Автор Тема: Еленко Ангелов - Лека нощ Нещастие - Част 3; Добро Утро Щастие - Част 1  (Прочетена 1042266 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Z-931

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740

Цитат на: oknele
От векове истинския Елит(наричащ себе си Илюминати) с успех се кланя и призовава на шахматния под Демони – „Паднали Ангели”, „Богове”, „сиви извънземни”, „сменящи формата си рептили – шейпшифтъри”.
         
Всички те според Корана са Джинове, които целят само измама на човешкия род. Те „случайно” играят на страната на Новия Световен Ред.

Е това Еленко как да го разбирам :unknown:....ако Джиновете са на страната на Новия Световен Ред, то тогава КОРАНА , като се страхува от тези Джинове да не нарушат неговия световен ред  :(...кво ще ни очаква занапред  :nea:.... :unknown:

Неактивен Z-931

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740

Ето тук направих и връзката КОРАН-РЕПТИЛИ-ЖЕНИ  :nea:

Цитат на: oknele
Достатъчно лошо е че пришълците и елитът вече ни контролират. Сега сложете жените в уравнението и имате абсолютна мизерия. Те са като кучета, помагащи на овчаря Рептил. И от тук идва и „термините” - „Кучка”, в случай, че още не знаете и Песоводец за мъжете
  :nea: >:(.....

На това ли ви учат в УЧИЛИЩЕ  :o

Неактивен Z-931

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740

Цитат на: oknele
Още тогава по-будните българи са чувствували какво ще донесе педерастта Фердинад на България. Но минетмайсторите, като сегашните, които доведоха и Симеон на власт, са го крепели и са му се мазнели само да се докопат до някоя служба и възможността да крадат...



1. Първо през епохата на Ferdinand , България излиза от ориенталската си насоченост, натрупвана 500 години, под въздействието на Османските ни поробители и се ориентира към завръщането ни към Европа  :)


2.Няма значение какъв е бил   Ferdinand по важното е , че е искал да промени нещо, в натрупаното 5 вековното съзнание на  Българина!....И....определено е казвал истината, колкото и неприятна да ни е тя  :)

Ето и част от книгата на ЦОЧО БОЛЯРСКИ/ ЦАР ФЕРДИНАНД  :)

http://history.rodenkrai.com/index.php/liubopitno/20090629329/otnosno_knigata_car_ferdinandcinikizmamniklicemer/menu_id_35.html


Нещата не са цветущи, но са истина  :D


Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
...благородниците от ранга на Сакскобурготите не са дяволи, те просто са техни слуги. С безумната политика на Фердинанд, въпреки военните успехи на фронта на смелите ни деди, България претърпява две ужасни национални катастрофи...

На смъртния си одър Стамболов(10-ти Министър-председател) се изповядал пред децата си:

-„Ще ми прости ли някога българския народ за това, че доведох Фердинанд в България?”

Още тогава по-будните българи са чувствували какво ще донесе педерастта Фердинад на България. Но минетмайсторите, като сегашните, които доведоха и Симеон на власт, са го крепели и са му се мазнели само да се докопат до някоя служба и възможността да крадат...


Те погребват България http://vbox7.com/play:3a35dd1a Точка!

Хайде сега една игра за "напреднали конспиратори". Колко явни масонски символи(жезъл на Сатан, стилизирано око на върха на NWO пирамида...) виждате(и колко бързо ги видяхте без параноя, на паметника на "солунските двама братя" пред НДК, София?
« Последна редакция: Септември 02, 2009, 16:30:34 pm от oknele »
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Всичко дотук добре. Ами защо в края на клипа се редуват "Те погребаха България" и портретите им, като на края се завършва с лика на Еленко Ангелов. Тези дето не са в час и не го познават съвсем спокойно могат да го вземат за един от тях. Само обръщам внимание, не искам да се натрапвам.

Неактивен Нещотърсач

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 5
    • www.news-matrix.hit.bg
Z-931 да си чувал за 13те фамилии на елита, които дърпат конците на целия свят.

Фердинанд (Ferdinand von Sachsen-Coburg-Gotha) е роден на 26 февруари 1861 г. в двореца Кобург във Виена. Син е на австрийския генерал принц Аугуст фон Сакс-Кобург-Гота (1818–81) и на принцеса Клементина Бурбон-Орлеанска (1817–1907), дъщеря на последния френския крал Луи-Филип.

