Автор Тема: Еленко Ангелов - Лека нощ Нещастие - Част 3; Добро Утро Щастие - Част 1  (Прочетена 1043639 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Днес 13 aприл от 16:30 съм гост в "Часът на Милен Цветков" NOVA за климатичното оръжие ХААРП/HAARP и Кемтрейлс/Chemtrails/Аерозолните престъпления

http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
- Говори Бенджамин Фулфорд.
- Скъпо човечество, битката за освобождението на планетата Земя, навлезе в решаваща фаза.
- Олигарсите, финансовите престъпници, които ни подтикваха към безмислени войни..
- ... причинявайки проблеми по цялата планета...
- ... са близо до своя пълен крах.
- Въпреки това, те все още са изключително опасни и твърде злонамерени хора.
- Те продължиха атаката си над Япония от оръжията за земетресения и саботажи над ядрените централи...,
- ... чрез една психологическа кампания за разпространяване на страх и паника.
- Точно сега светът страда от една "ПСИХОЛОГИЧЕСКА РАДИАЦИЯ"...
- ... причинена от СТРАХА от РАДИАЦИЯ...
- ... а не от истинска радиация сама по себе си.
- Ето, аз съм в Токио. Близо точно до централата, където стана инцидента.
- Имам собствен Гайгер-Мюлеров брояч и той показва, че радиационния фон е в нормата.
- МОЛЯ ВИ, не се оставяйте да ви плашат с подобни неща.
- Те подклаждат страха, това ги подхранва.
- Не чувствайте страх.
- Отправили сме се към СВЕТОВЕН МИР.
- Номерата им вече се изчерпаха.
- Оитваха да използваха съоръжения от Рейгъновата ера на "звездни войни", защото затворихме много от HAARP съоръженията им.
- Няма да им бъде позволено да ги използват!
- Опитваха да направят нова световна парична единица, контролирана от тях.
- Няма да им позволим да я използват.
- Скоро ще сме в състояние да освободим трилиони долари, за да помогнем да се приключи с бедността...
- ... да се спре разрушаването на околната среда, да се приключи с войните.
- И да се освободи човечеството. Благодаря ви.

=Превод: Una=
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Не можах вчера да гледам шоуто на  Иван и Андрей.  Знаете ли дали вече го има качено предаването някъде в нета?
« Последна редакция: Април 13, 2011, 12:20:41 pm от kalan »

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
- Говори Бенджамин Фулфорд.
- Скъпо човечество, битката за освобождението на планетата Земя, навлезе в решаваща фаза.
- Олигарсите, финансовите престъпници, които ни подтикваха към безмислени войни..
- ... причинявайки проблеми по цялата планета...
- ... са близо до своя пълен крах.
- Въпреки това, те все още са изключително опасни и твърде злонамерени хора.
- Те продължиха атаката си над Япония от оръжията за земетресения и саботажи над ядрените централи...,
- ... чрез една психологическа кампания за разпространяване на страх и паника.
- Точно сега светът страда от една "ПСИХОЛОГИЧЕСКА РАДИАЦИЯ"...
- ... причинена от СТРАХА от РАДИАЦИЯ...
- ... а не от истинска радиация сама по себе си.
- Ето, аз съм в Токио. Близо точно до централата, където стана инцидента.
- Имам собствен Гайгер-Мюлеров брояч и той показва, че радиационния фон е в нормата.
- МОЛЯ ВИ, не се оставяйте да ви плашат с подобни неща.
- Те подклаждат страха, това ги подхранва.
- Не чувствайте страх.
- Отправили сме се към СВЕТОВЕН МИР.
- Номерата им вече се изчерпаха.
- Оитваха да използваха съоръжения от Рейгъновата ера на "звездни войни", защото затворихме много от HAARP съоръженията им.
- Няма да им бъде позволено да ги използват!
- Опитваха да направят нова световна парична единица, контролирана от тях.
- Няма да им позволим да я използват.
- Скоро ще сме в състояние да освободим трилиони долари, за да помогнем да се приключи с бедността...
- ... да се спре разрушаването на околната среда, да се приключи с войните.
- И да се освободи човечеството. Благодаря ви.

