Автор Тема: Chemtrails & HAARP  (Прочетена 869557 пъти)

0 Потребители и 5 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Смехоран

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 34
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2520 -: Ноември 07, 2012, 16:00:01 pm »
Смехоран, и аз забелязвам такъв тип ивични образувания,  които мбого зачестиха, и не мисля че беше нормално за преди. Както и мн често взеха да бръмчат самолети.

Не са зачестили облаците, те са си редовна част от климата, зачести вниманието към тях. Да, самолетите забръмчаха много по-често. Увеличи се многократно броят на пътуванията, компаниите, дестинациите. По някои натоварени дестинации има по няколко полета на ден. Самолетите станаха по-хубави и икономични, пътуването  с тях - по евтино и достъпно.

Неактивен xнещо

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 86
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2521 -: Ноември 07, 2012, 16:35:08 pm »
Аз не работя, а се забавлявам :) Пък и все пак е в полза на обществото и неговото психично здраве :)
Много ясно че трябва да се забавляваме ,но и да имаме все пак малко общ дух.Образно казано,би трябвало да имаме усещането за колективна игра.Както и да е..
Мен ме вълнува въпроса с така наречените причинители нА атмосферни изменения.В крайна сметка,въпреки всички нормалности,глобалната общественост постоянно си прави устата за въглеродните емисии.
Ако разгледаме случая с така нареченото глобално затопляне,ще видим че няма посочена категорична причина кой е главния причинител на явлението.Ако не се лъжа ,общата човешка дейност причинява това.
Така ,след като официално е обявено ,че има проблем който датира от незнам си кога,питам аз що си мислим че ,процесите на стабилност,са същите както и преди.Става въпрос,за общите процеси в атмосферата.
Признаването ,че има промяна на климата,е признаване ,че Нещо се е променило.Дори и да не разглеждаме частния случай с ХС.
регистрирането на  такава промяна,си е нещо много по важно,дори и от ХС.(според мен ).Равновесието в познатия ни вид,отдавна е нарушено. Изказвания от сорта ,че това е нещо нормално,е доста ограничаващ поглед върху глобалната картина.
Аз разбирам, проблема с въглерода така.
Нещо (предполагам че е магнитна сила)провокира силата на междуярдените процеси.Един от основните елементи който влияе на  атмосферата ни е променил ако мога така да се изразя атомните поведения на частичите с атмосферата.
Преполагам ,че и истината за тези огромни аерозолни натрупвания има връзка с гореспоменатото.Ако някой разбира, нека сподели,може ли да има някаква истина в това което казвам ,или прекалявам с четенето на Хнет.
Ще съм много щастлив ,ако някой учен обясни ,кое му е толкова нормалното на това да има глобална промяна на земната и атмосферна активност.
По тази логика трябва и на глобалните процеси да кажем майна им ,и да си гледаме кефа. :drinks:
 :hi: :hi: :hi:
« Последна редакция: Ноември 07, 2012, 16:50:22 pm от xнещо »

Неактивен Смехоран

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 34
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2522 -: Ноември 07, 2012, 17:33:50 pm »
...
Мен ме вълнува въпроса с така наречените причинители нА атмосферни изменения.В крайна сметка,въпреки всички нормалности,глобалната общественост постоянно си прави устата за въглеродните емисии.
Ако разгледаме случая с така нареченото глобално затопляне,ще видим че няма посочена категорична причина кой е главния причинител на явлението.Ако не се лъжа ,общата човешка дейност причинява това.
Така ,след като официално е обявено ,че има проблем който датира от незнам си кога,питам аз що си мислим че ,процесите на стабилност,са същите както и преди.Става въпрос,за общите процеси в атмосферата.
Признаването ,че има промяна на климата,е признаване ,че Нещо се е променило.Дори и да не разглеждаме частния случай с ХС.
регистрирането на  такава промяна,си е нещо много по важно,дори и от ХС.(според мен ).Равновесието в познатия ни вид,отдавна е нарушено. Изказвания от сорта ,че това е нещо нормално,е доста ограничаващ поглед върху глобалната картина.
Аз разбирам, проблема с въглерода така.
Нещо (предполагам че е магнитна сила)провокира силата на междуярдените процеси.Един от основните елементи който влияе на  атмосферата ни е променил ако мога така да се изразя атомните поведения на частичите с атмосферата.
Преполагам ,че и истината за тези огромни аерозолни натрупвания има връзка с гореспоменатото.Ако някой разбира, нека сподели,може ли да има някаква истина в това което казвам ,или прекалявам с четенето на Хнет.
Ще съм много щастлив ,ако някой учен обясни ,кое му е толкова нормалното на това да има глобална промяна на земната и атмосферна активност.
...
 :hi: :hi: :hi:

Ако позволите. Глобалните климатични изменения не се движат само от човешката дейност, тяхна главна птрвопричина са космични фактори и колебанията в силата на слънчевата радиация. Климатът се е изменял многократно и в голяма степен.

Притесненията по отношение на човешката дейност произхождат от логичното заключение относно видимата степен на влиянието което оказваме върху околната среда. За глобалното затопляне има много спорове, но за глобалната климатична промяна няма нито един - климатът очевидно се изменя.

Така че климатичните промени са нормални. Неприятни са, да, но нормални. Може би не е нормална само скоростта с която те се случват. Миналото лято бяха подобрени твърде много температурни рекорди, което си е показателно.

Не се наемам да утвърждавам или отхвърлям теориите , които отдават климатичните изменения на повишеното съдържание на въглеродния двуокис в атмосферата. Не съм се занимавал сериозно с този противоречив въпрос. Вероятно е така и във всеки случай е крайно разумно да намерим технически алтернативи на огромните въглеродни емисии в атмосферата, които освен друго представляват и емисии на топлина, освобождаване на огромно количество допълнителна слънчева енергия, натрупана за милиони години под формата на погребани под земята органични вещества.

Важно е да се подчертае, че не става дума за изменени химични и физични свойства на елемента въглерод(ако правилно разбирам думите ти), а само количествено изменение на съдържанието на неговия окис. В атмосферата на планетата се борят цял рояк разнопосочни процеси, които обобщено наричаме климат. Сравнително малко по мащаб влияние може да наруши крехкото равновесие по между им и би предизвикало доста по-мащабни промени от мащаба на самото вмешателство.

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2523 -: Ноември 07, 2012, 20:36:38 pm »
Кое е характерното за ХС? Първо, че има следа, а няма самолет. И второто - следата не изчезва с времето като кондензиите, а се разпростира в някакъв раздърпан облак. Това е нормално за тези наночастици, защото не са вода. Когато акцията на пръскачите е много активна и насочена към някой град, самолетите са много и пръскат следите една до друга - паралелни, вследствие на което се образува плътна пелена/така беше в събота и неделя/. Е може и "решетка" да направят.В повечето случаи си пръскат самостоятелно и когато лети при еднакви условия, заедно с "обикновен колега", тогава най-добре си личи кой е пръскач/с трайна следа/ и кой не  - неговата кондензследа изчезва за броени секунди, защото е вода,  а на вредителя стои с часове и бавно образува облак, защото е химия.
      За да се видят и проумеят тези неща, не е необходимо да си млад или стар учен, доктор,  професор и тн. Просто трябва да си непредубеден и да мислиш с главата си, а не с БосфорТВ!:hi:

Неактивен xнещо

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 86
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2524 -: Ноември 08, 2012, 00:36:16 am »
Ако позволите. Глобалните климатични изменения не се движат само от човешката дейност, тяхна главна птрвопричина са космични фактори и колебанията в силата на слънчевата радиация. Климатът се е изменял многократно и в голяма степен.

Притесненията по отношение на човешката дейност произхождат от логичното заключение относно видимата степен на влиянието което оказваме върху околната среда. За глобалното затопляне има много спорове, но за глобалната климатична промяна няма нито един - климатът очевидно се изменя.

