Автор Тема: Феномен лично с Теб  (Прочетена 44518 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re:Искам да споделя (Roswell case)
« Отговор #30 -: Декември 28, 2009, 23:46:12 pm »
    Не виждам и за какво един такъв "полтъргайст" би наранил който и да е. А и как ще те нарани, освен ако не те замери с нещо. Но това се случва само по филмите. Целта му би била по-скоро да те сплаши или просто иска да бъде забелязан. :)

Неактивен devil4e

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 89
Re:Искам да споделя (Roswell case)
« Отговор #31 -: Декември 28, 2009, 23:55:38 pm »
В профила ми пише ;).Слава богу,че не са били извънземни ;D ;D .Хубавото е,че Полтъргайста не може да ме нарани физически,или се лъжа?
Roswell

значи си на 15 значи е 93 % ви да има полтъргайст.Полтъргаъста може да те нарани по много начини ще ти изброя няколко

1.събуждаш се и виждаш летящ нож или друг остър предмет  срещу теб.
2. докато спиш усещаш че се издигаш и биваш захвърлен на някаде .
3.кофа вода ти се излива докато спиш или се събуждаш и гледаш кофа с вода най вероятно вряла виси в въздуха и ти се излива .



докато не навършиш 18 полтъргайста или ще се успокои или те първа започва да действа

http://selenabg.com/index.php/2008-07-29-08-08-24/42-2008-07-27-20-30-31/82-2008-08-05-10-55-17.html прочети тази статия може да ти е полезна


Неактивен Roswell

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 285
  • They are already among us!
Re:Искам да споделя (Roswell case)
« Отговор #32 -: Декември 28, 2009, 23:58:06 pm »
отивам да спя в другата стая и дано утре съм жив!! Господи помилуй :yes: :diablo: ;D
Roswell
Извънземно е онова същество, което живее в синхрон и хармония с истинската природа на своя генетичен

Неактивен devil4e

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 89
Re:Искам да споделя (Roswell case)
« Отговор #33 -: Декември 29, 2009, 00:03:23 am »
отивам да спя в другата стая и дано утре съм жив!! Господи помилуй :yes: :diablo: ;D
Roswell

това само на 25 декември ли се случи или всяка вечер

П.п ако е само на 25 минете още веднъж с тамян и напръскайте къщата,апартамента с светена вода може пък полтъргайста да си тръгне

Неактивен Roswell

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 285
  • They are already among us!
Re:Феномен лично с Теб
« Отговор #34 -: Декември 29, 2009, 00:10:35 am »
само на 25ти да :boredom: .Ще се караме с него.ама мисля,че само за момента си е търсил разнообразие.Вече не се е показвал,тези вечери :).Ама много ми беше интересно какво беше затова създадох темата :).
Roswell
« Последна редакция: Декември 29, 2009, 13:25:37 pm от Roswell »
Извънземно е онова същество, което живее в синхрон и хармония с истинската природа на своя генетичен

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re:Феномен лично с Теб
« Отговор #35 -: Декември 29, 2009, 19:44:20 pm »
Я да ви кажа пък аз какъв съм феномен.  ;)  Преди една седмица казах на мой познат, че винетките за леките коли от 2009г. ще важат до 31 януари 2010, защото той се тюхкаше, че не може да си намери никъде, а на 1-ви януари трябвало да пътува. Разбира се, той не ми повярва, а аз пък се замислих откъде ми дойде на ум така да му отговоря, след като до този момент изобщо не знаех и не бях чел никъде как стои въпросът с винетките. Затова и учудването ми тази вечер беше голямо, когато го чух по новините-старите винетки ще важат до 31-и януари.
Ще взема да си мисля, че и аз получавам информация/ченелинг като Лора-Дана.  ;)   :P
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Искам да споделя (Roswell case)
« Отговор #36 -: Декември 29, 2009, 19:53:58 pm »
    Не виждам и за какво един такъв "полтъргайст" би наранил който и да е. А и как ще те нарани, освен ако не те замери с нещо. Но това се случва само по филмите. Целта му би била по-скоро да те сплаши или просто иска да бъде забелязан. :)
Айде,избягвайте тва да се случва само по филмите!!!Два дни ми е вилняло такова чудо в къщата,замеряйки ме с чаши,пепелници,крушката от полилея,запалки,ножове и пр.Ако поиска може наистина сериозно да те нарани!

