Духовно > Езотерика

Далечно Виждане (Remote Viewing)

<< < (2/25) > >>

Gil-Galadh:

--- Цитат на: neven в Юни 30, 2006, 11:46:59 am ---Греша ли, ако ги смятам  за едно и също нещо  дистанционното наблидение и астралния шпионаж? Чела съм ,че института "Монро" подготвя тези кадри.
Ще се радвам да ми изпратиш материала.

--- Край на цитат ---
института Монро с други работи се занимават-изследване на Преживяванията извън тялото.

--- Цитат на: Glarusman в Юни 30, 2006, 12:14:04 pm ---Ами потърсих го но явно е на дисковете които занесох при баба ми. След сесията ще го взема и ще ти го пратя. Файлчето всъщност само съм го зачитал. Може да се твърди че е  "изтекал" документ от американският проект Старгейт (мисля че така се казваше проекта за ремот вилинга)

--- Край на цитат ---
Иначе файлчето е изтекло по ония закон за разсекретяване на информацията в щатите и всъщност е едно от малкото наистина стойностни неща изтекли

Alien:
Значи за конкретна технология ли говорим тука ? Щото ако е технология трябва да е нещо от сорта на генератора Врил за който има писано в друга тема. Този генератор се продава и то на  сравнително ниска цена. Понеже темата е пусната в секция "нови технологии" предполагам за някаква джаджа става въпрос така че може ли инфо за нея ?

Glarusman:
http://en.wikipedia.org/wiki/Remote_viewing

Не е джаджа, метод е. Използван е през студената война от руснаците и американците за взаимен шпионаж. Използва се понякога от полицията за разкриване на престъпления. Под тази си форма се среща най често във филмите.

Американският военен проект за използване на Remote_viewing през студената война бил силно подкрепен от правителството ето и инфо за него http://en.wikipedia.org/wiki/Stargate_Project

В документални филми бивши военни, които са участвали в проекта и по точно са прилагали самият Remote_viewing казват че това е метод, не дарба и че почети всеки може да го научи стига да има търпение и постоянство. А файла за който говорим е ръководство писано за тези офицери.

Alien:
Да, но дистанционното виждане  може  да бъде подпомагнато от технология за настройка на честотите на мозъка за да може човека който го използва като метод да се настрои по-бързо и лесно или върху точно конкретно нещо. Ако невен  не е имало нищо технологично напредвид веднага ще преместя темата в друг раздел защото явно тука няма място  :P

H.:
Книга и статии за Remote Viewing-а. На български май няма помагало по въпроса?

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 
Премини на пълна версия