=Превод: Una=
Кутсуз работа е горния линк. :mad:

Ама този е верния: . ;D
« Последна редакция: Април 13, 2011, 12:37:04 pm от SMSI-H »

Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 828
Нещо за Лека нощ Нещастие.

---
      Как унизих всички бюрократични институции, конфискуващи пари!

Написано от Петър Коритаров  


"Днес, когато примката на данъчното бреме и финансова задлъжнялост принуждават хората към всякакви отчаяни постъпки, една жена разкрива измамата наречена „банково дело с частични резерви". Жената се казва Мери Елизабет Крофт и е автор на едно прелюбопитно четиво, в което описва борбата си срещу банковата и данъчната система на САЩ. Благодарение на смелостта и следването на интуицията си Елизабет твърди, че е успяла да " унизи" банковите и данъчни чиновници, както и техните адвокатски колективи. Разказът й провокира размисли за това това кои сме и доколко е възможно да приложим на практика опита на американката в нашенските си, български условия , за да противодействаме на всички паразитни структури, създадени с единствената цел да поробят. Оригиналното заглавие на книгата на Крофт е доста дълго – „How I Clobbered Every Bureaucratic Cash-Confiscatory Agency Known to Man".

Доста скандална е и информацията, която тя съдържа и по всичко личи, че до разкритията на Крофт е била известна единствено на най-висшите ешелони на политическата и финансова власт отвъд Океана. В тази книга ще намерите например отговор на един въпрос, който може би не сте си задавали – защо, противно на граматическите правила в почти всички страни по света, имената на хората в официалните документи (паспорт, лична карта, документ за правоуправление, акт за раждане и т.н.) се изписват изцяло с главни букви? И тъй като книгата, дори и да бъде издадена у нас, трудно би намерила разпространител, мисля, че единственият начин тя да стане достояние на повече хора е – ИНТЕРНЕТ. Затова предлагам на вниманието на читателите на „ФорумЪт" онази част, която съм успял да преведа до момента и за чието популяризиране имам личното съгласие и разрешение на авторката Мери Елизабет Крофт. Надявам се да ви бъде интересно."

Блогът на авторката:
http://spiritualeconomicsnow.net/

Преведената част от книгата:
http://www.forumat-bg.com/images/stories/_Vigo/How_I_Clobbered_Every_Bureaucratic_Cash-Confiscatory_Agency_Known_to_Man_BG_.pdf
« Последна редакция: Април 13, 2011, 13:59:23 pm от Гален »

Неактивен Nikola_Davidov

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 310
  • Dukkham c'eva paññapemi Dukkhassaca nirodhaṃ
Най-лошото, което може да ти се случи в този живот, е да се вземеш насериозно.

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Гледах предаването при милен цветков. Останах силно разочарован. За опоненти на Еленко бяха довели двама пенсионери и един млад журналист, който налагаше тезата, че хороскопът на Япония е праедсказал земетресението. За възрастните хорица, бях сигурен, че ще отхвърлят твърденията за ХААРП, но за журналиста, направо съм шокиран. От три места му скочиха на Еленко с разни смешни и безмислени доводи. Представяте ли си? Изобщо вече не съм оптимист, че хората се пробуждат :(. Направо му съчувствам на Еленко. Той хвърля бисери пред свине, а всички знаем резултата от това :(.
« Последна редакция: Април 13, 2011, 17:35:17 pm от ARRI »
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
http://play.novatv.bg/play/244852/?autostart=true Предаването от 12.04 по нова.
Мерси за клипчето. Тия двете освен че са външно руси, май се оказа, че са и душевно руси. На това се вика кон с капаци.

Неактивен Monolith

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Еленко, започни да разкриваш лъжите на New Age-а и бъдещата фалшива световна религия, за която ни подготвят сатанинските окултисти. Защото това ще е основата на Новия Световен Ред. Хората трябва да знаят за това.
« Последна редакция: Април 13, 2011, 21:16:07 pm от Monolith »
Бъди Слънце!

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Нещо за Лека нощ Нещастие.

---
      Как унизих всички бюрократични институции, конфискуващи пари!