Така че климатичните промени са нормални. Неприятни са, да, но нормални. Може би не е нормална само скоростта с която те се случват. Миналото лято бяха подобрени твърде много температурни рекорди, което си е показателно.

Не се наемам да утвърждавам или отхвърлям теориите , които отдават климатичните изменения на повишеното съдържание на въглеродния двуокис в атмосферата. Не съм се занимавал сериозно с този противоречив въпрос. Вероятно е така и във всеки случай е крайно разумно да намерим технически алтернативи на огромните въглеродни емисии в атмосферата, които освен друго представляват и емисии на топлина, освобождаване на огромно количество допълнителна слънчева енергия, натрупана за милиони години под формата на погребани под земята органични вещества.

Важно е да се подчертае, че не става дума за изменени химични и физични свойства на елемента въглерод(ако правилно разбирам думите ти), а само количествено изменение на съдържанието на неговия окис. В атмосферата на планетата се борят цял рояк разнопосочни процеси, които обобщено наричаме климат. Сравнително малко по мащаб влияние може да наруши крехкото равновесие по между им и би предизвикало доста по-мащабни промени от мащаба на самото вмешателство.
Благодаря за  много добрия отговор.Да и аз също мисля ,че космическите процеси ,също действат.Като цяло съм съгласен с това което казваш, но може би не всичко разбрах.
Може ли да се каже ,че енергиите които провокират тези оксидни емисии са неизбежно зададени.Ако това е така,трябва ли задължително да се борим с това.
Така поднесени нещата много миришат на по космически процеси.Ето виж аз от теб разбрах за тези органични вещества които са се натрупвали следствие на много години.Като съчетаем това с високата слънчева активност,и човешко безхаберие,та ето ти картинката.
И ние сме замесени,което си е неизбежност някаква.
Бих искал да знам дали е възможно да си обясним общата картина с електромагнетизма.Повдигам въпроса защото напоследък много се спекулира с разбирането за електромагнитния спектър на земята.
Доколкото аз разбирам нещата ЕМ е  един от основните процеси на взаимодействие между всичко.
Тоест образно погледнато реалноста е едно електромагнитно море.Правилата там според мен са подобни на правилата за образуване на атмосферата.Тоест тороидния ефект се получава от смесването на външни и вътрешни условия.В следствие на взаимодействие между полетата се получават и енергиините процеси.Затова си и мисля ,че като се променя някое поле,се променя и силата с която то взаимодейства.Тоест промени ли се ЕМ характеристиката на планетата,се променят и всички други следствия.(Включително и ядрените взаимодействия).Всичко се променя,и една малка част от това което виждаме са климатичните  промени.
Предполагам че мощния енергиен процес който се случва във вътрешността,се случва в така нареченото вътрешно слънце .Ядро.
Въпроса дето ме човърка мен е къде е човешкия фактор в цялата тая картина.
Тоест може ли да ни избяга баланса за сметка на човешкия фактор,щото излиза ,че само човешката дейност не е в синхрон.
Всъщност ето как по косвен начин ние ще се променим.Нямаме избор.
Категоричното следствие от това е ,че ние  не сме стабилни като затворена система.И  се налага да разберем другите полета с които взаимодейсваме.
Тоест всички сценарии с космически изненади съществуват.
 Струва ми се  ,че нашите правителства осъзнават това.Осъзнават ,че трябва да има нов ред.
Се тая ако ще да е световен ред.
Редът според мен идва като се подредят частиците,така както те искат.Винаги е било така,сега обаче трябва да го осъзнаем.
Всяка частица да си намери мястото.Е така ша борим другите полета.Неизбежно е.
Нищо чудно скоро да обяват ,че предстои космическо събитие.
Как то е тръгнало неизбежно ще се наложи да влезем в резонанс.Всъщност аз това го чуствам дълбоко в мен .
Правителствата знаят че всичко зависи от нас и те неизбежно ще ни дадат властта.Неизбежно ще признаят,че космическото равновесие зависи от баланса вътре.Тоест това вече се случва. :hi:
Досега баланса се самоподдържаше ,без да има космически последствия,явно сега вече не е така.

