Автор Тема: Еленко Ангелов - Лека нощ Нещастие - Част 3; Добро Утро Щастие - Част 1  (Прочетена 1044644 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен dancegurl

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 8
Мерси на всички за помоща,точно така ще пробвам да направя Goldeneagle-познаваме се знаеш ;D....
 Иначе към Еленко пак едно въпросче имам ,относно мантрата ОМ...доколкото съм чела това е началото на всичко,първият звук във Вселената,той може да се използва и за добро и за зло....така ли е и има ли някакво масонско значение ???
Истината е вътре в нас!!!

Неактивен Empty

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 115
Във всички детски ваксини ли има формалдехид ???? :o
Ще припадна, сина ми е на 7 месеца, вече му бихме поне 5 ...

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Според чичо Google и книжката ЙОГА -ФИЛОСОФИЯ И ПРАКТИКА -

Мантрата "ОМ" е използувана още преди повече от 5 000 г. от шумерските жреци. Според Devananda с миграцията на арийските племена от Евразия на изток, тя се пренася в древна Индия заедно с техните ритуали и митологични схеми. В текст, записан върху шумерска глинени плочка, се споменава за идол наричан “ОМен” (ОМеn). Халдейските астрономи възхвалявали на арамейски език своя бог Bel (Бел) и богиня Beltis (Белтис) със свещената дума ОМен. В древен Египет, култът към въздуха, вятъра и невидимото движение се персонифицира с древното божество АМОН ( Оmеn, Amon, Аmеn, Аmin, Аmoun, Аmmon). Постепенно то се превръща в първо божество в древно-египетския пантеон и се интерпретира като “дъх който дава живот”. Словото Амин (Omen, Amen) се среща в Царете ІІІ.1.36 като фонема предхождаща израза “така да повели господ Бог..”. В конкретната му употреба в този пасаж от Библията, отсъствува всякакъв смисъл, но сугестивното му фонемично въздействие е близко до това на АУМ. В Япония, последователите на будисткото учение “Чистата земя” (Amida, Amideva) вярвали, че дори едно произнасяне на мантрата “ОМ-ito-fo” оказва просветляващо въздействие...

Според мен "ОМ" днес се измества все по-успешно от мантрата за извинение "ОП" или "ОПА"  ;D... Можеш да я чуеш особено в новата субКУЛТура на "софиянци", които се бутат и настъпват в МОЛът. И както казва "геният" на бате Светьо Витков - "Софиянците са от МОЛ и въже"... :---


dancegurl аз не използвам древни мантри и янтри... Използвам само един звук за мантра - звука на сърцето си...

Има значение за феновете на "NEW age"... Всеки звук или словосъчетание има сила и значение в зависимост колко "100 маймуни" са убедени, че носи "НЕЩО си"... Много разсъждавам все още върху думите на африканския шаман Кредо Мутуа(в интервюто му пред Дейвид Айк, В диска на "Лека Нощ Нещастие" III го има илюстрирано, както и някъде тук във форума), когато разказва как Рептилите(Читахурите) заменили "телепатията" на земните хора и им дали думите и речта(всички думи са вид заклинание/вибрация)...

Честит 6 май на всички форумци на "Хикс нет" :drinks:
« Последна редакция: Май 06, 2010, 12:51:55 pm от oknele »
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Empty de facto само в независима лаборатория може да ти кажат(срещу заплащане разбира се) дали във вашите ваксини има формалдехид... Ние и децата сега оцеляваме(аватарите ни) ВЪПРЕКИ тези гадости...

В предаване, което беше свалено от ефир срещу мен в дискусия имаше опоненти - стоматолог и педиатър... Попитах ги имали въобще някакво място в човешкото тяло под каквато и да е форма живака и формалдехида - едни от най-токсичните и раковопредизвикващи вещества. Отговориха:

- Как така, абсурд... Това са отрови!

- Така, а какво прави в устата ми и на милиони хора амалгамената пломба(Амалгама - сплав, получена при смесване на живак и друг метал. Живачно-сребърна амалгама се използва в стоматологията за създаване на зъбни пломби. Течните живачни отпадъци тровят реките и хранителните вериги , и при вдишване носят риск за здравето) и формаалдехида като консервант във ваксините? - продължих аз.

Последва пълен блокаж на "процесорите" и опулване на "видео картите им" в очната орбита на опонентите ми и мънкане...

Ще поставя ВЪПРОСЪТ в "живо предаване"(дори и при online редакторите на пулта имат време за ЦЕНЗУРА - има около 15 секунди нарочно забавяне за да могат да реагират и на телезомбаторите да се получи заглушаване на нежеланото).

И до днес на важни/ключови места в "големите ТЕЛЕвизии" стоят слуги на МАТРИЦАТА и превръщат телевизията в "най-проклетата сила" зомбираща човеците и превръщащи ги в овцеХора...

За да не се чудят будни хора като Black Adder тогава АЗ какво правя там, отговарям:

- Еднаквото с еднакво, изживявам се като вид ТВ хомеопатия...


