Автор Тема: Chemtrails & HAARP  (Прочетена 869600 пъти)

0 Потребители и 4 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #150 -: Юли 01, 2006, 02:23:49 am »
Цитат
http://www.rense.com/general72/alien.htm (Alien Lifeforms May Be Inside The Earth - важно, който има време да го преведе!)

Извънземни форми може би са във вътрешността на Земята

От Стив Фарар - 22/11/1998

Извънземни форми, толкова чужди, че учените просто не могат да ги разпознаят може би обитават вътрешността на Земята - смятат водещи учени.
Д-р Том Голд, професор по астрономия е Университета Корнел в Америка вярва, че организмите базирани на силикон абсолютно не-свързани с карбоновите форми на живот, с които човек е запознат досега може би живеят в недрата на Земята.
В скорошна книга се очаква той да подкани учените да вземат тази възможност сериозно. Голд, който е член на Кралското Общество, в миналото предсказа, че много бактериални форми живеят на мили дълбочина в кората на земята. Учените първоначално отрекоха идеята му, но сега много са съгласни с него.
"Доколкото никой не подозира,че съществува живот на базата на силикона, дотолкова няма да можем да го идентифицираме" - той каза миналата седмица (22/11/1998-  7 дни!).
Той вярва, че камъни които съдържат силиконови форми, може би вече с в някои лаборатории, но тяхното значение е пропуснато.
Всеки познат жив организъм - от бактерия до хората е базиран на карбоновата химия, който формира сложни молекули като ДНК, които са в центъра на нашето съществуване. Учените вярват, че ако се намери извънземен живот, шансовете са той да е базиран на карбон.
Силикона много прилича на карбона, предизвиквайки много учени и писатели да мечтаят за нова форма на живот. Огромни междузвездни плужеци се появяват във филма "Империята отвръща на удара". В една серия от "Звездната пътека" извънземно във формата на камък атакува екипажа на капитан Кърк и паразити-убийци се появиха в "Досиетата Х", когато учните изследваха вътрешността на вулкан.
Формите на Господ, ако съществуват, най-вероятни биха били микроорганизми, които могат да издържат на огромно налягане и температури и живеейки в малки пори на камъните във вътрешността на земната кора. Те биха могли да вземат енергия от разлагащите се газове и заобикалящите ги минерали.
Идеите на Господа, които се концентрират на друго обяснение за петрола и маслата, ще бъде публикувано в книгата "Дълбоката гореща биосфера" през Януари.
"Това е предположение, но може да се очаква, че там отдолу може да има много био-химични системи, които работят добре при високо температури и налягане." - казва той.
Другите са скептични. Д-р Харолд Клейн който водеше проекта "Приземяването на Викинга", които търсеха признаци на живот на Марс през 70-те, посочи, че тези силиконови форми са по-низши от карбоновите при производтството на сложни полимерни структури, критични за живота.
"Аз лично се съмнявам във идеята за живот, базиран на силикона.. Ако намерим форми във дълбочините на Земята, басирам се, че те са базирани на карбона." - каза той.
Независимо от всичко той призова за бъдещи мисии до Марс за да провери за не-карбонови форми на живот. "Просто за всеки случай!" - каза той.
"Възможно е силиконовите форми да се променят много под влияние на високите темпреатури и налягане във дълбочините на Земята и да станат по-пригодни за формиране на сложни молекули." - според Дейвид Нойвър - иследовател в новия астро-биологичен институт на НАСА. (Астрологичен!!! :-X) Той каза, че някои учени от американската космическа програма вярват в идеята за силиконов живот и специално когато се търсят други форми на живот.
"Ние сме напълно наивни да вярваме, че всичко трябва да е базирано на карбона. Аз мога да защитя доста добре предположения за силиконови и фосфорни форми на живот." - каза той.
Силикона, според д-р Дейвид Уилямс се използва от някой едноклетъчни организми да формират защитни черупки. Те се наричат диатоми, но основно са базирани на карбона. - Изследовател на диатоми в естествения музей - Лондон.
Незаивсимо от всичко странни организми бяха намерени дълбоко в Земната кора. Стив Джоунс, професор по генетика в Университетския колеж в Лондон каза: "Там отдолу съществува непозната вселена която вече произведе организми с толкова странен метаболизъм, че изглежда че хората и гъбите са идентични, така че Господ знае какво е намерят."
На дъното на океана, бяха намерени микроби - при дълбочини и темпреатури, при които живота се смяташе невъзможен.
"Без да знаем какво представляват силиконовите форми, не е възможно да предскажем как може учените да ги тестват." - казва д-р Хари Елдърфилд от Университета в Кеймбридж.
И все пак Стефан Джей Гаулд, президент на Американската асоциация по напредъка описва Господа като "Един от най-големите учени, които се борят срещу отживелиците, но учен който много често е прав!"


http://www.abovetopsecret.com/pages/ets_in_earth.html
« Последна редакция: Юли 01, 2006, 17:09:18 pm от Horus »

