Автор Тема: Еленко Ангелов - Лека нощ Нещастие - Част 3; Добро Утро Щастие - Част 1  (Прочетена 1045326 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 834
Интересен и доста агресивен стремеж да събудиш останалите. Еми на принципа на натиска няма да стане.

Всички, които ядат в Макдоналдс, консумират дъвки и напитки с аспартам и се зомбират по 6 часа на ден с телевизия, ползват потребителски кредити, пушат и се дрогират много дабре осъзнават какво вършат и като им кажеш, че не е правилно ти казват - "И `кво от това, нали ми е готино". Тези ли хора искаш да събудиш, Еленко? Ами по-добре да продължават да си спят.
« Последна редакция: Ноември 30, 2010, 22:57:12 pm от sidewinder »

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
sidewinder има напредък - съфорумец, които преди малко писа тук (ще запазя анонимността му, ако прецени да се похвали сам) ми е писал няколко пъти на лични съобщения - заради работата си в Макдоналдс ме видял тук или видял там, преди малко ми се похвали, че е напуснал световната закусвалня за масово затъпяване/затлъстяване  :drinks:

АЗ ПИША ТУК OT САМОТО НАЧАЛО В X NET САМО И ЕДИНСТВЕНО ОТ МОЯ АВАТАР - ОKNELE

vret7 наистина ти благодаря за едно - да има много какво да се работи по ЕГОТО МИ/ИГОТО МИ. Години наред съм разнасял и подарявал на CD лекции на Дейвид Айк с бг суб на клиенти, приятели, роднини, близки и далечни... Не само, че не можеха да смогват да четат субтитрите (много българи са така се оказа) а и тотално зацепваха на дадена дума/термин, терия/факт... Ефектът от CD-тата с филми на Айк не постигаше целта си - качествено да осъзнаят знанията/информацията/истината (а точно тя ни прави свободни). Не веднъж съм казвал, че единствено претендирам за вярното сглабяне на пъзела от информация на автори/изследователи като Айк плюс мои преживявания, прозрения и открития. Кои са те ли - има кой да ги оцени на фона на известната подобна материя... Със здраве!
« Последна редакция: Ноември 30, 2010, 20:49:18 pm от oknele »
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 515
Аз пък не мога да разбера, какъв точно Ви е проблема? Какво се зачаткахте и скочихте на Еленко? Ми като не Ви понася инфото му, не го поемайте. Има книги от сорта на Том Сойер и Хъки Фин, Винету и пр.Четете тях, щом Еленко Ви идва в повече.
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен otnesen

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 648
Аз пък не мога да разбера, какъв точно Ви е проблема? Какво се зачаткахте и скочихте на Еленко? Ми като не Ви понася инфото му, не го поемайте. Има книги от сорта на Том Сойер и Хъки Фин, Винету и пр.Четете тях, щом Еленко Ви идва в повече.
Тази логика е нож с две остриета - критиците могат да заявят, че ако на някой не му харесва критиката, може просто да не я чете и толкова. Работата е там, че Еленко със своята дейност е станал публична личност и като такъв доброволно е изложил себе си на широк спектър от мнения. Освен това той се явява представител на всички нас в този форум, където ентусиасти се занимават с изследане на задкулисните процеси в световната политика. И тъй като, също доброволно, се е нагърбил да играе преден пост и да лансира достиженията на тези изследвания в области, където не всеки има достъп (книжния пазар и телевизията), то тук във форума трябва да има такава ниша, където да бъде държан отговорен за това как представя пред обществото възгледите на групата от ентусиасти-изследователи. Ако все пак е избрал да поддържа изявите си във вид на собствено мнение, то няма нищо нередно да се получават разногласия и конфликти с други лични мнения и мястото където това трябва да се случва е точно тук във форума, в неговта лична тема.

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
otnesen прав си по принцип, съгласен съм... Но де факто нека е градивна критика!

До колко идеята за обща Медитация/Визуализация се възприема и прилага от форумците тук?

