Наука и Технологии > Tехнологии

EmDrive

<< < (3/3)

Noris:
Интересуваше ме конкретно, кой ензим  липсва в мозъка на хора които не сънуват, като каза, че  не сънуваш  - твоята версия. Кой е този ензим?

 Защото ми се стори, че не си запознат със задкулисните игри които в момента се разиграват от световните правителства и тези в  астрала и едва ли не -" си  за ваксините ", ако студентите познавали всичките тези ензими, което е твърде подвеждащо и не мисля че тук ще намериш подкрепа, защото кашите, включително и вирусите се забъркват първо там в енергийното/ междинното между Земята и Небето и тогава им виждаме резултатите тук на земята.
А, за хората които не сънуват има много варианти. Единия е че някой-сънуват, но не помнят сънищата си, това са хора със слабо развити сензорни рецептори и сетива,
 също хора с локализирано увреждане  в областта на главния мозък или тилния лоб, където се и обработват зрителните импулси, и при такива нарушения е невъзможно да приемат честотна информация от други същества и светове, както и да виждат в определени нива и фази на ОС. Просто не сънуват.
Има и такива с отстранени астрални тела или т.н. ОП- агенти съгласувани изцяло с матрицата. От години сънувам осъзнато и се интересувам от обясненията на разни авторитети,  ей така от любопитство, но "уви"...показват абсолютно невежество. ..То и за това теорията на Фройд за сънищата, мога да я направя на пух и прах. А да не говорим, колко платени професори и издатели на книги, умишлено прикриват, манипулацията, която се извършва върху човешкия мозък от секретните проекти на задкулисието и нагло изтъкват научните си теории в книги. Наскоро ми попадна точно една такива книга на американски невролог и хирург, който беше решил, че е открил тайните на човешкия мозък....само където не изхвърлих книгата му в боклука, предпочетох да я подаря и чуя мнение на хора, които са запознати със световната конспирация.
Ами толкова по темата. Благодаря за линка, но с тези неща за ензимите съм запозната, а също и със здравословното хранене и въздействието му върху имунитета ни , а и от години се храня така. Много от заболяванията на хората идват именно от това, че не разбират духовните светове и са се отдалечили твърде много от Бог/създателя.
 Тогава се появяват   и вирусите - и вярата се замества с такава  във вирусулози, медици, физици, политици,технолози, демонолози,  - все симуланти на божествените закони и правила, контролирани от " междинната сфера " на Астрала.

plameny:
Уважаема Noris,

Не знам кой е ензима. И не е само един ензим. Повече са.

Може би ако ги знех трябваше да съм Нобелов лауреат. Но за съжаление не съм.

Всичко е на основа взаимодеиствие между ензими и хормони.
Ензимите зависят и управляват хормоните и обратно.  но много е сложно.
Както казах ако го докажа това, ще се наложи да ми дадът Нобелова награда.

Именно за това лекарите са невежи понеже не знаят тези подробности.

Концентрациията и съотношението на ензимите и хормоните в различните индивиди и възрасти е различна.

А по отношение на EmDrive (за което  тази тема), нещата не са в това, кои фотони, какво налягане упражняват по стените, а ключа от палатката е във фазовата скоросст (много по-голяма от скоростта на светлината) на електромагнитната вълна.

Noris:
Всъщност, не е нужно да се държиш тук, като в народното събрание  и се обръщаш с  " Уважаема/ уважаеми "...както към мен, така и към останалите... :D
 Стремежа ти към  " Нобелова Награда " ,  а не към истината ме кара да се замисля, защо си тук.
И ще ти задам един конкретен въпрос?
Вярваш ли в еволюцията и, че някаква високо организирана материя в Космоса,  сама се е организирала по пътя си?

И ще ти цитирам един твой коментар/пост от темата за " корона вируса "

plameny

--- Цитат ---"Новооткритият вирусен код изглежда способен да възпроизведе инфекциозен вирус. Ако това е истина, ще бъде много вълнуващо да изследваме вирусна епидемия, случила се преди много време", казва ръководителят на изследователския екип Джон Кофин.

Вирусите са най-старите живи организми на Земята, твърдят учени

Следващата цел на специалистите е да установят дали откритият от тях код, наречен Xq21, може да стане напълно функционален в бъдещите поколения.
 Искам отново и ОТНОВО да наблегна на "най-старите живи организми на Земята".
 Как мислите се осъшествила еволюцията?
--- Край на цитат ---

И да го сравня с това :


--- Цитат ---

Вампиры в искусстве — Википедияru.wikipedia.org › wiki › Вампиры_...
Translate this page
Художественные произведения о вампирах — работы, которые главным образом имеют ... Во вселенной Уоттса эти генетические различия возводятся к парацентрической инверсии блока Xq21.3 на Х-хромосоме. ... Этот новый образец вампира распространился в современном кино и массовой культуре, ...
--- Край на цитат ---

Е, паци, мерси за кода му Xq21   :lol:


Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 
Премини на пълна версия