Автор Тема: Анкета и размисли: Катаклизми през 2012 г.?  (Прочетена 68755 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Oberon

  • Гост
Re: Анкета и размисли: Катаклизми през 2012 г.?
« Отговор #135 -: Октомври 17, 2006, 11:34:10 am »
Извинявам се за мръсния въпрос, но... :D Кой ви подава тези "интуитивни   и сетивни данни" и видения?.... :D (не ме разпвайте на кръст, заради неверничеството ми   ;D)


Иначе по темата.... гласувах с "не знам". Тва мисля, че е най-точния отговор, който може да бъде даден.
Не мисля, че 2012 ще е краят на света.  :-\ Представям си края, някак си по-продължителен.
Най-вероятно е до 2012 да почне Трета световна война и да се разпуцаме всички, но чак пък край....
Катаклизми сигурно ще има, но за да са глобални трябва да има външен дразнител си мисля. Също си мисля, че глобалното затопляне ще протича много по-бързо от колкото предполагат учените. Винаги съм смятал, че по ТВ-то ни лъжат и успокояват, че ще почувстваме последиците от глобалното затопляне едва след 50 години.Всяка година се усеща все повече и повече, че времето става откачено...  ::)
Най - вероятно ще има земетресения и наводнения, но чак пък глобални не знам...
Като му дойде времето ще видим  :D


Ханибал:)
Донякъде си прав:) Бъркаш обаче в едно - не и трябва да Земята външен дразнител, за да откачи. Например, ако реши да изригне вулкан, дразнителя си е изцяло вътрешен. А последиците от един сериозен вулкан са си сериозни:) Краят наистина ще е по-дълъг, и ти вече си свидетел на този край. Злото никога не идва само:))) В някои науки, като хидрология, метеорология, под понятието "глобален" се има предвид над 60-65% засегнатост. Не бъркай това със 100% дистръкшън :)))

Оберон

angel2

  • Гост
Re: Анкета и размисли: Катаклизми през 2012 г.?
« Отговор #136 -: Март 28, 2007, 17:32:56 pm »
"Ако хората сами не се решат на промяна природните катастрофи ще ги принудят да ги направят...Гъсто населените центрове,в които няма покой,привличат към себе си природни бедствия,тъй като общото съновидение на населяващите ги хора е пълно със страх и насилие...пътят по който се развива светът,е абсолютно правилен.В човешкото съзнание произтичат промени,следователно,променя се и самата еволюция"...    "Отвъд страха"  Мигел Анхел Руис   :)смятям ,че тази част от книгата дава една добра представа дали преминаването през 2012 ще бъде съпроводено от катаклизми.

Неактивен Ashaman

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 816
Re: Анкета и размисли: Катаклизми през 2012 г.?
« Отговор #137 -: Април 16, 2007, 18:07:00 pm »
Нееезнам, но вероятно да, много хора се пробуждат но за сметка на тях, толкова повече заспиват. Сякаш около нас не е пълно с озверели и вглъбени в ежедневието си хора.
...
офф//С интерес подходих към тълкуването на маянският календар, и пак се разочаровах, изобщо кога ще започнат да ни запознават с фактите и детайлите около теориите си, всеки ти предлага един готов вариант, от който 90% трябва да са вяра или доверие в честността и правилността на теорията. А не ви ли прави впечатление, че мнозинството от авторите не обменят информация помежду си, а си противоборстват и са ревниви един към друг. Същевременно всичко това се превръща в един продукт, с подписи, фланелки, сувенирчета. И защо, аджеба ни заливат предимно американски автори, нещо с више ли ги осени познанието изведнъж...
Нещо не разбрах планетарният цикъл, когато хората осъзнали, че Земята е кръгла, те не са го осъзнали от нищото, ами науката го е доказала. А това древните са го знаели много преди началото на предполагаемият планетарен цикъл.

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Re: Анкета и размисли: Катаклизми през 2012 г.?
« Отговор #138 -: Април 17, 2007, 10:07:19 am »
"Осъзнаването" и "доказването" са две различни неща и по принцип не се нуждаят едно от друго... Само академичната инквизиция ги снажда непреодолимо под предтекста за "сериозност", та да не хвръкнат шапките на професорите :o и да не се катурнат колоните на илюминирания масонски храм...
« Последна редакция: Април 17, 2007, 10:08:10 am от flyDragon »
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

Неактивен Trandev

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
  • Tread softly, Because you tread on my dreams. W.Y.
    • Елементи от някои умозаключения
Re: Анкета и размисли: Катаклизми през 2012 г.?
« Отговор #139 -: Април 17, 2007, 10:32:52 am »
  И защо, аджеба ни заливат предимно американски автори, нещо с више ли ги осени познанието изведнъж...


Отговора на този въпрос е лесен и елементарен. Да си чувал за купуването на мозъци и къде се отделят най - много средства за изследвания.
Един пример - миналата година имаше слънчево затъмнение, което се наблюдаваше в Турция, българската експедиция от 28 човека имаше бюджет от 12 хлв,  а американците 4 човека само в Сиде бяха с бюджет около 1,4 млн долара.

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Re: Анкета и размисли: Катаклизми през 2012 г.?
« Отговор #140 -: Април 17, 2007, 12:33:58 pm »
Русия също има много изследвания, но при тях все още не са открили популисткия апарат на "Връзки с обществеността", за да обясняват на широките маси какво изследват... По същия начин е и в Китай - там също доста изследват... И в Япония, но тя по принцип е американски протексторат, пък и никой на Запад няма да й чете йероглифите - също като на Китай, ако беше склонен да ги представи :P
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

Неактивен Ashaman

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 816
Re: Анкета и размисли: Катаклизми през 2012 г.?
« Отговор #141 -: Април 17, 2007, 18:00:59 pm »
Еми всъщност това не е задоволителна причина, иначе тя е ясна на всички. Така, че нямат пари да изпратят някой до Африка, но иначе имат пари да издават и т.н.