На всеки кръгъл час по възможност обща Медитация/Визуализация, най-масово в часовата зона 17:30 - 18:00 визуализираме КРАЯ НА "ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА" и "Чисто небе - без химически пръскания и климатични оръжия". "Tехнологията" e показана в предаването „Силата на Мисълта" 1 & 2. Спомнете си Ботевите думи, че без общо Щастие няма и лично Щастие.

Огромно доказателство за Органичните портали/Оповете как се командват от общ "мисловен" възел е стартирането на една фекална вълна от олигофренски коментари и заплахи в Интернет под мои записи, статии и публикации и коментари тук след умишленото ми пускането директно на 1 място в "Господари на Ефира" (и то изпреварил пълни олигофрени) миналата седмица -
В личен разговор гн. Рачков ми каза:

- Еленко не го приемай лично, то гафа си е и на Гала, че те прекъсва за РЕКЛАМА, а относно монтирания изкуствен смях на сериозните ти думи да си представим как ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА свършва не зависи от мен - допълнително се монтират...

От кой ли? И по поръчка на кой ли? Нещастни Опове!

След предаването ми за Кемтрейлс/Химическите пръскания у нас и по света по BG TV при Патриция Кирилова http://www.vbox7.com/play:3e80376a където също разясних какъв е проблема с МАСОНСТВОТО и други такива тайни и потайни общества и Демокрацията (ТЕ се заклеват в живота си и този на семействата си да бранят и зачитат първо заповедите и интересите на ложата и братята си и чак тогава на избирателите си), заслужих изсмукано от пръстите 1 място при сеирджиите ГОСПОДАРИ НА ЕФИРА и заливане с олигофренска помия в Интернет.

Как никой не ме попита или впечатли как един ден преди земетресението от 5,6 по Рихтер звънях на НОВА (и го потвърди и Гала в ефир) и други медии и журналя, че ще стане голям трус в радиус от 300 км. и да погледнат небето и да видят, че изродите играят морски шах и тоя път се уляха и няма начин да не друсне яко наоколо? Исках още предишният ден да ме допуснат да предупредя и кажа на хората да погледнат небето, да се образоват какво е КЕМТРЕЙЛС, ХААРП... Вечерта друсна яко, имаше човешки жертви на няма и 400 км от София. Свързах се с продуцент на НОВА (след като почнах да пиша сутринта тук в темата ми), каза "ами ОК, да бе ВЯРНО, тръгвай и направо влизай и прекъсвай Гала"...
Никаква толерантност към Оповете и друга вредна гад!

НЯМА ДА ТЪРПЯ ОЛИГОФРЕНСКИ ТОН И ОБИДИ ПО МОЙ АДРЕС ТУК. ИНТЕРНЕТ АНОНИМНИТЕ ГЕРОИ, КОИТО МНОГО ДЪРЖАТ ДА МЕ ОБИЖДАТ НЕКА ГО НАПРАВЯТ В ЛИЦЕТО МИ. ВСЕКИ ДЕН СЪМ В СТОЛИЧНИ ИЗВЕСТНИ ЗАВЕДЕНИЯ И МОЛОВЕ.

Нека да следват коментари/предложения за КРАЯ НА "ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА" и "Чисто небе - без химически пръскания и климатични оръжия".
« Последна редакция: Декември 01, 2010, 00:59:03 am от oknele »
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен onzi

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 0
Прав си Еленко, Дайвид Айк мисля бе казал-който не е с мен е против мен-. Евалата ше ги утрепеме тези олигофрени, и яко в медитацията, там е истината.


(За да е по-пълна картинката, onzi=vret7
Black Adder
)
« Последна редакция: Декември 01, 2010, 12:06:13 pm от Black Adder »

Неактивен Unlock_the_Light

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 162
  • Veritas Vos Liberabit!
Прав си Еленко, Дайвид Айк мисля бе казал-който не е с мен е против мен-. Евалата ше ги утрепеме тези олигофрени, и яко в медитацията, там е истината.

Нека припомня кои хора са използвали тези крайни слова ("който не е с мен е против мен")


Владимир Ленин - "It is with absolute frankness that we speak of this struggle of the proletariat; each man must choose between joining our side or the other side. Any attempt to avoid taking sides in this issue must end in fiasco."

Бенито Мусолини -"O con noi o contro di noi"-You're either with us or against us.

