Автор Тема: Странните неща,които виждам и усещам  (Прочетена 24653 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Passiflora

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 215
Re:Странните неща,които виждам и усещам
« Отговор #15 -: Май 28, 2011, 21:36:33 pm »
fashion.fun, може и да има уред, който да ги измерва, но не съм се интересувала точно какъв е. Виждам, че arakha е дал интересна информация.
Един човек ме учеше как да ги откривам и той наричаше пресечените точки на линиите "Драконови зъби". По-късно разбрах, че най-вероятно става дума за "мрежата на Хартман". Ако те интересува мога да ти опиша начина, по който ме е учел да ги откривам.
« Последна редакция: Май 28, 2011, 21:37:34 pm от Passiflora »

Неактивен different

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 7
Re:Странните неща,които виждам и усещам
« Отговор #16 -: Май 28, 2011, 21:52:11 pm »
Мда. Модерните ни технологийки явно също си казват думата. Аз се сетих, че всъщност имаме два контакта на стената, където ни се намира леглото.Но и 2-та не се виждат.Единият е точно зад таблата на леглото от страната на кака,а другият ,от мойта страна, е затиснат от гардероба и също неизползван.  А като добавя и ,че си държим мобилните телефончета, точно до възглавниците ..........

Мдааа, ако преди 100 години не беше нормално да се случват такива неща, то сега е. Например - тогава хората колко ел.уреда са имали в къщите си? Малко. А сега я гледай кво става - телевизор, компютър, климатик, радио, 4-5 GSM-а и ако са в една стая, просто... ел. магнитен мехур се получава(откъде ми дойде тва, не можах да разбера...)  :)

Е,явно моя ел.магнитен мехур е доста ............ набъбнал .....  ;D
« Последна редакция: Май 29, 2011, 09:10:04 am от Mirotvorec »

Неактивен Excalibur

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 34
  • Който иска, успява!
    • Намери лекар бързо и лесно!
Re: Странните неща,които виждам и усещам
« Отговор #17 -: Май 14, 2012, 21:20:47 pm »
Явно, така да се каже, ще бъмпна сравнително стара тема, но ако някой я следи все още, ще види коментара ми.
Това е моето мнение за цялата картина. Според мен тези неща се дължат на представите на самият човек, между другото и аз съм преживявал същото, парализиран, искам да се събудя, но не мога, това се дължи единствено на това, че не ти достига достатъчно кръв в крайниците, ако спиш по корем. Просто те са изтръпнали и затова. Другото... просто бъди по-позитивна, прочети това-онова, и ако има в какво да вярваш... ;) няма да имаш притеснения за разни "въздушни фигури"

Неактивен c1tss

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 11
Re:Странните неща,които виждам и усещам
« Отговор #18 -: Септември 18, 2012, 16:16:45 pm »
Мдааа, ако преди 100 години не беше нормално да се случват такива неща, то сега е. Например - тогава хората колко ел.уреда са имали в къщите си? Малко. А сега я гледай кво става - телевизор, компютър, климатик, радио, 4-5 GSM-а и ако са в една стая, просто... ел. магнитен мехур се получава(откъде ми дойде тва, не можах да разбера...)  :)
пълни глупости говориш според мене : ) по тази логика във всеки магазин за ел.уреди трябва да има по 1 Гигантски балон ...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27