Автор Тема: Януари - 2010: Михаил Столбов – Как си отгледах нови зъби  (Прочетена 60310 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
sidewinder,

Сигурно няма да почувстваш дълговременен дискомфорт, защото зъбите, при дъвкане, извършват микродвижения и с тях променят положението си в устната кухина и се самонагласят през цялата онтогенеза. Това става и с постепенното изтриване на постоянните зъби с течение на възрастта. Естествено е зъбите ти да се събират на мястото където е изваден стар зъб. Затова приоритетно започни с предсати и медитиране върху празното място, за да ти поникне нов, а онзи, деветият, сед поникването на нов зъб на празното място ще ти го извадят, хе-хе-хе...

Разкажи подробности. Колко месеца след прилагането на техниката си забелязал поникването на новия зъб? Какво точно си правил, за да се появи нов зъб? Как е протичала медитацията ти с течение на времето /имам впредвид, че всеки ден трябва представата да се усъвършенства с увеличаване на клетките с по една повече, до достигането на девет клетки; след което процесът си продължава сам даже и без задължителната медитация/.

Да кажа честно, извадил си късмет, че зъбът ти не е поникнал навътре в челюстта под лигавицата! Щеше да береш доста болки и ядове. Поникнали мъдреци навътре в челюстта ги махат само с операции. Иначе боли яко.

Месеци е твърде много време. Според техниката на Аркадий Петров, която е усъвършенстван метод за концентрация и медитация, нов зъб трябва да се появи поне няколко седмици след началото на имплантирането на стволовата клетка НА ТОЧНО ОПРЕДЕЛЕНОТО МЯСТО, СПОРЕД ЖЕЛАНИЕТО ТИ, ЗА ИЗРАСТВАНЕ НА НОВИЯ ЗЪБ. И като начало, винаги се започва с нов зъб ЗАДЪЛЖИТЕЛНО НА ГОРНАТА ЧЕЛЮСТ! След израстването на първия зъб, може да се прорастне такъв и на долната челюст. Зъбът продължава да си расте, заедно с всичките му прилежащи тъкани и след приключване на медитацията, която продължава САМО девет дни.

« Последна редакция: Август 10, 2010, 23:47:40 pm от SMSI-H »

Неактивен emilkos

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 276
  • Леле, к'во станА
Писал съм го и преди в други теми (а може и в тази), че в периода на суровоядство (което е застъпено също в тази книга) долните ми резци (доста изпилени от перманентното нощно скърцане със зъби, както и множеството пукнатини по тях) започнаха да се оправят. Процедурите описани в книгата с прополиса и блатния аир не съм ги правил! Всичко което съм правил през този период е да консумирам сурова храна и да пия минерална вода с високо Ph и ниско съдържание на F. През този период спрях цигарите, кафето, газираните напитки, сладкото, солта (ползвах морска нейодирана - смляна в кафемелачка), брашното, подправките, пастата за зъби, парфюмите и дезодорантите (изключително вредни за правилното дишане на кожата). Пиех от време на време сребърна вода.

Действията ми бяха провокирани от това, че на всяко хранене имах сериозни проблеми със стомаха, а не за да изградя разрушените ми зъби или пък да ми поникнат нови.

