Автор Тема: Свидетели на НЛО в България  (Прочетена 483798 пъти)

0 Потребители и 5 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Guns N' Roses

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 96
  • Не яжте душите си!
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #660 -: Февруари 22, 2010, 23:02:51 pm »
Очите на мъдростта са очи, които могат да обяснят и видят качество във всичко, за да опознаят себе с

Неактивен momo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 184
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #661 -: Февруари 22, 2010, 23:50:01 pm »
Ето и второто клипче, което loveca ме помоли да кача.
Лично аз с това ниско качество и резолюция, не се наемам да кажа категорично, че е обект с извънземен произход.


Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #662 -: Февруари 23, 2010, 10:33:54 am »
На нло ми прилича

Неактивен devil4e

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 89
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #663 -: Февруари 23, 2010, 10:54:55 am »
Ето и второто клипче, което loveca ме помоли да кача.
Лично аз с това ниско качество и резолюция, не се наемам да кажа категорично, че е обект с извънземен произход.


Това е птица точно като другите  никакво нло не е.Ловец  катоа заснемаш нло-та гледай да няма птици.  ;D  И моля те на второто видео това си е чиста птица ! :---

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #664 -: Февруари 23, 2010, 10:55:55 am »
Добре де,едното е птица,ама другото което прелита си е баш кат чиния..

Неактивен devil4e

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 89
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #665 -: Февруари 23, 2010, 10:59:01 am »
Добре де,едното е птица,ама другото което прелита си е баш кат чиния..

Вгледай се по внимателно ще видиш че е птица.То не може нло-тата така през 5-10 минути да прехвърчат,освен ако в града на Ловеца  има нещо открито и извънземните са решили да го изследват или снимките са фейкове  8)

Неактивен itsalv

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 73
  • Брашното което скача за да порастне.
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #666 -: Февруари 23, 2010, 11:04:51 am »
 Снимката на пришълеца с кораба е добра, иначе за филмчето наистина не се разбира точно какво е. devil4e ти говорил ли си с НЛОтата за да знаеш на какъв интервал прехвърчат ? Ако да, моля сподели и снимки и ще ти повярвам.
Кой каквото сам си направи - никой друг не може да му го направи!

Неактивен devil4e

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 89
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #667 -: Февруари 23, 2010, 11:19:51 am »
Снимката на пришълеца с кораба е добра, иначе за филмчето наистина не се разбира точно какво е. devil4e ти говорил ли си с НЛОтата за да знаеш на какъв интервал прехвърчат ? Ако да, моля сподели и снимки и ще ти повярвам.
или има нещо открито и извънземните са решили да го изследват

Неактивен itsalv

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 73
  • Брашното което скача за да порастне.
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #668 -: Февруари 23, 2010, 11:50:12 am »
  8) Човече те са тук от стотици хиляди години. Не откриват тепърва Земята.. може би знаят за промените които идват и заради това правят такъв трафик. ПоЗдрави  :drinks:
Кой каквото сам си направи - никой друг не може да му го направи!

Неактивен loveca

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #669 -: Февруари 23, 2010, 11:56:23 am »
Ето и второто клипче, което loveca ме помоли да кача.
Лично аз с това ниско качество и резолюция, не се наемам да кажа категорично, че е обект с извънземен произход.


Това е птица точно като другите  никакво нло не е.Ловец  катоа заснемаш нло-та гледай да няма птици.  ;D  И моля те на второто видео това си е чиста птица ! :---
     
  Ако я нямаше птицата щяхте да казвате че НЛО-то е птица. Но имаме птица та да можем да направим сравнение. Това Нещо се движи 5-6 пъти по бързо от Пернатото- Гугутка или Гълъб. На нормална скорост даже не може да се забележи освен ако не знаеш какво да търсиш. Аче Аз от кога ви казвам -НЛО-та има с лопата да ги ринеш. Ама кой та слуша. Иначе записа е правен на Видео. Фотоапарата бе включен към него в продължение на 2 часа.      
          
  

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #670 -: Февруари 23, 2010, 12:12:57 pm »
  Движи се по бързо от другата, защото се спуска на автопилот(без да размахва крилца)и съответно е набрала скорост. Освен това е по близо от другата птица.  ;)

Неактивен loveca

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #671 -: Февруари 23, 2010, 12:20:35 pm »
 Движи се по бързо от другата, защото се спуска на автопилот(без да размахва крилца)и съответно е набрала скорост. Освен това е по близо от другата птица.  ;)
       
   Хоризонтално пикиране!  Това сега ли го измисли?   
 
 

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #672 -: Февруари 23, 2010, 12:42:36 pm »
  Добре де щом си убеден хубаво, лошо няма нека да е е НЛО. Аз не ти го казах да се ядосваш или там убеждаваш или разубеждаваш, че е такова. И не е точно хоризонтално пикирането на птицата макар, че нищо не и пречи и да е хоризонтално. Една птица също може да е НЛО, щом е неидентифицирана.

Неактивен loveca

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #673 -: Февруари 23, 2010, 13:18:53 pm »
  Добре де щом си убеден хубаво, лошо няма нека да е е НЛО. Аз не ти го казах да се ядосваш или там убеждаваш или разубеждаваш, че е такова. И не е точно хоризонтално пикирането на птицата макар, че нищо не и пречи и да е хоризонтално. Една птица също може да е НЛО, щом е неидентифицирана.
   
   Няма за какво да се ядосвам.Аз съм гивиждал на какво са с8пособни. В събота пак бях включив Видеото да записва. При прегледа се оказа че на 3 места преминават някакви Нещица с голяма скорост.Даже и в момента Записвам.   
 
     
 
 
« Последна редакция: Февруари 23, 2010, 13:20:02 pm от loveca »

Неактивен momo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 184
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #674 -: Февруари 23, 2010, 13:25:05 pm »
Не знам какъв ти е компютъра, но не е ли по-лесно да записваш на него, а не на видеото? :)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27