Автор Тема: Атентатите в Лондон  (Прочетена 21569 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Относно: Атентатите в Лондон
« Отговор #30 -: Април 22, 2006, 00:24:36 am »
http://www.thetruthseeker.co.uk/link.asp?ID=4420&URL=http://www.911truth.ie/video/77release6.wmv

Излезе това видео, което обобщава странните факти край кървавите събития на 07/07 в Лондон. Много е дълго обаче за превод и има кадри които трябва да се изслушат внимателно. Представя факти от новините които са "пропуснати" от филтрите на медиите.

Съжалявам, че нямам време да го преведа, но в общи линии доказва, че взривовете са работа на MI6 & MI6 (съответно като ЦРУ и ФБР).

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Относно: Атентатите в Лондон
« Отговор #31 -: Април 22, 2006, 01:15:13 am »
Трите 7-мици на илюминати са красноречиви ;)

Eon

  • Гост
Относно: Атентатите в Лондон
« Отговор #32 -: Април 29, 2006, 09:36:04 am »
Линка, а и целия сайт не бачкат

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Относно: Атентатите в Лондон
« Отговор #33 -: Април 29, 2006, 11:19:24 am »
Проверих Eon - превишили са лимита на месечния си трафик - явно много читатели. То това скоро излезе и са имали много hit-ове. Дано се появи пак - да не би ББ да са го спрели и да дават това безобидно съобщение.... :-[

Неактивен EfonD

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 144
Относно: Атентатите в Лондон
« Отговор #34 -: Април 29, 2006, 14:30:35 pm »


явно "някой" не го е кефел  ;)
Елементарен човек!

Iren

  • Гост
Относно: Атентатите в Лондон
« Отговор #35 -: Август 10, 2006, 22:53:45 pm »
Тази вечер беше съобщена гореща новина: Заловени са 21 човека с пакистански произход, които са подготвяли грандиозен терористищен акт на Лондонското летище  Хийтроу. В ръчния багаж на камикадзетата са  открити пластични бомби. Целта им са били самолетите на Бритиш еъруейз за презокеанските полети. Първите набелязани били 10 самолета на дълги линии, всички за САЩ.  Трябвало е да ги взривят  във  въздуха, а те да се качат като пътници. В момента в целия свят са засилени мерките за сигурност. А от Лондон  е забранено да се лети с ръчен багаж. Много Европейски въздушни превозвачи са оттеглили полетитеси до Лондон. Засилени са мерките за сигурност и на Гатуик.

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Относно: Атентатите в Лондон
« Отговор #36 -: Август 11, 2006, 03:45:14 am »
Моята реакция на тази новина, когато я чух беше: "МУХАХАХАХААХА!"
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Относно: Атентатите в Лондон
« Отговор #37 -: Август 11, 2006, 04:55:21 am »
...Пакистан?...
9, 8, 7, 6, 5, ...
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Относно: Атентатите в Лондон
« Отговор #38 -: Август 11, 2006, 09:42:57 am »
Дааа,и аз се смях яко.Малко като соц-новини-'Днес фабрика "Партизански изгрев' преизпълни петилетката,следвайки лозунга 5 за 4".
 Проблема е с ограниченията,които са въвели покрай това
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен sunflower

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 207
Относно: Атентатите в Лондон
« Отговор #39 -: Август 11, 2006, 10:57:45 am »
Аз не разбирам ,къде трябва да се смея.Според мен е много тъжно и според мен трябва да може да се направи нещо.Само си представете и усетете страхът на хората ,които са по летищата и в самолетите.Енергията която излъчва страхът е колосална,но за съжаление е разрушителна.
  :(
"В изпълнение волята на Бога е силата на човешката душа."                                           

Неактивен neven

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 698
Относно: Атентатите в Лондон
« Отговор #40 -: Август 11, 2006, 11:05:52 am »
И аз чух снощи тая новина. Но не я приех като такава. По - скоро ката част от някой сценарий. Спасени хиляди животи, а аз...театър. Или аз изперквам , или съм познала. Поживём, увидем !
"Предметите на Тльон се удвояват; те са склонни обаче и да изчезват или да губят известни черти, ког