« Последна редакция: Май 06, 2010, 12:36:01 pm от oknele »
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
Благодаря Еленко за поздрава за 6 Май и аз празнувам днеска. Поздрав на всички от x-net. Преди няколко дена си взех черен турмалин и наистина усещам положителното му влияние. Други камъни не съм усещал да ми вилият така. Относно това за ваксините по назад се спомена хлорофитумът, който поглъща формалдехид .Дали се продава някъде тази Зелена лилия ? Под формата на билка където са му извлечени съставките.
Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
За амалгамата аз разбрах, че има живак след като си я направих :)
Интересно беше, че питах зъболекаря дали има метали в нея и той ми каза категорично "не", защо е решил да ме излъже не знам...
И все пак като ти се развали зъб какво да го правиш?

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Във всички детски ваксини ли има формалдехид ???? :o
Ще припадна, сина ми е на 7 месеца, вече му бихме поне 5 ...
Ееее,споко де..моят е вече на три.Биха му ваксините,още преди да разбера каква отрова са,и то от тези държавните,не пентаксим(който уж бил по-пречистен)Детето е здраво като камък!
Оня хубосник Б.Б.дето го измисли това ако не ти е ваксинирано детето да не получаваш детски :diablo:,ама айде това карай..ще преживеем и без мижавите 30 лв..Обаче гадовете така са извъртяли нещата,че ако не е ваксинирано,не го взимат в детска градина и т.н. ???Просто те поставят в патова ситуация :mad:

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Има един вероятен изход.
 Родителите с възможности, които не желаят децата им да бъдат ваксинирани с коктейли с неизвестен химичен състав, да си направят частна детска градина. Ако вече не са затворили законово такава вратичка....
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Има един вероятен изход.
 Родителите с възможности, които не желаят децата им да бъдат ваксинирани с коктейли с неизвестен химичен състав, да си направят частна детска градина. Ако вече не са затворили законово такава вратичка....
Ако имах финансовата възможност нямаше да го пращам на никакви градини,а щях да си го гледам и възпитавам в къщи!Ама няма как..освен това и в училище е същото!Иначе трябва сигурно в частно да ходи...Абе измислили са го гадовете :diablo:

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Представянето в галерия "Зерлиев" на 6.11.2009 г. на "Добро Утро Щастие" част II бе открито от Стамен Стаменов. Точно тогава върху него се изливаше медийна помия заради глупаците, които беше допуснал в обкръжението си... Въпреки, че не винаги сме на едно мнение(а то не е и задължително) го уважавам много, защото е "Търсач на Истината". Наричам го мой приятел.

Използвам темата тук за да ви поканя утре - 9 май, София, ул. Кракра 2А, Дом на културата „Средец“ от 18:00 на промоция/концерт на новата книга на Стамен Стаменов - автора на "Събуди се човечесто".

ВХОД СВОБОДЕН

„ГОВОРИ КОСМОСЪТ” от СТАМЕН СТАМЕНОВ
Планетата, човечеството и цивилизацията са в опасност. Материалът отразява в периферна степен драматичните проблеми, придобили ранг на глобални проблеми за човечеството и цивилизацията, които могат да погубят нашия свят.

Ние, хората от Земята, трябва да направим всичко възможно, за да победим собствения си пагубен егоизъм, да си подадем братски ръце и да се обединим чрез нашите общи стремежи в името на спасението на майка Гея, на духовните ценности на цивилизацията, на самите нас!
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен hung

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 287
Имат ли алтернатива живачните пломби?
Без секс, на къде?! Без любов, няма секс!

Неактивен Visitor

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 350
Да, отказваш ги ако ти предлагат и вместо това ти слагат бяла пломба или евентуални коронка, зависи от проблема.

Неактивен hung

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 287
Аз мисля че и в белите пломби има живак, за това попитах?!
Без секс, на къде?! Без любов, няма секс!

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Фотополимерните пломби - "белите пломби" освен, че се сливат много по-естетично с цвета на зъбите не съдържат живак. Радвам се, че имам много печен стоматолог, който ми махна "детските амалгами" и дори ми разясни, че има опастност и когато ти се махат тези живачни съединения - стружки, по-големи парченца, които може да се погълнат...

Все още хората предпочитат амалгамена пломба, която е по-евтина и много по-издръжлива... Сега проучвам по-задълбочено фотополимерните пломби(мисля си, че са по-малката гадост)...

Благодаря на форумците, които уважиха събитието на Стамен Стаменов и се запознахме "на живо", а не само както досега online. Не липсваха и изненади, наложи се да бъда водещ...   :dance:

 
« Последна редакция: Май 10, 2010, 00:04:13 am от oknele »
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен emilkos

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 276
  • Леле, к'во станА
Фотополимерните пломби - "белите пломби" освен, че се сливат много по-естетично с цвета на зъбите не съдържат живак. Радвам се, че имам много печен стоматолог, който ми махна "детските амалгами" и дори ми разясни, че има опастност и когато ти се махат тези живачни съединения - стружки, по-големи парченца, които може да се погълнат...

Все още хората предпочитат амалгамена пломба, която е по-евтина и много по-издръжлива... Сега проучвам по-задълбочено фотополимерните пломби(мисля си, че са по-малката гадост)...

Благодаря на форумците, които уважиха събитието на Стамен Стаменов и се запознахме "на живо", а не само както досега online. Не липсваха и изненади, наложи се да бъда водещ...   :dance:


http://forum.xnetbg.com/index.php/topic,9649.msg173409.html#msg173409   ;)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27