Хилари Клинтън- "Every nation has to either be with us, or against us.

Джордж У. Буш - "Either you are with us, or you are with the terrorists."

Та , искаме ли да ставаме като тях... да приемем тяхното виждане и мислене ?


Всички крайности са вредни!



« Последна редакция: Декември 01, 2010, 08:59:32 am от Unlock_the_Light »
"Светът е моята страна.....да правя добро е моята религия" -Томас Пейн

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Виж идеята е важна а не кой е с мен или против мен.

"Какво тук значи някаква си личност?"

                            Никола Вапцаров

Аз съм си Аз!

Гледайте със сърцето си неповторимите филми -„Naqoygatsi”, „Koyaanisqatsi” и „Baraka”. Те са изход към събуждането от потния кошмар, в който ни опитомяват на планетата.
        
na-qoy-qatsi(nah koy' kahtsee), същ. на езика „хопи”: един на друг – убива много – живот
1.Живот на взаимно изтребване; 2.Война като начин на живот; 3.Цивилизовано насилие.

Нашето цивилизовано общество е Naqoygatsi, вместо Baraka(Благословия). Светът отново е под влиянието на злото - влечугоподобния Катойа и Лаваихойа. Животът е изваден от Баланс – Koyaanisqatsi. Хората се превръщат в източник на много болести, страдания и безумия. С това се храни влечугоподобния Катойа от космогонията на Хопите.

Тук ще перифразирам финалните думи от филма „Тайният план”(Еsoteric Agenda).

Единствения начин да се подготвим за идващото е това, което винаги сме търсили цял живот - Истината. Не само истината за правителството, бизнеса, религиите, тероризма... А истината за нас самите, скрита в нашата душа и психика, истината за нашето собствено съществувание. Основно в западните култури се обяснява, че да си „нормален”, означава да си весел, не тъжен. Само да обичаш и да не се ядосваш, все да прощаваш.
И да не си ревнив... Това звучи правдоподобно и похвално, но не е. Не трябва да подтискаме емоциите си, дори негативните, тъй като това провокира разбалансиране. За да овладеем нашите емоции трябва да ги приемем, не да се борим и страхуваме от тях. Трябва да ги познаваме добре, да позволим да служат на нашите намерения, както и да се учим от тях... Трябва да променим само отношението си! Важно е да се разбере, че когато изпитваме страх от загуба, страх от смъртта, страх от войната, от тероризма, всъщност даваме на другите силата за контрол, въз основата на тези страхове. Когато се борим против бедността, расизма, други цели или свобода изразяваме същите тези неща, с които сме били плашени и репресирани преди това, за да ни държат под контрол. Тези ситуации са огледало на нашите страхове. Затова е важна любовта и само любовта. Любовта към тези, които са с теб, но особено и към тези, които са против теб. Не трябва да гледаме на страха като на заплаха. Точно обратното, трябва да разберем, че този материален свят е само една физическа проява, независимо дали на любовта или на страха на твоето съзнание. Ясно като бял ден е, че всичко необходимо, за да покорим живота е пред нас. Ако искаме да разберем кои са нашите истински страхове само трябва да анализираме нашите амбиции и задръжки. Да правим съществена разлика между врагове и опоненти! Всичко казано дотук за „скрития план” на невидими същности от върха на елита не е нещо, от което трябва да се страхуваме. Те са работили стотици години зад кулисите, за да манипулират човечеството и продължават да го правят и досега. Главен изход е да си припомняме следната метафората - така сме сигурни, че сме в печелившия отбор:

„Може да се влезе в една черна стая пълна със злоба, пълна с мрак и само със запалването на една обикновена свещ тъмнината изчезва. Но обратното не може да се направи. Не може да се влезе в една стая добре осветена, пълна с истина и мъдрост, справедливост, радост, здраве и хармония на универсалната енергия, да се вземе определено количество тъмнина, очаквайки да има пропорционалният ефект”...

