Автор Тема: Еленко Ангелов - Лека нощ Нещастие - Част 3; Добро Утро Щастие - Част 1  (Прочетена 1044685 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Наскоро освен,че снимах драконите(навсякъде в Библията тези рептили - драконите са образ на Сатаната) на главната порта в  храм-паметникът "Свети Александър Невски"(православна църква в София, която e катедрален храм на българския патриарх), снимах и нещо много смешно/жалко в "служебната тоалетната на отците" в храма(влязох там с "връзки", като застанеш до царския трон на хомосексуалистта Фердинанд, в дясно по коридора).
« Последна редакция: Февруари 06, 2010, 17:24:50 pm от oknele »
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Утре - неделя от 12:00 вечерта гостувам за трети път в Българско национално радио в "Нощен Хоризонт" до 3:00 сутринта.

Може да се слуша и online от сайта на "Хоризонт" - http://www.bnr.bg/sites/horizont/shows/Pages/default.aspx
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Супер. Ще слушам, както винаги. Обаче неделя срещу понеделник 0:00-3:00 и после  :o

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Какви "сладки" емотикони  ;D ;)
Да допълним галерията.
Показани в такъв пухкав вид, децата, а и възрастните ги приемат по-лесно. ;)
« Последна редакция: Февруари 07, 2010, 00:08:20 am от marhs »

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
marhs това са си Рептиликони  ;)

Сега влизам от мега як концерт на Ахат. Кратко и ясно - Ахат и всичко останало!

Поздрав за всички будни звездни лъчи с човешко преживяване в X net - http://vbox7.com/play:3452d47b&al=1&vid=1577302

И по-здрав за всички илюминирани със студената луминесцентна светлинка "Зидарокофражисти" - http://vbox7.com/play:5f5bf6a5
« Последна редакция: Февруари 07, 2010, 03:27:18 am от oknele »
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен kallojan

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 48
МАЙ и ние трябва да направим една ОРГАНИЗАЦИЯ, като масоните и илюминатите...
Само че не тайна, а ЯВНА ... и с открита програма.
Ще трябва да й измислим подходящо име. Ти ще си Големият Майстор.

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Всички сме майстори! Всеки е последовател на себе си и нека не спира да търси контакта и щепсела със собствения си Свръх Аз. Организацията ни(на всички хора по света несъгласни с тази матрица) и сега я има - точно като Интернет Торент Система за споделяне на файлове. Просто спираме да бъдем храна на разни същности като променяме отношението си и спираме вибрацията - СТРАХ.

Повече да сийдваме - всеки ден визуализираме(в удобна медитативна поза поне за 20 мин. с деклариране, че мечтите вече се случват - влезте и участвайте от първо лице) личното си и общо щастие с общи ценности(по-назад в темата ги коментирахме).

Няма начин да няма начин да не даунлоудваме реалността, в която СТРАХА ще бъде сведен до минимум.

Лесно е, просто 100 човека вече сменяме канала. Прочетете Дон Мигел Руис, автор на „Толтекска книга на Мъдростта”(„Четирите споразумения”). Осъзнайте това Толтекското познание и послание. То e универсален източник на Истината и изход от Фермата -
   
БЪДИ БЕЗГРЕШЕН В СЛОВОТО СИ, БЕЗ ПСУВНИ И ИНТРИГИ! НЕ ПРИЕМАЙ НИЩО ЛИЧНО, ОТ НИКОЙ! НЕ ПРАВИ ПРЕДПОЛОЖЕНИЯ, НЕ ГАДАЙ А ПИТАЙ! ПРАВИ НАЙ-ДОБРОТО, НА КОЕТО СИ СПОСОБЕН, ВСЯКА ОТМИНАВАЩА МИНУТА,  ДЕКЛАРИРАЙ ДОБРО НАСТРОЕНИЕ, ВЪПРЕКИ ВСИЧКО!

Сключете тези споразумения със себе си! Изпълнявайки ги вие не отдавате психичната си енергия на вампири/органични портали/мелодрами и интриги. Така има достатъчно "психичен ток"/оргонова енергия/Лууш за да ви захранва "процесора видео картата" и да се случва желаната щастлива реалност на десктопа...
« Последна редакция: Февруари 07, 2010, 13:45:39 pm от oknele »
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
МАЙ и ние трябва да направим една ОРГАНИЗАЦИЯ, като масоните и илюминатите...
Само че не тайна, а ЯВНА ... и с открита програма.
Ще трябва да й измислим подходящо име. Ти ще си Големият Майстор.


Масонството не е тайна организация. То е явна организация с тайни.
« Последна редакция: Февруари 07, 2010, 13:10:50 pm от sidewinder »

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Не е невъзможно просто е трудно(много трудно е да не приемам лично  ;D но то е най-важно) да спазваш тези древни споразумения за Щастие -

БЪДИ БЕЗГРЕШЕН В СЛОВОТО СИ, БЕЗ ПСУВНИ И ИНТРИГИ! НЕ ПРИЕМАЙ НИЩО ЛИЧНО, ОТ НИКОЙ! НЕ ПРАВИ ПРЕДПОЛОЖЕНИЯ, НЕ ГАДАЙ А ПИТАЙ! ПРАВИ НАЙ-ДОБРОТО, НА КОЕТО СИ СПОСОБЕН, ВСЯКА ОТМИНАВАЩА МИНУТА,  ДЕКЛАРИРАЙ ДОБРО НАСТРОЕНИЕ, ВЪПРЕКИ ВСИЧКО!

