Автор Тема: ПРОЕКТ: карта на НЛО посещенията в България  (Прочетена 65793 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен July

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 242
Аз ти ги пратих на пощата, пък ти качи, които смяташ за необходимо, че аз съм компютърно нрграмотна.   ;)

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
О, не мога да качвам твои снимки, това е твое право. Не е никава сложнотия, отваряш линка, избираш си от полето снимка от твоя компютър и ъплоудваш. После копираш линка.

Иначе си заснела "със да искаш" някакъв обект до едно от възвишенията, но 98% съм сигурен, че е птица хваната в профил докато ртазмахва криле, лето от ляво на дясно. В едно предаване за Лох Нес даваха същия тип снимка, чайка заснета в полет изглеждаше като врата на животно показващо се от водата.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен July

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 242
Е, аз съм ти дала правото да ъплоуднеш снимките, пък ти ако искаш можеш да се възползваш или да не се възползваш от него.  Вече казах, че сигурно е птица, която лети на дясно, ако е на по-преден план или хеликоптер ако е на по-заден план. Не знам какво значи "със да искам". Аз винаги снимам защото ИСКАМ да снимам. А какво се хваща поякога в кадър без да иска, е друг въпрос. По начало предложих снимките, не за да покажа, че има НЛО в тях а за да покажа местността, за която говорех. Сега поне знаеш за какво си говорим и няма да се дразниш повече.   :) ;)

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
По погрешка съм изтрила и- мейла на July  :-[ и в момента не мога да сравня с други снимки,  но много хора видяхте онази планина с форма на пирамида..Ами ако Е ПИРАМИДА?!

Тази шантава мисъл ми хрумна като видях това:




http://www.segabg.com/online/article.asp?issueid=2117&sectionid=30&id=0007301

http://curious.actualno.com/new_49641.html

« Последна редакция: Май 14, 2008, 04:32:01 am от Magnolia »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен Smo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 9
Много добра идея  ;) А за планината дали може от долу да има пирамида пък от горе почва храсталаци и дървета  :-\ :)

cdms

  • Гост
Какво става с тази карта. Нещо се закучиха нещата.

Неактивен wolf4o

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 8
Информацията се събира и подрежда, но става бавно  ;)

cdms

  • Гост
Информацията се събира и подрежда, но става бавно  ;)
Вече не се ли посъбра ??? Поне демо няма ли да има ???

Неактивен titkosa

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 4
Относно: ПРОЕКТ: карта на НЛО посещенията в България
« Отговор #53 -: Август 23, 2008, 04:34:16 am »
Ето една странна снимка от село Дръмша-Стара планина(моето село), това е снимка със случайно заснето НЛО.. В реално време не бях забелязал нищо, но когато преглеждах снимките забелязах едно малко черно, на пръв поглед приличащо на птица или хеликоптър в далечината, да  но не и докато не реших да дам зоом на черната точка. Както забелязвате определено не прилича на птица, възможно да е хеликоптер, но под много странен ъгъл да сме го заснели и самия зоом да е доразмазал очертанията на хеликоптера, а може и наистина да съм заснел НЛО...Разбира се истината остава някъде там :-)
« Последна редакция: Септември 08, 2008, 09:14:32 am от Mirotvorec »

cdms

  • Гост
Re: ПРОЕКТ: карта на НЛО посещенията в България
« Отговор #54 -: Октомври 25, 2008, 18:00:34 pm »
Кога ще има карта ??? Оценявам, че трудът е епохален, но нищо не пречи да се пусне обогатена донякъде и с времето да се развива.

Неактивен Drift_King

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 4
Относно: ПРОЕКТ: карта на НЛО посещенията в България
« Отговор #55 -: Октомври 30, 2008, 17:05:26 pm »
Ако смяташ че случаят ,за който ще разкажа си заслужава ,можеш да добавиш и гр.Разлог/област Благоевград към картата.
Преди доста години ,може би 14-15 ,когато още бях дете през летните вечери с приятелите ми обичахме да се изкачваме на близкият до града хълм и да наблюдаваме небето и звездите.И тъй като редовно правехме това нещо, познавахме доста добре съзвездията ,по-ярките звезди и Венера.Също така знаехме в колко часа преминава сателит над града.Една вечер в небето от Юг се появи обект излъчващ силна оранжева светлина.Обектът изглеждаше голям, почти колкото луната.След като се появи ,стоя неподвижен няколко секунди и след това започна да се движи много бързо на север ,като не се движеше по абсолютно права линия ,а леко криволичеше.След като го наблюдавахме около минута обектът се скри от погледа ни зад върховете на Рила.Не съм чувал да има други очевидци освен аз и мойте приятели.

Progressor

  • Гост
Относно: ПРОЕКТ: карта на НЛО посещенията в &
« Отговор #56 -: Октомври 30, 2008, 21:58:06 pm »
Аз също съм виждал такъв "обект". Беше преди повече от 7-8 години, със семейството ми пътухавме към Ботевград, въпросното нещо стоеше над планината като постепенно се скри зад нея. Явно не сме единствените, които са го забелязали, защото няколко години по-късно, когато имах компютър с интернет във форума на локалния ми доставчик имаше тема, с която се дискусираше за този оранжев обект, като в темата не се посочваха еднакви дати, през които е видяно, което ще рече, че е забелязвано няколко пъти. Според мен това е нло или сигнална ракета, както предложи някой тогава...
« Последна редакция: Октомври 31, 2008, 08:35:30 am от Mirotvorec »

Неактивен Drift_King

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 4
Относно: ПРОЕКТ: карта на НЛО посещенията в &
« Отговор #57 -: Октомври 30, 2008, 22:36:55 pm »
Силно ме съмнява да е сигнална ракета или комета , както предположихме ние тогава. По това време НЛО беше доста чуждо като понятие за нас , а наскоро беше преминала някаква комета близо до земята. Но години по-късно разбрах , че това, което наблюдавахме няма нищо общо с комета. В интерес на истината доста приличаше на тази ракета , която американците използват сега за прихващане и унищожаване на балистичните ракети на ръба на космоса. Та тази ракета прави няколко много остри завоя, веднага след излитането си с цел да забави врeмeто , за което стига до целта и наблюдаванa от далеч през нощта изглежда като светещо кълбо , което зависва за момент и след това отлита с много висока скорост. Но преди 15 години едва ли е имало такива ракети , а и онзи обект беше оранжево жълт, а ракетата свети с почти бяло сияние.
« Последна редакция: Октомври 31, 2008, 08:36:58 am от Mirotvorec »

Неактивен krio

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 23
Относно: ПРОЕКТ: карта на НЛО посещенията в &
« Отговор #58 -: Ноември 17, 2008, 17:19:21 pm »
Над моето село често се виждат странни светлини - сякаш падат метеорити ( виждал съм светлини, които достигат земята и сякаш се пръскат в бели искри )като разбиване . Помен от катастрофи или метеоритни кратери не съм намерил ( често обикалям околностите ).
Селото се казва Вишовград и се намира между Велико Търново и Павликени .
« Последна редакция: Ноември 17, 2008, 17:51:52 pm от Mirotvorec »

Неактивен foest

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 28
Re:ПРОЕКТ: карта на НЛО посещенията в България
« Отговор #59 -: Март 30, 2009, 21:00:55 pm »
По поста на krio значи добавяте и Сърнена гора между военния полигон Змейово и с.Борилово.Писал съм пост за видяното около телевизионната кула на Стара Загора подобно наблюдение както на krio.
.... And slowly, and surely They drew their plans against us

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27