Вижте и разберете, че това не е борба със сражения! Не е някаква освободителна война. Никакво огнестрелно оръжие няма да се използва! Дори един пръст не ще трябва да бъде вдигнат. Повечето хора се питат как някой може да определи разликата? Въпросът е, щом всичко това е толкова просто и всичката тази информация вече е на разположение, защо някой не победи своите страхове и да промени света за всички останали? Това е най-трудния и красив въпрос за разрешаване.Твоята действителност засяга теб и само теб. Любопитство ни е довело до тази информация, за да послужи за точно определена цел в живот ни.
    
За да се разбере по визуален начин, че Света е наистина една Холограма, Фрактал - Беноа Манделброт(професор по математика от Университета в Йейл) разработи формула и я включи в компютърна програма. Наречена е след това на негово име - „Съвкупност на Манделброт”. Това е модел на пръв поглед хаотичен, но със увеличаването му независимо от това, доколко се приближаваш в модела, се откриват отново все същия модел, съдържащ се сам в себе си. Безспорен факт е, че всяка премахната фракция винаги рефлектира неограничено върху цялостността на същата. Когато една фракция промени своя модел, всички останали в модела се променят точно по същия начин. Ние живеем във Фрактал. Ние сме фрактали.                  



Това е изход и означава, че целия свят въобще не е нужно да бъде събуждан. Не е нужно да бъдат информирани милиарди хора на Земята с това послание.

Единственото важно нещо е Ти да разбереш и да победиш своите вътрешни страхове и змийски демони, да спреш да опитваш да обичаш, а да започнеш да обичаш.

Когато видиш откъде идват страхове ти и овладееш своите емоции, тогава и само тогава ще бъдеш наистина свободен.
« Последна редакция: Декември 01, 2010, 09:00:48 am от oknele »
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен onzi

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 0
Когато тези опове не разбират от дума тва е решението, иначе все едно кой го казал, аз съм с Еленко, тук не е за хора дето не разбират за кво говориме!!! :diablo:


(За да е по-пълна картинката, onzi=vret7
Black Adder
)
« Последна редакция: Декември 01, 2010, 12:06:32 pm от Black Adder »

Неактивен Unlock_the_Light

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 162
  • Veritas Vos Liberabit!
тук не е за хора дето не разбират за кво говориме!!! :diablo:


хахаха с удоволствие се оттеглям тогава и освобождавам път на разбиращите ;)
"Светът е моята страна.....да правя добро е моята религия" -Томас Пейн

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Unlock_the_Light СПЕЦИАЛНО ТИ СИ ОТ ХОРАТА, КОИТО СА СЕ ДОКАЗАЛИ С ПОСТОВЕТЕ СИ В РАЗЛИЧНИ ТЕМИ ТУК, ЧЕ МНОГО ДОБРЕ РАЗБИРАШ ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС.

НЯМА ДА СПРА ДА ПОДСКАЗВАМ ТОВА -

Ако горните изброени от мен ценности и визии за КРАЙ НА ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА И ЧИСТО НЕБЕ БЕЗ КЕМТРЕЙЛИ и представи за света са и ваши – визуализирайте ги всеки ден(по възможност) на всеки кръгЪл час и конкретно около 17:45. Визуализацията може да стане дори и с леко притворени очи(от 3 до 45 мин.) докато се возите в транспорт(но никога, когато се управлява машина).

„Вярвам, че голата истина и безусловната любов ще имат последната дума накрая.”

                                                        Мартин Лутър Кинг младши   

Във филмът „What The Bleep Do We Know”(Какво си мислим, че знаем) се разкри изход - ефекта от критична маса от хора, които са обединени в обща медитация-визуализация. Професорът по физика, световно уважаван лектор и директор на научния институт в университета „Махаришу” Джон Хагълин разказва за следния документиран и доказан факт:

-„Единствената наука, която може и прави опити пред обществото да го обясни е квантовата физика...  Вашингтон, област Колумбия, се счита за световна столица на убийствата. През лятото на 1993 г. там бе проведен голям експеримент, в който участваха 4000 доброволци от над 100 страни. Те провеждаха продължителни медитации всеки ден. Експериментът предвиждаше, че група от толкова хора ще успее с мисълта си да намали с 25% броя на бруталните престъпления, което бе потвърдено от ФБР(FBI) след това. Тогава началникът на полицията в града прави следното изказване:
 
- По-скоро ще падне половин метър сняг това лято, отколкото да спадне престъпността с 25% във Вашингтон.

