Автор Тема: Свидетели на НЛО в България  (Прочетена 483727 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ktsvetkov

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 9
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #165 -: Октомври 06, 2008, 21:44:09 pm »
Първият път, когато се обадих(от общо 3 пъти), оператора ме изслуша и уж връзката се разпадна, т.е затвори. Веднага след това набирам втори път, тогава друга операторка ме изслуша и каза, че ще предаде където трябва. След 15-тина мин. позвъних отново да разбера дали са приели сериозно обажданията ми и отново друга операторка с лека насмешка каза, че щом съм се обаждал веднъж значи са предали инфото, където трябва. И така.
Сега, след като преспах по-ясно и спокойно мога да опиша това, което видях.
Връщайки се към дома си(вилната зона над Евксиноград, пътя Варна-Зл.пясъци) в района на кв.Чайка забелязвам пред мен привидно самолет, който летеше прекалено ниско за чертите на града, НО в последствие забелязвам, че това летателно средство не се движи, а просто си стои във въздуха. Спрях веднага изумен на пътя(м/у другото имаше 2-3 автомобила, които ме изпревариха, но не знам дали са видяли нещо, все пак валеше, тогава обекта вече не беше над пътя, а встрани точно над офиса на Msat) и гледах как това нещо се движеше бавно над блоковете в квартала. Казах самолет в началото, защото по краищата на обекта мигаха светлини като на обикновен самолет, но движението му по нищо не приличаше нито на хеликоптер, нито на самолет. Вярно, беше тъмно(23,10 часа на 05.10.08.), но обектът достатъчно близо, за да определя формата. Представляваше обект с правоъгълна форма, дълж.около 20метра, ширина 10метра. Шумът, който се чуваше беше подобно на реактивен двигател, като махнем свиренето от турбините се чуваше нещо като  шшшшшшшш. Интересното беше,че се открояваха нещо като криле, но по-къси от на обикновен самолет и по-широки в основата. Единствено тези мигащи светлини като на нормалните самолети ме карат да си мисля, че това е човешка секретна разработка, а не НЛО. Това, което ще напиша е шокиращо. Това тяло имаше 3 или 4 прожектора насочени надолу към Земята и мога да кажа, че това нещо сякаш изследваше повърхността, но защо със светлина не знам, тъй като има много по-усъвършенствани технологии за изследване. След като се отдалечи в посока стадион Черно море(аз го гледах на не-повече от 100-тина метра)потеглих към обръщача и докато обърна към посока центъра вече не се виждаше. Тръгнах по пътя за Виница, за да видя кв.Чайка от високо, но нищо не се видя повече. За мен това беше или секретна разработка или НЛО или просто само аз съм могъл да го видя. Това мога да кажа в заключение.тел.0899842989
« Последна редакция: Октомври 07, 2008, 08:39:53 am от Mirotvorec »

cdms

  • Гост
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #166 -: Октомври 06, 2008, 21:54:04 pm »
Приятелю, сигурно си наблюдавал нещо секретно. Обаче те съветвам да не си даваш ГСМ-ма наляво-надясно. Интернет това му е хубавото човек да има анонимност(колкото е възможно).

Неактивен ktsvetkov

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 9
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #167 -: Октомври 06, 2008, 22:19:15 pm »
GETA, прав си за телефона, но нали знеш, че ако е секретно и 100 човека да го видят винаги ще се отрече, пък и аз не се притеснявам от това. Този е предплатен, не е абонат. Благодаря ти все пак.
« Последна редакция: Октомври 07, 2008, 08:40:39 am от Mirotvorec »

Неактивен cccpkgb

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 269
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #168 -: Октомври 07, 2008, 17:12:53 pm »
Най-вероятно си видял (доколкото може) нещо секретно, както писаха по-горе ;)
Этот шоу-бизнес мама, папа Он будет с тобой или без Если ты послушаешь Камен

Неактивен ktsvetkov

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 9
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #169 -: Октомври 07, 2008, 23:28:00 pm »
Човече,каквото и да било беше адски шокиращо да гледаш 20 метров обект на височина около 100 метра да стои неподвижно.

Неактивен cccpkgb

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 269
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #170 -: Октомври 08, 2008, 15:04:28 pm »
Eми сигурно. Прегледай тези линкове, ако искаш :)
http://www.xnetbg.com/new/content/view/546/98/
http://en.wikipedia.org/wiki/Aurora_(aircraft)
« Последна редакция: Октомври 08, 2008, 15:13:47 pm от cccpkgb »
Этот шоу-бизнес мама, папа Он будет с тобой или без Если ты послушаешь Камен

Breath

  • Гост
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #171 -: Октомври 08, 2008, 16:20:30 pm »
На 112 са отбили номера доколкото разбирам, не че очаквах някаква по-различна реакция от тях. И все пак..
Жалко, че не си имал подръка нещо за снимане.

