Автор Тема: Мистериозна космическа Матрица контролира Земята  (Прочетена 14404 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Oberon

  • Гост
Един космически апарат може да се изпари по 10 обясними начина. Що пак си измисляме конспирация?

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
А ти откъде знаеш точно поради коя причина е изчезнал и дали наистина няма конспирация :D

Oberon

  • Гост
Не знам, но и никой не знае:))) Затова отговарям на ТРАДЕКАМОН....както се пише де, да не се чуди :)

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Т.е - докато никой не знае, не можем да отричаме нито една теория ;)

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Гил ето някои моменти от филмчето. Първите няколко момента са от видеото на някакъв астронавт, който заснел от совалката си странни същества във най-високите части на атмосферата. Представи си къс червей във вода, ето така се движат тея дзверове.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
А пък ето тези са заснети от Земята.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Това съм го писал много пъти и пак ще го напиша! Една от най-добрите стратегии да се крие истината е не да се дават аргументи против нещо а просто то да бъде представено в шеговит тон. Малки зелени човечета и други подобни истории, за да се приеме цялата работа като един голям виц! Еми който им се е вързал си е за негова сметка! Относно съществуването на матрицата и компютърно симулирания ни свят ще се появяват все повече доказателства.
« Последна редакция: Юни 29, 2006, 19:32:52 pm от Alien »

Oberon

  • Гост
Алиен, пак не си си пил хапчето:)
Сериозно, не мисля, че светът ни е компютърно симулиран, защото е твърде красив, за да бъде симулация:0 И ти и аз сме били на райски кътчета, сигурен съм:)))

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
А защо си мислиш че се нарича Майа - илюзия  ;) :P Това не пречи да има нещо и извън симулацията само че докато сме в симулацията няма как да разберем. Относно красотата  с един ощен комп могат да се правят перфектно красиви светове. те вече почнаха да ги правят бтв  :P

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Симулация е, ама не компютърна.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
А защо си мислиш че се нарича Майа - илюзия 
Майа на български звучи като мая. От нея тестото бухва, т.е. пак илюзия - изглежда повече отколкото е.
Така си разсъждавахме с "Inana". Идеята май дойде от нея, а аз се замислих...
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен veselqk-U

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 255
Няма страшно,Земята има страхотно силно осъзнанаване и няма да се остави така.Най-много да приклещи пипалата на това нещо и да му такова таковата.Ако пък не,тя събира 48 свята и винаги може да му избяга. :D

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Цитат
Ако пък не,тя събира 48 свята и винаги може да му избяга.
Това не го разбрах  :(
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен veselqk-U

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 255
Цитат
Ако пък не,тя събира 48 свята и винаги може да му избяга.
Това не го разбрах  :(

Ами силните магьосници например могат да събират други светове т.е. убиват този и отиват в друг свят,за външен наблюдател той просто изчезва.Доколкото знам на човека са му достъпни 7 и достига до тях с помоща на Земята. :P

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Аха, ясно-магьоснически истории  ;D
Не мисли като човек!-Крион

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27