Но след успешно проведения опит,полицията в града се включи охотно в изследването, тъй като резултатите показаха действително намаляване на престъпността с 25%, което бе предсказано въз основа на 48 подобни опити проведени на други места, в по-малък мащаб. Това естествено ни кара да се замислим - дали нашите мисли влияят върху света, в който живеем? Бъдете сигурени, че е така. Всеки един от нас влияе върху действителността, която виждаме, дори когато се опитваме да избягаме от този факт и да се преструваме на жертви.”

изход е следната слабост - в 17:45 и всеки ден в този час близък по време на залез Слънце се откриват специфични проходи и фази на нестабилност на Матрицата Ферма. Интензивно групово медитиране на критична маса от хора, които не е нужно да се познават и събират в група, осигурява успеха.

Всъщност просто декларирайте, почувствайте, че желаното вече се случва. Аз визуализирам в удобна поза(без да кръстосвам крайници) и музика, изграждам - декларирам, че Аурата ми е ЗЛАТНА, и мога да я контролирам с волята си както големината така и нюансите - подобни на енергиен щит от „STAR WARS”. Вътре си представям, по-скоро чувствам все едно вече е факт и реалност желания слайд от събития.

« Последна редакция: Декември 01, 2010, 09:21:22 am от oknele »
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен onzi

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 0
Е за това говорех, ние който сме с еленко сме ного и ще победиме, айк, сидеров, еленко, нема да ги изброявам, важното е щом не си с нас......

(За да е по-пълна картинката, onzi=vret7
Black Adder
)
« Последна редакция: Декември 01, 2010, 12:06:44 pm от Black Adder »

Неактивен Castiel

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 52
Евалата ше ги утрепеме тези олигофрени

:flag_of_truce:

Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 814
за КРАЙ НА ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА И ЧИСТО НЕБЕ БЕЗ КЕМТРЕЙЛИ

Еленко, в голяма заблуда си според мен, че войната по пътищата ще спре или намалее, чрез колективна медитация. Очаквах, че ще дадеш за пример този американски експеримент след мнението ти рано тази сутрин в 12:48:19ч. Така и направи. За мен това не е сериозно. Не съм запознат с медитативните практики, но според мен те са за личностно усавършенстване, а не за колективни експерименти и опити за оправия на световни и локални неразбории. Очаквам следващата ти стъпка да е, като обявиш официално при кака Гала, че ще направиш експеримент на местно ниво за спиране на войната по пътищата в България, чрез колективна медитация. Предаването, в което го правихте трима-четирима човека бе само за загрявка. Натискай да спретнете нещо по-всеобхватно и на правителствено ниво. :)
Това са али-бали, Еленко. Незнам дали умишлено не вкарваш хората в заблуди.
Жертвите от войната по пътищата могат доста да бъдат понамалени, но не и чрез медитацийки. Повечето, да не кажа всички механизми, са в ръцете на управляващите Боклуци. Ще нахвърлям на две- на три някои основни точки.
1. Забрана движение на автомобили с ксенонови светлини на фаровете.
Сигурен съм, че всеки шофьор е бил заслепяван и е карал на "магия" известно време, след разминаването си с автомобил с такива светлини. Също съм сигурен, че дебилите от КАТ не водят статистика, колко ПТП-та и смъртни случаи по пътя са в следствие точно на това.
2. Преглед и коригиране на пътната макировка на територията на цялата страна.
Има маркировка, която умишлено заблуждава шифьорите според моята практика.
Нямаше да пиша тези редове сега, защото щях да съм загинал в челен удар точно поради такава маркировка, но Един Бог ме опази... Разминах се на косъм.
3. Преглед и коригиране на всички пътни знаци. Някои от тях са се превърнали в хранилки за корумпирани ченгели. Пълно е с толкова много безсмислени ограничения на скоростта при извънградско предвижване, че повече не може да бъде. Тези ограничения-хранилки, които са на прави и без странични включвания в пътната мрежа изнервят участниците, в следствие, на което почват да карат като обезумели и хоп, ето ти ПТП и смърт. Уточнявам, че тези ограничения са дълги с километри...
Като за начало изпълнението на тези точки стигат. Нама да навлизам в подробности за магистрали, дупки, обходни маршрути за тежкотоварни и бавнопредвижващи се превозни средства, които допълнително затормозяват предвижванията и в доста случаи са причина за кървави мелета.