Написано от Петър Коритаров  


"Днес, когато примката на данъчното бреме и финансова задлъжнялост принуждават хората към всякакви отчаяни постъпки, една жена разкрива измамата наречена „банково дело с частични резерви". Жената се казва Мери Елизабет Крофт и е автор на едно прелюбопитно четиво, в което описва борбата си срещу банковата и данъчната система на САЩ. Благодарение на смелостта и следването на интуицията си Елизабет твърди, че е успяла да " унизи" банковите и данъчни чиновници, както и техните адвокатски колективи. Разказът й провокира размисли за това това кои сме и доколко е възможно да приложим на практика опита на американката в нашенските си, български условия , за да противодействаме на всички паразитни структури, създадени с единствената цел да поробят. Оригиналното заглавие на книгата на Крофт е доста дълго – „How I Clobbered Every Bureaucratic Cash-Confiscatory Agency Known to Man".

Доста скандална е и информацията, която тя съдържа и по всичко личи, че до разкритията на Крофт е била известна единствено на най-висшите ешелони на политическата и финансова власт отвъд Океана. В тази книга ще намерите например отговор на един въпрос, който може би не сте си задавали – защо, противно на граматическите правила в почти всички страни по света, имената на хората в официалните документи (паспорт, лична карта, документ за правоуправление, акт за раждане и т.н.) се изписват изцяло с главни букви? И тъй като книгата, дори и да бъде издадена у нас, трудно би намерила разпространител, мисля, че единственият начин тя да стане достояние на повече хора е – ИНТЕРНЕТ. Затова предлагам на вниманието на читателите на „ФорумЪт" онази част, която съм успял да преведа до момента и за чието популяризиране имам личното съгласие и разрешение на авторката Мери Елизабет Крофт. Надявам се да ви бъде интересно."

Блогът на авторката:
http://spiritualeconomicsnow.net/

Преведената част от книгата:
http://www.forumat-bg.com/images/stories/_Vigo/How_I_Clobbered_Every_Bureaucratic_Cash-Confiscatory_Agency_Known_to_Man_BG_.pdf


Бравус за находката! Между другото, цялата ктига не може ли да се намери в е-вариант?

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Monolith , на повечето хора, не им говори нищо Ню Ейдж. Няма да го разберат, също като и ХААРПа, земетресенията, риптили и пр. Сложно им е. Трябва да се започне с нещо по-лесно и достъпно като банкстерската система. Повечето хора се набълбукаха с кредити, които трудно изплащат. Та за това ще им хареса идеята да се бойкотират банкстерите. Да се започне от там раззомбирането на зомбитата ;).
« Последна редакция: Април 13, 2011, 21:37:50 pm от ARRI »
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Какво е "ню ейдж"?
Идеята за прераждането "ню ейдж" ли е?
Технологиите за психологическа война "ню ейдж" ли са?
Извънземните (ако четящите вярват/знаят че има) "ню ейдж" ли са?
Още 100 примера има ли смисъл да давам?

Не само това, а и половината етикети във форума все повече се изпразват от значение. Никой не обяснява какво точно има предвид, кое как е всъщност и т.н.

Естествено всички знаят кое не е. Е като знаем кое не е (ужким) защо не виждаме кое е?

Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 828

Бравус за находката! Между другото, цялата ктига не може ли да се намери в е-вариант?


Ето я, но както се досещаш е на английски. :)
http://www.spiritualeconomicsnow.net/solutions/How_I_08.pdf

Дано автора на статията П.Коритаров или някой друг, се заеме с превода на цялата.

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Tози петък 15 април от 9:30 темата в рубриката ми в "На кафе" с Гала, NOVA е "Конспирацията Титаник и участието на Джи Пи Морган в нея"
 

http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Еленко,

Не намираш ли интересно, че линка на HAARP: http://maestro.haarp.alaska.edu/haarp/scmag/latest-12h.html ; от близо седмица не работи? Последно като гледах измерването на магнитометъра им, работеше на честота около 2,75-2,8, но това беше в края на миналата седмица или в началото на тази, вече и аз не помня.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27