Силно ме интересува дали има някаква информация за нашето магнитно поле. :hi:
Все някъде трябва да има видима причина,не мислите ли?
ХС съвсем спокойно може да си е някаква програма,дори и да не ни се вярва.Тоест нещо в цялата тая боза е истина.Не се съмнявам някой да пробва да манипулира.
Всяко съмнение има свойте доказателства. :hi:

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2525 -: Ноември 08, 2012, 02:19:45 am »
ЗНАЕТЕ ЛИ КАКВО ПИШЕ НА ТАЯ ПОСТРОЙКА :D "СЛАВА НА ТРУДА" :D

Ай сега ми кажете, че това  са самолетни газове  :D...тоест самолетите пръцкат нормално... :D
« Последна редакция: Ноември 08, 2012, 02:41:53 am от fishbone »

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2526 -: Ноември 08, 2012, 03:16:11 am »

 :blum2:
тва пак ще да е от тия облаци цирусите :--- стрелям та ей у челто... :---
« Последна редакция: Ноември 08, 2012, 03:22:48 am от fishbone »

Неактивен trepa4a

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 189
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2527 -: Ноември 08, 2012, 12:55:19 pm »
Геоинженерните програми продължават да унищожават озоновия слой. NOAA (Националната океанска и атмосферна Adiminstration) наскоро направи проучване, в което призна, че атмосферата е изпълнена с частици в последните десетилетия и те нямали представа от къде идват.Наистина ли?

http://www.geoengineeringwatch.org/geoengineering-programs-continue-to-destroy-ozone-layer/ ;)

Неактивен Смехоран

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 34
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2528 -: Ноември 08, 2012, 14:50:41 pm »
Цитираш няколко тежки заблуди:
[
Кое е характерното за ХС?...
Първо, че има следа, а няма самолет. Естествено, след като е следа, значи самолетът вече трябва да е отминал, иначе щеше да има самолет, а не следа. И второто - следата не изчезва с времето като кондензиите, а се разпростира в някакъв раздърпан облак. Това е нормално за тези наночастици, защото не са вода. В това твърдение се съдържа основната лъжа. Защо трябва да изчезва, нормалните облаци за колко време изчезват? Или и те са от наночастици? От много страници насам ви се повтаря, че "кондензия" = облак от водна пара. Всички природни облаци са кондензия.
Когато акцията на пръскачите е много активна и насочена към някой град, самолетите са много и пръскат следите една до друга - паралелни, вследствие на което се образува плътна пелена/така беше в събота и неделя/. Е може и "решетка" да направят. Това дали не противоречи на факта, че тези следи се наблюдават и над планините и океаните, над пустините, навскяъде? "Плътната пелена" се нарича слоеста облачност - естествено природно явление от памтивека. Устойчиви следи самолетите обикновено образуват преди настъпващо природно заоблачаване, това са две изяви на един и същ атмосферен процес. Голямата концентрация на самолетни следи се случва понякога около натоварените коридори на въздушния трафик. Ветровете отнасят настрани следите и така се създава наивното впечатление, че самолетите са летяли равномерно разпределение небето. На забързани видеоклипове обаче отлично личи истината.
В повечето случаи си пръскат самостоятелно и когато лети при еднакви условия, заедно с "обикновен колега", тогава най-добре си личи кой е пръскач/с трайна следа/ и кой не  - неговата кондензследа изчезва за броени секунди, защото е вода,  а на вредителя стои с часове и бавно образува облак, защото е химия. Разликите в устойчивостта на следите се дължат на различната височина която летят два самолета, защото на тях им е забранено да летят на една височина. Това е достатъчно за разлика в атмосферните условия. Няма как без специални средства от земята да определите кой самолет лети по-високо. И отново, обикновените облаци са кондензация, а не са химия, но също се задържат дълго в небето, така че не робувайте на една откровена лъжа.
 За да се видят и проумеят тези неща, не е необходимо да си млад или стар учен, доктор,  професор и тн. Просто трябва да си непредубеден и да мислиш с главата си, а не с БосфорТВ!:hi: Ами да, дайте вие пример.