Неактивен ktsvetkov

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 9
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #172 -: Октомври 09, 2008, 17:11:08 pm »
BREATH,
Аз имах телефон в себе си, но бях тотално шокиран от видяното(все пак за първи път виждам такова нещо), естествено яд ме е, че не го заснех, но още веднъж казвам, че гледка от рода голям летателен обект с размер дълж.около 20м, шир.около 10м. на височина не повече от 100-тина метра, който почти ясно се виждаше и чуваше може направо да те хипнотизира за 2-3 минути и да забравиш за снимка или нещо друго.
« Последна редакция: Октомври 09, 2008, 20:14:55 pm от Mirotvorec »

Breath

  • Гост
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #173 -: Октомври 09, 2008, 21:35:07 pm »
Предполагам, че е така. Не съм сигурна и аз как бих реагирала ако бях на твое място.

И друго си мислех, тия на 112 сигурно трябва да им се обадят 10, 15 човека за едно такова нещо за да приемат сериозно нещата. А и на кой ще се обадят те после?

Неактивен ktsvetkov

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 9
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #174 -: Октомври 09, 2008, 21:58:20 pm »
Предполагам, че е така. Не съм сигурна и аз как бих реагирала ако бях на твое място.

И друго си мислех, тия на 112 сигурно трябва да им се обадят 10, 15 човека за едно такова нещо за да приемат сериозно нещата. А и на кой ще се обадят те после?
Breath,тел.112 е вързан за всички служби тайни и явни.Всеки един разговор се записва и повярвай ми,че има хора,които знаят за какво съм се обаждал.

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #175 -: Октомври 10, 2008, 20:38:48 pm »
И аз вече се присъединявам към свидетелите!

Днес, на 10.10.2008, в град Варна видях НЛО! Бях на автобусната спирка на Чаталджа, където преди няколко месеца при катастрофа бе убито едно момче. Между 19:00 и 19:02 се появи ярък светещ обект, който се движеше в югозападна посока (в посока към езерото) и се виждаше от спирката. В сумрака при ЯСНО НЕБЕ и все още липсващи звезди, НЛО-то светеше като планетата Венера, която и сега може да се види, ако излезете на балкона. Но имаше движение и то БАВНО, много БАВНО с леко трептеше! Едва няколко минути след като го зърнах разбрах, че се движи. Около 19:14 се скри зад блоковете в югозападна посока! Не мога да твърдя какво беше, но определено не беше естествено явление и не беше самолет (поне не обикновен, ако е бил такъв).
« Последна редакция: Октомври 11, 2008, 14:55:58 pm от Peacekeeper »

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #176 -: Октомври 10, 2008, 21:01:19 pm »
Peacekeeper,
Ми ако питаш мен и аз го видях тази вечер, даже още преди седем часа. И го видях от Исперих!!! Стоеше си докъм 19,30, когато се прибрах в къщи. Мисля си, че е Венера, защото стоеше на мястото, където изгрява тя. Направи ми впечатление, че Венера изгрява толкова рано, но светлата точка светеше по-слабо от Венера и не се движеше. Наистина беше твърде светло, за да се вижда даже и Венера, но напълно възможно да е било и НЛО, защото тази година са като на масова екскурзия над града ни.
Може би в същото време и над нашия град в днешната вечер имало НЛО, с тази разлика, че не се движеше. Ако утре вечер няма облаци и по същото време, и на същото място отново има светещ обект, който не се движи, значи е Венера. Ако пък няма обект по същото време, значи е НЛО. Утре вечер ще ви кажа отговора...

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #177 -: Октомври 10, 2008, 21:12:29 pm »
SMSI-H,

Това, което видях СЕ ДВИЖЕЖЕ, но мнго бавно. Ако не се бях вторачил в него, нямаше да разбера! И същото важи за трептението! Знаеш, когато има вятър как звездите трептят. Но и това беше почти незабележимо! Силно впечатление ми направи че се скри зад блоковете и беше ярко като Венера, а цвета беше от жълто до светлооранжево. НЯМАХ бинокъл за съжаление, за да определя на какво разстояние и на каква височина :(

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #178 -: Октомври 10, 2008, 21:31:34 pm »
Peacekeeper,
Ако нямаш цифров фотоапарат, купи си и снимай навън, когато можеш и както можеш. Никога не знаеш, така както и в моя апарат се оказаха снимки на НЛО, които не бях видял с очите си по време, когато никога не съм очаквал. Купи си и няма да сбъркаш...

При нас тази вечер не се движеше, стоеше си, както си стои Венера, но времето наистина беше необичайно рано. Вятър никакъв. Цветът на обекта жълтеещ, но размерите доста по-малки от Венера, което упорито ми навява мисълта и увереността, че тази вече не съм видял Венера. Утре вечер дано да няма облаци и ще ви кажа резултата.

СИГУРНО 14.10.2008 НЯМА ДА Е САМО В ЕДНА ЧАСТ НА СВЕТА!!! ;) :)

cdms

  • Гост
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #179 -: Октомври 10, 2008, 23:16:48 pm »
Морските, поздрави от София. Надявам се и през столицата да мине машинката, че отдавна не съм наблюдавал чинии.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27