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #151 -: Юли 01, 2006, 17:09:41 pm »
Tina, както винаги номер 1 :P ;D

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #152 -: Юли 01, 2006, 20:56:22 pm »
Тая болест...Ужас...тръпки ме побиха чак!
 Чудно какво ли е всъщност.Може да е биологичен агент,еди нид за шпионаж от фъркащите на чинии.На биологично оръжие не ми прилича толкова,освен ако няма момент в който да се задейства
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен Martin

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 516
    • Music of the world
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #153 -: Юли 01, 2006, 21:09:54 pm »
Може да е биологичен агент,еди нид за шпионаж
Мда, на мен лично ми напомня за това, което използваха агентите в първата част на "The Matrix".  :-\

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #154 -: Юли 01, 2006, 21:24:46 pm »
Цитат
http://www.rense.com/general72/micr.htm (Morgellons Mystery - Micro-Bugs Or ETs? - също!)

Мистерията на Могелионите (Микро-организми или Извънземни?)

6-28-06

Съществува ли древна болест, която заразява сега жителите на планетата? Според няколко източници в интернета, включително някои които публикуват в rense.com това е вярно. И което е по-важно, е нещо което ни засяга от няколко века.
Така наречената Морголова болест, характерна с чувството, че нещо пълзи под кожата ви е диагностицирана в хиляди пациенти във Флорида, Тексас и Калифорния.
Видимите признаци са подутини по цялото тяло на жертвите, които рапортуват за химични фибри, бели влакна и малко черни точки като направени от пясък. Симптомите са постоянен сърбеж и чувство на пълзене под кожата, постоянна умора, замъглен мозък или разстроено внимание, биополарно разстройство или депресия, подуване на ставите или загуба на косата.
Опитите да оправят тези оплаквания бяха неуспешни.
Единствената връзка беше медицински документ, написан почти преди век - 1935-та, който говори за подобна болест от началото на 1600-та. Може би сегашното проучване ще открие причината и ще намери лечение.
Нацоналния съюз по Педиколосис в Бостон, Масачузетс които се опитват да увеличат разбирането на ефекта на въшките и да предпазят децата от паразити, откриха микроскопичен елемент, наречен колемболан в телата на много които стрдат от моргелонс. Независимо от всичко CDC не одобри бъдещи изследвания.   


« Последна редакция: Юли 01, 2006, 21:46:46 pm от Horus »

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #155 -: Юли 02, 2006, 22:29:49 pm »
Моргелоните: За успокоение  :D на българите които по една или друга причина са се установили временно в Щатите и в засегнатите райони - получих следното мнение на една българка и нейните наблюдения:

Такива петна има на почти всеки 5 -ти американец, да не кажа 3-ти.

Преди 2 години на Карибите забелязах за първи път колко много и странни петна имат по краката си гражданите на най-великата страна. Първото което си помислих - комари, щото сме в рейн фореста.

После един ден бях седнала до един чичко , който нервно се чешеше и си нареждаше под мустак нещо. Любезно му предложих лосиона за инсекциди, но той ми обясни, че си има, но няма нужда от него, не било комари, а нещо като алергия. И от тогава да ме прости Господ, но взех да ги заглеждам по краката. Ами не са от комари! Едни такива тъмно-червени - до лилави, големи, с неравни краища и явно много ги тормозят, защото често са чесани до кръв. И даже и алергия да е, как може всеки 5-ти да е алергичен, че и с един и същи тип петна....замириса ми веднага на конспирация. След това реших, че може би е от генномодифицираната храна, с която се тъпчат нон стоп. Обаче и от това не е, защото на нас, негражданите на САЩ не ни се появи даже и подобие на петънце за 2-те години хранене със тези боклуци. Какво ли не ми мина през главата, та и до сега се чудя, но четейки за Моргелона, лампата взе да ми святка. Горките хорица, не стига че ги блъскат с майнд контрол, ами и си правят вече с тях какви ли не експерименти.....Наверно си ги виждала на какво са заприличали.

И друго е интересно - българите установили се там като че ли не ги лови тази болест....и не само тази....а и не напълняват така безобразно, имам чуството, че нашия български ген дава як отпор на тези тамошни експерименти.