Неактивен Смехоран

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 34
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2529 -: Ноември 08, 2012, 14:58:15 pm »
Само ти даваш актуални клипове,нали?Интересно е,че това е за преди кацане,а не по време на полет.Явно подготовката за кацане започва след като излети самолета?Малко,да не казвам много обяснението ти издиша и не дава обяснение за следите.Ако нямаш какво да кажеш замълчи.
Трепач, нали се напъна да прочетеш линкчето което съм дал малко по-горе. В него е написано всичко което ви интересува за фюелдъмпинга. Самолетите излитат тежко натоварени с гориво, но не могат да кацнат със същата тежест и ако се наложи да кацнат предсрочно трябва да разтоварят наднормената тежест на неизразходваното гориво. Всичко е описано, чети и тогава издишай.

Фюелдъмпинга и кондензационните следи на самолетите са две различни и различаващи се неща. Големите следи в небето които виждаме не са фюелдъмпинг, те са нормални. Пръскачките, които показвате на вашите клипове, обаче са кратки кадри отблизо, като лъжата е, че това е същото което се вижда отдалеч. Не, не е същото, има чудесни кадри на снимани отблизо самолети на които си личи че следата не се формира зад "пръскачките", а зад моторите. Ето така се формират тези големи и устойчиви следи, видими отдалеч.

Геоинженерните програми продължават да унищожават озоновия слой. NOAA (Националната океанска и атмосферна Adiminstration) наскоро направи проучване, в което призна, че атмосферата е изпълнена с частици в последните десетилетия и те нямали представа от къде идват.Наистина ли?

http://www.geoengineeringwatch.org/geoengineering-programs-continue-to-destroy-ozone-layer/ ;)

Наистина. За огромно учудване на простите хора учените не са всезнаещи богове и често си признават че не знаят нещо. Но това не означава, че те изобщо не знаят, а че не са провели съответните изследвания, за да не се окаже, че грешат. Линка който даваш е на силно необективен сайт, който освен че лъже постоянно, в случая преразказва и вероятно манипулира казаното от самите учени на НАСА. Освен това, наличието на аерозоли с неизяснен произход в атмосферата не означава задължително, че те са закарани там от хората. Те могат да са са с природен(пожари, вулкани, пустинни бури) или техногенен(пожари, комини, градско запрашаване) произход. Точно заради това учените са казали че не знаят какви са  - има много възможности.
Между другото, аерозоли е общото наименование на всички частици в разлинно от газообразно агрегатно състояние в атмосферата. Наскоро четох, че прахът от Сахара редовно се изсипва върху Амазония, така че представи си колко много природни аерозоли има в атмосферата.
« Последна редакция: Ноември 08, 2012, 15:19:29 pm от Смехоран »

Неактивен Смехоран

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 34
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2530 -: Ноември 08, 2012, 15:05:19 pm »
...
Можеше да пуснеш нещо с нормална резолюция, всички сме виждали тези неща.

Да, това са нормални следи, представляват облаци, същото като обикновените природни облаци, но издължено като траекторията на самолета, който ги е предизвикал. Правилно е да се каже, че ги е предизвикал, защото по-голямата част от тези облаци се формира от кондензацията на естествената атмосферна влажност, а по-малката е количеството пара от изгорялото самолетно гориво. И понеже тези облаци са същото нещо като природните, те бързо се смесват с тях и очевидно вие не можете да ги различавате едни от други.

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2531 -: Ноември 08, 2012, 15:23:03 pm »
Тук съм уловил момента преди да се смесят с другите облаци, които почти липсваха.

