Автор Тема: Масонството - тайна или не  (Прочетена 146028 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Monolith

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re:Масонството - тайна или не
« Отговор #240 -: Януари 12, 2011, 14:37:38 pm »
Албърт Пайк - MORALS and DOGMA. Забележете как започва книгата :o :o :o:

Цитат
LUCIFER, the Light-bearer! Strange
and mysterious name to give to the
Spirit of Darknesss! Lucifer, the Son
of the Morning! Is it he who
bears the Light, and with its
splendors intolerable blinds feeble,
sensual or selfish Souls ? Doubt it
not!

Мисля, че вече на всички стана ясно, че масоните се кланят на Сатаната.

Ето я и самата книга, призната като една от "най-добрите произведения", написани от масон относно техните ритуали и йерархия:

Albert Pike - Morals and Dogma

Самата книга е пълна с лъжи и дезинформация, целяща да ви обърка още повече, така че не вярвайте на масоните и техните "просветени" прозрения. Изберете Христос.
Бъди Слънце!

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Масонството - тайна или не
« Отговор #241 -: Януари 12, 2011, 14:42:39 pm »
Изберете Христос.[/b][/u]


АМАН ОТ СЕКТАНТИ и ПРОПОВЕДНИЦИ!!!

Неактивен Rosenkreuz

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 273
Re:Масонството - тайна или не
« Отговор #242 -: Януари 12, 2011, 14:58:29 pm »
Албърт Пайк - MORALS and DOGMA. Забележете как започва книгата :o :o :o:

Цитат
LUCIFER, the Light-bearer! Strange
and mysterious name to give to the
Spirit of Darknesss! Lucifer, the Son
of the Morning! Is it he who
bears the Light, and with its
splendors intolerable blinds feeble,
sensual or selfish Souls ? Doubt it
not!

Мисля, че вече на всички стана ясно, че масоните се кланят на Сатаната.

Ето я и самата книга, призната като една от "най-добрите произведения", написани от масон относно техните ритуали и йерархия:

Albert Pike - Morals and Dogma

Самата книга е пълна с лъжи и дезинформация, целяща да ви обърка още повече, така че не вярвайте на масоните и техните "просветени" прозрения. Изберете Христос.

Самата книга никога няма да я намерите в оригинален формат да ви кажа пък аз. Тук таме може Андерсановите Конституции да намерите.
Вие трябва да схванете, че сте отговорни за света, с който се срещате. Ако неможете да схванете това

Неактивен Rosenkreuz

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 273
Re:Масонството - тайна или не
« Отговор #243 -: Януари 12, 2011, 15:08:05 pm »
А вие вярвате ли на папата или на дядо поп за това, което ви рецитират за Христос? Изобщо Христос кой е бил знаете ли? Библията знаете ли какво е? Какво е поправено, какво липсва там и тн? Аз мисля, че не. Днешните така наречени църковни институции са сред най-големите конспиратори, капиталисти, икнвизитори и убийци на тази Планета!
Вие трябва да схванете, че сте отговорни за света, с който се срещате. Ако неможете да схванете това

Неактивен Monolith

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re:Масонството - тайна или не
« Отговор #244 -: Януари 12, 2011, 15:10:07 pm »
Църквата и вярата са две отделни неща. Това, че църквата е корумпирана е друг въпрос.
« Последна редакция: Януари 12, 2011, 17:21:24 pm от Mirotvorec »
Бъди Слънце!

Неактивен Rosenkreuz

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 273
Re:Масонството - тайна или не
« Отговор #245 -: Януари 12, 2011, 15:14:40 pm »
Църквата от самото си създаване е корумпиранa. Църквата като Храм както и всеки останал Храм е Свещена, но не заради религиозните институции а заради самите хора. Всеки храм е изпълнен с проектирани чувства, емоции, желания, мисли.... Вяра! Правилно каза за Вярата, а Вярата е Свято нещо! Вярата е истинската Сила и е Любов в много чисто състояние. Христос нищо общо няма с днешните религиозни институции.

 
« Последна редакция: Януари 12, 2011, 17:21:52 pm от Mirotvorec »
Вие трябва да схванете, че сте отговорни за света, с който се срещате. Ако неможете да схванете това

Неактивен Alexiev

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 47
Re:Масонството - тайна или не
« Отговор #246 -: Януари 12, 2011, 15:54:01 pm »
А вие вярвате ли на папата или на дядо поп за това, което ви рецитират за Христос? Изобщо Христос кой е бил знаете ли? Библията знаете ли какво е? Какво е поправено, какво липсва там и тн? Аз мисля, че не. Днешните така наречени църковни институции са сред най-големите конспиратори, капиталисти, икнвизитори и убийци на тази Планета!

Няма откъде да знаем какво е било променено и кой всъщност е бил Христос, но оригиналната библия във Ватикана едва ли си я чел и ти ;) пак се оповаваш на думите на своите майстори на ложата или на това което си прочел в масонските библиотеки.

Неактивен Rosenkreuz

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 273
Re:Масонството - тайна или не
« Отговор #247 -: Януари 12, 2011, 16:02:41 pm »
И аз не съм я чел да, не разбирам арамейски и старогръцки.  :) Доста неща в Библията са сменени, да. 

Нямам майстори Алексиев грешно говориш.