Неактивен Empty

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 115
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #156 -: Юли 27, 2006, 14:58:28 pm »

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #157 -: Август 01, 2006, 03:22:46 am »
В неделя, над Варна започнаха яко да пръскат. Днес, тука валя, във Варна не знам как е било. Забелязал, съм, че напоследък след като минат самолетите, вече не винаги вали. Понякога само става облачно, друг път следите образуват облаци за малко и после облаците изчезват. Предполагам, след като не прецакват времето, значи ни тровят.
 Освен това на съседния блок до нас, преди няколко седмици сложиха от ония правите, тънки и бели антени. Направиха и нещо като пристройка до нея, все едно за трансформатор. Днес някакви работници, отваряха и правеха нещо, но ъгъла е гаден не ми стана много ясно какво правеха. Забелязал съм, че вече и няколко по- далечни блока са сложили такива. Някой, който ги разбира нека да каже, как най- лесно се прецакват. Може някй път да се кача и се развихря с ножчето по кабелите.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #158 -: Август 01, 2006, 03:29:52 am »
Освен това на съседния блок до нас, преди няколко седмици сложиха от ония правите, тънки и бели антени. Направиха и нещо като пристройка до нея, все едно за трансформатор. Днес някакви работници, отваряха и правеха нещо, но ъгъла е гаден не ми стана много ясно какво правеха. Забелязал съм, че вече и няколко по- далечни блока са сложили такива. Някой, който ги разбира нека да каже, как най- лесно се прецакват. Може някй път да се кача и се развихря с ножчето по кабелите.

Според законите трябва да пишеш на кмета и да питаш какво е това. Аз бих приложила и снимка. Що не го направиш - любопитна съм какво ще ти отговорят. От там нататък - акциите са много.

Аз отървах много глоби от полицията като се оплаквах от полицията на кмета, че не са им ясни табелите. 8)             

Неактивен lubarski

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 254
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #159 -: Август 01, 2006, 09:42:47 am »

Според законите трябва да пишеш на кмета и да питаш какво е това. Аз бих приложила и снимка. Що не го направиш - любопитна съм какво ще ти отговорят. От там нататък - акциите са много.

Аз отървах много глоби от полицията като се оплаквах от полицията на кмета, че не са им ясни табелите. 8)             
Явно не знаеш кой е нашият кмет и колко много се надува вече 4-ти мандат ако не се лъжа. И да му пишеш няма да има ефект защото той е непоправим дебил и сухар според мен. Само си помисли какъв е шанса писмото ти да стигне до него. През колко бюра преминава от "Връзки с обществеността" до негово кметско величество.  >:( >:( >:( >:(
It' oil stupid.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #160 -: Август 01, 2006, 17:14:40 pm »
В неделя, над Варна започнаха яко да пръскат. Днес, тука валя, във Варна не знам как е било. Забелязал, съм, че напоследък след като минат самолетите, вече не винаги вали. Понякога само става облачно, друг път следите образуват облаци за малко и после облаците изчезват. Предполагам, след като не прецакват времето, значи ни тровят.
 
В понеделник във Варна на 3 пъти валя дъжд като по обед беше придружен със светкавици и много мощни гръмотевици - едни от най-силните откакто съм се родил. Единия път като гръмна даже се стреснах  ;)

Неактивен AU

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 851
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #161 -: Август 02, 2006, 20:18:25 pm »
:o

 мислите ли ,че над ВАРНА правят нещо  ???

  ЕЗК 
« Последна редакция: Ноември 14, 2010, 23:41:54 pm от Mirotvorec »

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #162 -: Август 04, 2006, 01:45:50 am »
Естествено, че правят, нали видях как минават самолетите. И над Бургас съм наблюдавал. Повече от 2 - 3 седмици не правят почивка. Спират да пръскат най- много за толкова. И надолу към южната ни граница съм наблюдавал няколко пъти чемтреилс. Веднъж пък колко се изненадах, когато гледах един клип на Jamiroquai (Май, така се пишеше) от '92. Та вокалиста им танцуваше по едни тръби и отзад се виждаше небето цялото в чемтреилс. В много филми също съм виждал да хващат в кадър такова небе. Най-стария беше от средата на 90-те. Това е и целта им да накарат хората да го възприемат за нормално явление. Случвало ми се е като казвам на някой за това и той да ми се смее. Казва ми, че винаги самолетите са оставяли такива следи и няма нищо общо с времето. На мен ми е чудно какви са тези самолети, които разпръскват гадостите. На никой ли от военните не им прави впечатление, че нещо става в небето?
 А, до кмета няма да пращам никакви писма. Този толкова години яде, яде и продължава, че не ми се говри. Най- много ако пратя такова писмо да се усъмнят и да ме вкарат в някой списък на "Неудобните" и от там периодично да си ме държат под око. Аз питах ако има някой, който работи в подобна сфера, да ми обясни повече за тези антени, да знам какви са им възможностите и къде са им слабите места. И да видя дали може да се действа по някакъв начин.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #163 -: Август 25, 2006, 18:42:42 pm »
Сега си пуснах филма на Аронофски и на 5 - та минута, видях, нещо за което пак ще ме обвините, че съм се шашнал. Докато ония маниаци бутаха телевизора по улицата на 4-та минута показаха небето. Еми виждаше се много як чемтреилс. Който не вярва да провери
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Empty

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 115
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #164 -: Август 25, 2006, 19:31:43 pm »
 >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(
не издържам
много дълги са не могат да се хванат в един кадър
най редовно над Ямбол в посока Безмер
кво да ги снимам  :-[

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27