Автор Тема: Свидетели на НЛО в България  (Прочетена 487433 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #735 -: Март 03, 2010, 00:50:30 am »
 Момо всичко може да е. Най-вече такова на каквото ти заприлича то затова е НЛО. ;) А НЛО нали знеш каво е? Може да е всичко на което ти заприлича накратко.  :)Не изключвам, че е по добре първо да виждаш какво снимаш и ислед това снимаш, ама тука подхода е различен което също е вариянт и донякъде успешен.
« Последна редакция: Март 03, 2010, 00:51:34 am от fishbone »

Неактивен loveca

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #736 -: Март 03, 2010, 01:20:17 am »
Кой ще каже това какво е. Аз не твърдя засега нищо.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #737 -: Март 03, 2010, 01:30:33 am »
Това, очевидно е птица. Да не кажа, че е лястовица.

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #738 -: Март 03, 2010, 01:32:01 am »
Ние да не сме на търг сега? Ако е така птица първи път.

П.С Втори път...
« Последна редакция: Март 03, 2010, 01:34:57 am от fishbone »

Неактивен momo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 184
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #739 -: Март 03, 2010, 04:24:04 am »
Ти не го приемаш... Аз не го приемам... Има и други, които не приемат този подход...
Тогава?!
Заради това цялата държава тъне в лайна, защото никой нищо не приема, ама и никой нищо не прави! Кажи му ако снима някоя летяща тава да я постне, иначе да не ни занимава с петна, които са неразличими и може да са от муха до самолет и НЛО.
Оставам с убеждението, че освен той самия и няколко хлапета в 9-ти клас(май и трите са там) друг не им вярва.
Да снимаш едно НЛО го разбирам. Но да снимаш всеки ден по десетина... Чудно само, защо е само той. Те хората над Ареа 51 снимат толкова за месец, а той за ден. Смях...

Хайде поне да е нещо такова:


Долу-горе се вижда какво е.


Пак да попитам и чакам отговор от теб, като от администратор.
В тази тема се постват снимки на НЛО или на НЛО с извънземен произход?

Едит:
ПТИЦА! Кьорав да си, пак ще го видиш.

П.П.: Хорус, защо ставам противен? Защото си отстоявам мнението ли? По тази логика и Ловеца е противен или греша? Щом смятам, че съм прав и нямате доказателства за обратното на моето твърдение, ЗНАЧИ СЪМ ПРАВ!


ЧОВЕК ВИЖДА ТОВА, КОЕТО ИСКА!

« Последна редакция: Март 03, 2010, 04:34:30 am от momo »

Неактивен loveca

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #740 -: Март 03, 2010, 09:49:41 am »
   momo. Посочи къде твърдя че това е НЛО- това първо. Второ: Трябваше да започнеш така: Твърдя че това е птица от неизвестен засега Вид. Защото не мога да я разпозная естествено. Тя лети от Ляво на Дясно понеже както виждам макар и да прилича на Петно Главата и се намира вдясно- значи не може да лети обратно. Току що е вечеряла с голям Червей. Който както виждам се е оказал жилаво Момче защото е започнал да търси спасение през Ануса и. Още малко и ще усети вкуса на Свободата. Тази птица е минала покрай Ловеца толкова бързо че той е успял да заснеме само отражението и във Времето.Затуй и прилича на Призрак.
   Ето така momo трябва да се работи. Ти така ако продължаваш току виж си почнал да определяш и пола им бе Човек.
« Последна редакция: Март 03, 2010, 19:10:17 pm от Mirotvorec »

stiver

  • Гост
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #741 -: Март 03, 2010, 10:35:36 am »
Модератори, моля ви да се намесите.

Това е тема за НЛО, не за птици, насекоми и всякакъв вид боклуци носени от вятъра, или за упражнения с Photoshop. Тези снимки и коментарите към тях са обида към уфологията. Те са причина истинските свидетели на НЛО както и техните изследователи да бъдат с лека ръка дискредитирана като сборище на клоуни, фалшификатори и психично болни. Затова тези, които действително са видели НЛО се срамуват да разкажат дори на близките си. 

Ловецо, стига! Монополизираш една от основните теми във форума с напълно безсмислени и абсурдни снимки и коментари. Ако толкова настояваш да покажеш на света своите произведения, направи си сайт, направи си кръжок, направи си форум за лековерните си последователи. 

