Духовно > Езотерика

Оргонити и други биоенергийни хармонизатори

<< < (2/401) > >>

Sangre:
sidewinder, действа ли оргонита? Тества ли го на домашен любимец?

Искам и аз да си направа защото.

sidewinder:
Действа и още как. Котката реагира положително - гали се в него, души го и най-важното лежи дo него.

Оргонита го тествам най вече с радиестезично махало и по това как и колко бързо пакълват семена. Теоретично, семената с оргонит би трябвало да изпреварват тези без оргонит.

Ако някой се трогне и реши да си прави, един хитър съвет. За да получите фина медна прах (нужна е за горната рецепта), поставете топка домакинска тел в разтвор на меден сулфат (CuSO4.5H2O). След известно време получавате медна утайка и разтвор на железен сулфат (FeSO4).

bullet:
аз също направих макар и не по тази рецепта...сега съм сложила оргон в една кофа с вода, за да имам оргонена вода. четох, че предпазва от зомбита?
между другото къде намерихте медните тръби? искам и от този модел да направя но ми казаха, че вече в пунктовете за цветни метали вече не изкупуват/продават мед?

Raw Deal:
Медни тръби могат да се намерят от фирми, занимаващи се с хладилна и климатична техника.

примерно тук: http://www.northtechnic.com/index.php?option=com_content&view=article&id=87&Itemid=126
но има и много други места, с интернет трябва да потърсиш откъде ще ти е най-изгодно.

m2f:
sidewinder, благодаря ти за подробното описание. Поне за мен е доста трудно, обаче да си изработя сама такова нещо. Да не говорим, че докато намеря нужните съставки ще мине сума време и я стане, я не. /признавам не ме бива в това/. Въпросите ми са:1.Собственоръчно изработено ли трябва да бъде за да работи, или може и от друг да е направено? и 2.В случай, че е второто, то дали някой вече не се е заел да произвежда оргонит и да го предлага?

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 
Премини на пълна версия