Автор Тема: Свидетели на НЛО в България  (Прочетена 483713 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #450 -: Ноември 30, 2009, 14:45:12 pm »
Снощи към 18:00ч вдях нещо незнам дали е НЛО!?Беше малко-по голямо от вечерницата и се движеше бавно в права линия без да мига :yes: Не далеч от него мина самолет,но той стествено си мигаше и оставяше диря след него,а на това нещо което видях я нямаше дирята! :nea:

Неактивен karamundi

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 13
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #451 -: Декември 01, 2009, 00:19:14 am »
Това което сме видели всички си е нло,видяли са го и в Англия и Белгия

Неактивен katina2003

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 5
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #452 -: Декември 01, 2009, 10:43:34 am »
Сега вече по-честичко ще зяпаме в небето:)) една приятелка онзи ден ме видя, че пак гледам нагоре и ме бъзика: "Пак ли търсиш НЛО?" Ей, на присмех ме взеха вече. Явно ще трябва да ходя с фотоапарата, че другия път да снимам.

Неактивен katina2003

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 5
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #453 -: Декември 01, 2009, 10:45:17 am »
karamundi, интересна снимка си направил:))

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #454 -: Декември 01, 2009, 10:53:16 am »
Сега вече по-честичко ще зяпаме в небето:)) една приятелка онзи ден ме видя, че пак гледам нагоре и ме бъзика: "Пак ли търсиш НЛО?" Ей, на присмех ме взеха вече. Явно ще трябва да ходя с фотоапарата, че другия път да снимам.

Да бе ;D Сега,като се заоблачи и нищо няма да се види :mad: Ти,пък какво толкова се впрягаш,че те взимат на присмех? :unknown:И на мен ми се смеят,ама не ми ПУКААААА :blum2:
« Последна редакция: Декември 01, 2009, 12:03:19 pm от H. »

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #455 -: Декември 01, 2009, 21:39:34 pm »
А на 24 ноември......... http://www.slava.bg/news/17671.html
Има някаква връзка с 26-ти предполагам. Все пак Кипър не е толкова далеч.

Неактивен зико

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #456 -: Декември 16, 2009, 17:28:20 pm »
Здравейте свидетели на нло,искам да ви разкажа какво ми се случи вчера.Пътувах с моето семейство от Габрово за Трявна с лека кола и когато минавахме през гориста местност внезапно се появи оранжево кълбо с големина на топка.Както се движихме   то се появи на няколко метра пред колата от дясно на ляво,като се издигаше бързо на горе.Последно го видях от моето ляво стъкло на колата.Всичко стана много бързо но достатъчно за да го видят моята жена и дъщеря ми.Жена ми беше се вцепенила от страх.Нека да поясня,че часът беше 18.05 тъмно и имаше мъгла.Лампи нямаше защото бяхме извън населено място.

Неактивен Z-931

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #457 -: Декември 16, 2009, 17:52:58 pm »

Това си е нормално за тези райони....огнено кълбо, светещи триъгълници  по поляните, летящи чинии....няма страшно....минава и заминава без последствия.

Неактивен Roswell

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 285
  • They are already among us!
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #458 -: Декември 16, 2009, 19:02:56 pm »
Z-931 дай по научно да мислим  ;D
Roswell
Извънземно е онова същество, което живее в синхрон и хармония с истинската природа на своя генетичен

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #459 -: Декември 16, 2009, 21:10:51 pm »
    :hi: Зико щом е било колкото футболна топка на 10 метра примерно, трабва да са били от тея малките гадинки тип "мини сивак". Има снимки из нета на такива дребосъци. И аз видях тази есен 2 броя но не бяха толкова малки и не само аз де, оранжеви "топки", които по скоро бяха леко издължени, като погледнах с бинокъла. Само , че бяха на около 4-5 км. от мен. И се движеха много бавно навярно са били доста по големи. Бях писал някъде назад за това. Тогава видях оранжеви обекти за пръв път. Другите са все бели  стотици и един път само жълт на цвят обект. Виждал съм и такива с няколко светлини. Само Триъгълно не съм виждал но мои приятел е и от тогава повярва общо взето.
« Последна редакция: Декември 16, 2009, 21:14:25 pm от fishbone »

Неактивен nettle

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 75
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #460 -: Декември 16, 2009, 23:56:27 pm »
Z-931, опиши по-подробно времето какво е било, ясно, облачно, мъгливо? Това си е чиста проба кълбовидна мълния според мен. Природата на това явление е доста `тъмна` за сегашната нАука :)
In a Mirror, Darkly!

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #461 -: Декември 17, 2009, 00:12:09 am »

Това е то да видиш триъгълно НЛО на живо. Доста голямо трябва да е с двуметрови мумии вътре. Сериозно става тогава положението. ;D Но тези са от лошите да знаете с тръгълните кораби доколкото разбрах.