Резултата беше следния: Проблемите със стомаха спряха. Бонус към това бяха следните ми наблюдения - от горе на долу - забелязах, че съм започнал да оплешивявам (появиха ми се нови косъмчета на главата), няколкото бели косъма които имах (някои смятайки го за нещо нормално на 30) се оцветиха, пърхота изчезна (кожата на главата ми стана здрава и еластична), лицето ми се изчисти от различни пъпки и тем подобни, синузита който имам от малък се изпари (през зимата беше неразделна част от състоянието ми), като за първи път през тази зима не настинах нито веднъж, а все пак върлуваше така "смъртоносния" свински грип, като всички около мен караха някаква форма на настинка или грип през този период, изчистиха се слузестата слюнка и сополите, изчезнаха налепите по езика и зъбите, зъбния камък изчезна, венците около долните ми резци имаха лека форма на пародонтоза която изчезна, а и цялосното състояние на венците се подобри, зъбите ми се заздравиха в основата си, пукнатините по резците ми започнаха да се скриват, в горната задна част на резците ми започна да се образува зъбна тъкан която можех да усетя с езика си както и да я видя на огледалото, специфичната за всеки миризма на тялото изчезна, ноктите ми се заздравиха и придобиха "гланциран" вид, тежеста в кръста изчезна, пробождания в бъбреците и черния дроб появяващи се понякога не се наблюдаваха вече, нормализира ми се теглото като цяло, съкрати се значително времето на спане, спря хъркането и скърцането със зъби (неща които приятелката ми стриктно наблюдаваше нощем когата се събуди), сутрин се събуждах сам без часовник наспал се и отпочинал, болките в колената при продъжително ходене пеш изчезнаха, болките във врата също и любимото ми - повиши се либидото  ;D.
Може и да пропускам в момента нещо, но мисля, че и това е достатъчно  :drinks:

Според мен израстването на нови зъби е нещо нормално като подменянето на всяка клетка в нашия организъм.
Проблема се корени в това, че за да се получава регенерация на каквато и да е част от тялото е необходимо да се спазват по специфични правила на хранене, пиене, дишане и движение.
Зъбите не са нещо по различно от черен дроб или бъбрек или сърце - просто всеки вид клетки си има специфика както във времето за подновяване, така и в материала който им е необходим.
За това смятам, че не е нужно да се обръща "специално" внимание на регенерацията на зъбите, а по-скоро на цялостната регенерация на тялото, както във физически, така и в енергиен план, а регенерацията на зъбите ще си стане нещо нормално, както е със всеки орган в нашето тяло.

И нещо доста важно, ако сте убедени, че извънземните съществуват, то вероятността да ви поникнат нови зъби е много голяма.  ;D
Може би ще се зачудите каква ли е връзката между извънземните и зъбите.  :P

Щом "знаеш", че съществуването на извънземни е факт дори без да си ги виждал, значи приемаш, че всичко е възможно под слънцата, а какво остава за "някаква" си регенерация на зъбите.  ;)
Без да си убеден, че е възможно, най-много да ти поникнат косми на краката.  ;D
Както имаше една фраза - ако са те учили да ползваш ръката си до лакътя, няма от къде да знаеш, че можеш да я ползваш и до рамото.

Според мен това е най-важното условие за да се случи каквато и да е регенерация, трябва да си убеден, че може, а Как, ще дойде почти от самосебе си, с известна доза търсене и напасване на инфото към спецификата на конкретното тяло и съзнание.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Напълно съгласен с emilkos! Даже бих добавил, че ако човек можеше с раждането си да спазва горните съвети, изобщо няма да се стига до регенерация на зъбите. Новото поколение трябва да изхвърли в кошчето диструктивните съвети на родителите си по отношение на храненето, стила на живот и т.н. Но това не се случва, защото има голяма приемственост на потомството от родителите и кръга се затваря.

Неактивен cyber

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 116
emilkos, за какво съзнание става дума?
Някакви утвърждения или визуализация използва ли се :) :)

Неактивен radon

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 171
Зъбите ХАПЯТ! Когато се откажеш да "ХАПЕШ", те (зъбите)започват да имат големи проблеми и от тази гледна точка, максимата, че " Прекален светец и Богу не е драг" е напълно логична.
Хорус, какво е положението с болести, като псориазиса? А проблемите с черния дроб? А диабетът?

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Зъбите ХАПЯТ! Когато се откажеш да "ХАПЕШ", те (зъбите)започват да имат големи проблеми и от тази гледна точка, максимата, че " Прекален светец и Богу не е драг" е напълно логична.
Хорус, какво е положението с болести, като псориазиса? А проблемите с черния дроб? А диабетът?

