали ......... :D.
       Говориш  за  другия  "асансьор"  той  е  еднопосочен!
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен Borislava

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 81
Re: Има ли смърт и какво е тя?
« Отговор #332 -: Октомври 26, 2012, 07:33:44 am »
Kalan ,Вярата във всичко,което не можеш да възприемеш само с петте си сетива.Вярата в твоята същност,вярата в себе си.Казваш-не всеки има вяра-ами нали и аз това ти казвам.Ако искаш да имаш вяра-започни да се съмняваш.Това е пътя към вярата!Ако приемаш нещата,както ти ги разказват и им повярваш-това е сляпа вяра.Тя няма да те отведе никъде.

Неактивен m2f

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 581
  • Животът е изумително приключение
Re: Има ли смърт и какво е тя?
« Отговор #333 -: Октомври 26, 2012, 08:32:38 am »
Забравихте да кажете че 40 дена се чака да "слезе" "асансьора"  :D.
Доколкото аз си го представям..."асансьора" си е там, но ние не сме в състояние да го видим...И като казваш 40 дни...така е, а може при някои да са и повече...
Добрите решения идват с опита. А голяма част от опита идва с лошите решения.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: Има ли смърт и какво е тя?
« Отговор #334 -: Октомври 26, 2012, 10:43:49 am »
Ми за тва...Най-добре у крематориума,че да не се чака много за асансьор..

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: Има ли смърт и какво е тя?
« Отговор #335 -: Октомври 26, 2012, 11:32:54 am »
"Преди 12 389 г. бях в открития космос като свободно същество в близост до Земята. Гледайки към нея не успях да забележа как една много голяма, черна станция за имплантиране с форма на сфера се приближава към мен, защото вниманието ми беше насочено върху планетата. Невидим електронен притеглящ лъч ме захвана и започна да ме придърпва към една кръгла вдлъбната структура в станцията. Огромната сила на този лъч ме порази и ме накара да се почувствам ужасно. Въпреки способностите ми като свободно същество, не можах да се освободя. Бях вкаран във входа, който всъщност беше тунел в центъра на вдлъбнатата повърхност. След това бях засилен надолу по този дълъг извит тунел към СВЕТЛИНАТА накрая на тунела. Изразът с който бих описал тази имплантационна станция е „всмуквач на души“."

"Сега вече се озовах в много голяма стая с БЯЛА СВЕТЛИНА. Разходих се безцелно в нея, а около мен имаше други човешки тела обвити в тази гъста подобна на мъгла СВЕТЛИНА. Чрез телепатична хипноза чух много успокояващ хипнотичен глас, който шептеше в главата ми: „Спи. Не се тревожи. Ние ще се погрижим за теб. Не си спомняй. Ти нямаш минало. Няма нужда да си спомняш миналото си. Бъди тук сега. Никакви мисли повече за миналото. Забрави миналото. Премини напред към един нов живот. Ще започнеш нов живот в СВЕТЛИНАТА."

http://www.parallelreality-bg.com/index.php/statii/ezoterika/432-2012-10-17-14-23-35.html



ЧУдя се ..Как е възможна такава манипулация?Само и единствено ако ни накарат да вярваме,че това Е,което Е..Че това Е което ни очаква..Белият тунел.. ??? ???..
« Последна редакция: Октомври 26, 2012, 12:00:30 pm от konstantin2007 »

Неактивен old4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 042
Re: Има ли смърт и какво е тя?
« Отговор #336 -: Октомври 26, 2012, 12:01:08 pm »
Доколкото аз си го представям..."асансьора" си е там, но ние не сме в състояние да го видим...И като казваш 40 дни...така е, а може при някои да са и повече...


Така е,  толкова силно сме привързани към близките към земното че изобщо не ни се мърда оттук.

