Автор Тема: 2012 г.  (Прочетена 478249 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Princess_Deja

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 600
Re: 2012 г.
« Отговор #855 -: Юли 16, 2012, 02:23:20 am »
Това е уместно уточнение, за което мерси. Аз не разбирам френски, и по този начин и останалото от интервюто  и материала остава под съмнение.
Но с моето отбелязване посочих защо това, което е публикувано "не е глупост" и е във връзка с темата. Все пак не съм компетентна да доразтълкувам и анализирам какво казва детето, но ако има други материали с него ще са интересни в удобните за това теми.
"These are the times that try man`s souls" Thomas Paine

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: 2012 г.
« Отговор #856 -: Юли 16, 2012, 21:17:31 pm »
Танграта е абсолютно прав. Гледах интервю с рускиня, знаеща перфектно френски. Преводачката от студиото съвсем не е била коректна в превода. Просто поредната манипулация.

Неактивен Princess_Deja

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 600
Re: 2012 г.
« Отговор #857 -: Юли 16, 2012, 21:32:48 pm »
От това, което аз прочетох вече в Нета излиза, че дори не е французойче, а рускинче  :D и тогава преводът от френски отива съвсем "на кино". Разкрития, че е обикновено дете от руско сиропиталище, но явно неприятно се е "разсмърдяло" и затова може и да се е случила катастрофата. Не знам кой източник би бил достатъчно достоверен в случая- руски или френски, за да се потвърдят или опровергаят определени манипулации. Така или иначе "па" на руски не знам какво е, и щом сме спокойни вече за светлото си бъдеще, останалите конспиративни моменти, биха могли да се обсъдят в друга тема.
"These are the times that try man`s souls" Thomas Paine

Неактивен eses

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 898
Re: 2012 г.
« Отговор #858 -: Юли 25, 2012, 15:43:00 pm »
Вчера ми хрумна нещо във връзка с темата.Свидетели сме на спад в енергията в света,както на липсата на горива,така и проблемите с производството на ток,атомни централи и прочие.От друга страна,хората също са с занижена енергия,стресове,страхове и енергията им е долу.Ако хипотетично си представим какво би станало ако от централното слънце дойде огромен лъч енергия пронизвайки земята и слънчевата система,скок в измеренията става наистина възможен,тъй като при липса на енергия,се подаде изведнъж много такава,то точно следва или скок или изпържване.По вероятно първото надявам се.

Неактивен stoicho85

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 105
Re: 2012 г.
« Отговор #859 -: Юли 25, 2012, 17:45:01 pm »
Аз съм чел, че земята си вдига енергията и хората трябва да се синхронизирам с нея.
За това и може би на много хора не им е "комфортно", което пък води до различни болести.
Изчерпването на ресурсите е допълнителна екстра.

Неактивен eses

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 898
Re: 2012 г.
« Отговор #860 -: Юли 25, 2012, 18:45:16 pm »
Това което е вътре е отражение на това което е вън и обратното. Ако земята си вдигаше енергията би трябвало да нямаме проблеми както със собствената си енергия така и с тази вън от нас,иначе и аз съм го чела това за повишението на енергиите,но не виждам никакви доказателства за това.

Неактивен Salve

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 41
Re: 2012 г.
« Отговор #861 -: Септември 29, 2012, 01:42:11 am »
Това което е вътре е отражение на това което е вън и обратното. Ако земята си вдигаше енергията би трябвало да нямаме проблеми както със собствената си енергия така и с тази вън от нас,иначе и аз съм го чела това за повишението на енергиите,но не виждам никакви доказателства за това.

няма да се видят , Ес, усещат се....по това как виждаш цветовете,светлината, обостряне на слуха, обонянието,  как подхождаш към храната, какво изпитваш към другите....промяната е персонална , дори не е задължителна, просто вибрациите го позволяват, може би това са така наречените портали....т.е. ефира вибрационно ти помага за изчистване, зареждане, усилване на собствената ти честота и синхронизация....напоследък доста хора споделят различи усещания....
С безмълвие Луната ни говори....за мъдростта на вечните простори.

Неактивен eses

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 898
Re: 2012 г.
« Отговор #862 -: Октомври 08, 2012, 12:41:38 pm »
Sal, за усещанията,много сме податливи,много си въобразяваме,много се вкарваме във филми.Трябва да има проверка и именно тази проверка с обстановката по света за енергията за мен е доста логична. Например като вземем Дубай,имат енергия и цъфтят.Е да ама енергията за която ние говорим не се продава.Нея или я има или я няма.Като се споменава пророчеството на маите и последния период пред изгрева,когато е най тъмно(един вид няма енергия) нима не се намираме в този период? Това дето го пишат за слизането на енергиите,да и аз имах мощни приливи на енергия,но това е вероятно за да не ни изгърмят бушоните когато ще е голямото събитие,а не защото има много енергия тук и сега.Многото енергия мисля че ще дойде ,а не е дошла.

