Автор Тема: Майкъл Джексън издъхна  (Прочетена 34603 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен lokmar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 239
Re:Майкъл Джексън издъхна
« Отговор #45 -: Юли 07, 2009, 17:40:55 pm »
Колко му е да е компютърна анимация.  :-\

Неактивен Vanesa_

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 110
Re:Майкъл Джексън издъхна
« Отговор #46 -: Юли 07, 2009, 17:46:25 pm »
Две от най-любимите песни на Майкъл:

SMILE
http://www.plunder.com/Michael-Jackson-15-Smile-mp3-download-fcef2e4a2f.htm


CHILDHOOD
http://www.plunder.com/Michael-Jackson-09-Childhood-mp3-download-d8ccec160b.htm



:)
SPEECHLESS
http://www.plunder.com/Michael-Jackson-08-Speechless-mp3-download-70f5a30ef3.htm

П.П.Има си опция под връзката за сваляне, с която може да се слуша онлайн.
Св. Августин благодари на Бога, че не му е вменил отговорността за неговите сънища. Несъзнаваното е

Неактивен remalyks

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 199
  • in/at/on 11
    • 11
Re:Майкъл Джексън издъхна
« Отговор #47 -: Юли 07, 2009, 17:56:53 pm »
http://edition.cnn.com/live/ *** НА ЖИВО  ****
11

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Re:Майкъл Джексън издъхна
« Отговор #48 -: Юли 07, 2009, 19:21:21 pm »
Светът се прощава с Майкъл Джексън
07.07.2009 / 19:12

Българските фенове също отдават почит на своя идол


Днес светът се прощава с краля на попа Майкъл Джексън. Фенове от цял свят се струпват пред "Стейпълс сентър" в Лос Анжелис, където ще започне поклонението пред паметта на поп иконата. Милиарди хора ще гледат церемонията по телевизията или в интернет. Българските фенове също отдават почит на своя идол.

В 18 часа българско време започна първата церемония по погребението на Майкъл Джексън, която беше в тесен, семеен кръг. По решение на семейството няколко хиляди фенове получиха възможност, организирано, да отдадат почит на певеца- това ще стане на специално масово поклонение в Лос Анжелис.

http://www.btv.bg/news/new_details.pcgi?cont_id=134730

Неактивен lokmar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 239
Re:Майкъл Джексън издъхна
« Отговор #49 -: Юли 07, 2009, 19:38:23 pm »
"Милиарди хора ще гледат церемонията по телевизията или в интернет" все едно целият свят ще седне да гледа и който е писал това нещо му хлопа дъската.

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Re:Майкъл Джексън издъхна
« Отговор #50 -: Юли 07, 2009, 20:00:26 pm »
"Милиарди хора ще гледат церемонията по телевизията или в интернет" все едно целият свят ще седне да гледа и който е писал това нещо му хлопа дъската.
3 милиарда :)   Това е глобализма - мечтата на масоните ;)

Неактивен Vanesa_

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 110
Re:Майкъл Джексън издъхна
« Отговор #51 -: Юли 07, 2009, 21:58:00 pm »
Брук Шийлдс беше толкова сладка :) За нея Майкъл ще си остане Малкият Принц...


"...Малкият принц заспиваше, аз го взех на ръце и отново тръгнах. Бях развълнуван. Струваше ми се, че нося крехко съкровище. Струваше ми се дори, че на Земята няма нищо по-крехко. Гледах на лунната светлина бледото чело, затворените очи, кичурите коса, развети от вятъра, и си казвах: "Това, което виждам, е само обвивка. Най-важното е невидимо..."
И тъй като той се усмихна леко с притворени устни, си казах още: "В този спящ малък принц най-силно ме вълнува неговата вярност към едно цвете, образът на розата, която сияе в него като пламък на лампа дори когато той спи..." И ми се стори още по-крехък. Трябва много да пазим лампите: един полъх на вятъра може да ги изгаси..."



**********************



"Вече малко съм се утешил. Всъщност... не съвсем. Но знам, че той се е върнал на своята планета, защото на разсъмване не намерих тялото му. То не беше толкова тежко... И нощем обичам да слушам звездите. Като петстотин милиона звънчета...
Но ето че става нещо непредвидено. На намордника, който нарисувах на малкия принц, съм забравил да добавя кожено ремъче! Той няма как да го сложи на овцата. И се питам: "Какво ли е станало на неговата планета? Може овцата да е изяла цветето..."
След малко си казвам: "Сигурно не! Малкият принц всяка нощ покрива своето цвете със стъкления похлупак и не изпуска от око своята овца..." Тогава съм щастлив. И всички звезди тихо се смеят.
После си казвам: "Понякога човек е разсеян и това стига! Някоя вечер е забравил стъкления похлупак или пък през нощта овцата е излязла безшумно..." Тогава всички звънчета се превръщат в сълзи!...

Това е голяма загадка. За вас, които обичате малкия принц, а и за мен нищо във вселената не е вече същото, ако някъде, неизвестно къде, една овца, която не познаваме, изяде или не изяде една роза...
Погледнете небето. Запитайте се: "Дали овцата е изяла цветето или не?" И ще видите как всичко се променя...