За кемтрейлите е безсмислено да говоря нашироко. И те няма да бъдат спрени чрез медитации. ;) Наивно е и да чакаме "нашите" политици-кукли на конци да признаят и вземат адекватни мерки или най-малкото да кажат на гражданята на Бойкова Мангалия Истината за това "явление". Ръчичките им са пълни с парички от Световната Банко-Нарко Мафия, за която не ти разрешават и те "пляскат" през устенцата да не говориш при кака ти Галка. ;D

Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 814

Във филмът „What The Bleep Do We Know”(Какво си мислим, че знаем) се разкри изход - ефекта от критична маса от хора, които са обединени в обща медитация-визуализация. Професорът по физика, световно уважаван лектор и директор на научния институт в университета „Махаришу” Джон Хагълин разказва за следния документиран и доказан факт:

-„Единствената наука, която може и прави опити пред обществото да го обясни е квантовата физика...  Вашингтон, област Колумбия, се счита за световна столица на убийствата. През лятото на 1993 г. там бе проведен голям експеримент, в който участваха 4000 доброволци от над 100 страни. Те провеждаха продължителни медитации всеки ден. Експериментът предвиждаше, че група от толкова хора ще успее с мисълта си да намали с 25% броя на бруталните престъпления, което бе потвърдено от ФБР(FBI) след това. Тогава началникът на полицията в града прави следното изказване:
 
- По-скоро ще падне половин метър сняг това лято, отколкото да спадне престъпността с 25% във Вашингтон.

Но след успешно проведения опит,полицията в града се включи охотно в изследването, тъй като резултатите показаха действително намаляване на престъпността с 25%, което бе предсказано въз основа на 48 подобни опити проведени на други места, в по-малък мащаб. Това естествено ни кара да се замислим - дали нашите мисли влияят върху света, в който живеем? Бъдете сигурени, че е така. Всеки един от нас влияе върху действителността, която виждаме, дори когато се опитваме да избягаме от този факт и да се преструваме на жертви.”

изход е следната слабост - в 17:45 и всеки ден в този час близък по време на залез Слънце се откриват специфични проходи и фази на нестабилност на Матрицата Ферма. Интензивно групово медитиране на критична маса от хора, които не е нужно да се познават и събират в група, осигурява успеха.

Всъщност просто декларирайте, почувствайте, че желаното вече се случва. Аз визуализирам в удобна поза(без да кръстосвам крайници) и музика, изграждам - декларирам, че Аурата ми е ЗЛАТНА, и мога да я контролирам с волята си както големината така и нюансите - подобни на енергиен щит от „STAR WARS”. Вътре си представям, по-скоро чувствам все едно вече е факт и реалност желания слайд от събития.



Ако правилно съм разбрал, твоят приятел H, не е на твоето мнение.
Я да видим, какво казва:
Повечето масови медитации, правени от хора, които просто "искат да помогнат на Майката Земя" и нямат никакви други познания, служат на низшия астрал. Няма значение дали ще са светли или тъмни. Голяма грешка е да се мисли, че низшия астрал е пълен само с "тъмни" същества. Там има и много светли, които искат енергията ви, и които са готови да "ви спасят" и да ви предложат да ви учат. И ако сте достатъчно напреднали ще видите истинските им намерения.
И това дали ще я води Масару Емото, ти, или аз Mirotvorec - няма никакво значение - ние сме просто средство ;) Тази енергия не може да се канализира по правилния начин и просто се разпръсква и изглежда като мъгла в астрала. И се трансмутира в храна. Поради незнание и неопитност. Прави се с добри намерения (уж - не винаги), но дотам. Не служи на добри цели. Това е окултен капан. В повечето случаи
:)
« Последна редакция: Декември 01, 2010, 13:42:21 pm от Гален »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27