Автор Тема: Еленко Ангелов - Лека нощ Нещастие - Част 3; Добро Утро Щастие - Част 1  (Прочетена 1043680 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен radon

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 171
Можете да кажете „Обичам те“, без да се срамувате или оправдавате.
А ти знаеше ли, че казването на тези думи е вредно? Вече знаеш!

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Едно е да ти е все тая за всичко,а съвсем друго-толкова да ти пука,че да ти е все тая.Но и разликата между емоции,и чувства е огромна!
       Както  между  мнение,  съдине  и  осъждане!
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен Blue|_Star

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 639
Можете да кажете „Обичам те“, без да се срамувате или оправдавате.
А ти знаеше ли, че казването на тези думи е вредно? Вече знаеш!
Защо пък да е вредно казването на тези думи?radon,я сподели повече информация.
mitko,прав си.Едно е да имаме мнение,друго да съдим и осъждаме другите.Ако хората нямат мнение за нещата,а само следват някакви правила/привички/норми-еми,май като роботи ще станем.
“Истинската съдба на човека е нещо, което обикновените хора не могат да схванат и няма да са в състо

Неактивен Морфей

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 545
предния ми пост беше копи-пейст не е мое дело сори че ви подведох  ;D благодарско на всички за отговорите  :drinks:

<a href="http://www.youtube.com/v/eLPhXnBnlps&amp;color1=0xb1b1b1&amp;color2=0xd0d0d0&amp;hl=en_US&amp;feature=player_embedded&amp;fs=1" target="_blank" rel="noopener noreferrer" class="bbc_link bbc_flash_disabled new_win">http://www.youtube.com/v/eLPhXnBnlps&amp;color1=0xb1b1b1&amp;color2=0xd0d0d0&amp;hl=en_US&amp;feature=player_embedded&amp;fs=1</a>
« Последна редакция: Септември 02, 2010, 23:31:50 pm от Морфей »
Когато започнеш да разбираш истината, единствената цел остава да надграждаш себе си постоянно!

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Морфей клипа, музиката и текста къртят мивки но не извозват  ;)

Tози петък в полунощ Веско Зерлиев(вокал на Атлас и Акустика) и аз сме гости на БНР програма Хоризонт, предаването "Нощен хоризонт". Цяла нощ на живо Китари и Инвенции 
Може да се слуша и online - http://www.bnr.bg/sites/horizont/Pages/default.aspx
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен Морфей

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 545
Когато започнеш да разбираш истината, единствената цел остава да надграждаш себе си постоянно!

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Морфей как се казва песента от клипа който си пуснал?

Неактивен Mystic

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 169
Черен Турмалин имам го вече от пет месеца и се чувствам по друг по-добър начин.
Имам само един камък обаче, а те трябва да са два един на врата, а другия в левия джоб или по принцип от лявата страна. Ще си взема по-натам и още един.

:)
Мерси за информацията, не знаех, че трябва да са два и единия да се носи  от лявата страна. Имам няколко и съм ги поставила в метални спирали на кожени каишки, за да се носят на врата. Единият съм го закачила на нощната лампа, която ми е от лявата страна. Това брои ли се или...?
« Последна редакция: Септември 03, 2010, 19:19:04 pm от Mystic »

Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
През целия ден си ги носи единия на врата, а другия от лявата страна. През нощта си ги оставай от ляво.
Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

Неактивен Морфей

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 545
<a href="http://static.ak.fbcdn.net/rsrc.php/z4OG5/hash/7qkbs3nb.swf?v=156345424377234&amp;ev=0" target="_blank" rel="noopener noreferrer" class="bbc_link bbc_flash_disabled new_win">http://static.ak.fbcdn.net/rsrc.php/z4OG5/hash/7qkbs3nb.swf?v=156345424377234&amp;ev=0</a>

Морфей как се казва песента от клипа който си пуснал?
то пише бе брат Те живеят ние спим  :)
Когато започнеш да разбираш истината, единствената цел остава да надграждаш себе си постоянно!

Неактивен Морфей

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 545
Когато започнеш да разбираш истината, единствената цел остава да надграждаш себе си постоянно!

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
БНР програма Хоризонт, предаването "Нощен хоризонт" от 04.09.2010 гост Еленко Ангелов

Благодарско, Морфей. На това разчитах. Снощи си легнах с радиото готов до слушам и съм заспал след новините. :hi:


Изслушах го предаването. Мога да кажа, че рейтинга на Еленко се вдига, както и популярността. Трудно е да си будител. Будителите винаги са неразрбани от масата. Но още по-трудно е да ориентираш в правилната посока събудилия се. В повечето случаи, е като да пренесеш спящ човек с леглото на непозанто място и той да се събуди там...как бихте се чувствали така. Вярвам, че много от хората като се събудят за истинската реалност са объркани и не знаят кой път да хванат. Много хора не трябва да се будят, защото не са готови за това и може да им се разстрои живота. Както има хора, които не са готови за вегетарианци, така има хора, които няма да понесат новата реалност. И тъй като всеки човек живее в своя собствена жизнена линия, той малко или много е пристрастен към нея (има се предвид статуквото и зоната на комфорт) и когато се намери някой, който иска да те откопчи от опияняващата те илюзия, естесвено е да се дърпаш. Един човек е готов да се събуди тогава, когато е готов да се раздели с изкушенията, които му поднася системата. Иначе не. Аз поне така смятам.
« Последна редакция: Септември 04, 2010, 20:17:40 pm от sidewinder »

Неактивен cxzcxz

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 19
През целия ден си ги носи единия на врата, а другия от лявата страна. През нощта си ги оставай от ляво.
А откъде мога да намеря черен турмалин?

Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
Зависи ако си от София в природонаучния музей. Аз от там съм си го взел. Има и магазини за скъпоценни и полускъпоценни камъни.
Потърси в Google-то :)
Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

Неактивен Mystic

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 169
През целия ден си ги носи единия на врата, а другия от лявата страна. През нощта си ги оставай от ляво.
Още веднъж благодаря за съвета. А има ли някакво значение  силата на кристала, в зависимост от това дали е полиран или не? Аз има неполирани парчета(тънки и продълговати са)черен турмалин.За сега си ги изчиствам само под течаща вода, че не съм сигурна ако ги сложа в морска сол, какво ще стане. :blush:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27