На мен ми отне повече от година... Просто е нужно да бъдеш честен със себе си(защото е много трудно да се лъжеш сам) - ако през деня си приемал прекалено лично разни интриги/мелодрами или си ги премислял 100 пъти и разнасял и коментирал 100 пъти, имал си възможности да питаш директно но си предпочел по инерция да си гадаеш със страх и стрес значи си се издънил и са ти издънили Аурата и изпили соса, който ти трябва за собствената гозба.

Щом не си спазвал през тези 24 часа 4-те споразумения - следва "непоряд по служба/"наказание"/"глоба".

Винаги когато се издъня си давам следните непоряди за другия ден:

- 6 км. бягане на Панчарево и яко блъскане в залата
- никакви пици и кафе(да пристрастен съм)
- без гледане на любим сериал(за "Перла" не важи)

При мен действа(както и при клиентите ми в кабинета)
« Последна редакция: Февруари 07, 2010, 13:57:01 pm от oknele »
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен kallojan

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 48
МАЙ и ние трябва да направим една ОРГАНИЗАЦИЯ, като масоните и илюминатите...
Само че не тайна, а ЯВНА ... и с открита програма.
Ще трябва да й измислим подходящо име. Ти ще си Големият Майстор.


Масонството не е тайна организация. То е явна организация с тайни.
Също като тайните служби като ЦРУ, МИ-6, Мосад, КГБ, нали?
И те са явни - мога да ти кажа къде им е централата, кой е шефа им, колко е бюджета им... и т.н.
« Последна редакция: Февруари 07, 2010, 13:18:55 pm от kallojan »

Неактивен lightworker

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 155
Откъс от книгата "Посланието на тибетецът"

Нито един искрен ученик не е напълно неоценен. При напрегнатата работа и теглото на все¬кидневния труд насърчаващо е да се знае, че има такива, които наблюдават, и че всяко любещо дело, всяка устремена мисъл и всяка безкористна реакция се отбелязва и знае. Имайте предвид обаче, че тя идва до вниманието на Помощниците чрез повишената вибрация на аспиранта, а не чрез точно определено знание за извършена постъпка или изпратена мисъл. Преподаващите са заети с принципите на истината, със скоростите на вибрация и с качеството на светлината, която ще бъде видяна. Те не знаят, нито имат време да разглеждат конкретни дела, думи и условия и колкото по-скоро учениците схванат това и премахнат от умвете си всякаква надежда за връзка със забележителна личност, наречена от тях Учител, която разполага с толкова много свободно време, че да се занимава с тривиалните им дейности във времето и пространството, толкова по-бързо ще могат да прогресират.
Обаче там, където има постоянно развитие, прилагане на окултните принципи, водещо до определени промени в използваните тела, и увеличение на излъчваната светлина, това се знае и отбелязва и аспирантът се награждава с повече възможности да служи на своите събратя.

Неактивен twinckle

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 11
  • промяната - това съм АЗ
    • промяната-това съм АЗ
МОМЧЕ С КРИЛА...
"Какъв съм аз? - се питало момчето. - Хората не ме искат, защото съм птица. Птиците не ме искат, защото съм човек. Какъв съм аз, толкова различен от другите?"

Той си е просто такъв – обикновено момче, но може да лети  :writer:

поздрав за пробудилият се Еленко и "спящия" Окнеле  :) :hi:
АЗ НЕ ИСКАМ ДА ЖИВЕЯ В КОШМАРНИЯТ СЪН КОЙТО МИ ПРОБУТВАТ ЗА СТОЙНОСТЕН ЖИВОТ! АЗ ЩЕ НАПРАВЯ ПЪРВАТА

Неактивен Морфей

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 546
За всички които са спали снощи пълен запис на предаването Нощен Хоризонт с  участието на скандалният психолог Еленко Ангелов  8)


п.п. Записа направи Fi_Tanis, благодарско голем пич си Фи :drinks:
« Последна редакция: Февруари 08, 2010, 13:39:47 pm от Морфей »
Когато започнеш да разбираш истината, единствената цел остава да надграждаш себе си постоянно!

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Fi_Tanis & Морфей благодаря ви!  :drinks:

twinckle хубава приказка за "Лека Нощ Нещастие" разказа снощи. Благодаря ти!

Снощи ме посрещнаха в националното радио с "десетте божи заповеди" за ефира:

- нито дума за Българска Народна Банка
- никакви коментари за Световната банка
- нито дума за престъния МВФ
- нито дума за родни и чужди вампирски банки
- нито дума за измамни застахователи
- нито дума за мародерите - ЧЕЗ Електро България, Е.ОН България, Софийска вода
- нито дума продажни васали - политици
-...

Благодарен съм на Снежана Георгиева(разкошен човек, но с шефове и заплата) за поканата, поне Благовест свири и пя от сърце.
« Последна редакция: Февруари 08, 2010, 14:05:25 pm от oknele »
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Е как, нали ако кажеш нещо ще се разклати вярата в системата...
Се едно да се осмелиш във ватикана да питаш дали наистина Исус е бил бял  ;D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27