Неактивен meander

  • Не е лесно да си мъж. Много се отказаха...
  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 407
  • Мухата влиза само в отворена уста.
Re:Феномен лично с Теб
« Отговор #37 -: Декември 30, 2009, 13:52:48 pm »
 Mirotvorec Здравей.
Цитат
Ще взема да си мисля, че и аз получавам информация/ченелинг като Лора-Дана.
Ако не си се напъвал с медитации или тям подобни е естествен път на развитие.Информационната система на човека е много сложна.Жените виждат,а ние за сега само "усещаме" информацията.Както вървят работите скоро жените ще се изреват,защото и ние ще можем да им гледаме "голите" задници.  :blush: Живи и здрави. :hi: .
« Последна редакция: Декември 31, 2009, 00:17:26 am от meander »
Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

Неактивен Kermenal

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 2
Re:Феномен лично с Теб
« Отговор #38 -: Ноември 24, 2010, 15:06:54 pm »
Когато бях на 7-8г. си играех на двора с брат ми порязах се на едно клонче , отидох при майка ми да го дезинфекцира тогава имах чувството че съм си отрязал някоя вена (което беше невъзможно но тогава него знаех) защото течеше много кръв и не спираше майка ми ме остави в кухнята и отиде за спирт изведнъж всичко почна да става бяло и сякаш бях във сън паднах на теракотените плочки в кухнята точно пред майка ми удряйки си задната част на главата много лошо ...явно съм бил припаднал... изведнъж бях над тялото си гледах се как лежа на теракота бях като дух .. но все пак бях свързан с тялото си усещах малко болката от удара ... виждах как майка ми почва да ме влачи по теракота виждах го от горе.. чел сам и за други такива истории но в тях говорят как са видели бяла светлина и някой даже за разговаряли с разни същества ..а аз сякаш не помня какво се случи но както гледах тялото си  как се влачи изведнъж почнах да се връштам в него чувах гласа на майка ми как говори и бях си успях да си отворя очите видях че съм на същото място до което беше стигнала когато се гледах от горе... опитах се да и кажа че сам тук и че съм добре защото тя крещеше да се събудя.. но сякаш не ме чуваше след 5 секунди някъде мисля че най накрая ме чу .. явно не сам можел да си отворя устата но него осъзнавах...

Неактивен Pilota

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 266
Re:Феномен лично с Теб
« Отговор #39 -: Ноември 30, 2010, 16:43:01 pm »
Преживял си ОИТ.

Неактивен suchko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Re:Феномен лично с Теб
« Отговор #40 -: Ноември 30, 2010, 21:36:03 pm »
а какво ще кажете за това ? :writer:



една вечер си легнах раничко лятото
и станах през ноща за да отида до тоалетна.. станах и видях през прозореца нещо като слънце през ноща  :o огромно огнено кълбо на околу 1км от земята до колкото можах да преценя
то просто си стоеше там докато след 30 минути изчезна просто така.. изпари се !
снимах го с телефона си.. лично бях изненадан че излиза на снимката тей като си мислех че си представям нещо или бълнувам  ;D снимах го оставих телефона на масата и си легнах.. на сутринта щом станах телефонът беше изключен а щом го включих снимката я нямаше ?! :o едва ли много от вас ще повярват но това е ИСТИНА не може просто да е сън.. не възможно
а телефонът това нещо за 1ви път ми го прави ? не съм имал проблеми с него.. защо точно тогава  :unknown: >:( :nea:

нещо можете ли да кажете по случея ? какво съм видял по точно :-X
комета от сега казвам не е ;) както казах 30 минути стоеше на едно място и сякаш се изпари

