Духовно > Езотерика

Слънчево хранене и феномена ХРМ

<< < (2/73) > >>

Cenestelle:
пак пояснявам относно зрението: по принцип в някои книги това е метод за ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ на зрението, ако имаш проблеми с него, пък и зависи какво гледаш - изгревите и залезите не са опасни, а през деня когато енергията на слънцето е много силна трябва поне в началото да го поглеждаш само от време на време с периферно зрение, а не пряко, или за СЪВСЕМ кратко, и освен това е много важна вътрешната нагласа, ако имаш отрицателни емоции можеш действително да ослепееш, но ако си добродушен и ведър ще поемеш чистата енергия и тя ще те зареди със сили и здраве

H.:
Това не е уточнено в статията - кога да се гледа Слънцето. Аз също знам, че е полезно непосредствено преди изгрев и непосредствено преди пълен залез. През другото време е абсурдно - ретината изгаря за секунди, без дори да усетим, защото тя няма рецептори за болка. Предлагам никой да не пробва, докато не разберем точният метод ;)

Gil-Galadh:
Забелязал съм,че всъщност можеш да се зареждаш по този начин и от морето и от небето...Иначе е крайно интересна статия,особено като се има предвид че ям максимум по веднъж на ден,а лятото дори още по-малко :)

Geo:
Horus: моля, цитирай "Източник: Fenomenibg.com" и прилагай линк към www.fenomenibg.com, когато цитираш статии от моя сайт. Мерси!

Колкото до слънчевото хранене - който твърди, че от слънцето не можеш да се сдобиеш с всичко, което ти е необходимо, значи не е наясно, че единственият източник на енергия на Земята е Слънцето. Това, че за момента повечето от нас не знаят как да абсорбират тази енергия директно от слънцето, показва само на колко ниско ниво сме във Вселенското развитие. За нас са създадени растения, животни, минерали, микроби и пр., само и само преминавайки през тези организми светлинната енергия да стане поносима за нашите организми. Смятам обаче, че е дошъл момента, когато все по-голям брой хора ще могат при определени условия да абсорбират необходимата им за нормален живот енергия директно от слънцето, без посредничеството на други организми.

H.:
Geo', напълно си прав, отчитам си грешката, съжалявам много!!! Обикновено винаги слагам източника, сега съм пропуснал без да искам. Няма да се повтори, редактирам го веднага ;)
Поздрави за добрият сайт ;)

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 
Премини на пълна версия