Автор Тема: Има ли смърт и какво е тя?  (Прочетена 145661 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен m2f

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 581
  • Животът е изумително приключение
Re: Има ли смърт и какво е тя?
« Отговор #315 -: Октомври 24, 2012, 18:16:19 pm »
Често съм се питала,каква точно е конспирацията с тунела от светлина?Що всички се опитват баш там да ни упътят? ::)
Според мен тук няма конспирация. Това ти е пътя към себе си, ако откажеш - проблема си е твой. В ниския астрал винаги ще се намерят същества, които да искат да останеш с тях по-дълго.  :(  /вместо да влезеш в тунела/...По-скоро конспирацията е да не влезеш в тунела /към себе си/.
Добрите решения идват с опита. А голяма част от опита идва с лошите решения.

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Re: Има ли смърт и какво е тя?
« Отговор #316 -: Октомври 24, 2012, 18:23:25 pm »
А тунелът широк ли е? Питам защото имам лека клаустрофобия. :D

Неактивен Z-931

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
Re: Има ли смърт и какво е тя?
« Отговор #317 -: Октомври 24, 2012, 19:02:11 pm »
Не тръгнеш ли в тунела, никога няма да повярваш, че го има.  ;)

Аз бях в него, когато получих електомагнитно изпържване... :(

И накрая   :D

Поздрави за Гален, че върна темата на място!.... :yes:

Искаше ми се и Митко да има адекватно отношение, относно темата, но уви "преживяванията " му в тунела се свеждат само до поучавания и наставления на Бориславка и новодошлите във форума, което неминуемо доказва некомпетентноста му по отношение на инкарнациите !....

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Re: Има ли смърт и какво е тя?
« Отговор #318 -: Октомври 24, 2012, 22:17:35 pm »
Здравей mitkoДо някаде е така,но сети за Аватар.Там какво казаха в една сцена-ние ползваме всичката тая енергия но някой ден ще трябва да я върнеме.За мене след тоя момент ставаме енергийно независими.
 
       Ти  се  шегуваш,  за  да  "върнем"  тази  енергия  значи  да  се  разпадне  монадата  ни  тоест  да  престанем  да  бъдем  индивидуалност,  същото  е  както  връщаме  материалното  тяло  на  земятя!   Не е  възможно!!!
       
        Искаше ми се и Митко да има адекватно отношение, относно темата, но уви "преживяванията " му в тунела се свеждат само до поучавания и наставления на Бориславка и новодошлите във форума, което неминуемо доказва некомпетентноста му по отношение на инкарнациите !....
 
        Никъде  не  съм  претендирал  за  компетентност!  Признавам  си,  че  и  не  съм  чел  твоите  постове  и  не  мога  да  съдя  за  компетентноста  ти,  но  щом  ме  смяташ  за  незаслужаващ  доверие  то  това  си  е  твой  проблем,  и  ще  ти  кажа  че  и  други  смятат  така,  но  това  какво  ме  засяга  мен,  толкова  мога  толкова  знам  и  това  споделям!  Стремя  се  да  споделям  личен  опит! 
        Много  се  радвам,  че  се  появиха  по-можещи  и  по-знаещи  сега  мога  да  си  питам  на  воля,  удоволствието  е  мое!
А тунелът широк ли е? Питам защото имам лека клаустрофобия. :D
      За  теб  ще  бъде  толкова  широк,  че  няма  да  виждаш  стените   му.   
« Последна редакция: Октомври 24, 2012, 22:39:03 pm от mitko »
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Re: Има ли смърт и какво е тя?
« Отговор #319 -: Октомври 24, 2012, 23:59:33 pm »
       
        Никъде  не  съм  претендирал  за  компетентност!  Признавам  си,  че  и  не  съм  чел  твоите  постове  и  не  мога  да  съдя  за  компетентноста  ти,  но  щом  ме  смяташ  за  незаслужаващ  доверие  то  това  си  е  твой  проблем,  и  ще  ти  кажа  че  и  други  смятат  така,  но  това  какво  ме  засяга  мен,  толкова  мога  толкова  знам  и  това  споделям!  Стремя  се  да  споделям  личен  опит! 
        Много  се  радвам,  че  се  появиха  по-можещи  и  по-знаещи  сега  мога  да  си  питам  на  воля,  удоволствието  е  мое!      За  теб  ще  бъде  толкова  широк,  че  няма  да  виждаш  стените   му.
Митко аз затова и те уважавам. За нищо не претендираш. И не се налагаш. Отговоряш си искрено на въпросите. Не теглиш големи локуми, в прав и разбираем текст си говориш. И най-важното е, че не се притесняваш да споделиш опита си и мнението си. Има хора не смеят за да не ги обяват за луди. А според мен ти си си нормален човек.
...
Благодаря, че ме успокои за тунела. :D
А още един въпрос Митко. Длъжни ли сме да вървим по тунела? Някой насилва ли ни?Или сме в правото да не вървим по-него и да свием встрани. Че нали имаме свободна воля. В някой книги се казва, че нещо те теглило.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: Има ли смърт и какво е тя?
« Отговор #320 -: Октомври 25, 2012, 00:39:47 am »