( иглата написа, мога да остана тук много дълго, колкото аз пожелая )
Съжалявам old4, съществува забрана, която не ти позволява да публикуваш или изпращаш лични съобщения

Неактивен Monolith

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re: Има ли смърт и какво е тя?
« Отговор #337 -: Октомври 26, 2012, 12:02:00 pm »
И като казваш 40 дни... така е, а може при някои да са и повече...

40 дни е максимума. Ако си по-напреднал духовно - се прибираш "у дома" за по-бързо. Стига обаче да не попаднеш в имплатационните станции.

Ако останеш без тяло на Земята за по-дълъг период от 40 дни след смъртта - значи си бродеща душа/дух.
« Последна редакция: Октомври 26, 2012, 12:05:17 pm от Monolith »
Бъди Слънце!

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Re: Има ли смърт и какво е тя?
« Отговор #338 -: Октомври 26, 2012, 12:35:52 pm »
Kalan ,Вярата във всичко,което не можеш да възприемеш само с петте си сетива.Вярата в твоята същност,вярата в себе си.Казваш-не всеки има вяра-ами нали и аз това ти казвам.Ако искаш да имаш вяра-започни да се съмняваш.Това е пътя към вярата!Ако приемаш нещата,както ти ги разказват и им повярваш-това е сляпа вяра.Тя няма да те отведе никъде.
Съмнението е хубаво по-принцип. А да вярва човек напълно на  всичко което чете е глупаво. Аз на най-близките си пълно доверие не мога да имам. Спомням си преди няколко години две приятелки, които доста разбираха по тези въпроси за прераждането. Имаха и спомени от предишни животи. Но забавното беше как не веднъж за някой неща се джафкаха. За съжаление не помня противоречието за какво беше. Но едната им причина за караниците беше точно за това съдят ли ни горе или не. Тъй че, пълната истина ще я разбера като гушна букета. :D
Ми за тва...Най-добре у крематориума,че да не се чака много за асансьор..
Константин, какво искаш да кажеш за кремацията. Че е препоръчително или не. Според мен разлика си няма.


ЧУдя се ..Как е възможна такава манипулация?Само и единствено ако ни накарат да вярваме,че това Е,което Е..Че това Е което ни очаква..Белият тунел.. ??? ???..
А според теб какви са ни възможностите?
Иначе статията е доста интересна, но най-вероятно да е просто  разказ. Трябва ли да вярвам напълно на този разказ? Истиността на разказа няма как да я провериме.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: Има ли смърт и какво е тя?
« Отговор #339 -: Октомври 26, 2012, 12:36:43 pm »
И още от статията на Паралелна Реалност

"Да, отвеждат ме до стаята с Бяла СВЕТЛИНА с всички тези тела около мен. Това е преди 3219 години. Те ме програмират – „УСПОКОЙ СЕ и си ПОЧИНИ“. Идеята е да създадат място, в което е удоволствие да пребиваваш. „БОГ ТЕ ОБИЧА. ТИ СИ ОБИЧАН“, ми се шепти в ухото. След това се чува успокояващо „РАДОСТ и ЛЮБОВ“. „ВИНАГИ МОЖЕШ ДА СЕ ВЪРНЕШ КЪМ СВЕТЛИНАТА. БЪДИ В МИР“.

Не Калан.Разбира се,че не трябва.Аз никога не съм казвала,че нещо трябва.И точно поради тази причина интуитивно отхвърлям"белият тунел" като единствена опция водеща у дома..Просто щото усещам"трябването"и натиска при прокарването на тая идея.Как па един лошо не казА за тоя тунел.Как па само той води към"любовта"и"хармонията"на"домашният уют"?Питам си само.. 
Как да няма разлика при кремирането?Изгорят ли тялото,абсолютно всякаква връзка между тленно и нетленно се прекъсва и духа мигновено е"свободен".Няма нужда да чака,по естествен път да се разпадат тези връзки.Не случайно древните са кремирали мъртвите.
п.п.От там и логиката да не се даряват органи.
« Последна редакция: Октомври 26, 2012, 12:43:27 pm от konstantin2007 »