Неактивен Guns N' Roses

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 96
  • Не яжте душите си!
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #742 -: Март 03, 2010, 11:20:46 am »
Кой си ти, че да говориш така? И ей, momo, ти си на всяка манджа меродия... loveca, според мен лично, за да не дразниш някой "хора" тук, най добре си направи отделна тема и там се занимавай с това, което си започнал и който иска да ти е посещава и да си дискутирате без проблеми.
Очите на мъдростта са очи, които могат да обяснят и видят качество във всичко, за да опознаят себе с

Неактивен momo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 184
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #743 -: Март 03, 2010, 11:41:33 am »
loveca, след като не твърдиш, че това е НЛО, за какво подяволите си го сложил тук?
С твоя фотоапарат ще има много НЛО. Снимай с малко по професионална техника или се откажи. Не съм първият който ти го казва това! Бръкваш се с не по малко от 1000лв. за нещо на старо и започваш да снимаш. С твоя фотоапарат и човек от 100 метра да снимаш и той, ще е като НЛО.  :lol:

Неактивен Castiel

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 52
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #744 -: Март 03, 2010, 11:58:30 am »
Ловецо ти явно с нещо ги привличаш НЛО-тата...гледам всеки ден по 1-2  :lol:

Неактивен loveca

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #745 -: Март 03, 2010, 12:16:35 pm »
Ловецо ти явно с нещо ги привличаш НЛО-тата...гледам всеки ден по 1-2  :lol:
     
       
  Не е точно така. Над нас е Фрашкано със Сиваци. Аз нямам предвид 100-200 или 1000. Говоря за петцифрени числа.  Щом като над едно малко грдче като Първомай денем прелитат не по молко от 100 ако не и повече тогава какво да кажем за по голямите.   
 
 
   
« Последна редакция: Март 03, 2010, 12:34:21 pm от loveca »

Неактивен b.boy

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 85
  • Музиката е нещото което ме прави щастлив!
    • The Mystery
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #746 -: Март 03, 2010, 14:18:50 pm »
Здравейте и от мен  :hi: Идвам отново с "нещо в торбата" хаха... тоест мисля че имам снимка с предполагаемо НЛО.Та реших днес да си прегледам старите снимки,и на от тях забелязах че освен Луната която съм снимал,има и друг "обект" който свети! Не знам дали е НЛО...но прилича на такова.Вижте снимката и сами решете :)

Обработената снимка е на Ловеца  :drinks:

Неактивен momo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 184
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #747 -: Март 03, 2010, 15:22:16 pm »
Това с колко хиляди процента увеличение е?
Оригинална снимка?

Едит: Обектчето ти, най-вероятно не свети, а отразява светлината на Слънцето.
« Последна редакция: Март 03, 2010, 15:23:45 pm от momo »

Неактивен smarfcho

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 59
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #748 -: Март 03, 2010, 15:57:59 pm »
Темата е "Свидетели на НЛО в България"
НЛО - неидентифициран летящ обект /за незнаещите  ::)/
Под НЛО се разбира според най - масовия смисъл някакъв неизвестел летящ обек с извънземен произход. Това не включва неиндентфицирани прици, прашинки, чадъри и т.н.
За да се въведе някакъв ред предлагам всички снимки на които се предполага, че има заснети извънземни обекти да се одобряват от модераторите! А при видно колебания и неяснота създадена от нужния брой пиксели просто да не се качва и това е. Всеки да си снима с техника каквато иска, ама хайде моля ви поне си качвайте по свестните снимки. Ако целта е да се размива темата и да гледаме размезаните петна и филтри недоказващи нищо, невиждам какъв би бил интереса на някои външен потребител който влезе тук. И да аз подкрепям момо относно това да не се качват разни "петна"!

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #749 -: Март 03, 2010, 16:38:25 pm »
Само това остава - да ни заливат със снимки, които да преценяваме дали са НЛО или не. Аз съм му казвал на loveca да се спре, но това му е страст. Да си направи блог, ако държи към хнет ще му отворим един и така. Мен също ме дразни по този начин.

momo не се прави на дете! Над 3 пъти съм ти казвал, че твоя е проблем е в начина по който изразяваш позицията си, не в самата ти позиция. Сарказъм, обиди, открита агресия.

« Последна редакция: Март 09, 2010, 18:47:46 pm от Alien »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27