И наистина накрая няма как да се различат всичко става една пелена или в другия случай нещо такова:

Неактивен Смехоран

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 34
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2532 -: Ноември 08, 2012, 15:53:12 pm »
Благодаря за  много добрия отговор.Да и аз също мисля ,че космическите процеси ,също действат.Като цяло съм съгласен с това което казваш, но може би не всичко разбрах.
Може ли да се каже ,че енергиите които провокират тези оксидни емисии са неизбежно зададени.Ако това е така,трябва ли задължително да се борим с това.
Така поднесени нещата много миришат на по космически процеси.Ето виж аз от теб разбрах за тези органични вещества които са се натрупвали следствие на много години.Като съчетаем това с високата слънчева активност,и човешко безхаберие,та ето ти картинката.
И ние сме замесени,което си е неизбежност някаква.
Бих искал да знам дали е възможно да си обясним общата картина с електромагнетизма.Повдигам въпроса защото напоследък много се спекулира с разбирането за електромагнитния спектър на земята.
Доколкото аз разбирам нещата ЕМ е  един от основните процеси на взаимодействие между всичко.
Тоест образно погледнато реалноста е едно електромагнитно море.Правилата там според мен са подобни на правилата за образуване на атмосферата.Тоест тороидния ефект се получава от смесването на външни и вътрешни условия.В следствие на взаимодействие между полетата се получават и енергиините процеси.Затова си и мисля ,че като се променя някое поле,се променя и силата с която то взаимодейства.Тоест промени ли се ЕМ характеристиката на планетата,се променят и всички други следствия.(Включително и ядрените взаимодействия).Всичко се променя,и една малка част от това което виждаме са климатичните  промени.
Предполагам че мощния енергиен процес който се случва във вътрешността,се случва в така нареченото вътрешно слънце .Ядро.
Въпроса дето ме човърка мен е къде е човешкия фактор в цялата тая картина.
Тоест може ли да ни избяга баланса за сметка на човешкия фактор,щото излиза ,че само човешката дейност не е в синхрон.
Всъщност ето как по косвен начин ние ще се променим.Нямаме избор.
Категоричното следствие от това е ,че ние  не сме стабилни като затворена система.И  се налага да разберем другите полета с които взаимодейсваме.
Тоест всички сценарии с космически изненади съществуват.
 Струва ми се  ,че нашите правителства осъзнават това.Осъзнават ,че трябва да има нов ред.
Се тая ако ще да е световен ред.
Редът според мен идва като се подредят частиците,така както те искат.Винаги е било така,сега обаче трябва да го осъзнаем.
Всяка частица да си намери мястото.Е така ша борим другите полета.Неизбежно е.
Нищо чудно скоро да обяват ,че предстои космическо събитие.
Как то е тръгнало неизбежно ще се наложи да влезем в резонанс.Всъщност аз това го чуствам дълбоко в мен .
Правителствата знаят че всичко зависи от нас и те неизбежно ще ни дадат властта.Неизбежно ще признаят,че космическото равновесие зависи от баланса вътре.Тоест това вече се случва. :hi:
Досега баланса се самоподдържаше ,без да има космически последствия,явно сега вече не е така.

Силно ме интересува дали има някаква информация за нашето магнитно поле. :hi:
Все някъде трябва да има видима причина,не мислите ли?
ХС съвсем спокойно може да си е някаква програма,дори и да не ни се вярва.Тоест нещо в цялата тая боза е истина.Не се съмнявам някой да пробва да манипулира.
Всяко съмнение има свойте доказателства. :hi:

Не съм сведущ по тази част от физиката, за електромагнитните полета. Но не намирам причини да предполагаме, че явленията се дължат на промяна в дълбоката същност на взаимодействията между елементарните частици и сили. Очевидно става дума само за разлика в пространственото разпространение и честотата на добре познатите ни физични явления.

Да, светът винаги се е изменял и ще се изменя. Проблемът който се разисква около климатичните промени е, че човечеството е прекалено силно обвързано с константността на природните явления и една значителна промяна би довела до огромни проблеми. Най-малкото, хората изобщо не са способни на организацията, необходима за адекватна реакция на значителни изменения на планетарния климат. Страшно сме много, страшно сме недоверчиви по между си, страшно безотговорни и егоистични, страшно неразумни и непредвидливи. Всеки е тясно привързан към постройката и организацията на собствения си живот и много болезнено приема всяко, дори минимално посегателство към личния си емоционален комфорт. Така че ако климата наистина започне бързо да се променя, ние ще бъдем най-тежко засегнати, нашият свят ще трябва да бъде тотално разрушен и изоснови реорганизиран. Хората са неспособни да направят това нещо безпроблемно и добре съгласувано и ще бъде страшен катаклизъм ако все пак се наложи.