Тва видео някой го беше пуснал преди..В него е онагледен много добре тоя тунел..Ужким.. :writer:

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Re: Има ли смърт и какво е тя?
« Отговор #321 -: Октомври 25, 2012, 01:02:27 am »
А гледах го това и за много неща не съм съгласна. А и незнам как може да се онагледи тунел освен буквално да го снимат с видеокамера. А тука май си спомням, че използваха сцена от "Дух" с Деми Мур.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: Има ли смърт и какво е тя?
« Отговор #322 -: Октомври 25, 2012, 01:06:53 am »
Онагледен е образно казано.Чрез компютърна графика.И го наричат асансьор.
Иначе да.Има много неточни неща във видеото.

Неактивен Ashaman

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 816
Re: Има ли смърт и какво е тя?
« Отговор #323 -: Октомври 25, 2012, 01:08:11 am »
Тунела го има. Но защо мислят някои, че това е свързано с прераждането. Вярно ли е или не, че и във Ведите няма и дума за прераждане. Ни от Изток, ни от Запад, тогава, откъде се черпи това за прераждането?

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: Има ли смърт и какво е тя?
« Отговор #324 -: Октомври 25, 2012, 01:10:52 am »
Аз си мисля и за вероятността да бъдеш" засмукван от самият себе си". И това"пътуване"В тунела да е всъщност обратното "придвижване по сребърната ни нишка".

Неактивен Ashaman

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 816
Re: Има ли смърт и какво е тя?
« Отговор #325 -: Октомври 25, 2012, 01:13:50 am »
Аз си мисля и за вероятността да бъдеш" засмукван от самият себе си". И това"пътуване"В тунела да е всъщност обратното "придвижване по сребърната ни нишка".
И сребърната нишка я има, според мен. Не си засмукан от себе си, отваря ти се пътя към бог, или междинната станция поне.

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Re: Има ли смърт и какво е тя?
« Отговор #326 -: Октомври 25, 2012, 01:17:32 am »
А още един въпрос Митко. Длъжни ли сме да вървим по тунела? Някой насилва ли ни?Или сме в правото да не вървим по-него и да свием встрани. Че нали имаме свободна воля. В някой книги се казва, че нещо те теглило.
 
      Нищо  не  ни  тегли,  светлината  ни  носи.  Когато  се  возиш  в   асансьор  можеш  ли  да  кривнеш.  На  този  асансьор  за  разлика от  познатите  ни  друг  натиска  обаче  копчето.
      Има  два  вида  тунели.   За  този  който  говорим  е  експресен  не се  спира  никъде,  от  Земята  до  менталното  ниво  директно,  и  после  обратно.  Пътувалите  по  този  маршрут  винаги  имат  билет  и  за  връщане. 
       Върналите  се  оттам  винаги  имат  променено  съзнание  (като  след  ремонт)  виждат  и  възприемат  познатия  свят  по  по  различен  начин  и  съответно  реагират  различно,  затова  са  и  странни  меко  казано!   
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен Borislava

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 81
Re: Има ли смърт и какво е тя?
« Отговор #327 -: Октомври 25, 2012, 08:12:45 am »
Митко е прав за билета за връщане :hi:Митко е прав за различното възприемане на реалността.Само да допълня-усещането,че нещо те дърпа,не по волята ти,идва от дозата страх от неизвестното.Ключът е в отпускането,във вярата,а вярата идва едва когато си отхвърлил всички съмнения.Накрая остава да се усъмниш и във самото съмнение-тогава то умира и остава чистата вяра.Вярата е харакири на съмнението!А "тунела"е невъобразимо широк(за тези,които имат клаустрофобия ;) )Но-никой не може да съветва отстрани-"Хайде минавай спокойно"Човек сам разбира кога е готов.

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Re: Има ли смърт и какво е тя?
« Отговор #328 -: Октомври 25, 2012, 11:01:40 am »
Митко какво имаш предвид под експресен тунел? Хората, които са преживели клинична смърт и са се върнали ли? Защото има пък и такива, които са преживели такава смърт и казват, че нищо не са видели.
Ключът е в отпускането,във вярата,а вярата идва едва когато си отхвърлил всички съмнения.Накрая остава да се усъмниш и във самото съмнение-тогава то умира и остава чистата вяра.
Борислава - вярата в какво? Защото не всеки има вяра.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: Има ли смърт и какво е тя?
« Отговор #329 -: Октомври 25, 2012, 11:18:31 am »
Не спира никъде.Води те право към самият теб.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27