Автор Тема: Майкъл Джексън издъхна  (Прочетена 34609 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен insomnia1304

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 314
Re:Майкъл Джексън издъхна
« Отговор #75 -: Юли 16, 2009, 22:07:06 pm »
actualno.com     16.07.2009
 
Делото за смъртта на Майкъл Джексън е преквалифицирано в убийство :P

Американските следствени органи имат основания да смятат, че поп-легендата Майкъл Джексън е бил убит, съобщава Ройтерс, позовавайки се на главния прокурор на Калифорния Джери Браун. По неговите думи в хода на разследването са били намерени важни улики.

Той каза, че от самото начало смъртта на певеца е била подозрителна. "Никога не трябва да се изключва извършване на престъпление, когато се открива мъртво тяло, буквално натъпкано с различни химични вещества", подчерта прокурорът.

Той поясни, че в хода на разследването се разпитват лекари, но не уточни, кого именно подозира полицията.

Американските средства за масова информация смятат, че убийството е могло да бъде извършено от личния лекар на певеца Конрад Мюрей. Именно той е могъл да даде силнодействащия препарат "Пропофол" в качеството му на успокоително.
 

 

Неактивен insomnia1304

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 314
Re:Майкъл Джексън издъхна
« Отговор #76 -: Юли 17, 2009, 08:07:30 am »
                        Майкъл Джексън бил убит

     Американските следствени органи имат основания да смятат, че поп легендата Майкъл Джексън е бил убит, съобщава Ройтерс. По думите на главния прокурор на Калифорния Джери Браун в хода на разследването са били намерени важни улики, които навеждат на мисълта за насилствена смърт.
От самото начало смъртта на певеца е била подозрителна. Никога не трябва да се изключва извършване на престъпление, когато се открива мъртво тяло, буквално натъпкано с различни химични вещества, уточни прокурорът на Калифорния Джери Браун.

     Той добави че в хода на разследването се разпитват лекари, но не уточни, кого именно подозира полицията.

     Според различни версии  публикувани в американските медии убийството е могло да бъде извършено от личния лекар на певеца Конрад Мюрей.
 
     Именно той е могъл да даде силнодействащия препарат „Пропофол” за успокоително на Джако. Този препарат се използва само в болници, защото при неправилно дозиране може да предизвика спиране на сърцето.
/ БЛИЦ /

Неактивен Una

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 229
Tribute to Michael Jackson Thank you for your messages
« Отговор #77 -: Юли 27, 2009, 17:22:27 pm »
Tribute to Michael Jackson Thank you for your messages, part 1:


Tribute to Michael Jackson Thank you for your messages, part 2:

-------------------------
Майкъл Джексън
Джордж Карлин
Бил Хикс...
И тримата са умряли от сърдечен удар...




Неактивен Sasho

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 90
Re:Майкъл Джексън издъхна
« Отговор #78 -: Юли 27, 2009, 18:04:57 pm »
Всички толкова мразеха Джако, а сега е медииен любимец.
R.I.P.

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Re:Майкъл Джексън издъхна
« Отговор #79 -: Август 01, 2009, 16:26:21 pm »
Омер Бати син на Джако?
http://www.bliasak.bg/news/p3_2925_0.html

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:Майкъл Джексън издъхна
« Отговор #80 -: Август 06, 2009, 00:20:23 am »
Омер Бати син на Джако?
http://www.bliasak.bg/news/p3_2925_0.html


Абе прилича, ама Джако тук е след толкова пластични операции.Пък и гените не се променят от пластичната операция ;) ;) ;) ;)

Неактивен Raad

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 15
  • Звезден Скитник
Re:Майкъл Джексън издъхна
« Отговор #81 -: Август 09, 2009, 03:32:30 am »
Мир на прахът Му и Слава на душата Му.
Амин
Аз скитник съм сред звездите И всяка една мой дом е. Аз съм слънцет, което те буди. Аз съм тревата п

Неактивен Aquarius

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 29
Re:Майкъл Джексън издъхна
« Отговор #82 -: Септември 10, 2009, 04:25:39 am »
MJ says in interview that it has been a conspiracy against his music and him in the USA !


Неактивен oknele

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Re:Майкъл Джексън издъхна
« Отговор #83 -: Декември 07, 2009, 19:00:24 pm »
 http://vbox7.com/play:421f9d98

            Майкъл

         1958 - завинаги

http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен deznam

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 286
Re:Майкъл Джексън издъхна
« Отговор #84 -: Декември 10, 2009, 19:34:10 pm »
R.i.P ама се сетих за една песен която просто не ми излиза от ума http://www.youtube.com/user/jonlajoie?blend=1&ob=4#p/u/4/tVACUjHn6yU :flag_of_truce:
Ако не искаш да бъдеш наковалня, трябва да бъдеш чук.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Майкъл Джексън издъхна
« Отговор #85 -: Декември 10, 2009, 20:32:26 pm »
Омер Бати син на Джако?
http://www.bliasak.bg/news/p3_2925_0.html


Абе прилича, ама Джако тук е след толкова пластични операции.Пък и гените не се променят от пластичната операция ;) ;) ;) ;)
Ами,прилича..Фрапантен грим.Това е което се набива на пръв поглед.Едни еднакво гримирани очи и вежди.

Неактивен b.boy

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 85
  • Музиката е нещото което ме прави щастлив!
    • The Mystery
Re:Майкъл Джексън издъхна
« Отговор #86 -: Януари 31, 2010, 14:14:47 pm »
2 Легедни са ми в главата.Единия умрял(убит) прекалено рано а другия също починал не на време. 2Pac & MJ са най-големите изпълнители които винаги ше се помнят!!!

ПС  :writer:... Вярвате ли на онова клипче заснето от CNN в което уж се вижда духа на Майкъл ?

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:Майкъл Джексън издъхна
« Отговор #87 -: Февруари 01, 2010, 01:43:04 am »
Специални ефекти.
Нали духовете са невидими.Виждат се от определени хора-контактьори.

Неактивен b.boy

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 85
  • Музиката е нещото което ме прави щастлив!
    • The Mystery
Re:Майкъл Джексън издъхна
« Отговор #88 -: Февруари 01, 2010, 20:53:38 pm »
Ами...до колкото знам е възможно да се заснемат :) с апарат,или други специялни уреди.Но в момента на снимане ние не ги виждаме...но после ОП  :unknown: излизат на снимките застанали до нас.... :) СъглАсен съм че фотошопа прави чудеса,но мисля че има и истински фотографии.Жалко че вече от фалшивото не разпознаваме истинското  :writer:

Неактивен JerryNP

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 32
Re:Майкъл Джексън издъхна
« Отговор #89 -: Септември 15, 2010, 11:33:19 am »
Michael Jackson - Man In The Mirror live Bucharest 1992

Всичките му песни са приятни, изпълнени с любов и позитивизъм. Можеби единствения изпълнител за който с чиста съвест мога да кажа, че лоша песен не е правил. Джексън беше човек, който виждаше и знаеше, беше истински, както и музиката му. За разлика от 99% от другите изпълнители. Не е краля на попа, той е краля на музиката! Като си представя, че го изгубихме ме обвзема чувство на паника.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27