Автор Тема: НЛО Над ПЛОВДИВ  (Прочетена 8159 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

AGISOFT

  • Гост
НЛО Над ПЛОВДИВ
« -: Юни 22, 2005, 14:52:30 pm »
Източник в-к СТАНДАРТ от 21.06.2005

Паника заради НЛО над Альоша
Гражданска защита пита ВВС за летящите чинии

ПЛОВДИВ. НЛО над Паметника на Альоша хвърли в паника жителите на пловдивския квартал "Западен" и вдигна на крак Гражданска защита. Две летящи тела кръжали в продължение на час около хълма Бунарджика. Пръв ги забелязал 29-годишният Цветан Цветков, който живее в блок на бул. "Копривщица" №55. Цветков дори ги заснел с личната си камера. Наподобяваха атоми, свързани в молекула, твърди младежът. Цветков позвънил на съседите си и целият блок наблюдавал как "нещото" се движи между облаците. Съседката на Цветан Силвина Вълева позвънила на тел. 166. Дежурният обаче грубо заявил, че това не е за него и й хлопнал телефона. Не знаех на кой да се обадя, затова потърсих помощ от телефонистка на 144, разказа Вълчева. Свързали я със спешен телефон на военните, откъдето обаче също проявили нехайство и отказали съдействие. Докато говорехме по телефона, единият от обектите изчезна. Малко след това и другият се снижи бавно и внезапно също се изгуби от погледа ни, разказват очевидците.
Вчера от Гражданска защита обясниха, че са приели два сигнала за летящите чинии. Дежурният в неделя веднага сигнализирал Военновъздушните сили, които обаче не успели да засекат с радарите си обектите. Вероятно сме закъснели, бе заключението на служителя от Гражданска защита.
Ели Куманова


Ха сега да го видим тоз пловдивчанин дали аджиба ще бъде предразположен да пусне малко снимков материял  :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[

Неактивен mirage

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 96
  • Im omnia paratus
Re: НЛО Над ПЛОВДИВ
« Отговор #1 -: Юни 22, 2005, 19:15:12 pm »
Днеска по "Тази сутрин" по БТВ са давали някакво НЛО може и да е за това.

Неактивен Admin

  • White Force Fighter
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 759
  • MAY THE FORCE BE WITH YOU
    • Light Motion Design Studio
Re: НЛО Над ПЛОВДИВ
« Отговор #2 -: Юни 22, 2005, 20:18:05 pm »
Ха, не ги засекли. Това не ме и учудва. Ако е типа нов стелт бомбандировач на американските ВВС сигурно няма да са го засекли. Имайте предвид, че новите разработки на стелт са направо футуристични. Жалко,че не мога още да намеря снимков материал, но по описанията, които чета ... мога да призная на NORTHROP GRUMMAN, че този път са надминали себе си.
« Последна редакция: Юни 22, 2005, 20:21:12 pm от Admin »
VOX UNIUS - VOX NULIUS
-------------------------------
The change is in your mind!

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: НЛО Над ПЛОВДИВ
« Отговор #3 -: Юни 24, 2005, 20:14:27 pm »
Ден или два по-рано също е наблюдавано "НЛО-то" (?) Може би е било друго, но е правило невъзможни траектории с космическа бързина. Сигурно е със земен произход, тъй като знаем, че само 1 % от случаите са чуждоземни. Така и не се разбра някой снимал ли го е???

Неактивен Admin

  • White Force Fighter
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 759
  • MAY THE FORCE BE WITH YOU
    • Light Motion Design Studio
Re: НЛО Над ПЛОВДИВ
« Отговор #4 -: Юни 26, 2005, 09:40:59 am »
Според статията някой го е снимал... Но снимки още няма...  ::)
VOX UNIUS - VOX NULIUS
-------------------------------
The change is in your mind!

AGISOFT

  • Гост
Re: НЛО Над ПЛОВДИВ
« Отговор #5 -: Юни 27, 2005, 01:20:04 am »
хммм.. и аз се надявам да се появят наяве тези снимки защото в петък се чух с приятел, които ми каза за същите обекти в град КСАНТИ (Гърция), който се намира много близо до границата ни с България. Той каза че в момента наблюдава 2 обекта , кръгли с малки неща около тях, които се въртят по посока обратна на часовниковата стрелка.... но няма снимков материя...

А относно НЛО-то по Тази Сутрин БТВ - ще направя всичко възможно да го изтегля като филмов материал - все пак бивш кадър съм ....  8) :-[

Eon

  • Гост
Re: НЛО Над ПЛОВДИВ
« Отговор #6 -: Септември 02, 2005, 10:46:05 am »
Абе аз вече сериозно се замислям дали магистърския ми проект да не е за Northrop Grumman, сега съм си резервирал Lockheed Martin Corp. (Skunk Works) ама като нищо ще включа в анализа и тия пичове. От доста време ми правят голямо впечатление.
А иначе за футуристичните разработки си напълно прав ЛМ.

 8)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27