Това са наистина опасни болести : диабетът хваща все по-млади пациенти, даже и деца и прави хората зависими от лекарства и болници.Общото му с псориазиса, е че част от причините са и на нервна почва-силен стрес.Виждал съм ученици в основно училище с псориазис-петна по главата.За съжаление са.Не е заразен.Лекарите казват, че и при псориазиса, долната възрастовата граница е вече при децата.Някои казват, че една от причините е и радиациято от Чернобил.Но за разлика от диабета (който е по-опасен) за псориазиса все още не се знае със сигурност, какво го причинява.Дали няма връзка с ГМО.Темата е обвита е в тайнственост и неизвестност.Хубаво ще е някой, който има информация да прасне една нова тема по въпроса.
« Последна редакция: Август 22, 2010, 23:33:17 pm от marhs »

Неактивен cyber

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 116
Re:Януари - 2010: Михаил Столбов – Как си отгледах нови зъби
« Отговор #66 -: Септември 11, 2010, 20:48:49 pm »
Четете това направо.
 :) :)
http://www.club.bg/news/index/nid/304551
Френски учени установиха, че пептидът меланоцит-стимулиращ хормон в мек гел или тънък гъвкав филм регенерира клетките в зъба за около месец. :)

Неактивен bogoizbrania

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 931
  • Homo Supermenos!
    • Олтар на непознатия Бог
Re:Януари - 2010: Михаил Столбов – Как си отгледах нови зъби
« Отговор #67 -: Септември 11, 2010, 21:32:17 pm »
Може да се ползвамного по проста, но много трудна за изпълнение процедува. Намират се качественни млечни продукти и вино. Тоест тези правени според традиционните методи без химия. Резултата ще е много по добър дори. Лошото на този съвет е, че каественно мляко и продукти като сирене, масло и сметана е или невъзможно да се намерят или са недостижимо скъпи. А за виното ако не си го направи човек сам няма шанс да намери нехимизирано.
Soli Deo Gloria!

Неактивен cyber

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 116
Re:Януари - 2010: Михаил Столбов – Как си отгледах нови зъби
« Отговор #68 -: Септември 11, 2010, 23:09:10 pm »
Каква връзка има тук млякото и виното.
 :)

Препаратът съдържа меланоцит-стимулиращ хормон (МСХ). Той се произвежда в хипофизната жлеза. Известно е този хормон участва в различни биологични процеси, но скорошни проучвания са установили, че играе роля и в регенерирането на костите. А сега и за зъбите :D :) :)

http://magicfm.bg/n/view/3952
« Последна редакция: Септември 11, 2010, 23:11:23 pm от xeks123 »

Неактивен woda

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 40
Re:Януари - 2010: Михаил Столбов – Как си отгледах нови зъби
« Отговор #69 -: Септември 12, 2010, 00:02:20 am »
преди време ходих на зъболекар и споделих с него за тези случаи на изникване на нови зъби.
За мое учудване той беше запознат и въобще не се изненада. Оказа се ,че има кабинет в едно село и там много от възрасните хора имали такива придобивки.
Явно това не е някакъв феномен, а често срещано явление.
Странно е за разните какви ли не каламбури които уж трябва да се направят за да ти изникне зъб.
А тези хора не правят нищо за това, нито някакви медитации, нито качествена паста или прополис и каквото там трябва още. Ядат си боклуци от селския магазин и си гледат Ферхондето по ТВ-то. Даже и българския не са много в час- имат доста изразен диалект. Ако питаш някоя баба на 80 г. какво е подлог и какво сказуемо, едва ли ще получиш задоволителен отговор.
Но зъбки им растът.
Значи има други фактори.
Четох преди време една статийка как ДНК прилича много на компютърен код. Части от генома били затворени, което ги правело неизпълними. При различните хора имало различни отворени части ,които определяли разните заложби у човека.
Но имало и много полу-отворен код. Тези полу-отворени части се активирали при определени условия.
Например както при голям стрес(катастрофа) при някои се активират екстрасензорни възприятия.
Друг пример е за ренгеново облъчване което активира рак. Има други за които се сещам ,но вероятно ме разбрахте.
Та вероятно споменатите по-горе техники(медитация, хранене и т.нт) спомагат за отключването на тези процеси. Но сигурно си има и съвсем елементарни ключове за които засега можем само да гадаем.
Както писах тези хора не правят нищо от споменатите техники, но вероятно правят нещо което отключва никненето на зъби. И то няма да е никак необикновенно.
Преди време четох статия за един японец, които пак на преклонна възраст му се обновяват всички зъби. Според него тайната била в това че цял живот ядял много чесън.
На село доста чесън се яде- може и това да е някакъв ключ?!
Светът е голям и спасение дебне отвсякъде!

