Автор Тема: Филми за конспирации, НЛО, езотерика, древни загадки и т.н...  (Прочетена 530023 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Аз открих един за NAZI UFO, обаче е адски зле качеството. 51 минути е филма, а е 38 MB  :P Представи си за какво става въпрос...

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Ужас! Т'ва е баси спека!
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Ае незнам за вас ама моя доставчик не ми предлага опция за неограничен нет и съм на трафик а във Варна няма кой знае колко сървъри и тези от колибката филмите няма как да ги дърпам и много ме е яд. Въпреки всичко повечето филми макар и да казват нещо са все пак комерсиални и целят повече печалба отколкото да ти кажат нещо ;)

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Ами да, тези на IMAX, BBC и тем подобни са поръчкови и нищо не ти казват, даже нарочно дезинформират. Но има и други филми, които си струват вниманието. Качи си eDonkey и сваляй със система p2p  ;) Там има абсолютно всичко  :)

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Както писах по-горе проблема е че нямам неограничен нет и 800мб ми е лимита за месец така че я карам на книги главно а филми като качат нещо на сървъра дърпам но избора не е голям. Но сериозен филм който да не е дезинформиращ едва ли ще пуснат то и с книгите по принцип е така  - и те са комерсиални но все пак се намират и безплатни сложени коректно от автора за дърпане.
А какво мислите за теорията че филмите се правят по поръчка с цел да се показват все пак какви технологии се разполага реално най-вече при фантастичните филми. А причината е че технологиите са много дръпнали напред но понеже немогат да си позволят да ги извадят на бял свят и все пак да не бъде населението съвсем държано настрана като неандерталци се пусакт фантастични филми с реална технология която се притежава под формата на фантастични филми.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Ами то това не е теория, а чистата истина :)

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Филм за генно-модифицираните храни на Mc Donald's (който важи и за всички други подобни ресторанти за бързо хранене) и тяхното пагубно влияние върху хората. Преведен, изтеглете от http://kolibka.com

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
3 филма на Захариа Сътчин.
Genesis Revisited - Written by Zecharia Sitchin и UFO Diaries - The first UFO's (with Zecharia Sitchin), можете да изтеглите от eDonkey.
Третият "Are We Alone in the Universe?" (за който не знам защо Тарикат каза, че е дезинформационен), можете да изтеглите от http://kolibka.com преведен, с български субтитри. Всички филми са направени по книгите на Сътчин.

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Нещо сайта на "колибка", не ми се отваря, да не е сменен адреса?
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Или са го закрили (ще получа удар ако е така), или му правят ремонт. Дано е второто  :'(

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
David Icke - From Prison to Paradise от eDonkey.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
За сега това работи само: http://kolibka.arenabg.com/
Не е всичко и няма картинки, но смучете колкото можете, защото кой знае докога ще го има.

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Спек, там ги няма филмите за драконите и Макдоналдс.  :(
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Има ги и двата, трябва да имаш търпение и да потърсиш  ;)

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
И това вече не ми се отваря. FlashGet, спря да сваля едно филче от там на 71%. Колкото и да не ми се иска май са го закрили.  :'(  :'(
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27