Сакс-Кобург-Гота е една от тях, ако за теб това е незначително за нас е от огромно значение. Тука http://www.xnetbg.com/new/content/view/342/96/   Хор е сложил цяла статия по въпроса, ама кой да чете. Един съвет първо се информирай добре по дадена темата преди да се изказваш смело  ;)


п.п. Отговор на « Отговор #336 -: Днес в 05:50:24 »
     Мисля, че си ДУЯЧ на ЛУШ тип ПАПАГАЛ !!!
« Последна редакция: Септември 10, 2009, 18:33:00 pm от Нещотърсач »
Нямам представа какво смятате да правите. Но лично аз не бива да мързелувам. Работата е там, че съм

Неактивен Z-931

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740

А ти как мислиш  :)?
Ще пращам ли толкова контра въпроси ако нямам....информация от някъде........ :)
Замисли се и тогава пиши.... :)
Въпросът ми  е , че няма кой да ми отговори :)......Включително и ти..... :)
Така, че съветът ми е , да не правиш заключения,  преди да си информиран за нещо, което не ти е дадено да знаеш.... :)

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Искрено се възхищавам на устрема на Еленко за будителство и много неща научих от неговите постове. Но си мисля, че ако се намери някой, който да поставя прът в колелото на системата, практиката показва, че е по-вероятно системата да отстрани "натрапника", отколкото той да я промени. Системата е гигантски механизъм, управляван от джуджета.

Просветни дела, като това да се пише във форум и да се чака хората да го прочетат е меко казано непродуктивно. Докато се натрупа критична маса от пробудили се хора и току виж елита сменил тактиката. Много от хората не са готови да поемат подобен тип информация, още повече, че тя ги плаши и ги кара още повече да се дистанцират от нея. Аз самият се стремя да събуждам хората около себе си, но много от тях са скептични към това, което им се съобщава и те не след дълго забравят какво им казано и се връщат към старото русло на ежедневието си. Въпреки това, аз няма да спра да бъда проводник на подобен тип информация.
« Последна редакция: Септември 02, 2009, 20:59:16 pm от sidewinder »

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Утре(8.09.2009) в 8-00 съм в НОВА тв, "Здравей, България" във връзка с това интервю - "Бог не отмъщава" http://www.vsekiden.com/?p=57568#comment-268469
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен hung

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 287
Браво Еленко, ти си роден за водач и учител.
Силен, Мъдър, Безстрашен :drinks:
Заради хора като теб се радвам че съм от България.
Имаш ли спомени от миналия си живот?
Казваш че влизаш в медитация като заспиш, а през деня представлява ли ти усилие да го правиш?
Без секс, на къде?! Без любов, няма секс!

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Един бърз въпрос в крачка. Защо такива будители като теб и Дейвид Айк ги търпи елита и не взима някакви мерки срещу раздухването на подобен тип изобличаваща информация. Те нямат интерес да има такива като Дейвид Айк и Алекс Джоунс.

Всеки, който е чел Майкъл Крайтън, знае, че го убиха, заради писането против тях.
« Последна редакция: Септември 07, 2009, 23:37:14 pm от sidewinder »

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Първо - далеч съм много от мисълта да се сравнявам с Дейвид Айк, Алекс Джоунс(те са мои учители, аз използвам и се позовавам на много техни колосални трудове, лекции и филми) или Бил Купър(пред който се прекланям).

Ще цитирам част от монолог от филм посветен на Бил Купър -

Бил Купър е прострелян, прибирайки се в къщи от полицията на Игър(Eager) на 5 ноември 2001 г. По-малко от два месеца след атаките от 11 септември, които той предрече. Много Търсачи на Истината твърдят, че Бил е трябвало да бъде убит значително по-рано, но било взето решение да бъде оставен жив, за да бъдат тествани обществените реакции на твърденията му или по-точно - да се потвърди липсата на такива реакции в Стадото”...

Аз правя това(с дейността си), защото имам намерение. Не се крия или притеснявам от никой и заставам с лицето и името си зад всички неща, които твърдя и въпроси, които повдигам(най-вече вярвам, че ако българите проумеят измамата наречена БНБ няма да търпят робските лихви и подигравките с живота им) Искам хората тук и сега
да "защитят живота си"! Имал съм десетки обаждания от сериозни гласове с "приятелски съвети да си говоря за рептили и нло" но за банки и aspartam много, много да не знам... Дори след участие при Милен Цветков, в което заявих, че БНБ е частна и хората да си погледнат парите - дали някъде там пише, че са собственост на Република България - прекъснаха предаването(имаше още 5-6 мин) и Милен Цветков беше глобен(половин заплата)... После напук екипа му ме поканиха още два пъти... Между журналистите има много събудени хора  но на ключови места са такива, които ги интересуват само и единствено зомбиращите реклами на банките,които издържат дадената медия...
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен hung