Неактивен Ashaman

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 816
Re: 2012 г.
« Отговор #863 -: Октомври 08, 2012, 20:36:50 pm »
няма да се видят , Ес, усещат се....по това как виждаш цветовете,светлината, обостряне на слуха, обонянието,  как подхождаш към храната, какво изпитваш към другите....промяната е персонална , дори не е задължителна, просто вибрациите го позволяват, може би това са така наречените портали....т.е. ефира вибрационно ти помага за изчистване, зареждане, усилване на собствената ти честота и синхронизация....напоследък доста хора споделят различи усещания....

Дрехите са от изкуствени влакна, храната е от изкуствени влакна... ефира е от изкуствени влакна.

Неактивен Ashaman

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 816
Re: 2012 г.
« Отговор #864 -: Октомври 12, 2012, 23:39:51 pm »
Има огромна част от нас, българите, които сме интелигентен народ като цяло, за които не е толкова лесно да си купим 30 консерви с боб и да си ги заровим някъде, защото се задава нещото и ние нямаме визия за силата на добрите намерения. Първото което ще направя е да си купя 30 консерви с боб и да ги заровя някъде.

Неактивен GaBOSS

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 165
  • Простак
Re: 2012 г.
« Отговор #865 -: Октомври 12, 2012, 23:48:48 pm »
Жалко, че ти не спадаш към категорията на ентелегентните, като цяло.
И ако ще купуваш нещо трайно - купи си кренвирши, в тях гарантирано няма месо и ще траят значително повече от боба, пък ще отделяш много по-малко метан.

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re: 2012 г.
« Отговор #866 -: Октомври 13, 2012, 04:38:02 am »
Метана е ключов, щото "нещото" ще се случва декември май. (Ако се вярва на маите).
Иска ли питане, ще трябва човек да се топли някак.

Най-добре взимаш един чувал зърно и една кокошка и си осигурен.
И най-важното! Да заровиш няколко бутилки ракия. Те хич не са трайни, ама колкото, толкова!
 :D
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен eses

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 898
Re: 2012 г.
« Отговор #867 -: Октомври 17, 2012, 11:58:06 am »
Въпреки,че се старая да разграничавам фантазии,абстракции и реалност,  имам огромното желание декември месец наистина да се случи нещо което да промени живота към по добро.Явно е че хората сме неспособни да променим живота, надявам се Бог да е милостив и да ни отърве от тоя бълвоч.Знам ,че звучи наивно, но все пак всеки с надеждите си.

Неактивен Martin

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 516
    • Music of the world
Re: 2012 г.
« Отговор #868 -: Октомври 17, 2012, 12:11:29 pm »
Въпреки,че се старая да разграничавам фантазии,абстракции и реалност,  имам огромното желание декември месец наистина да се случи нещо което да промени живота към по добро.Явно е че хората сме неспособни да променим живота, надявам се Бог да е милостив и да ни отърве от тоя бълвоч.Знам ,че звучи наивно, но все пак всеки с надеждите си.
И аз съм на същото мнение - не виждам как сами ще излезем от омагьосания кръг (Преди да е станало късно; ако вече не е, предвид и влиянието ни върху природата/Земята) без да се случи нещо в глобален мащаб, което насила да извади обществата от релсите, по които се движат в момента.

Всъщност аз мисля, че това е и най-масовият случай - повечето хора не толквоа вярват искрено, че нещо ще се случи, колкото се надяват на това. Даже имам чувството, че за много хора тази дата е един вид последна надежда и се държат само заради нея - често се чудя какво ли би станало ако нищо не стане, и дали в крайна сметка като резултат от "нищото" няма да се случи "нещо"? Друг е въпросът, че това "нещо" ми се струва по-вероятно да е изцяло негативно - масови самоубийства, загуба на разсъдъка и т.н.

Неактивен eses

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 898
Re: 2012 г.
« Отговор #869 -: Октомври 17, 2012, 12:37:39 pm »
За съжаление е така.Понякога се улавям да си мисля " оф хайде да идва този декември,че не се трае вече".Знам ,че много хора са така и се надявам,ако нищо не се случи тогава,то Господ да даде на всички,нови сили и надежди, защото живота става все по безмислен филм,в който определно не ти се участва.А когато се замислиш над смисъла му,тогава става още по трудно,защото какъвто и оптимист да си,освен ако не си невеж такъв, смисъла почва да ти обягва от всякъде.

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
3 Отговора
5052 Прегледи
Последна публикация Април 20, 2006, 15:08:56 pm
от H.
6 Отговора
5855 Прегледи
Последна публикация Декември 30, 2010, 20:02:41 pm
от Raw Deal
2012

Започната от Jean-Luc Picard FUN

6 Отговора
5739 Прегледи
Последна публикация Ноември 16, 2006, 15:41:22 pm
от Alien
2 Отговора
4313 Прегледи
Последна публикация Март 11, 2008, 21:30:34 pm
от Peacekeeper
19 Отговора
11564 Прегледи
Последна публикация Април 11, 2012, 01:22:14 am
от Tangrata_

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27