Неактивен m2f

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 581
  • Животът е изумително приключение
Re: Има ли смърт и какво е тя?
« Отговор #340 -: Октомври 26, 2012, 12:41:11 pm »
За оставането ни в астрала съм на мнението на Олд4.
Не знам нищо за "имплантационни станции". И не мисля, че оставането ни в астрала има общо с вече мъртвото ни тяло.  По-скоро има общо с това доколко ние сме привързани психологически към него и към близките си и към земния си живот с всичките му страсти и т.н.
За бродещите души съм съгласна. Но и те рано или късно си спомнят и стават способни да възприемат ясно ситуацията и...се прибират у дома. За тях има помощ: ненатрапчива и търпелива, заради свободната воля. Понякога знам, че ни използват за тази цел и нас, живите.
Добрите решения идват с опита. А голяма част от опита идва с лошите решения.

Неактивен epsiloni

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 21
  • ЗВЕЗДИТЕ МИ ГО ГОВОРЯТ
Re: Има ли смърт и какво е тя?
« Отговор #341 -: Октомври 26, 2012, 12:57:28 pm »

Не знам нищо за "имплантационни станции".

Той и Монолит нищо не знае, ама нали наскоро е прочел статията в сайта Паралелна реалност, затова се стреми да бъде в крак с модата.

Преди бяха Висши Азове, след това монарх програмирания, сега имплантационни станции.

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Re: Има ли смърт и какво е тя?
« Отговор #342 -: Октомври 26, 2012, 13:02:29 pm »
Не смятам, че трябва и някой ден ще знаем цялата истина за това което ни очаква след смъртта.

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Re: Има ли смърт и какво е тя?
« Отговор #343 -: Октомври 26, 2012, 13:43:54 pm »
        Константин,
        Тунелите  (пътищата)  са  два! 
        Пътя  в  светлината  се  използва  само  за  предотвратяване  на  преждевременна  смърт,   като  казвам  ненавременна  смърт  имам  предвит,  че  е  такава  по  преценка  на  духовните  ни  наставници.  Ако  си  чела  за  преживявания  близки  до  смъртта,  не  може  да  не  ти  е  направило  впечатление,  че  никой  не  съобщава  да  е  бързал  да  се  върне,  всички  са  върнати  почти  насила.   Пътуването  в  двете  посоки  трае  минути  и  никой  не  иска  съгласието  ти!   
          Когато  аз  се  озовах  оттатък,   просто  минах  през  една  врата  и  тръгнах  вървях  си  нормално,  връщането  обаче  бе  светкавично.  На  въпроса  ми  -  Защо,  на  какво  се  дължи  разликата?  Отговора  бе  -  Не  ни  притиска  времето  и  това  не  е  тунела  за  спешни  случаи!  Тунелът  за   който  пиша  води  до  астрала  като  първа  спирка  на  "асансьора".
         Олд  в  астрала  можеш  да  останеш  колкото  си  искаш!!!
       Така,  че  не  се  страхувай  от  този  тунел,
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен Monolith

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re: Има ли смърт и какво е тя?
« Отговор #344 -: Октомври 26, 2012, 14:07:30 pm »
mitko - значи ти харесват съществата от "любофф и светлина", които ти казват какво да правиш? Какво друго се сещаш от "там горе"? Каква беше обстановката и съществата? Колко "стаи" имаше "рая" на съществата? Опиши по-подробно различните "тунели" и "етажи", до които води "асансьора". Какво представлява самият "асансьор"?

epsiloni - хората от Паралелна Реалност се стремят да ви ограмотят. Вие обаче упорито отхвърляте предложеното знание, защото не ви е комфортно да поемате лична отговорност за живота ви и повтаряте разни приказки от времето на баба си. Тук не става въпрос за мода, а за факти, които чак сега излизат наяве.
« Последна редакция: Октомври 26, 2012, 14:11:21 pm от Monolith »
Бъди Слънце!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27