За веществата под земята - изваждането им на повърхгността и добавянето им в енергийния и веществения баланс на планетата в такива мащаби, не може да бъде безпроблемно. Технически не мога да аси го представя.

Природата, да ще бъде страшно жалко за много красиви същества и места, към които сме привързани и с които ще трябва да се разделим.

Последиците от разрушеното екоравновесие - надали знаем всички ефекти,  дотолкова сме свикнали с константността на света ни, че нямаме представа дали бихме преживяли такова мащабно сътресение. За това - дано планетата да има някакви непознати нам буферни механизми, с които да компенсира ефектите от безотговорното поведение на егоистичното човечество.

Кемтрейлс би могло да бъде реална конспирация, но не в смисъл че някой по вълшебен начин незабележимо пръска света с отрови, маскирани като обикновени следи на самолети. А много по-лесно и ефективно - че някой измисля глупости и ги разпространява из мрежата за да психира, обърка и дезорганизира хората. И така докато всички се вторачват в небето и са объркани, скарани и загубили вярва във всичките си представи за света, много лесно би могло да се прикрие нещо което се извършва под краката им ( казано в преносен смисъл, разбира се). Да пратиш тайно безброй тонове вещества с безброй самолети в небето е неизмеримо по-трудно, отколкото да пуснеш една лесна, безлична и почти безплатна лъжа в информационното пространство. Не казвам че е така, но ми е чудно, защо почитателите на този форум вярват в какво ли не, но не подозират най-вероятното.
« Последна редакция: Ноември 08, 2012, 16:02:03 pm от Смехоран »

Неактивен xнещо

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 86
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2533 -: Ноември 08, 2012, 16:59:05 pm »
 ММ да отново добър отговор. :hi:
Единствения буфер,който виждам е планетата да има съзнание,и да се самооправи....тоест ,тя точно това прави,самоосъзнава се за сметка на бушоните(хората). :hi:
Предполагам ,че вълни близки до тези на мозъците ни оказват влияние на глобалното равновесие.Не съм запознат дали ние засичаме емислии с такава дължина на вълната,но предполагам че е нещо такова.
Мисълта е вълна ,която може да контролира взаимодействия.
Силно се съмнявам ,че може да бъде направен апарат,който да насочва мозъчни вълни.
Това което се опитвам да кажа,че равновесие може да има когато всички настроим мисловните си апарати на една честота.Това ,което и ти казваш.
Трябва да съществува връзка между измерностите които виждаме.Не може да няма връзка с нас ,нали имаме мозъци,там трябва де е ключа. :hi:
« Последна редакция: Ноември 08, 2012, 17:55:28 pm от Mirotvorec »

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2534 -: Ноември 08, 2012, 19:44:22 pm »
Смехоран, пишеш пълни глупости. Било нормално следите от самолетите да правят облаци - без коментар. ??? Забранено било да летят на една височина - друга глупост. :D Мин разстояние се изисква - 300 метра. Това е по вертикала и хоризонтала, в насрещни и паралелни курсове. Виж във  http://www.flightradar24.com/ кой как лети. И с разлика от 300-400 метра височина влажността рязко скача?????Смехории.
    Другите ти измислици няма да коментирам. Тролска работа или хабер си нямаш от физика на атмосферата и авиация, и ми носиш от девет извора вода, за да се пишеш адвокат на пръскачките-Сменяй плочата.
    Днес над Пловдив, само на един самолет-пръскач, влажността му "позволи" да остави химията си над града, а на другите десетки самолети  - не. Как стават тези работи? 
    Днес имаше прекрасно небе! Да видим утре как ще е.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27