Неактивен syprotiva

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 8
  • Lawrence of Arabia
Re:Феномен лично с Теб
« Отговор #41 -: Януари 10, 2011, 21:05:26 pm »
 Ето една случка от преди 13 години. През далечната вече 98-а изгубих единия си дядо. Т.е. почина при странни обстоятелства със съмнения за ... не мога да го напиша дори, но да кажем, че не му се живеело повече. В 40-я ден от смъртта му у нас чашите във витрината започнаха да зззз-нкат и ясно се чу като чукане при наздравица. У тях също имало подобни явления. След това временно с малкия си брат бяхме при баба ми, за да не е сама. Почти нямаше вечер да не се чуват стъпки по таванските стаи + килера. Понеже е вила и плочата е тънка се чуваше ясно как падат буркани, пластмасови бидони за зеле, инструменти и т.н. каквото има в една нормална къща. Понеже бяхме на 200м извън селото и само тримата никога не припарвахме на тавана преди изгрев слънце. Нито пък мигвахме цяла нощ. Сутрин се качвахме редовно (стълбището е външно) отключвахме металната решетка и вратата (на прозореца също имаше решетки) влизахме и установявахме, че всичко си е така както сме го оставили предния ден. Котки вътре нямаше. Капаните за мишки бяха винаги празни. Чашата преля когато веднъж от спалнята долу посред бял ден се чу как горе се налива вино от бъчвите. Скептичните ни родители дойдоха за един уикенд, но явно нервите им не издържаха да преспят и събота вечерта, след което ни взеха и това са ми последните спомени от вилата. После след сумати кадилници, освещавания, курбан и т.н. нямаше промяна. Продаохме я скоро на един приятел от Уелс. Половин година по-късно минавахме от там и видях, че целият втори етаж е съборен и е направена стреха на негово място. Направо се ужасих като го видях. Така и не получих разумна хипотеза за това "явление". Някой има ли идея? Близък мой приятел има почти същия проблем в един от апартаментите си и по-точно този от баба му... :flag_of_truce:
Хора без капка вяра, атеисти и скептици не ще преборят злото никога. + non timebo mala +

Неактивен suchko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Re:Феномен лично с Теб
« Отговор #42 -: Януари 14, 2011, 23:00:33 pm »
вчера ми се случи нещо странно .... 3 пъти видях сянката на човек през стената ?! не мога да го опиша дори . 1вия случей беше когато отидох до клозета  :bad: леко притворена беше вратата и видях с ъгалчето на окото си как се размърдва някаква сянка на стената . и в следващия момент майка ми излиза от стаята т/е виждам и сянката през стената ?! след това много ме болеше главата и си легнах да гледам телевизия . бях затворил вратата в хола и майка ми отиваше към кухнята върви по коридора и аз отново видях сянката и на стената ! 1вия път не видях много добре видях само как нещо се мърда  на стената а 2рия не беше точно нейната сянка .. по скоро сянка на висок строен мъж . 3тия път беше веднага след 2рия стена разделя хола от кухнята ни тя беше в кухнята вършеше си нещо и аз отново видях нечия сянка на стената . какво може да е това ? след това имах чувство че мозъка ми се пържи и по - късно съм заспал . не бях стреснат по скоро очуден . не знам дали ме разбрахте а и аз не мога да го опиша .

Неактивен letqshtata

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 51
Re:Феномен лично с Теб
« Отговор #43 -: Януари 14, 2011, 23:22:06 pm »
а какво ще кажете за това ? :writer:



една вечер си легнах раничко лятото
и станах през ноща за да отида до тоалетна.. станах и видях през прозореца нещо като слънце през ноща  :o огромно огнено кълбо на околу 1км от земята до колкото можах да преценя
то просто си стоеше там докато след 30 минути изчезна просто така.. изпари се !
снимах го с телефона си.. лично бях изненадан че излиза на снимката тей като си мислех че си представям нещо или бълнувам  ;D снимах го оставих телефона на масата и си легнах.. на сутринта щом станах телефонът беше изключен а щом го включих снимката я нямаше ?! :o едва ли много от вас ще повярват но това е ИСТИНА не може просто да е сън.. не възможно
а телефонът това нещо за 1ви път ми го прави ? не съм имал проблеми с него.. защо точно тогава  :unknown: >:( :nea:

нещо можете ли да кажете по случея ? какво съм видял по точно :-X
комета от сега казвам не е ;) както казах 30 минути стоеше на едно място и сякаш се изпари

Не е нищо чудно.Представете си космоса и планетата,на която живеем.Ние не можем да сътворим подобни неща,те са дело на някои други по-висши същества и затова можем да ги определим като "чудо",но те са нещо нормално.Всичко може да се случи и всичко можем да видим,защото ако за нас това е непосилно,над нас има някои за които не е. ;)   

Неактивен suchko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Re:Феномен лично с Теб
« Отговор #44 -: Януари 15, 2011, 00:33:31 am »
Забравих да допълня, че в началото светеше ярко и с времето яркостта намаляваше докато не спря да свети и се изпари ............
« Последна редакция: Януари 15, 2011, 08:04:37 am от Mirotvorec »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27