Автор Тема: Честотни генератори в градовете за мозъчен контрол  (Прочетена 63718 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Scorpion

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 160
Щом си дори само българин, си им привлекъл вниманието още като си се родил и Германия е последното място, където ще те забравят.
Това че не ги чувствуваш и виждаш все още, не означава, че не съществуват и не ти влияят.
А има много хора, които го знаят, но не искат да си го признаят. Самозаблудата им е част от съпротивата и инстинкта за самосъхранение. Истината е само за баш куражлийте, останалите предпочитат да си живуркат в лъжовно илюзорна психотронна нега.
Блаженни са верующите !!! ;D Нооо, докога ли ? В тия времена, като гледам, няма да е за дълго вече. :-\
Danko http://enkade.blogspot.com/  Най-голямата властта е тази да властуваш над себе си, най-голямата

Неактивен rPaguHaP

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 177
На теб гледам, че ти стиска и много неща си направил/а - евала. Докато само се говори - почти нищо няма да се промени.
"Всеки от нас е една градина, а градинарят в нея е нашата воля" Уилям Шекспир

Неактивен Scorpion

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 160
Преди да промениш другите, първо да промениш себе си, иначе нищо не става.
Danko http://enkade.blogspot.com/  Най-голямата властта е тази да властуваш над себе си, най-голямата

Eon

  • Гост
Този микробус от години стои на едно и също място до хотел Шератон!

Не се е мърдал от мястото от което се предполага, че всички високопоставени политици и дипломати минават и е срамно такова нещо да се вижда на такова централно място. В радиус от 50 метра няма евтини коли, и това нещо стои някак неестествено от години на едно и също място...

Да ви прави впечатление?

Нямат пари да го изместят ли?

ПС - Не го махнаха дори и като Буш дойде. А след това се разбра, че той беше отседнал там като е дошъл.
« Последна редакция: Юни 17, 2007, 15:22:20 pm от Eon »

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Еон-е - истински удар човече!!! Поздравления!!!

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
сега остана и да се докаже че е генератор...
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Eon

  • Гост
Най-малкото може да има подслушвателна техника.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Мога да го докажа! Само да дойда в София!

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Мога да го докажа! Само да дойда в София!

Облягаш се на колата  и чакаш да дойдат да те приберат

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Е кат си бил там зако не я разби таз таратайка да видиш ?!  :o
Аз съм намерил една спирка в моя град ...
Има заключена бутка и постоянно се чува едно жужене от нея ...
Мисля да направя акция аз  8)

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Смърф, без да оставяш следи, правиш снимки, наблюдаваш от разстояние ако се навъртат хора кои са и евентуално предприемаш повече действия. Но задължително снимки на това което си открил.

П.П. Еон ако можеш някоя вечер да снимаш през задните стъкла на микробуса, може и кабината да заснемеш вътре, но с едно фенерче и да не си сам ако нещо стане, де.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен veselqk-U

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 255
От няколко месеца, първо само в неделя, а напоследък се случва в произволни дни, но в неделя обикновено е най-силно, се чува един непрекъснат нискочестотен бучащ звук подобен на брум, но не на 100 Хц, от когото направо откачам. Всякакви асоциации с битова техника отпада, защото днес около 40 мин нямаше ток, а бученето си беше налице. Чува се еднакво гадно във всички стаи на апартамента както и навън в коридора. Интересното е, че слизайки надолу по етажите на блока не се чува. От това отпада и варианта с предаване на звука по земята и панела, в мазето не го чувам. Незнам какво е, но явно не всеки го чува иначе комшиите да са споменали, просто няма спане при подобен "музикален" съпровод, все едно съм пуснал тест сигнал  20-50Hz на 100W+ колони.

Едно-към едно  с това което аз чувам на мястото където аз живея,чувам го от три-четири години,и се  проявява  зимата в късните часове,но никога през деня.Звука е много подобен на идващ от далече влак(живея близо до железопътна линия и познавам звука),само че този е отмерен(доколкото преценям на ухо около 0,3 херца,самата продължителност на звука не всеки такт е около секунда),а този на влака е постоянно бучене.Въпреки че е всеобхватен като фон и е трудно да се определи посоката му съм останал с впечатление,че идва някъде от Родопите.Питал съм хора жевеещи в други квартали,но горе-долу на една мислена линия с мястото където аз живея и с изглед към Родопите,но не са го чували.Интересното е че се чува когато съм легнал и когато стана от леглото изчезва или интензивността му става едвам осезаема,но понякога го чувам и на терасата.Аз си го наричам "пулса на Земята",но незнам от какво е.Първоначално мислех че от климатиците на съседите,но бих го чувал по-всяко време,така че това отпадна.Тази зима ще взема да разпитам съседите може и да се окаже тривиално.
Басовият звук предизвикан от влака ме кара да мисля че трябва да има подземна кухина.
« Последна редакция: Юли 11, 2007, 02:54:12 am от veselqk-U »

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Веселяк....най-ниският звук,който можеш да възприемеш е 15-16 херца....
А архитектурата на сградите е такава,че  е напълно възможно възникването на повтаряеми спонтанни звуци(ееей как го измислих тва понятие)
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Цитат
А архитектурата на сградите е такава,че...
ако комшийката от 8-мия етаж пусне пералнята - при мен се чуват точно такива звуци и не навсякъде в апартамента.  ;)
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Oberon

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 092
Ся, не се обиждайте ама това с буса е голям смях :) Ще сложи някой такъв генератор в тоя отстрелян бус, като рискува някой скинар или метъл да се напие и да изпотроши буса...Много забавно :) Значи няма да го покрият някъде, да речем на покрива на Шератон, а ще го слагат в тоя бус...
Чакам доказателството от Хоръс :)))
In the Kingdom of the Blind, the One-eyed are Kings !!!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27