И никой възрастен никога няма да разбере колко важно е това!"





Св. Августин благодари на Бога, че не му е вменил отговорността за неговите сънища. Несъзнаваното е

Неактивен eli

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 167
Re:Майкъл Джексън издъхна
« Отговор #52 -: Юли 07, 2009, 23:00:42 pm »
Много хубаво го изпратиха, дано света помни посланията му още дълго време

Heal the world
We are the world

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Re:Майкъл Джексън издъхна
« Отговор #53 -: Юли 07, 2009, 23:10:30 pm »
Дъщеря му не си прилича много с него :-\ :)  

We are the world
Разкошна песен
« Последна редакция: Юли 07, 2009, 23:11:12 pm от Peacekeeper »

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re:Майкъл Джексън издъхна
« Отговор #54 -: Юли 08, 2009, 00:46:11 am »
Първият изпълнител за който съм си направил труда да му запомня името и да слушам негови песни. Като малък към средата на 90 - те го гледах по телевизията и се мъчех да правя лунната стъпка. И много се ядосвах, защото все не можех като него. (сега се справям по - добре :) ) Спечели ме с Earth Song просто бях шашардисан когато я видях за пръв път, уникален. Съжалявам, че когато назряха скандалите около него на моменти мисле, че може и да е виновен.

Невероятен талант, развил се в пълният си мащаб. Ако се замислите докато слушате песните на Майкъл, той просто е едно пораснало дете, което не може да бъде разбрано от никой. Като малък родителите му са го тормозили и той станал много затворен, като порасна хората и медиите го тормозеха. Никой не го разбираше (и аз не можех да го разбера), всички искаха Майкъл ама онзи "звездният" Майкъл от клиповете и шоутата. А вътре в себе си той остава просто едно пораснало и неразбрано дете.

И все пак има някаква утеха. Казват, че в "неактивните" си години, той посветил много песни на своите деца. Носят се слухове, че ще ги издават. Дано не стане като с Ту Пак.

I'm starting with the man in the mirror... That is why I am starting with me!
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Re:Майкъл Джексън издъхна
« Отговор #55 -: Юли 08, 2009, 01:43:46 am »
Церемонията приключи с реч на малката Парис Джексън:
http://www.mahalo.com/paris-jackson

Неактивен Vanesa_

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 110
Re:Майкъл Джексън издъхна
« Отговор #56 -: Юли 08, 2009, 02:01:01 am »
Церемонията приключи с реч на малката Парис Джексън:
http://www.mahalo.com/paris-jackson



За тези, които не са имали възможност да гледат церемонията - качена е на този канал:

http://www.youtube.com/user/yungkelvision
Св. Августин благодари на Бога, че не му е вменил отговорността за неговите сънища. Несъзнаваното е

Неактивен eli

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 167
Re:Майкъл Джексън издъхна
« Отговор #57 -: Юли 08, 2009, 02:03:36 am »
Церемонията приключи с реч на малката Парис Джексън:
http://www.mahalo.com/paris-jackson

Mного ми стана тъжно, че това дете трябваше да се изправи през целия свят и да каже тези думи... Не е лесно

Неактивен търпелив

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 133
Re:Майкъл Джексън издъхна
« Отговор #58 -: Юли 08, 2009, 11:38:57 am »
Бог да го прости.Велик изпълнител и шоумен.
Ненадминат.

Неактивен Dorian

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 69
Re:Майкъл Джексън издъхна
« Отговор #59 -: Юли 08, 2009, 17:20:49 pm »
Жалко...
Жалко за хилядите празни думи,които изричате повечето от вас,без дори да се замислите каква сила имат те.
Жалко ,за това,че не осъзнавате значимостта на определени личности...
Жалко ,за това,че посланията им,носещи доброта,не са успели да докоснат душите ви..
За щастие има и такива,които са успели да се вслушат...
Е така е при всички артисти,певци или хора на изкуството.Става добър този,който покаже без свян на света това,което е вътрев него.
Майкъл Джексън бе уникален!Не идеален!Има разлика.Всеки има в себе си и добро и лошо!Но той се стремеше да залее света с добрина и любов.И не на онази първична нотка-секса...въпреки,че минаваше и за секс символ.
Опитваше се да ни накара да обърнем взор на вътре в себе си..питаше ни щестливи ли сме когато виждаме разрухата и гибелта...страданията и нещастието...караше хората да се замислят.
Вие замислихте ли се????
...и за какво????
...за завещанието му
...за това колко дълг е оставил
...за това кой ще има облаги след смъртта му......
...ако е само за това....Жалко!
...
...хубавото в цялата история е,че милиони са онези,които ще се опитват всеки ден по малко да направят света едно по-добро място за живеене..
...и ще казват на идващите след тях да ги последват...
...вие какво ще кажете на тези след вас?!?!?
Помислете!
А колкото до Майкъл Джексън.....
..мир на праха му!
Когато правдата се превърне в безправие,съпротивата е задължителна!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27