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Относно: Атентатите в Лондон
« Отговор #41 -: Август 11, 2006, 12:12:03 pm »
Дааа,и аз се смях яко.Малко като соц-новини-'Днес фабрика "Партизански изгрев' преизпълни петилетката,следвайки лозунга 5 за 4".
 Проблема е с ограниченията,които са въвели покрай това
Имено!!! Ограниченията, замисли се, май са главната цел на тези псевдотерористи, които иначе се напикават от страх в леглото си,четейки книжка на Ст. Кинг...Идеята на целия този страх който се насжда умишлено е ясна: да преизпълним плана вместо за 5, за 2 години. Не без помощта на модерните технологии, разбира се!

Аз не разбирам ,къде трябва да се смея.Според мен е много тъжно и според мен трябва да може да се направи нещо.Само си представете и усетете страхът на хората ,които са по летищата и в самолетите.Енергията която излъчва страхът е колосална,но за съжаление е разрушителна.
  :(

Колосална и разрушителна, но не и колкото майката Природа! Това което гледаш по ТВ не е нищо повече от пореден опт очевидното безсилие да се прикрие с болезнена жестокост..
musica universalis

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Относно: Атентатите в Лондон
« Отговор #42 -: Август 11, 2006, 17:05:49 pm »
Режисура, твърде смешна, за да се затегнат мерките още повече изкуствено.

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Относно: Атентатите в Лондон
« Отговор #43 -: Август 12, 2006, 04:25:37 am »
Затова смеха е един от начините да се противопоставиш на отрицателната енергия. Ирен, нали знаеш, че подобното привлича подобно? Не се притеснявай, за да не спомогнеш за сбъдването на подобна ситуация. Поздрави :)
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Относно: Атентатите в Лондон
« Отговор #44 -: Декември 11, 2006, 12:41:46 pm »
Британските служби: Оглеждайте се за голям терористичен акт по Коледа


Високопоставен служител разкрил пред "Таймс" подозренията си, че атаката ще бъде извършена с т.нар. "мръсна бомба" - взривно устройство, пълно с радиоактивни вещества


11.12.2006
www.netinfo.bg

Британските служби предупредиха за възможността от извършване на голям терористичен акт в страната, което може да стане по време на коледните празници, пише в. "Таймс".

Вътрешният министър на страната Джон Рийд заяви по една от телевизиите, че преценява вероятността от подобно нападение на острова като "много голяма".

По думите му събраната оперативна информация позволява да се предположи, че екстремисти подготвят

Голям терористичен акт по време на коледните празници

Министърът отказа да съобщи повече подробности, но призова жителите на страната да проявяват бдителност.

По данни на "Таймс" Джон Рийд е решил да предупреди населението въз основа на данните, събрани в хода на разследването на смъртта на бившия служител на руската Федерална служба за сигурност (ФСС) Александър Литвиненко.

Високопоставен служител на спецслужбите, пожелал да остане анонимен, е разкрил пред вестника подозренията си, че атаката ще бъде извършена с т.нар. "мръсна бомба" - взривно устройство, пълно с радиоактивни вещества.

По думите му при разследването на делото "Литвиненко" е установено, че

На Острова можеш да се сдобиеш с радиоактивни материали

Изданието посочва още, че другото неприятно откритие, направено от спецслужбите при въпросното разследване, се състои в това, че полицията не може оперативно да изчисли зоната на радиоактивно замърсяване и няма необходимите навици за работа с обекти, заразени с радиация.

Представителят на спецслужбите припомня още, че делото "Литвиненко" е показало, че в случай на използване на "мръсна бомба" ще бъде изключително трудно да се определи кръгът на пострадалите и да им бъде оказана необходимата медицинска помощ.

Източникът на "Таймс" подчерта, че инцидентът с отровения бивш руски агент нагледно е показал уязвимостта на Великобритания в случай, че терористите използват "мръсна бомба".
musica universalis

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27