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re:Януари - 2010: Михаил Столбов – Как си отгледах нови зъби
« Отговор #70 -: Септември 12, 2010, 00:14:18 am »
Цитат
Странно е за разните какви ли не каламбури които уж трябва да се направят за да ти изникне зъб.
А тези хора не правят нищо за това, нито някакви медитации, нито качествена паста или прополис и каквото там трябва още. Ядат си боклуци от селския магазин и си гледат Ферхондето по ТВ-то. Даже и българския не са много в час- имат доста изразен диалект. Ако питаш някоя баба на 80 г. какво е подлог и какво сказуемо, едва ли ще получиш задоволителен отговор.
Извинявам се за офтопика.
woda от София ли си? Почти съм сигурен, ако не си от там, значи "заразата" е плъзнала вече...

Неактивен cyber

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 116
Re:Януари - 2010: Михаил Столбов – Как си отгледах нови зъби
« Отговор #71 -: Септември 12, 2010, 09:49:26 am »
Кое село е това. :writer:

Неактивен woda

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 40
Re:Януари - 2010: Михаил Столбов – Как си отгледах нови зъби
« Отговор #72 -: Септември 12, 2010, 14:42:38 pm »
Цалапица, Пловдивско
Светът е голям и спасение дебне отвсякъде!

Неактивен cyber

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 116
Re:Януари - 2010: Михаил Столбов – Как си отгледах нови зъби
« Отговор #73 -: Септември 12, 2010, 16:11:28 pm »
С визуализация може ли да се получи подобна придобивка. :) :)

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re:Януари - 2010: Михаил Столбов – Как си отгледах нови зъби
« Отговор #74 -: Септември 12, 2010, 16:26:32 pm »
В програмата на ДНК е заложено на тази възраст (преклонната) нормално да изникват зъби. Но ако се замислим защо са му нови зъби на 90 години. Ами много просто - естествената продължителност на живота на днешния човек изкуствено е занижена, поради ред причини доста под нормалната. Аз лично вярвам, че ако човек изпълни необходимите условия за поникване на зъб, то неминуемо ще се случи. Но като се замислим, какъв е живота на болшинството хора днес? Низ от вредности. Обслужват нечии чужди интереси, нямат творческа енергия, дистрес, лоша храна и т.н. Програмата за реновиране на зъбите в ДНК се активизира на по-късен етап, но уви болшинството хора не го доживяват. Въпросът е да се извика тази програма на по-ранен етап.

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
1 Отговора
4513 Прегледи
Последна публикация Септември 25, 2008, 22:43:58 pm
от jediguardian
0 Отговора
13725 Прегледи
Последна публикация Януари 01, 2010, 23:57:47 pm
от H.
0 Отговора
3428 Прегледи
Последна публикация Февруари 16, 2010, 00:05:40 am
от dobrodeteli
0 Отговора
18382 Прегледи
Последна публикация Юни 03, 2010, 11:05:20 am
от Alien
3 Отговора
4030 Прегледи
Последна публикация Август 01, 2010, 21:27:06 pm
от Melody

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27