Неактивен :)

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 44
  • Ако има нещо, няма нищо! :) Не се предавай никога!
Re:Анкета и размисли: Катаклизми през 2012 г.?
« Отговор #142 -: Май 28, 2009, 01:22:20 am »
Какво ще правим??
Разрушавайте системата по всеки един възможен начин!!!

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Анкета и размисли: Катаклизми през 2012 г.?
« Отговор #143 -: Май 28, 2009, 02:19:54 am »
Ами не знам какво ще правим! По-точно не знам вие какво ще правите. Аз за мене знам. Най-вероятно ще мра, щото имах глупостта да се набутам в голям град, където много хора съновиждат страх и ужасии. Привличат катаклизмите много здраво, и ако ще става нещо, то някъде много близо около мен ще е. Въпреки, че съм доста духовен, това няма да ме оттърве. Нали знаете, покрай сухото гори и мокрото.
Майтапа на страна, ако работя 12та година, 12ти месец, 12то число, ще гледам да си взема отпуска и да се скатая някъде. Може и да се напия. Нали пиянеите и Господ ги пазел. Може да ме подмине.  ;)
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен :)

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 44
  • Ако има нещо, няма нищо! :) Не се предавай никога!
Re:Анкета и размисли: Катаклизми през 2012 г.?
« Отговор #144 -: Май 28, 2009, 03:11:35 am »
И аз съм решил да събера френдовете и никъде да не се крия, ей така просто у нас в двора ни, на бесетката да седнем на по биричка рииш ли и краката на масата и да чакаме да видим к'во ше стане... :)
Разрушавайте системата по всеки един възможен начин!!!

Неактивен lokmar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 239
Re:Анкета и размисли: Катаклизми през 2012 г.?
« Отговор #145 -: Май 28, 2009, 12:06:23 pm »
Катаклизми от се сте толкова сигурни че има такива?
Това не ли пак някаква пропаганда да наплаши хората?  :-\

Неактивен Oberon

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 092
Re:Анкета и размисли: Катаклизми през 2012 г.?
« Отговор #146 -: Май 28, 2009, 12:17:50 pm »
Това с биричката го предложих на съфорумците още преди 2-3 години. За който не знае, тогава се подвизавах с прякора Oberon, но след няколко свади с един съфорумец, се трансформирах по-рано от 2012г. като Висше духовно същество от 5-ия Астрал на 67-та небесна сфера. Вече съм Handle.
In the Kingdom of the Blind, the One-eyed are Kings !!!

Неактивен :)

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 44
  • Ако има нещо, няма нищо! :) Не се предавай никога!
Re:Анкета и размисли: Катаклизми през 2012 г.?
« Отговор #147 -: Май 28, 2009, 14:34:35 pm »
Ххахахахаххахаха.
Разрушавайте системата по всеки един възможен начин!!!

Неактивен reality

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 2
Re:Анкета и размисли: Катаклизми през 2012 г.?
« Отговор #148 -: Юни 11, 2009, 21:46:15 pm »
Не съм голяма разбирачка, но бих се съгласила, че катаклизми има още от 2004 и дано 2012 да свърши всичко. Въпреки това не може да отречем, че всички приказки за кръглия велик век - 2000г. - ще бъде крайно фатален за човешката цивилизация, развивайки един милион различни евентуални причини, а ето ни тук и сега, отново обсъждайки същото...  ;)

Неактивен Sasho

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 90
Re:Анкета и размисли: Катаклизми през 2012 г.?
« Отговор #149 -: Юни 14, 2009, 14:29:21 pm »
Ами не знам какво ще правим! По-точно не знам вие какво ще правите. Аз за мене знам. Най-вероятно ще мра, щото имах глупостта да се набутам в голям град, където много хора съновиждат страх и ужасии. Привличат катаклизмите много здраво, и ако ще става нещо, то някъде много близо около мен ще е. Въпреки, че съм доста духовен, това няма да ме оттърве. Нали знаете, покрай сухото гори и мокрото.
Майтапа на страна, ако работя 12та година, 12ти месец, 12то число, ще гледам да си взема отпуска и да се скатая някъде. Може и да се напия. Нали пиянеите и Господ ги пазел. Може да ме подмине.  ;)
И какво, че си в голям град и всички мислят за страх и ужаси? От всичките ми познати, които не са малко, един или двама мислят, че утре ще доидат елиенс с кораби и ще ни стрелят или пък ги е страх или нещо. Повечето хора изобщо не вярват на ТВ или радио колкото и да си мислим, че е така. Примерно дядо ми, като казаха, че има птичи грип изобщо не повярва, от цялото село само двама се бяха притеснили. Ние бълтарите, толкова години сме живеле, са 2012 ли щте ни спре  ;D
През 2012 найстина може да свърши света. Зависи какво си преставяш под думата "свят"  ;)

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
4 Отговора
6178 Прегледи
Последна публикация Май 05, 2009, 12:14:00 pm
от cccpkgb
5 Отговора
6353 Прегледи
Последна публикация Август 10, 2009, 16:20:06 pm
от sidewinder
53 Отговора
27589 Прегледи
Последна публикация Юни 20, 2010, 01:22:36 am
от insomnia1304
19 Отговора
11598 Прегледи
Последна публикация Април 11, 2012, 01:22:14 am
от Tangrata_
14 Отговора
8590 Прегледи
Последна публикация Юли 16, 2012, 10:35:29 am
от balar

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27