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 287


Според мен ще ги търпят докато не станат прекалено застрашителни за тях. След това ще ги предупредят 3-4 пъти, и чак тогава биха действали.
Мисля че на рептилите им е забавно че някой информира обществото за тях, по този начин хората изпитват смущаващи чувство - храна за рептилите.
Еленко има 2 възможности:
- Да казва истината по заобиколен начин в книгите и интервютата си.
- Да бъде директен и безстрашен, така според мен няма кой да тръгне да го премахва физически, тъй като ще се разчуе прекалено много за неговата работа.
В момента е много активен, но в най-добрия случай 10 - 20 000 човека ще се запознаят с творчеството му, от които половината няма да последват съветите му и ще продължат по старо му. Той в момента не е заплаха за никого, тъй като Българина е заспал, мързелив и страхлив.
Ще стане заплаха ако книгите му станат световно популярнии всяка вечер го дават по НВ и БТВ. :)
Без секс, на къде?! Без любов, няма секс!

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Първо отказах(както отказвам и много други покани) участие на три медии, които ме поканиха за коментар на трагедията в Охрид.

Съгласих се да участвам утре само за да предам посланието от филма "Киматика" на Бен Стюарт за СТЕСА, което е много важно да се осъзнае от критична маса от хора -

състояние на огромен страх и стрес, тласкащо колективното съзнание до соматично състояние на борба или бягство. Това отслабва имунитета и разболява човечеството. Нашето тяло става по-възприемчиво към болести, когато е под стрес. Функциите за оцеляване на тялото могат да се сведат до две основни, приложими за оцеляването на всеки организъм. Трябва да е способен да расте, да се храни, да се грижи за физическото си тяло, но трябва да има и способността също така да се защитава. Така че ако можеш само да се развиваш, но не можеш да се защитаваш, ставаш физическа храна на нещо друго... Така че оцеляването означава едно равновесие на растеж и защита. От историята на човешката цивилизация и еволюция се потвърждава, че това е в нашата природа. И нашата защита трябва да се използва само, за да ни помага в моменти на явна заплаха. Не можем да бъдем в състояние на растеж и на защита едновременно. Важното е да осъзнаем следната физиология - когато видим(и усещаме) нужда от защита, стресовите хормони на тялото свиват кръвоносните съдове в стомаха и вътрешностите, които са органите, отговорни за растежа.

„Ако извадиш навън това, което е вътре в теб, то ще те спаси. Ако не изpвадиш навън това, което е вътре в теб, то ще те унищожи.”

                            Гностичния Христос от „Свитъците от Мъртво Море”

Проблема е, че ако махнем кръвта от вътрешностите и я преместим в мускулите на крайниците, тогава не остава кръв във вътрешностите, което означава - няма растеж, но си готов за битка. Това е много важно да се осъзнае. Когато твоята битка свърши, кръвта се връща отново във вътрешностите(в торса) и ти растеш отново. Но света, в който живеем днес, страха и стреса е 24 часа, 7 дни в седмицата. Ние имаме постоянно освобождаване на стрес хормони в тялото си. Освобождават се през цялото време, държейки ни в готовност да се бием или да бягаме във всеки един момент – съзнателно и подсъзнателно. Ние сме готови да побегнем всеки момент, защото сме нащрек. Проблема е как това влияе върху разпределяне на енергията ни? Да ние отделяме по-голямата част от енергията си за защита. Не можеш да оцелееш, ако през цялото време си в състояние на защита. Елитът ни облъчва с тези паразитни психологични модели и контролира природата на страха и създава стрес в и сред нас, от който виждате ли, само той – Елита, може да ни защити. Съвременно физическо доказателство за това идва от Збигнев Бжежински(бивш държавен секретар) основен поддръжник на „абаносовата” кукла на конци - Барак Обама. В неговата книга „Голямата шахматна дъска”(върху шахматен под се правят масонски окултни ритуали и означава – „преминаване, предвижване”, да точно като логото на такси) той казва:

„Колкото повече Америка се превръща в мулти културно общество, може да се окаже, че става все по-трудно да постига консенсус по външните въпроси, освен при обстоятелства на истинска масивна и широко възприета, директна външна заплаха.”

« Последна редакция: Септември 08, 2009, 00:39:56 am от oknele »
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен mr_Fan

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 10
А, ако не е тайна или прекалено лично, от какви съображения е отказа ти да участваш в предаванията?
Няма по-безнадеждно поробени от тези, които грешно вярват, че са свободни!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27