Неактивен Z-931

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #462 -: Декември 17, 2009, 15:54:32 pm »

Z-931, опиши по-подробно времето какво е било, ясно, облачно, мъгливо? Това си е чиста проба кълбовидна мълния според мен. Природата на това явление е доста `тъмна` за сегашната нАука :)

Това се случи доста отдавна в една късна лятна нощ .
 Мисля че годината бе 1994.....не си спомням  времето да е било дъждовно ,но пътувайки  през този Балкан в подножието на Бузлуджа от към Габрово забелязах на една поляна

малки коносувидни светещи триъгълници с размер около 50см.

 Бяха неподвижни и пръснати по цялата поляна и излъчваха сребърна светлина.....

Що се отнася до кълбовидните мълнии или огнени кълба не съм наблюдавал подобно явление, но очевидци са ми разказвали за тях.

В повечето случаи се появяват като ярки светещи кълба, които мистеризоно изчезват и се смятат за предвестници на земетресения.

 Предполага  се, че при този феномен гигантските скали, и от двете страни на образувалата се пукнатина, се трият под земята с невероятна сила, създавайки мощен електрически заряд, който се появява в атмосферата във вид на ярки кълба светлина за кратък период от време.
Друга хипотеза за това, е че светлините са вид плазма, която се създава от водите, които текат през планината и които се отрaзяват от скалите. Но това не обяснява защо явлението не се наблюдава в други участъци на областта или на места със сходни физически особености, така че феноменът си остава неизвестен за науката.

Ето тук някой кратки разкази на очевидци в този регион:

http://www.secretsbg.com/bulgaria/bulgaria.php?num=n10

Z-931 дай по научно да мислим  ;D
Roswell

За любители на науката като Rosvell ще кажа че т.нар...."НАУКА" си е една чисто човешка секта , създадена от самите извънземни, така че не очаквай от мен да ти дам научни обясняения за явления на чийто отговор самата наука не може да си отговори.
До сега не ми се случвало т.нар. "НАУКА" да ми отговори на нито един въпрос.....ха-ха много странно  8)






Неактивен Konstantin

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 424
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #463 -: Януари 01, 2010, 22:31:21 pm »
Видях нещо през юли месец 2009 към 11 часа по обяд във Варна, но не знам дали е било НЛО.
Живея на последен етаж и имам панорамна гледка към целия град, което ме прави неволен наблюдател на всякакъв тип летателни апарати. По принцип вярвам в НЛО и винаги съм се вглеждал в апаратите, които наблюдавам дали няма да е някой НЛО. Това разбира се ми изигра може би лоша шега, понеже винаги очаквам видейки НЛО да видя метална и твърда сфера. Това обаче, което забелязах въпросната сутрин беше някаква материя.
Така в спалнята леглото ми е точно срещу прозореца, така че когато съм в легнало положение пред мене се вижда небето. На въпросният ден се събудих някъде към 11 часа обедно време и се разъмвах лениво, когато видях нещо черно през прозореца, но в началото въобще не му обръщах внимание  :boredom: След, което са минали към 5 минути може би и в един момент започнах се вглеждам в това черно нещо, може би ми направи впечатление, че има някак си сатенен отенък ... знам ли. Вглеждайки се в него изглеждаше, като някакъв катран във въздуха, някаква материя. В началото го помислих за някакъв плат от нещо или найлон, който се вее свободно из въздуха, но минавайки времето то си стоеше неподвижно на едно и също място. На вид изглеждаше, като правоъгълник, който бавно се видоизменя към триъгълник, но не става напълно триъгълник. На големина беше малко, съдейки по птиците, които летяха над него. Всъщност много странни му бяха цветовете, някак си беше много черно и много ярко се виждаше сякаш го виждам някъде до мене, а в същото време си беше далече.
Понеже бях скиптичен, че това може да е НЛО и веднага побегнах към балкона, защото все пак го гледах през стъкло и си помислих, че е няква оптична измама, обаче и на балкона, когато излязах си беше същото.  :flag_of_truce:
Тогава ме обвзе не точно паника, а объркване и отчасти блокирване. Не знам дали ви се е случвало, но аз имам цифров фотоапарат и точно тогава можех да го използвам и да заснема това нещо, но някак си не знам поради каква прична забравих за него  :unknown:
На балкона го наблюдавах няколко минути, след което то изчезна, но не изведнъж, а се смали и изчезна.
Не знам какво е било това, но от тогава си държа фотоапарата в постоянна готовност  ::)

Неактивен foest

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 28
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #464 -: Януари 02, 2010, 19:45:51 pm »
Интересно защо подкрепените със снимки нови наблюдения на НЛО са много малко?
.... And slowly, and surely They drew their plans against us

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27