Евангелията, които липсват са си в днешен Израел и то в оригинали на арамейски и старогръцки език. Viasat History скоро правиха предаване за тях. Ватиканските попве мафиоти и банкери се правят на ударени, те заради туй що е в библиотеката налагат контрол над миряните. Тамплиерите са им разкрили керливите ризи и от там още е почнала инквизицията, която продължава и до ден днешен, никога не е спирала.
« Последна редакция: Януари 12, 2011, 17:22:42 pm от Mirotvorec »
Вие трябва да схванете, че сте отговорни за света, с който се срещате. Ако неможете да схванете това

Неактивен otnesen

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 648
Re:Масонството - тайна или не
« Отговор #248 -: Януари 12, 2011, 16:13:54 pm »
Ватиканските попве мафиоти и банкери се правят на ударени, те заради туй що е в библиотеката налагат контрол над миряните.
Rosenkreuz, над кои миряни налагат контрол ватиканците? Над всички или над всички без бившите католически соцстрани?  :hi: Не че нещо, ама нали ме уверяваше как религията и политиката нямали нищо общо.
« Последна редакция: Януари 12, 2011, 16:14:55 pm от otnesen »

Неактивен Alexiev

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 47
Re:Масонството - тайна или не
« Отговор #249 -: Януари 12, 2011, 16:19:51 pm »
Абе и тамплиерите не са цветенца замирисане.

Неактивен Change the World

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 15
  • Ние вече не спим!
Re:Масонството - тайна или не
« Отговор #250 -: Януари 12, 2011, 16:45:28 pm »
Изберете Христос.[/b][/u]


АМАН ОТ СЕКТАНТИ и ПРОПОВЕДНИЦИ!!!

Monolith във форума обсъждаме, тълкуваме и развиваме теми, а НЕ проповядваме!
Ето защо е толкова важно да кажем какво се разиграва на тази планета, за да се ориентираме и решим К

Неактивен Monolith

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re:Масонството - тайна или не
« Отговор #251 -: Януари 12, 2011, 16:57:37 pm »
@ Change the World:

Първо - може да не си съгласен с мнението ми, но не е нужно да ме преследваш по темите.

Второ - НЕ съм сектант и съм против сектите! Обикновен християнин съм и просто представям нещата, които знам.

Трето - всеки е тук да каже и ако може - да защити тезата си, и да обменя информация. Не ми казвай какво е правилно. Аз говоря, а пък който иска - да слуша. Казвам си мнението и не ме интересува дали ти изглежда като проповед или нещо друго. Искам да представя една друга гледна точка. Ако не ти изнася какво пиша - не чети.

Ако имаш с какво да ме обориш - давай. Ако искаш да споделиш информация - давай. Но не ми казвай какво да правя!
« Последна редакция: Януари 12, 2011, 17:08:18 pm от Monolith »
Бъди Слънце!

Rio

  • Гост
Re:Масонството - тайна или не
« Отговор #252 -: Януари 12, 2011, 17:36:38 pm »
Според мен ти трябва да ни задаваш въпроси не ние  :blum2:  Без да се обиждаш само  @---

Е може и така да е, нали диалози водим все пак. Още съм на мнение, че мнението на много хора тук относно масонството е грешно и е базирано не непознание и дезинформация.
розеркройцера, като гледам няма по-голям дезинформатор от теб в този форум, напоследък.
Масонството и всички тези сектантски движения - клубове по интереси са вредни.

Rio, очаквам да дадеш информация по-вътрешна от моята и да покажеш знания по-реални от моите относно масонството, с които да си затвърдиш теорията, че тайните според теб организации са вредни. Чакам с нетърпение да обясниш защо са вредни и на каква база стоят твоите знания относно масонството  :) Освен, че ще падне голям смях, ще ти покажа, че не знаеш какво говориш. Очаквам отговор! Искам да си затвърдиш тезата тук в разговор а в другата тема искам да ми обясниш как така се велиш за голям Българин а отричаш 50% от Българското наследство.

Неактивен agrippa

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 154
Re:Масонството - тайна или не
« Отговор #253 -: Януари 12, 2011, 17:47:25 pm »

Rosenkreuz, над кои миряни налагат контрол ватиканците? Над всички или над всички без бившите католически соцстрани?  :hi: Не че нещо, ама нали ме уверяваше как религията и политиката нямали нищо общо.


 Ще ти отговоря на този въпрос, че Ватикана се опитват да проникнат навсякъде, където все още католицизма не е успял да пусне пипала, а това ако го е казал Розенкройц че политиката и религията са две отделни неща, значи че все още е твърде далеко от истината или просто няма желание да се изкаже докрай  ;).

А вие вярвате ли на папата или на дядо поп за това, което ви рецитират за Христос? Изобщо Христос кой е бил знаете ли? Библията знаете ли какво е? Какво е поправено, какво липсва там и тн? Аз мисля, че не. Днешните така наречени църковни институции са сред най-големите конспиратори, капиталисти, икнвизитори и убийци на тази Планета!

Хайде сега обясни ни разликата между проповедите на папата и дядо поп, с тези на масоните? Казваш църквите са корумпирани, за което напълно се съгласям с теб, но масоните за които говориш също....
Не смяташ ли че са комбина  :)

Неактивен Alexiev

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 47
Re:Масонството - тайна или не
« Отговор #254 -: Януари 12, 2011, 20:15:40 pm »
Комбина са на определени нива , на други са противници.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27