Автор Тема: Муун ще ни посети  (Прочетена 4279 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Атила

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 887
  • Атила - бич божи
Муун ще ни посети
« -: Октомври 26, 2005, 18:34:38 pm »
днеска четох, че Муун тръгнал да ни навести в България.

ще има май масова сватба .... жалко че съм женен вече  ;D

.. както и да, пича си направил кинтите с продажба на оръжие, лекарства ... и чай ...

Поздрави
Атила
I'm famous mexican killer and I kill everyone for only 5 cent, but you are friend of mine and I'l

Неактивен Атила

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 887
  • Атила - бич божи
Re: Муун ще ни посети
« Отговор #1 -: Октомври 26, 2005, 21:03:58 pm »
последно са му наложили мярка и няма право да влиза в страна - предлога е обитото бивше ченге (ония "бизнесмен" и "банкер")

бахти, що не пускат сектантите - нали вероизповеданието в България е свободно. Всеки има право да изповядва каквото си поиска ... и когато си поиска
I'm famous mexican killer and I kill everyone for only 5 cent, but you are friend of mine and I'l

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re: Муун ще ни посети
« Отговор #2 -: Октомври 26, 2005, 21:39:28 pm »
И все пак кой го пусна тука? Само ми подбива бизнеса...Все пак аз съм истинския спасител,а не той,няма ли закони в тая страна...Не е честно,ще кажа на тати да направи един армагедон на края,че ми писна вече
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: Муун ще ни посети
« Отговор #3 -: Октомври 27, 2005, 00:57:56 am »
Хехехе. Аз отдавна чакам да ме навестят някои сектанти. До входната врата има едно парче от далекопровод, баща ми го е свъртял от някъде преди години. Дълго е към 50-на санта и е 7-8см дебело. Вътре в кабела джелезото е мноо кораво и ти трябва само една тупаница за да се възнесеш. Само чакам да ми дойдат сектанти на вратата. В такива филми ще ги вкарам, че блока няма да доближават повече. Един път да дойдат...  ::)   :---
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re: Муун ще ни посети
« Отговор #4 -: Октомври 27, 2005, 10:56:06 am »
На един познат му  се изсипали едни такива.Поканил ги той,кафенце туй-онуй,те го зарибяват:
-Нии носим спасението на душата ти- и от тоя род глупости
а моя човек:
-О,идеално,само да си приготвя олтара....
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Strategie

  • Гост
Re: Муун ще ни посети
« Отговор #5 -: Октомври 30, 2005, 01:01:41 am »
   
Цитат
както и да, пича си направил кинтите с продажба на оръжие, лекарства ... и чай ...

Освен това има си присъдка От Сащ за неплатени данъци в размер на милиончета,сигурно си ги е къткал за сватбата ;D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27